výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň

Olomouc (20. 2. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.57
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.78
MS Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.60
MS Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MautnerJan Mautner 01 AK OlomoucAK Olomouc 07.98
2 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.99
3 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.02
4 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.14
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC ProstějovAC Prostějov 08.24
2 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 08.50
3 Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek 00 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.88
Dominik ZouharDominik Zouhar 00 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KreuzingerTomáš Kreuzinger 00 AK OlomoucAK Olomouc 07.94
2 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.49
3 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.51
4 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.65
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.06
2 Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov 08.66
3 Vojtěch KutáčVojtěch Kutáč 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.82
4 Jakub SmékalJakub Smékal 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.30
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.53
2 Petr KomínekPetr Komínek 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.75
MS Martin KutilMartin Kutil 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek 01 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel ChrenDaniel Chren 01 AC ProstějovAC Prostějov 08.23
2 Štěpán JandaŠtěpán Janda 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.55
3 Pavel JanošPavel Janoš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.99
Filip HrdličkaFilip Hrdlička 01 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš BelantTomáš Belant 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.71
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.95
3 David BajerDavid Bajer 01 SK PřerovSK Přerov 08.98
Miroslav BukovanMiroslav Bukovan 01 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.61
2 Lukáš GibalaLukáš Gibala 00 AK OlomoucAK Olomouc 07.94
3 Jan MautnerJan Mautner 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.01
Martin BelfínMartin Belfín 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.55
2 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.76
3 Tomáš RektoříkTomáš Rektořík 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.01
Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.04
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.35
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.42
4 Tadeáš SpáčilTadeáš Spáčil 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.26
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KristTomáš Krist 02 SK HraniceSK Hranice 09.74
2 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.07
3 Ondřej ZávodskýOndřej Závodský 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.09
4 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.15
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.53
2 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 09.62
3 Jakub ZembolJakub Zembol 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.16
4 Michal ŽádníkMichal Žádník 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.47
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojáčekJan Vojáček 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.33
2 Václav VybíralVáclav Vybíral 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.46
3 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.73
4 Jakub ValinčičJakub Valinčič 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.15
2 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.67
3 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.08
4 Filip ŠubrtFilip Šubrt 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David StaněkDavid Staněk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.65
2 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.76
3 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 09.92
4 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.16
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.71
2 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.16
3 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.41
4 Tadeáš MoravecTadeáš Moravec 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.02
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.64
2 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.08
3 Vojtěch MatyášVojtěch Matyáš 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.59
4 Marek KubirindžákMarek Kubirindžák 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.45
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolářJakub Kolář 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.99
2 Vojtěch KotrlýVojtěch Kotrlý 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.13
3 Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.86
4 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.12
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.21
2 Bejamin JakobBejamin Jakob 04 AK OlomoucAK Olomouc 09.76
3 Michael HudečekMichael Hudeček 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.00
4 Adam JanákAdam Janák 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.19
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HaukMartin Hauk 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.53
2 Filip HavlíkFilip Havlík 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.85
3 David HovádDavid Hovád 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.88
Celkem 3 závodníků
Rozběh 13 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín HarapátAntonín Harapát 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.52
2 Daniel BřezovskýDaniel Březovský 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.68
Lukáš DudaLukáš Duda 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 3 závodníků
Rozběh 14 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.65
2 Lukáš BednářLukáš Bednář 03 AK OlomoucAK Olomouc 11.11
Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht 02 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.50
2 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.69
3 Daniel NevrlaDaniel Nevrla 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.80
Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KolářJakub Kolář 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.71
2 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.99
3 Vojtěch KotrlýVojtěch Kotrlý 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.08
Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.33
2 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 08.33
3 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.37
4 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 08.80
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.64
2 Hana ŠebelováHana Šebelová 01 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 08.85
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.86
4 Anna ZámečníčkováAnna Zámečníčková 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.96
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 AK OlomoucAK Olomouc 08.98
2 Hanna LosertHanna Losert 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.09
3 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.14
Leona VoráčováLeona Voráčová 01 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 08.77
2 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.88
3 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 09.01
4 Anna JenčkeAnna Jenčke 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.19
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 09.04
2 Simona ŠvecováSimona Švecová 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.33
3 Petra JaklováPetra Jaklová 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.41
4 Natálie MandátováNatálie Mandátová 00 SK PřerovSK Přerov 09.47
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.64
2 Kateřina VejrostováKateřina Vejrostová 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.26
3 Eliška ČapkováEliška Čapková 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.84
4 Eva KonečnáEva Konečná 00 SK PřerovSK Přerov 10.97
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie LugrováNatálie Lugrová 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.67
2 Bára FricováBára Fricová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.43
3 Darrene IngrišováDarrene Ingrišová 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.99
4 Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 10.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina MaršálkováSabina Maršálková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.63
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.99
3 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.13
4 Tereza DusováTereza Dusová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.32
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie DirováNatálie Dirová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.50
2 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.60
3 Simona ReichlováSimona Reichlová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.70
4 Karolína JankůKarolína Janků 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.76
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.12
2 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 09.46
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.52
4 Stela MičevaStela Mičeva 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 09.07
2 Natálie MossnerováNatálie Mossnerová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.18
3 Sára KlškováSára Klšková 01 AC ProstějovAC Prostějov 09.44
4 Alice RášováAlice Rášová 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.25
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.54
2 Klaudie BeranováKlaudie Beranová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.59
3 Monika WeissováMonika Weissová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.49
MS Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 AK OlomoucAK Olomouc 09.12
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková 01 TJ UničovTJ Uničov 09.16
2 Karolína MerčákováKarolína Merčáková 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.41
3 Klára DokládalováKlára Dokládalová 00 AC ProstějovAC Prostějov 09.78
Celkem 3 závodníků
Rozběh 14 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka ŠtolcováŠtěpánka Štolcová 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.52
2 Michaela StaňkováMichaela Staňková 01 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.84
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 08.23
2 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.36
3 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.50
4 Sabina MaršálkováSabina Maršálková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.72
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.40
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.40
3 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 08.77
4 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.97
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.30
3 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.38
4 Anna KolářováAnna Kolářová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.39
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.95
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 09.20
3 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.37
4 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 09.57
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková 02 SK PřerovSK Přerov 09.36
2 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 09.48
3 Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.67
Sabina PopiolkováSabina Popiolková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.18
2 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.56
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.65
4 Anita MarákováAnita Maráková 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.13
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KostruchováTereza Kostruchová 02 SK HraniceSK Hranice 09.29
2 Lucie TisovskáLucie Tisovská 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.28
3 Adriana PřívarováAdriana Přívarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.46
4 Veronika GáborováVeronika Gáborová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 12.46
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.35
2 Diana JanáčkováDiana Janáčková 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.86
3 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.45
Michaela MrázováMichaela Mrázová 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.06
2 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.94
3 Andrea HupkováAndrea Hupková 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.05
Adéla SteidlováAdéla Steidlová 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.05
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KrátkáAnna Krátká 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.44
2 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.09
3 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.30
Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.17
2 Helena RandýskováHelena Randýsková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.41
3 Věra TarkowskáVěra Tarkowská 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.66
4 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MachováMarkéta Machová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.24
2 Barbora KubováBarbora Kubová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.72
3 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.08
4 Michaela VichrováMichaela Vichrová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.57
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen VlčkováElen Vlčková 04 AK OlomoucAK Olomouc 09.72
2 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.15
3 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 SK PřerovSK Přerov 10.23
Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.55
2 Martina VavroMartina Vavro 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.99
3 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 10.37
4 Tereza HolíkováTereza Holíková 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 14 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NavarováKlára Navarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.84
2 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.62
3 Kristýna StoškováKristýna Stošková 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.76
4 Laura PruskováLaura Prusková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.82
Celkem 4 závodníků
Rozběh 15 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.48
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.51
3 Gabriela BurdováGabriela Burdová 04 AK OlomoucAK Olomouc 10.13
4 Barbora KorašováBarbora Korašová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 16 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.38
2 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.95
3 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková 04 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.96
4 Simona BlahováSimona Blahová 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.07
Celkem 4 závodníků
Rozběh 17 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.28
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 09.57
3 Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.82
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.30
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.35
3 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.83
4 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.87
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 08.82
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.98
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.99
4 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.10
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MaluraJan Malura 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:19.75
2 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:26.38
3 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:27.32
4 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:29.91
5 Martin GogelaMartin Gogela 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:33.02
6 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 SK PřerovSK Přerov 2:34.72
7 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:41.90
8 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres 00 SK PřerovSK Přerov 2:44.85
9 Matěj GrulichMatěj Grulich 01 AC ProstějovAC Prostějov 2:54.58
10 Daniel ValdezDaniel Valdez 01 AC ProstějovAC Prostějov 2:56.80
Jan BergerJan Berger 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:37.53
2 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 00 AC ProstějovAC Prostějov 2:42.05
3 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:47.87
4 Jiří BrablecJiří Brablec 00 AC ProstějovAC Prostějov 2:48.09
5 Matěj RůžičkaMatěj Růžička 00 AC ProstějovAC Prostějov 2:53.02
6 Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal 00 AC ProstějovAC Prostějov 2:54.75
7 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 AK OlomoucAK Olomouc 2:54.87
8 Ondřej TvrdýOndřej Tvrdý 01 AC ProstějovAC Prostějov 3:07.81
9 Stanislav HýbnerStanislav Hýbner 01 TJ UničovTJ Uničov 3:09.42
10 Jan KlečkaJan Klečka 01 AC ProstějovAC Prostějov 3:09.61
11 Jakub VotavaJakub Votava 01 AC ProstějovAC Prostějov 3:11.20
12 Filip SchusterFilip Schuster 01 AC ProstějovAC Prostějov 3:11.85
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:43.67
2 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 2:45.02
3 Filip SehnalFilip Sehnal 03 SK PřerovSK Přerov 2:45.19
4 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:45.20
5 Kryštof SmitalKryštof Smital 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:53.50
6 Robin SloukaRobin Slouka 02 SK PřerovSK Přerov 2:53.68
7 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:03.95
8 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:10.29
9 Filip ŠubrtFilip Šubrt 02 AC ProstějovAC Prostějov 3:14.17
10 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 3:14.76
11 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 3:23.70
12 Kryštof ValchářKryštof Valchář 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:32.35
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:55.09
2 Jakub NýdeckýJakub Nýdecký 03 TJ UničovTJ Uničov 2:59.04
3 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK ŠternberkAK Šternberk 2:59.41
4 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 2:59.67
5 Samuel-Luis KomárekSamuel-Luis Komárek 02 AC ProstějovAC Prostějov 3:04.76
6 Ondřej PolednaOndřej Poledna 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:05.69
7 Filip HavlíkFilip Havlík 02 AK OlomoucAK Olomouc 3:06.06
8 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:06.08
9 Karel DohnalKarel Dohnal 02 AC ProstějovAC Prostějov 3:09.78
10 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:15.33
11 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 3:15.76
12 Patrik KovářPatrik Kovář 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:27.63
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Valerie VranováValerie Vranová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 2:41.80
2 Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:41.85
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 2:45.89
4 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 TJ UničovTJ Uničov 2:51.96
5 Natálie LugrováNatálie Lugrová 00 AC ProstějovAC Prostějov 2:52.05
6 Lucie HromkováLucie Hromková 00 AC ProstějovAC Prostějov 2:54.51
7 Zdeňka PikartováZdeňka Pikartová 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:56.03
8 Tereza DusováTereza Dusová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:57.62
9 Monika WeissováMonika Weissová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:01.92
10 Nikol KobzováNikol Kobzová 01 TJ UničovTJ Uničov 3:09.47
11 Denisa VrubelováDenisa Vrubelová 01 TJ UničovTJ Uničov 3:14.21
12 Aneta ŠevčíkováAneta Ševčíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 3:31.53
Kateřina KonečnáKateřina Konečná 01 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 2:39.36
2 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:54.14
3 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:55.92
4 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 SK PřerovSK Přerov 2:57.95
5 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK ŠternberkAK Šternberk 2:58.97
6 Sarah ToškováSarah Tošková 03 AC ProstějovAC Prostějov 3:04.78
7 Karolína ZmrzláKarolína Zmrzlá 02 AK OlomoucAK Olomouc 3:04.89
8 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 SK PřerovSK Přerov 3:05.56
9 Gabriela ŠubováGabriela Šubová 03 AK ŠternberkAK Šternberk 3:09.86
10 Irena MoničováIrena Moničová 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:11.01
11 Dominika HrbkováDominika Hrbková 02 SK PřerovSK Přerov 3:13.75
12 Kateřina VrbováKateřina Vrbová 02 AK OlomoucAK Olomouc 3:19.11
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:49.35
2 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:51.39
3 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 AK OlomoucAK Olomouc 3:04.51
4 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 3:04.61
5 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK HraniceSK Hranice 3:05.91
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 TJ UničovTJ Uničov 3:06.29
7 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:07.61
8 Simona BlahováSimona Blahová 02 AK OlomoucAK Olomouc 3:11.14
9 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 3:16.88
10 Karolína MaláKarolína Malá 02 AK OlomoucAK Olomouc 3:17.33
11 Aneta LangerováAneta Langerová 02 AC ProstějovAC Prostějov 3:31.92
12 Lucie TisovskáLucie Tisovská 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:32.56
13 Laura PruskováLaura Prusková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:32.73
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.64
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.66
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.01
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 09.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.03
2 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.07
3 Dominik MátlDominik Mátl 01 AC ProstějovAC Prostějov 11.07
4 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 12.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KomínekPetr Komínek 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.82
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.35
3 Michal ZávodnýMichal Závodný 01 AC ProstějovAC Prostějov 12.66
4 Jakub HorákJakub Horák 01 AC ProstějovAC Prostějov 13.01
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.16
2 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.41
3 Jakub SmékalJakub Smékal 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.61
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ZouharDominik Zouhar 00 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.67
2 Pavel JanošPavel Janoš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.47
3 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.63
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 08.92
2 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.36
3 Pavel JanošPavel Janoš 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.67
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.72
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.34
3 Dominik ZouharDominik Zouhar 00 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.72
4 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.38
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 10.45
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 10.62
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc 12.78
4 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 13.01
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 10.48
2 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 12.17
3 Antonín HarapátAntonín Harapát 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.27
4 Vilém KrayzelVilém Krayzel 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 12.58
2 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.41
3 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 AC ProstějovAC Prostějov 13.52
4 Kryštof AxmanKryštof Axman 02 AK ŠternberkAK Šternberk 13.89
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále A (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 10.41
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 11.08
3 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 11.09
4 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 11.97
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín HarapátAntonín Harapát 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.96
2 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK HraniceSK Hranice 12.41
3 Vilém KrayzelVilém Krayzel 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.04
Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.39
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 09.44
3 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 09.55
4 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.63
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.77
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.27
3 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 10.60
Lucie HöfferováLucie Höfferová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.95
2 Karolína DoleželováKarolína Doleželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 11.00
3 Vendula RabenseifnerováVendula Rabenseifnerová 00 AK ŠternberkAK Šternberk 11.28
4 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 11.28
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NeuwirtováTereza Neuwirtová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.23
2 Michaela StaňkováMichaela Staňková 01 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 11.30
3 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 11.38
4 Adéla MatuszynskáAdéla Matuszynská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.42
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie VařekováNatálie Vařeková 01 AC ProstějovAC Prostějov 11.61
2 Simona ŠvecováSimona Švecová 01 AC ProstějovAC Prostějov 12.18
3 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 12.55
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona VoráčováLeona Voráčová 01 AC ProstějovAC Prostějov 10.70
2 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.75
3 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.70
Celkem 3 závodníků
Rozběh 7 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina MaršálkováSabina Maršálková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.58
2 Nikol KubicováNikol Kubicová 01 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.81
Vanessa KlíčováVanessa Klíčová 01 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BegováBarbora Begová 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.42
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 09.42
3 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 01 AK OlomoucAK Olomouc 10.08
4 Sabina MaršálkováSabina Maršálková 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10.71
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.47
2 Marie KočíMarie Kočí 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.64
3 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.65
4 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 10.87
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 11.24
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.69
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 12.00
4 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.66
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.46
2 Barbora KubováBarbora Kubová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.91
3 Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.43
4 Aneta LangerováAneta Langerová 02 AC ProstějovAC Prostějov 15.48
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.94
2 Natálie KorandováNatálie Korandová 03 AC ProstějovAC Prostějov 13.26
3 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.28
4 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová 02 AK ŠternberkAK Šternberk 13.86
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.87
2 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková 02 SK PřerovSK Přerov 13.57
3 Lucie TisovskáLucie Tisovská 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.76
4 Adriana PřívarováAdriana Přívarová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.30
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena RandýskováHelena Randýsková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.78
2 Sarah ToškováSarah Tošková 03 AC ProstějovAC Prostějov 13.47
3 Veronika BernardováVeronika Bernardová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.52
4 Laura PruskováLaura Prusková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.96
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 12.14
2 Martina HajtmarováMartina Hajtmarová 02 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.54
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.32
4 Michaela VichrováMichaela Vichrová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.58
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.35
2 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 03 AC ProstějovAC Prostějov 12.77
3 Barbora KorašováBarbora Korašová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.63
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.75
2 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.89
3 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 12.01
4 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 02 AC ProstějovAC Prostějov 12.15
Celkem 4 závodníků
Finále B (pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 11.22
2 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.74
3 Helena RandýskováHelena Randýsková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.13
4 Sabina PopiolkováSabina Popiolková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.07
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.631.661.701.80
1 Šimon ŠevčíkŠimon Ševčík
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.63 -----OOOXXOOXXX
2 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.60 -OOOOOOOOXXX
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.60 -----OOXXOOXXX
4 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.55 --OOOXOOXOXXX
5 Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 1.50 -OOOXOXXOOXXX
6 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.45 --O-OXXOXXX
7 Vojtěch KapounekVojtěch Kapounek
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.40 OOXOXOXOXXX
8 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.35 -OOXOXXX
11 Miroslav BukovanMiroslav Bukovan
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.35 OOOXXOXXX
MS Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.70
MS Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.66
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.50
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 1.45 XXX
2 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.35 XXX
3 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.35 XXX
4 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.25 XXX
5 Kryštof AlbrechtKryštof Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
02 0 XXX
6 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
AC ProstějovAC Prostějov
02 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.581.611.64
1 Nikola GavendováNikola Gavendová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
00 1.64 --------OOOXOOXOO
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
SK PřerovSK Přerov
00 1.64 ------OOO-OXOOXOXXO
3 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.55 ------OOXOOXOOXXX
4 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.52 ------XOOOXOOXXX
5 Veronika NiesnerováVeronika Niesnerová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.49 -----OOOXOOXXX
6 Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.49 ----OOOOOXXO
7 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.43 ----OOXXOXOXXX
8 Michaela StaňkováMichaela Staňková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
01 1.40 -OOOOOXOXXX
9 Bára FricováBára Fricová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 1.40 ---OOXXOXXOXXX
10 Kateřina TurkováKateřina Turková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 1.35 ---OOXOXXX
11 Natálie VařekováNatálie Vařeková
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.35 OOOOOXXOXXX
12 Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
00 1.35 -OOOXXOXXOXXX
13 Klára MinxováKlára Minxová
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.30 -OXXOOOXXX
14 Petra ParobkováPetra Parobková
AC ProstějovAC Prostějov
00 1.30 OOOOXOXXX
15 Hana ŠebelováHana Šebelová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
01 1.25 -OOOXXX
16 Kateřina ŠvalbováKateřina Švalbová
AC ProstějovAC Prostějov
01 1.20 OOOXXX
17 Nikol DuškováNikol Dušková
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.20 XXOXXOXOXXX
18 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 0 ---XXX
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 110115120125130135140143
1 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
02 1.35 -XOOOXOOXXX
2= Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.25 -OOOXXX
2= Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 1.25 OOOOXXX
4 Veronika BernardováVeronika Bernardová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 1.20 OXOOXXX
5= Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.20 OOXOXXX
5= Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.20 -OXOXXX
7 Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.10 OXXX
8 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 XXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.042.242.442.542.642.712.81
1= Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 2.71 -OOOOOXXX
1= Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.71 -OOOOOXXX
3= Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.64 OOOOOXXX
3= Matěj JurasekMatěj Jurasek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.64 -OOOOXXX
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK OlomoucAK Olomouc
00 6.16 X5.806.076.075.75X6.16
2 Jan MautnerJan Mautner
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.45 5.455.114.835.455.08XX
3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 5.43 5.015.345.225.345.135.285.43
4 David LekešDavid Lekeš
AK OlomoucAK Olomouc
01 5.40 5.405.074.845.40X4.97
5 Daniel ChrenDaniel Chren
AC ProstějovAC Prostějov
01 4.82 4.823.904.804.82
6 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.79 4.794.354.424.794.414.36X
7 Vojtěch HarazimVojtěch Harazim
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 4.59 4.514.234.594.59
8 David BajerDavid Bajer
SK PřerovSK Přerov
01 4.37 4.24X4.374.374.053.984.35
9 Radim PlškoRadim Plško
SK PřerovSK Přerov
01 4.33 4.33XX4.334.134.05X
10 Lukáš SzekeresLukáš Szekeres
SK PřerovSK Přerov
00 4.16 4.164.034.154.16
13 Jan HrdličkaJan Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.16 4.162.513.884.16
12 Jakub HorákJakub Horák
AC ProstějovAC Prostějov
01 4.10 X4.103.254.10
13 Matěj GrulichMatěj Grulich
AC ProstějovAC Prostějov
01 4.07 4.07XX4.07
14 Martin BelfínMartin Belfín
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.03 4.033.553.974.03
15 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.88 3.723.663.883.88
16 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.75 3.753.39X3.75
17 Jakub VyhlídalJakub Vyhlídal
AC ProstějovAC Prostějov
00 3.68 3.683.563.523.68
18 Michal ZávodnýMichal Závodný
AC ProstějovAC Prostějov
01 3.48 3.393.483.253.48
21 Filip SchusterFilip Schuster
AC ProstějovAC Prostějov
01 3.48 3.483.342.833.48
MS Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.90
MS Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.85
Petr KoutnýPetr Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
00 DNP 0
Dominik ZouharDominik Zouhar
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 DNP 0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 4.75 XXX0
2 David SkřečekDavid Skřeček
SK PřerovSK Přerov
02 4.33 XXX0
3 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.32 XXX0
4 Josef PeřinaJosef Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
03 4.14 XXX0
5 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK OlomoucAK Olomouc
03 4.02 XXX0
6 Daniel NevrlaDaniel Nevrla
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.92 XXX0
7 Václav VybíralVáclav Vybíral
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.87 XXX0
8 Jiří ZedníkJiří Zedník
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.73 XXX0
9 Adam DohnalAdam Dohnal
AK ŠternberkAK Šternberk
02 3.66 XXX0
10 Vilém KrayzelVilém Krayzel
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.64 XXX0
11 Jan VojáčekJan Vojáček
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.64 XXX0
12 Robin SloukaRobin Slouka
SK PřerovSK Přerov
02 3.58 XXX0
13 Štěpán ŠidlákŠtěpán Šidlák
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.56 XXX0
14 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.46 XXX0
15 Jakub ZembolJakub Zembol
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.44 XXX0
16 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.35 XXX0
17 Jan ŠalmanJan Šalman
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.34 XXX0
18 Bejamin JakobBejamin Jakob
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.33 XXX0
19 Filip ŠubrtFilip Šubrt
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.33 XXX0
20 Ondřej ZávodskýOndřej Závodský
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.25 XXX0
21 Vojtěch HorákVojtěch Horák
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.25 XXX0
22 Tomáš RektoříkTomáš Rektořík
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.21 XXX0
23 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.19 XXX0
24 Matěj ŠípekMatěj Šípek
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.16 XXX0
25 Tomáš KristTomáš Krist
SK HraniceSK Hranice
02 2.98 XXX0
26 Kryštof KuchaříkKryštof Kuchařík
AK OlomoucAK Olomouc
04 2.98 XXX0
27 Josef PospíšilJosef Pospíšil
AK OlomoucAK Olomouc
03 2.92 XXX0
Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch
AC ProstějovAC Prostějov
03 0 XXX0
Lukáš DudaLukáš Duda
AK OlomoucAK Olomouc
03 DNP
Oliver PungeOliver Punge
SK PřerovSK Přerov
03 DNP
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.78 4.784.76X4.784.774.72X
2 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.77 4.774.48X4.77
3 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.64 4.584.444.644.644.64X4.46
4 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 4.57 4.534.574.394.57
5 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.35 4.35X4.304.35
6 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.34 4.344.344.024.34
7 Bára KučerováBára Kučerová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 4.32 3.993.814.114.114.324.234.19
8 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
SK PřerovSK Přerov
01 4.25 3.904.223.834.223.414.254.10
9 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 4.16 X4.064.164.16
10 Nikol VencováNikol Vencová
AK OlomoucAK Olomouc
00 4.08 3.963.773.913.963.993.874.08
11 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK OlomoucAK Olomouc
01 4.01 3.744.01X4.013.863.893.78
12 Hana ŠebelováHana Šebelová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
01 3.97 2.933.973.803.97
13 Kateřina KlimkováKateřina Klimková
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.82 3.823.693.313.82
14 Veronika CholastováVeronika Cholastová
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.81 3.213.813.813.813.593.072.59
15 Veronika ŠevčíkováVeronika Ševčíková
AK ŠternberkAK Šternberk
01 3.77 3.043.773.583.77
16 Veronika BudařováVeronika Budařová
SK PřerovSK Přerov
01 3.66 3.603.663.563.66
17 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK PřerovSK Přerov
00 3.62 X3.62X3.62
18 Petra JaklováPetra Jaklová
AK OlomoucAK Olomouc
01 3.58 3.58X3.273.58
19 Nikol JanovskáNikol Janovská
AC ProstějovAC Prostějov
01 3.24 3.243.003.133.24
20 Eva KonečnáEva Konečná
SK PřerovSK Přerov
00 2.81 XX2.812.81
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína PetrováKarolína Petrová
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.18 4.184.053.714.18
2 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
SK PřerovSK Přerov
02 4.12 3.863.924.124.12
3 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.00 3.894.003.894.00
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.97 3.97XX3.97
5 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.92 3.923.88X3.92
6 Anna KolářováAnna Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.89 X3.893.863.89
7 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.83 3.41X3.833.83
8 Martina VavroMartina Vavro
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 3.82 2.773.82X3.82
9 Sabina PopiolkováSabina Popiolková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.78 3.783.54-3.78
10 Elen UrbáškováElen Urbášková
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.76 3.383.763.693.76
11 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.74 3.743.393.613.74
12 Věra TarkowskáVěra Tarkowská
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.73 3.73X3.483.73
13 Markéta MachováMarkéta Machová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.66 3.523.663.663.66
14 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
02 3.61 3.613.493.493.61
15 Adéla HlochováAdéla Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.58 3.453.513.583.58
16 Gabriela PatalováGabriela Patalová
SK PřerovSK Přerov
03 3.49 3.273.283.493.49
17 Irena MoničováIrena Moničová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.48 3.313.303.483.48
18 Adéla KestlováAdéla Kestlová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.47 2.923.473.453.47
19 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.47 3.223.473.413.47
20 Elen VlčkováElen Vlčková
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.44 3.443.203.113.44
21 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.43 3.433.123.343.43
22 Kateřina NenálováKateřina Nenálová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.42 2.743.423.213.42
23 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 3.40 3.403.213.183.40
24 Klára AdlerováKlára Adlerová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.27 3.083.273.183.27
25 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.24 3.243.02X3.24
26 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.21 3.043.212.943.21
27 Tereza KostruchováTereza Kostruchová
SK HraniceSK Hranice
02 3.18 2.923.182.623.18
28 Dominika HrbkováDominika Hrbková
SK PřerovSK Přerov
02 3.18 2.79X3.183.18
29 Adéla SteidlováAdéla Steidlová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.15 3.033.153.103.15
30 Veronika JavorkováVeronika Javorková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.14 3.113.14X3.14
31 Zuzana StloukalováZuzana Stloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.11 3.023.112.973.11
32 Gabriela BurdováGabriela Burdová
AK OlomoucAK Olomouc
04 3.06 X3.06X3.06
33 Taťána DobešováTaťána Dobešová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.01 2.852.353.013.01
34 Kristýna KoláčkováKristýna Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 3.01 X3.01X3.01
35 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová
SK HraniceSK Hranice
03 3.00 3.002.992.973.00
36 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 2.89 2.472.892.382.89
37 Veronika KochánkováVeronika Kochánková
AC ProstějovAC Prostějov
03 2.83 2.822.832.542.83
38 Karolína MaláKarolína Malá
AK OlomoucAK Olomouc
02 2.68 2.682.592.502.68
Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
AC ProstějovAC Prostějov
02 0 XXX0
Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
02 DNP 0
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 11.35 11.35X11.2711.35
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 09.95 9.9510.7010.299.95
3 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.66 9.479.669.029.66
4 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.14 8.178.319.149.14
5 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová
AC ProstějovAC Prostějov
02 08.67 7.288.218.678.67
6 Karolína HerníkováKarolína Herníková
AC ProstějovAC Prostějov
02 08.39 8.318.397.838.39
7 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
AK OlomoucAK Olomouc
02 08.04 7.868.047.998.04
8 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
AC ProstějovAC Prostějov
02 08.00 7.618.007.978.00
9 Viktorie KoláčkováViktorie Koláčková
SK PřerovSK Přerov
02 07.87 7.877.777.787.87
10 Julie ŠuškováJulie Šušková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 07.57 7.576.507.507.57
11 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 07.27 7.276.77-7.27
12 Anita MarákováAnita Maráková
AC ProstějovAC Prostějov
02 06.75 6.746.75-6.75
13 Daniela KučerováDaniela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 06.71 6.666.476.716.71
14 Tereza KostruchováTereza Kostruchová
SK HraniceSK Hranice
02 06.13 5.72X6.136.13
15 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
02 05.92 X4.225.925.92
16 Veronika GáborováVeronika Gáborová
AK ŠternberkAK Šternberk
03 05.81 5.815.625.745.81
17 Natálie DohnalováNatálie Dohnalová
AK ŠternberkAK Šternberk
02 05.03 5.005.034.435.03
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK PřerovSK Přerov
03 10.85 10.8510.47X10.85
2 Jakub KolářJakub Kolář
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.49 09.4909.2409.3209.49
3 Filip HandlFilip Handl
AC ProstějovAC Prostějov
02 08.72 08.6308.6908.7208.72
4 Matěj MádrMatěj Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
02 07.40 07.3707.4006.6307.40
5 Jiří SeidlJiří Seidl
AK OlomoucAK Olomouc
02 07.38 07.3806.9707.1707.38
6 Aleš KlozíkAleš Klozík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 07.36 07.3607.0207.2307.36
7 Kryštof KuchaříkKryštof Kuchařík
AK OlomoucAK Olomouc
04 06.70 06.7006.5906.0206.70
8 Tomáš TichýTomáš Tichý
AK OlomoucAK Olomouc
02 06.61 X05.5406.6106.61
9 Oliver PungeOliver Punge
SK PřerovSK Přerov
03 06.33 05.7406.3305.4506.33
10 Michael HudečekMichael Hudeček
AK OlomoucAK Olomouc
02 05.87 05.8705.5005.7205.87
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 10.38 10.1510.38X10.38XX09.70
2 Monika HubáčkováMonika Hubáčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 10.21 09.4309.6709.2409.6710.0810.2110.10
3 Lucie HöfferováLucie Höfferová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 09.29 09.2908.3508.8309.2908.8207.8709.03
4 Anna JenčkeAnna Jenčke
AK OlomoucAK Olomouc
01 09.11 08.5509.1108.1409.1108.2908.2308.75
5 Kateřina KlimkováKateřina Klimková
AK OlomoucAK Olomouc
01 08.60 XX08.6008.6007.9208.3408.36
6 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
01 08.52 08.4308.3107.8008.4308.0408.5208.01
7 Jitka CaletkováJitka Caletková
SK PřerovSK Přerov
00 08.42 07.24X07.6907.6908.4207.60X
8 Viktorie KrátkáViktorie Krátká
AC ProstějovAC Prostějov
00 08.35 08.0707.7507.9208.0708.3508.1007.74
9 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 07.91 07.4907.9107.8807.9107.4606.5107.40
10 Adéla BarboříkováAdéla Barboříková
AK OlomoucAK Olomouc
01 07.82 07.1807.8207.5107.82
11 Marie CaletkováMarie Caletková
SK PřerovSK Přerov
01 07.52 X06.5907.5207.52
12 Renáta FremlováRenáta Fremlová
AK ŠternberkAK Šternberk
00 07.44 X06.9907.4407.44
13 Simona ReichlováSimona Reichlová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 07.43 06.9807.1707.4307.43
14 Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
00 07.43 06.9305.6107.4307.43
15 Natálie MossnerováNatálie Mossnerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 07.40 06.7707.3007.4007.40
16 Adéla ŽákováAdéla Žáková
AC ProstějovAC Prostějov
00 07.32 06.9207.3206.5607.32
17 Hana ŠebelováHana Šebelová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
01 07.02 07.0206.7506.1407.02
18 Alice RášováAlice Rášová
AK OlomoucAK Olomouc
01 06.86 06.8605.6406.5206.86
19 Michaela StaňkováMichaela Staňková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
01 06.55 X06.5506.3006.55
Leona VoráčováLeona Voráčová
AC ProstějovAC Prostějov
01 DNP 0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(pá, 20.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub HéžaJakub Héža
AK OlomoucAK Olomouc
00 15.21 14.4215.0415.2115.21XXX
2 Robin HrdličkaRobin Hrdlička
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 14.39 13.94X14.3914.39X14.02X
3 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 13.82 12.8212.2713.8213.8213.4813.6912.28
4 Adam BubíkAdam Bubík
SK PřerovSK Přerov
01 11.51 11.5110.8010.6411.5110.5011.0311.44
5 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK OlomoucAK Olomouc
01 10.77 10.1010.3510.1110.3510.77X10.23
6 Marek RůžičkaMarek Růžička
AC ProstějovAC Prostějov
00 09.99 9.99XX9.99---
7 Maxmilián BeránekMaxmilián Beránek
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 09.93 9.459.939.559.93
8 Jan ŠedivýJan Šedivý
AC ProstějovAC Prostějov
00 09.64 9.599.209.649.64
9 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník
AK ŠternberkAK Šternberk
00 09.63 9.639.559.469.63
10 Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK OlomoucAK Olomouc
00 09.50 9.5010.0310.089.5011.1310.3410.42
11 Jakub VoldánJakub Voldán
AK OlomoucAK Olomouc
00 08.89 8.898.818.398.89
12 David BajerDavid Bajer
SK PřerovSK Přerov
01 08.74 X8.74X8.74
13 Adam ŠanovecAdam Šanovec
AK OlomoucAK Olomouc
01 08.35 8.357.787.478.35
14 Jakub SehnálekJakub Sehnálek
SK PřerovSK Přerov
00 07.77 7.407.777.507.77
15 Matouš BačákMatouš Bačák
AK OlomoucAK Olomouc
01 05.88 5.885.565.365.88
Dominik ZouharDominik Zouhar
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 DNP 0
Celkem 16 závodníků