Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Stromovka (11. 2. 2015)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.87
2 Ondřej MlčochOndřej Mlčoch 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.10
3 Kirill ChukanovKirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.85
4 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.34
5 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.34
6 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 21.35
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 19.54
2 Jan SmitalJan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.56
3 Matěj EisenkolbMatěj Eisenkolb 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.56
4 Matyáš HošekMatyáš Hošek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.68
5 Filip NýčFilip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.79
6 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 23.37
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BartošFilip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.39
2 Tomislav JočičTomislav Jočič 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.79
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.96
4 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.21
5 Daniel DufekDaniel Dufek 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.33
6 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.54
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.20
2 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 22.90
3 Nicolas MalýNicolas Malý 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.41
4 Tomáš TůmaTomáš Tůma 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.98
5 Matěj VíšekMatěj Víšek 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.10
6 Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.11
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.93
2 Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 23.16
3 Šimon Inger Šimon Inger 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 23.29
4 David Voců David Voců 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 24.36
5 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.79
6 Matouš HnilicaMatouš Hnilica 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 26.12
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.48
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.15
3 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.38
4 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 21.64
5 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 21.92
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.47
2 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.77
3 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.82
4 Diana PeštováDiana Peštová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.96
5 Vendula PlazzerováVendula Plazzerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 22.14
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lara StoilováLara Stoilová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 21.82
2 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.99
3 Simona BartoňkováSimona Bartoňková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 22.67
4 Barbora CihelkováBarbora Cihelková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.68
5 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 22.90
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KropáčkováTereza Kropáčková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.43
2 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.88
3 Barbora VenclováBarbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.01
4 Klára VenclováKlára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.24
5 Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.87
6 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.05
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.37
2 Kristina MerunkováKristina Merunková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.08
3 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.73
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.81
5 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.17
6 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.71
Celkem 6 závodníků