Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

6. halová středa

Jablonec nad Nisou (11. 2. 2015)

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PawitojcJakub Pawitojc 91 Gelkas swidnicaGelkas swidnica 17.65
2 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.30
3 Radek PokornýRadek Pokorný 96 ASK DěčínASK Děčín 19.72
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KolorenčPavel Kolorenč 86 ASK DěčínASK Děčín 19.59
2 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.74
3 Roman MarešRoman Mareš 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 20.80
Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Celkem 4 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 19.88
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.42
3 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.93
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.52
2 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.40
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 21.49
4 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.55
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.08
2 Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.53
3 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.81
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KrajinováEliška Krajinová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.74
2 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.26
3 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.37
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 11.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 21.03
2 Barbora KoškováBarbora Košková 00 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.52
3 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 22.72
4 Petra BergmanováPetra Bergmanová 00 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 23.69
Celkem 4 závodníků