výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Valašská laťka

Valašské Meziříčí (14. 3. 2015)

Skok vysoký - Muži

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.15
2 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.05
3 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 2.00
4 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 2.00
5 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 1.95
6 Jakub GenžaJakub Genža
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
81 1.95
7 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.90
8 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.90
9 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 1.90
10 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.90
11 David ŠuteraDavid Šutera
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 1.85
12= Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.85
12= Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.85
14 Jan HostonskýJan Hostonský
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 1.80
15= Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.80
15= Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.80
17 Dominik LefnerDominik Lefner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
95 1.75
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.98
2 Ladislav KolaLadislav Kola
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 1.88
3 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1.65
4 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 1.65
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.92
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.88
3 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.88
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.88
5 Petr PoselPetr Posel
ASK LovosiceASK Lovosice
98 1.80
6= Vojtěch JaremejkoVojtěch Jaremejko
DDM Valašské MeziříčíDDM Valašské Meziříčí
98 1.75
6= Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.75
8 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.70
9 Martin KonečnýMartin Konečný
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.70
10 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 1.70
11 Martin KopeckýMartin Kopecký
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 1.55
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.75
2 Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.55
3 Štěpán MichalíkŠtěpán Michalík
AK OlomoucAK Olomouc
01 1.55
4 Jakub SlivkanišJakub Slivkaniš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.55
5 Šimon PernickýŠimon Pernický
ZŠ MasarykovaZŠ Masarykova
00 1.55
6 Josef VeselýJosef Veselý
ZŠ MasarykovaZŠ Masarykova
00 1.45
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan ŘezníčekJan Řezníček
ZŠ MasarykovaZŠ Masarykova
02 1.46
2 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.35
3 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.35
4 Martin ŠtefkaMartin Štefka
ZŠ SalvátorZŠ Salvátor
02 1.35
5 Zdeněk KatrušákZdeněk Katrušák
AK Elim VestínAK Elim Vestín
02 1.30
6 Pavel PolášekPavel Polášek
AK Elim VestínAK Elim Vestín
03 1.25
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Veteráni

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dalibor HonDalibor Hon
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
78 1.95
2 Jan JankůJan Janků
AC Česká LípaAC Česká Lípa
71 1.90
3 Kamil KotlíkKamil Kotlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
77 1.85
4 Libor ŠalamounLibor Šalamoun
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
71 1.75
5 Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 1.70
6 Petr ŽbelPetr Žbel
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
80 1.70
7 Martin JanišMartin Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
74 1.65
8 Michal BuzekMichal Buzek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
67 1.65
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 1.92
2 Bělocká Romana DubnovaBělocká Romana Dubnova
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
78 1.75
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 1.70
4 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.70
5 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
98 1.70
6 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
ASK LovosiceASK Lovosice
95 1.65
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.70
2 Tereza HellerováTereza Hellerová
ASK LovosiceASK Lovosice
97 1.55
3 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
96 1.55
4 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.50
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.65
2 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.55
3 Nikola GavendováNikola Gavendová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
00 1.50
4 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 1.40
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Nikola GavendováNikola Gavendová
SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín
00 1.55
2 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.50
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.50
4 Valérie BartošováValérie Bartošová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.50
5 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.45
6 Daniela StrouhalováDaniela Strouhalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.45
7 Adéla KorábečnáAdéla Korábečná
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
01 1.40
8 Natálie JeklováNatálie Jeklová
SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče
01 1.35
9 Nikol DunajováNikol Dunajová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.35
10 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
01 1.30
11 Bára KrbováBára Krbová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
00 1.30
12 Sofie GálováSofie Gálová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.30
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 14.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Monika LehenováMonika Lehenová
AK Bojničky - SVKAK Bojničky - SVK
02 1.46
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.43
3 Hana VybíralováHana Vybíralová
ZŠ ŠafaříkovaZŠ Šafaříkova
02 1.40
4 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.35
5 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.35
6 Nikol DubnováNikol Dubnová
SG OstravaSG Ostrava
02 1.30
7 Romana MaděříčováRomana Maděříčová
SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče
03 1.30
8 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
SK Atletika HustopečeSK Atletika Hustopeče
02 1.30
Celkem 8 závodníků