7. halová středa
Jablonec nad Nisou (18. 2. 2015)60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Damian SztejkowskiDamian Sztejkowski | 99 | LKS Polkowice | 07.01 | |||||||||||||||
2 | Michal PrygodaMichal Prygoda | 99 | LKS Polkowice | 07.32 | |||||||||||||||
3 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 07.53 | |||||||||||||||
4 | Jakub BrožJakub Brož | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 07.72 | |||||||||||||||
5 | Marek ChlupMarek Chlup | 99 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.77 | |||||||||||||||
6 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.17 | |||||||||||||||
7 | Maciej WalniewiczMaciej Walniewicz | 01 | Szerszen Bogatynie | 08.21 | |||||||||||||||
Vojtěch BurianVojtěch Burian | 88 | AC TJ Jičín | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym FrýdekJáchym Frýdek | 96 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.74 | |||||||||||||||
2 | Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.80 | |||||||||||||||
3 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.80 | |||||||||||||||
4 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 07.80 | |||||||||||||||
5 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 07.85 | |||||||||||||||
6 | Dominik MachDominik Mach | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 07.97 | |||||||||||||||
7 | Jan BuraJan Bura | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.13 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HermanPavel Herman | 98 | TJ Slovan Varnsdorf | 07.75 | |||||||||||||||
2 | Václav FranzkeVáclav Franzke | 81 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 07.93 | |||||||||||||||
3 | Milan ŠormMilan Šorm | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.13 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HýsekLukáš Hýsek | 78 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 08.26 | |||||||||||||||
5 | Jakub DemelJakub Demel | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.34 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav HrazdiraJaroslav Hrazdira | 56 | A. C. TEPO Kladno | 08.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 07.81 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch BurianVojtěch Burian | 88 | AC TJ Jičín | 08.25 | |||||||||||||||
3 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ Desná | 08.33 | |||||||||||||||
4 | Jan GročekJan Groček | 00 | TJ Spartak Vlašim | 08.64 | |||||||||||||||
5 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.77 | |||||||||||||||
6 | Adam KolomiychukAdam Kolomiychuk | 01 | TJ Desná | 09.65 | |||||||||||||||
7 | Dominik DrbalDominik Drbal | 02 | TJ Desná | 10.73 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.20 | |||||||||||||||
3 | Adéla JiránkováAdéla Jiránková | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.25 | |||||||||||||||
4 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 08.35 | |||||||||||||||
5 | Lenka PrchlíkováLenka Prchlíková | 98 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 08.40 | |||||||||||||||
6 | Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.50 | |||||||||||||||
Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Eliška KrajinováEliška Krajinová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.54 | |||||||||||||||
4 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.56 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.60 | |||||||||||||||
6 | Weronika SzwedWeronika Szwed | 00 | Szerszen Bogatynie | 08.75 | |||||||||||||||
7 | Sára GodlováSára Godlová | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 08.80 | |||||||||||||||
8 | Veronika SlámováVeronika Slámová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.86 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 08.40 | |||||||||||||||
2 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Sára PoprováSára Poprová | 02 | TJ Desná | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Marie KolencováMarie Kolencová | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.22 | |||||||||||||||
5 | Lucie NeradováLucie Neradová | 01 | TJ Spartak Vlašim | 09.23 | |||||||||||||||
6 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ Desná | 09.33 | |||||||||||||||
7 | Michaela ŠustrováMichaela Šustrová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.41 | |||||||||||||||
8 | Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská | 02 | TJ Desná | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HorkýFilip Horký | 96 | AC SYNER Turnov | 17.89 | |||||||||||||||
2 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 19.10 | |||||||||||||||
3 | Maciej WalniewiczMaciej Walniewicz | 01 | Szerszen Bogatynie | 20.12 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HermanPavel Herman | 98 | TJ Slovan Varnsdorf | 18.79 | |||||||||||||||
2 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 18.97 | |||||||||||||||
3 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.41 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš MacekTadeáš Macek | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.10 | |||||||||||||||
2 | Tomáš FajtTomáš Fajt | 01 | TJ Slovan Varnsdorf | 23.70 | |||||||||||||||
3 | Lukáš NetukaLukáš Netuka | 02 | TJ Slovan Varnsdorf | 24.73 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ŠťovíčekTomáš Šťovíček | 03 | TJ Slovan Varnsdorf | 28.13 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 19.77 | |||||||||||||||
2 | Monika DoubkováMonika Doubková | 00 | TJ Spartak Vlašim | 20.31 | |||||||||||||||
3 | Lada HallmanováLada Hallmanová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.73 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SojkováNikola Sojková | 00 | AC SYNER Turnov | 20.25 | |||||||||||||||
2 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.26 | |||||||||||||||
3 | Tereza UrbanováTereza Urbanová | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 21.77 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Weronika SzwedWeronika Szwed | 00 | Szerszen Bogatynie | 21.71 | |||||||||||||||
2 | Sára GodlováSára Godlová | 99 | TJ Slovan Varnsdorf | 22.17 | |||||||||||||||
Barbora HájkováBarbora Hájková | 01 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČernáKateřina Černá | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21.10 | |||||||||||||||
2 | Eliška KrajinováEliška Krajinová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.24 | |||||||||||||||
3 | Veronika SlámováVeronika Slámová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.88 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna PelcováAnna Pelcová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.21 | |||||||||||||||
2 | Natálie LipnickáNatálie Lipnická | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.95 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ŠádkováKateřina Šádková | 02 | AC TJ Jičín | 23.88 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 6 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JanákováMichaela Janáková | 03 | TJ Desná | 22.34 | |||||||||||||||
2 | Martina FořtováMartina Fořtová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 22.48 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub BrožJakub Brož | 00 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 38.67 | |||||||||||||||
2 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 38.85 | |||||||||||||||
3 | Adam KleprlíkAdam Kleprlík | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 40.41 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš ŠolcMiloš Šolc | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 38.44 | |||||||||||||||
2 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 40.11 | |||||||||||||||
3 | Remigiusz SpichRemigiusz Spich | 01 | Szerszen Bogatynie | 44.80 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HermanPavel Herman | 98 | TJ Slovan Varnsdorf | 38.71 | |||||||||||||||
2 | Tomáš CvrčekTomáš Cvrček | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 40.65 | |||||||||||||||
3 | Petr NohýnekPetr Nohýnek | 99 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 43.01 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SchubertFilip Schubert | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 42.50 | |||||||||||||||
2 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 46.10 | |||||||||||||||
3 | Tomáš FajtTomáš Fajt | 01 | TJ Slovan Varnsdorf | 49.22 | |||||||||||||||
4 | Adam KolomiychukAdam Kolomiychuk | 01 | TJ Desná | 60.72 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 44.27 | |||||||||||||||
2 | Patrycja GóronskaPatrycja Góronska | 00 | Szerszen Bogatynie | 44.89 | |||||||||||||||
3 | Denisa JégrováDenisa Jégrová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 46.78 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 45.82 | |||||||||||||||
2 | Emilia NegEmilia Neg | 00 | Szerszen Bogatynie | 46.21 | |||||||||||||||
3 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 47.32 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková | 01 | AC TJ Jičín | 46.28 | |||||||||||||||
2 | Joanna MikolajczakJoanna Mikolajczak | 00 | Szerszen Bogatynie | 48.73 | |||||||||||||||
3 | Klaudia BojarunKlaudia Bojarun | 00 | Szerszen Bogatynie | 49.20 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠádkováKateřina Šádková | 02 | AC TJ Jičín | 53.31 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie BělinováNatálie Bělinová | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 46.20 | |||||||||||||||
2 | Lucie KovářováLucie Kovářová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 47.44 | |||||||||||||||
3 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 50.36 | |||||||||||||||
4 | Zuzunna BrzuchalskaZuzunna Brzuchalska | 03 | Szerszen Bogatynie | 51.35 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikolaos MachNikolaos Mach | 95 | TJ Dukla Praha | 2:05.15 | |||||||||||||||
2 | Miroslav PospíchalMiroslav Pospíchal | 73 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:25.04 | |||||||||||||||
3 | Timoty ŠolcTimoty Šolc | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:39.59 | |||||||||||||||
4 | Jakub ZajíčekJakub Zajíček | 04 | TJ Slovan Varnsdorf | 2:48.58 | |||||||||||||||
5 | Ladislav DvořákLadislav Dvořák | 48 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:24.81 | |||||||||||||||
6 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:57.86 | |||||||||||||||
Petr LoudaPetr Louda | 64 | AC Česká Lípa | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:28.92 | |||||||||||||||
2 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 2:38.08 | |||||||||||||||
3 | Monika PekařováMonika Pekařová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 2:42.68 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠustrováMichaela Šustrová | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:02.64 | |||||||||||||||
5 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:17.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém HorákVilém Horák | 01 | o.s. Diana Sport | 4:44.77 | |||||||||||||||
2 | Petr LoudaPetr Louda | 64 | AC Česká Lípa | 4:46.76 | |||||||||||||||
3 | Jiří ŠikolaJiří Šikola | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:54.65 | |||||||||||||||
4 | Martin ZemanMartin Zeman | 00 | TJ Desná | 5:25.17 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abigail ŠolcováAbigail Šolcová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:29.33 | |||||||||||||||
2 | Barbora LejskováBarbora Lejsková | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:58.42 | |||||||||||||||
3 | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AC Slovan Liberec, o.s. | 6:00.35 | |||||||||||||||
4 | Jana JánošíkováJana Jánošíková | 77 | AC Slovan Liberec, o.s. | 6:30.76 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman JonákRoman Jonák | 99 | A. C. TEPO Kladno | 09.41 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.92 | |||||||||||||||
2 | Václav SvobodaVáclav Svoboda | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.65 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna BičíkováKristýna Bičíková | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.67 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára HercíkováKlára Hercíková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.98 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KadaváKateřina Kadavá | 03 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.05 | |||||||||||||||
3 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 11.55 | |||||||||||||||
4 | Zuzana KovářováZuzana Kovářová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.61 | |||||||||||||||
5 | Kateřina RyplováKateřina Ryplová | 03 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 14.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SojkováNikola Sojková | 00 | AC SYNER Turnov | 09.40 | |||||||||||||||
2 | Kateřina LibovickáKateřina Libovická | 01 | A. C. TEPO Kladno | 09.88 | |||||||||||||||
3 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 10.07 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.13 | |||||||||||||||
5 | Denisa FolkováDenisa Folková | 01 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChocholováDenisa Chocholová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Muži
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 1.60 | ||||||||||||||||
2 |
Karol KaczorKarol Kaczor
Szerszen Bogatynie |
01 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.61 | ||||||||||||||||
2 |
Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.45 | ||||||||||||||||
3 |
Monika PekařováMonika Pekařová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 1.40 | ||||||||||||||||
4 |
Marie KolencováMarie Kolencová
AC Slovan Liberec, o.s. |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora HubačováBarbora Hubačová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Muži
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.15 | ||||||||||||||||
2 |
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.00 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš JavůrekTomáš Javůrek
A. C. TEPO Kladno |
99 | 3.30 | ||||||||||||||||
4 |
Roman JonákRoman Jonák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 2.40 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO Kladno |
01 | 2.80 | ||||||||||||||||
2 |
Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 2.60 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora HubačováBarbora Hubačová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 2.00 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David AulickýDavid Aulický
A. C. TEPO Kladno |
97 | 6.47 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 5.58 | ||||||||||||||||
3 |
Jan BuraJan Bura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 5.25 | ||||||||||||||||
4 |
Milan ŠormMilan Šorm
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 5.05 | ||||||||||||||||
5 |
Kamil WalczakKamil Walczak
Szerszen Bogatynie |
01 | 5.02 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, o.s. |
01 | 4.79 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub ZajíčekJakub Zajíček
AC Slovan Liberec, o.s. |
03 | 3.84 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Ženy
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 5.01 | ||||||||||||||||
2 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 4.96 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 4.96 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4.90 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 4.87 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER Turnov |
01 | 4.68 | ||||||||||||||||
7 |
Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 4.46 | ||||||||||||||||
8 |
Claudia TracheClaudia Trache
USV TU Dresden |
77 | 4.30 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 4.18 | ||||||||||||||||
10 |
Karolína KučerováKarolína Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.18 | ||||||||||||||||
11 |
Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
01 | 4.12 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská
TJ Desná |
02 | 4.12 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
03 | 4.04 | ||||||||||||||||
14 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 4.02 | ||||||||||||||||
15 |
Beata SopockoBeata Sopocko
Szerszen Bogatynie |
01 | 3.78 | ||||||||||||||||
16 |
Jana JanákováJana Janáková
TJ Desná |
03 | 3.69 | ||||||||||||||||
17 |
Izabela SopockaIzabela Sopocka
Szerszen Bogatynie |
01 | 3.64 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela JanákováMichaela Janáková
TJ Desná |
03 | 3.63 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina RyplováKateřina Ryplová
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
03 | 3.59 | ||||||||||||||||
20 |
Sára PoprováSára Poprová
TJ Desná |
02 | 3.36 | ||||||||||||||||
21 |
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
04 | 3.23 | ||||||||||||||||
Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak Vlašim |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 09.40 | ||||||||||||||||
2 |
Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 07.88 | ||||||||||||||||
3 |
Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 07.20 | ||||||||||||||||
4 |
Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská
TJ Desná |
02 | 06.99 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno |
03 | 08.00 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš NetukaLukáš Netuka
TJ Slovan Varnsdorf |
02 | 07.44 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš ŠťovíčekTomáš Šťovíček
TJ Slovan Varnsdorf |
03 | 07.24 | ||||||||||||||||
4 |
Dominik DrbalDominik Drbal
TJ Desná |
02 | 06.52 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela UrbanováMichaela Urbanová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
98 | 12.14 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika SmoleňákováVeronika Smoleňáková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 09.45 | ||||||||||||||||
3 |
Sára GodlováSára Godlová
TJ Slovan Varnsdorf |
99 | 09.37 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 10.82 | ||||||||||||||||
2 |
Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková
AC TJ Jičín |
01 | 09.71 | ||||||||||||||||
3 |
Karolina KranczykKarolina Kranczyk
LKS Polkowice |
01 | 09.31 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan GročekJan Groček
TJ Spartak Vlašim |
00 | 13.11 | ||||||||||||||||
2 |
Jan MalinovskýJan Malinovský
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
00 | 11.79 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Juraj JurisJuraj Juris
AC Slovan Liberec, o.s. |
98 | 11.00 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip SchubertFilip Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 11.71 | ||||||||||||||||
2 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 09.89 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(st, 18.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 13.65 | ||||||||||||||||
2 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 13.58 | ||||||||||||||||
3 |
Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí |
73 | 13.06 | ||||||||||||||||
4 |
Jan BakalaJan Bakala
AC Slovan Liberec, o.s. |
62 | 12.39 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří MaturaJiří Matura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
67 | 12.19 | ||||||||||||||||
6 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 11.55 | ||||||||||||||||
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra Litomyšl |
90 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |