výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň

Nová Včelnice (21. 2. 2015)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.43
2 Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.02
3 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.15
4 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.25
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.27
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.29
3 Lukáš RácLukáš Rác 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.74
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
2 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.51
3 Tomáš DrchalTomáš Drchal 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.93
4 Libor TupýLibor Tupý 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.95
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SuchýVáclav Suchý 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.98
2 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.00
3 Jakub ČesákJakub Česák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.26
4 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.44
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.91
2 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.92
3 Šimon MelicharŠimon Melichar 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.37
4 Matyas ShánělMatyas Sháněl 06 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.42
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.29
2 Jakub CaltaJakub Calta 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.78
3 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.05
4 Adam PřibylAdam Přibyl 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.38
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.11
2 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.17
3 David ValášekDavid Valášek 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.45
4 Tadeáš MajorTadeáš Major 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.48
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.88
2 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.18
3 Tomáš ZieglerTomáš Ziegler 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30
4 Jan GrausamJan Grausam 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.54
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.03
MS Adam ŠpinhanzlAdam Špinhanzl 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11.67
Celkem 2 závodníků
Běh 10 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.21
MS Matyáš NečasMatyáš Nečas 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.35
Celkem 2 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.88
2 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.06
3 Jakub ČesákJakub Česák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.20
Václav SuchýVáclav Suchý 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
přeběh do jiné dráhy pravidla 160.4 , 163.3
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.99
2 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.09
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.19
4 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.65
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.53
2 Jakub CaltaJakub Calta 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.89
3 Lukáš RácLukáš Rác 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.92
Celkem 3 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.45
2 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69
3 Adéla ChvalováAdéla Chvalová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.05
4 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09.40
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.41
2 Veronika HanzlováVeronika Hanzlová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.53
3 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.41
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.49
2 Tereza KozákováTereza Kozáková 05 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.95
3 Tereza FlíčkováTereza Flíčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.33
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.11
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.41
3 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.65
4 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.75
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.94
2 Anna RůžkováAnna Růžková 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.99
MS Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 08.90
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Franziska PerleFranziska Perle 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.18
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.33
3 Tereza PolákováTereza Poláková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.35
4 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.72
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.14
2 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.36
3 Simona MikešováSimona Mikešová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.02
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.57
2 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.62
3 Lucie ČernáLucie Černá 05 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.50
4 Simona KršíkováSimona Kršíková 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.11
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.50
2 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.81
3 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.85
4 Edita NagyováEdita Nagyová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.72
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.61
2 Adéla BartuškováAdéla Bartušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.69
3 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.43
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.15
MS Natálie MiňhováNatálie Miňhová 04 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.65
MS Emílie BílkováEmílie Bílková 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.90
MS Tereza LáchováTereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.96
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Michaela PechováMichaela Pechová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.65
MS Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.76
Celkem 2 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.12
2 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.13
3 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.20
4 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.26
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.18
2 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.34
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.43
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.57
2 Veronika HanzlováVeronika Hanzlová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.61
3 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.63
4 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.73
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:14.71
2 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:15.83
3 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:17.79
4 Václav SuchýVáclav Suchý 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:17.80
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:18.55
6 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:19.35
7 Jakub ČesákJakub Česák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:19.65
8 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:22.07
9 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:23.99
10 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:24.83
11 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:25.91
12 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.45
13 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.11
MS Matyáš NečasMatyáš Nečas 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:26.03
Celkem 14 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:20.84
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:21.18
3 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:21.38
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:21.92
5 Tereza PolákováTereza Poláková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:28.44
6 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:31.06
7 Sára KrchováSára Krchová 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:31.88
8 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:32.56
9 Lucie KutováLucie Kutová 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.50
10 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.04
11 Radka JanišováRadka Janišová 05 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:42.06
12 Tereza FlíčkováTereza Flíčková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.26
13 Lucie ČernáLucie Černá 05 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:47.26
14 Michaela PechováMichaela Pechová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:08.86
15 Jolana JanišováJolana Janišová 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:12.38
MS Kateřina HomerováKateřina Homerová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2:25.28
MS Emílie BílkováEmílie Bílková 05 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:26.18
Celkem 17 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.42
2 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.92
3 Adam PřibylAdam Přibyl 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.32
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.13
2 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.43
Celkem 2 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.42
2 Petr AlexaPetr Alexa 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.84
3 Jan GrausamJan Grausam 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.16
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DrchalTomáš Drchal 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.52
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.91
3 Šimon KubešŠimon Kubeš 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.00
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.68
2 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.33
3 Michal BöhmMichal Böhm 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.51
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČesákJakub Česák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.66
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.26
Celkem 2 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NovákOndřej Novák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.25
2 Jan StejskalJan Stejskal 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.81
3 Jakub ČuřínJakub Čuřín 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.21
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.62
2 Šimon MelicharŠimon Melichar 06 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.40
Celkem 2 závodníků
Rozběh 9 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej WalterOndřej Walter 05 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.48
MS Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.50
Celkem 2 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.31
2 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.59
3 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.81
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.86
2 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.06
3 Ondřej NovákOndřej Novák 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.34
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.88
2 Viktorie VolfováViktorie Volfová 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.85
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.18
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.63
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.77
3 Sára KrchováSára Krchová 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.51
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KurzováBarbora Kurzová 05 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.89
2 Adéla ChvalováAdéla Chvalová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 11.35
Celkem 2 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.22
2 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.24
3 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.38
Celkem 3 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.85
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.05
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.55
Celkem 3 závodníků
Rozběh 6 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.84
2 Aneta BřendováAneta Břendová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.62
Celkem 2 závodníků
Rozběh 7 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla FeitováPavla Feitová 04 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10.92
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.10
MS Tereza LáchováTereza Láchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.98
Celkem 3 závodníků
Rozběh 8 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa NovákováDenisa Nováková 05 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.35
2 Franziska PerleFranziska Perle 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 11.99
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.77
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Natálie MiňhováNatálie Miňhová 04 TJ ChyškyTJ Chyšky 11.17
MS Valérie VálkováValérie Válková 04 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.63
Celkem 2 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.57
2 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.77
3 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.87
Celkem 3 závodníků
Finále B (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.52
2 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.78
3 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.82
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 1.34
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 1.25
3 Michal BöhmMichal Böhm
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.14
4 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 1.14
5 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 1.11
6 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 1.08
7 Ondřej ŠtemberkOndřej Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 1.03
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.15
1= Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 1.15
3 Radka JanišováRadka Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 1.08
4 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 1.08
5 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 1.08
6 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 1.04
7 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 0.99
8 Aneta BřendováAneta Břendová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 0.94
Tereza SvobodováTereza Svobodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 NH
MS Monika FlorováMonika Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 1.12
MS Natálie MiňhováNatálie Miňhová
TJ ChyškyTJ Chyšky
04 1.08
MS Valérie VálkováValérie Válková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
04 0.99
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.82
2 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.70
3 Jan DubšíkJan Dubšík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.58
4 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.58
5 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.52
6 Šimon ŠtemberkŠimon Štemberk
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.45
7 Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 3.32
8 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 3.26
9 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.23
10 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.12
11 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.11
12 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
05 3.10
13 Adam PřibylAdam Přibyl
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.07
14 Jakub CaltaJakub Calta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.02
15 Tomáš DrchalTomáš Drchal
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.98
16 Lukáš RácLukáš Rác
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 2.88
17 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 2.85
18 Tomáš ZieglerTomáš Ziegler
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.70
19 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.54
20 Tadeáš MajorTadeáš Major
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.42
MS Adam ŠpinhanzlAdam Špinhanzl
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 1.28
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína DuškováKarolína Dušková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
04 3.65
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 3.58
3 Pavla FeitováPavla Feitová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
04 3.50
4 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 3.48
5 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.42
6 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 3.32
7 Barbora KurzováBarbora Kurzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.31
8 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 3.30
9 Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 3.26
10 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 3.26
11 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 3.25
12 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.15
13 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 3.10
14 Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
05 3.04
15 Adéla BartuškováAdéla Bartušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.00
16 Barbora ZahradníkováBarbora Zahradníková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 2.92
17 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 2.90
18 Tereza SvobodováTereza Svobodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.88
19 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 2.77
20 Simona MikešováSimona Mikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.70
21 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 2.63
22 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 2.61
23 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
06 2.38
24 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 2.05
25 Tereza FlíčkováTereza Flíčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.02
MS Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.44
MS Emílie BílkováEmílie Bílková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 3.23
MS Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.17
MS Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2.65
Celkem 29 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub ŠašekJakub Šašek
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 13.02
2 David LangmullerDavid Langmuller
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 09.48
3 Ondřej NovákOndřej Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 09.37
4 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 09.21
5 Šimon KubešŠimon Kubeš
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 08.48
6 Milan SlavětínskýMilan Slavětínský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
04 07.57
7 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 07.41
8 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 07.00
9 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
05 06.62
10 Matyas ShánělMatyas Sháněl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
06 06.57
11 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 06.25
12 Lukáš RácLukáš Rác
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 06.17
13 Tadeáš MajorTadeáš Major
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 06.10
14 Matyáš MoravaMatyáš Morava
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 05.79
15 Jan GrausamJan Grausam
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 05.65
16 David ValášekDavid Valášek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 05.34
17 Jakub CaltaJakub Calta
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 05.01
MS Adam ŠpirhanzlAdam Špirhanzl
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 05.76
Šimon MelicharŠimon Melichar
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
06 NM
Celkem 19 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 21.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 11.95
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
04 10.69
3 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
05 10.26
4 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 08.50
5 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.48
6 Kateřina TibitanclováKateřina Tibitanclová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 08.13
7 Tereza KozákováTereza Kozáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
05 07.63
8 Adéla BartuškováAdéla Bartušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 07.14
9 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 07.01
10 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
05 06.83
11 Zdeňka HerdováZdeňka Herdová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.67
12 Tereza PolákováTereza Poláková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 06.66
13 Franziska PerleFranziska Perle
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
04 06.53
14 Aneta BřendováAneta Břendová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
04 06.19
15 Tereza SvobodováTereza Svobodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 05.60
16 Viktorie VolfováViktorie Volfová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 05.38
17 Simona MikešováSimona Mikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 04.94
18 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
06 04.65
19 Lucie ČernáLucie Černá
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
05 04.08
MS Valérie VálkováValérie Válková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
04 08.36
MS Michaela PechováMichaela Pechová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 05.15
MS Adéla ŠebestováAdéla Šebestová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
05 DNP
Celkem 22 závodníků