Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. veřejné závody PAS

Praha-Stromovka (10. 2. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 STU BratislavaSTU Bratislava 06.86
2= Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.95
2= Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 06.95
4 Feller JerrelFeller Jerrel 87 NizozemíNizozemí 07.16
5 Baba FuseiniBaba Fuseini 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.21
6 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.22
7 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.57
8 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.58
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.09
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.11
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.16
4 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.17
5 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.21
6 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.36
7 Miroslav HlúbikMiroslav Hlúbik 94 UK BratislavaUK Bratislava 07.37
8 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.50
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.27
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
3 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.51
4 Tomáš DaněkTomáš Daněk 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.52
5 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.72
6 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.74
7 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.76
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZemanMarek Zeman 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.32
2 Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.41
3 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.53
4 Seung Hwan HanSeung Hwan Han 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.59
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.70
6 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.77
7 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.88
8 Michal SvatuškaMichal Svatuška 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.59
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30
2 Ivan HupkaIvan Hupka 91 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 07.42
3 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.45
4 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
5 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.62
6 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
7 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.79
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
2 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 07.57
3 Martínez Alexandre TuňasMartínez Alexandre Tuňas 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
4 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.62
5 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.64
6 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.66
7 Viktor BuňatViktor Buňat 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.67
8 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.82
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 Atletika HostivařAtletika Hostivař 10.77
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.57
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.73
4 Dmitry BocharovDmitry Bocharov 99 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 07.75
5 Jiří HorkýJiří Horký 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.76
6 Tomáš FialaTomáš Fiala 90 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.92
7 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.03
8 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.14
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.53
2 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.74
3 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.92
4 Albert ČermákAlbert Čermák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.13
5 Jan AmlerJan Amler 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.18
6 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.26
7 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MužíkJiří Mužík 76 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.31
2= Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.69
2= Iňigo SarraldeIňigo Sarralde 94 Universidad OviedoUniversidad Oviedo 07.69
4 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.91
5 Victor NicolasVictor Nicolas 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.19
6 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
7 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.44
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.77
2 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.10
3 Jan HermanJan Herman 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.45
4 Ivo StrnadIvo Strnad 51 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.74
5 Michal SvatuškaMichal Svatuška 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.58
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.15
7 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.27
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
2 Martin DvořákMartin Dvořák 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.68
3 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.70
4 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.71
5 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.76
6 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.87
7 Filip KynychFilip Kynych 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.36
8 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 Atletika HostivařAtletika Hostivař 10.61
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZemanMarek Zeman 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.29
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.38
3 Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.42
4 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.56
5 Lukáš ŠimonLukáš Šimon 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.57
6 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.62
7 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 07.88
Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BenkoTomáš Benko 85 STU BratislavaSTU Bratislava 06.87
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 06.89
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 07.08
4 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.09
5 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.10
6 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.20
7 Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.26
8 Miroslav HlúbikMiroslav Hlúbik 94 UK BratislavaUK Bratislava 07.50
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.44
2 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK DubnicaAK Dubnica 07.58
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.59
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.68
5 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.86
6 Jana KorešováJana Korešová 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.97
7 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
8 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.53
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.89
2 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.02
3 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.05
4 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.09
5 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.20
6 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.38
7 Adéla ČadováAdéla Čadová 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.39
8 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.14
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.19
4 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.26
5 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
6 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.49
7 Barbora ČadováBarbora Čadová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.65
8 Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.12
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.20
3 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.39
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.46
5 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
6 Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89
7 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.17
8 Anna MlčochováAnna Mlčochová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.53
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.42
2 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.45
3 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.47
4 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 08.57
5 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
6 Anna VobeckáAnna Vobecká 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.71
7 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.75
8 Lenka RyzákováLenka Ryzáková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.89
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.61
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.64
3 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.73
4 Yasmine BorůvkováYasmine Borůvková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.97
5 Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 09.11
6 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.14
7 Sarah BoehmováSarah Boehmová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.38
8 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.49
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.61
2 Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.65
3 Lucie ŠimákováLucie Šimáková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.92
4 Jana HetzerováJana Hetzerová 89 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.01
5 Kamila KupkováKamila Kupková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
6 Karolína BláhováKarolína Bláhová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.15
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.34
8 Valérie VedejováValérie Vedejová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 09.63
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.07
2 Barbora ČadováBarbora Čadová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.62
3 Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.76
4 Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
6 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.22
7 Anna MlčochováAnna Mlčochová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.44
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.15
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.19
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.19
4 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.27
5 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.35
6 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
7 Martina DvořákováMartina Dvořáková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
8 Nikola NagyováNikola Nagyová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.67
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (út, 10.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.46
2 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK DubnicaAK Dubnica 07.52
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.67
4 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.72
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.11
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.24
7 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.53
8 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.56
Celkem 8 závodníků