Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS (do 13 let)

Praha-Juliska (15. 1. 2015)

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.44
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 4.33
3 Lukáš MarhoulLukáš Marhoul
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.17
4 Sebastian BolardtSebastian Bolardt
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 4.09
5 Ondřej FišarOndřej Fišar
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.08
6 Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.07
7 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.02
8 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
03 3.99
9 Martin RadaMartin Rada
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 3.88
10 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.81
11 Ondřej TomekOndřej Tomek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 3.81
12 Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 3.78
13 Matěj BednářMatěj Bednář
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
03 3.75
14 Jan ToulaJan Toula
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 3.72
15 Filip JirsaFilip Jirsa
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.69
16 Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.61
17 Jan KodídekJan Kodídek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.57
18 Petr MíšekPetr Míšek
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 3.55
19 Nico BokettaNico Boketta
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 3.54
20 Patrik BálekPatrik Bálek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 3.43
21 Nicolas MalýNicolas Malý
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.41
22 Stanislav KopinecStanislav Kopinec
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.33
23 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3.32
24 Eduard VodičkaEduard Vodička
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 3.27
25 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 3.25
26 Tamás VargaTamás Varga
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.18
27 Antonín MaříkAntonín Mařík
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 3.17
28 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 3.12
29 Tobias GrohTobias Groh
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 3.12
30 Jakub JohnJakub John
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.08
31 Martin DěvěrMartin Děvěr
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 3.06
32 Rosťa SúlovskýRosťa Súlovský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 2.92
33 Martin ByczkowskiMartin Byczkowski
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2.86
34 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 2.81
35 Radovan BittaraRadovan Bittara
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2.65
Štěpán KožinaŠtěpán Kožina
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 DNM
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

Ml. žákyně A (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.88
2 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.22
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 4.08
4 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
02 3.98
Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.98
6 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 3.90
7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 3.81
8 Nicole BöhmováNicole Böhmová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.80
9 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 3.76
10 Eliška HolkováEliška Holková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.75
11 Lenka NovákováLenka Nováková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 3.63
12 Alicia JoklováAlicia Joklová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.60
13 Viktorie VydrováViktorie Vydrová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 3.50
14 Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.41
15 Nadia DridiNadia Dridi
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 3.40
16 Ema FrýdvalskáEma Frýdvalská
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.29
17 Sára HolečkováSára Holečková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 3.27
18 Aneta BrtníkováAneta Brtníková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 3.25
19 Zlata SvatošováZlata Svatošová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.17
20 Andrea MišovicováAndrea Mišovicová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 3.09
21 Klára ŠídlováKlára Šídlová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 3.08
22 Barbora KupkováBarbora Kupková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2.99
23 Johana PetříkováJohana Petříková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 2.94
24 Aneta TomáškováAneta Tomášková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 2.71
Celkem 24 závodníků
Ml. žákyně B (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 3.97
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.95
3 Vendula PlazzerováVendula Plazzerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 3.89
4 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3.85
5 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.84
6 Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.77
7 Veronika PoštováVeronika Poštová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.65
8 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3.63
9 Dominika KarbanováDominika Karbanová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.49
10 Rebecca SzabóRebecca Szabó
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.41
11 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 3.40
12 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3.34
13 Aneta BulínováAneta Bulínová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 3.24
14 Běla NovosadováBěla Novosadová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 3.22
15 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 3.21
16 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.11
17 Veronika ValtrováVeronika Valtrová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.04
18 Tereza SkalováTereza Skalová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 3.03
19 Jessica StogelJessica Stogel
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 2.98
20 Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 2.97
21 Julie KroupováJulie Kroupová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 2.79
22 Tereza TulaydanTereza Tulaydan
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 2.76
23 Eliška OplištilováEliška Oplištilová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 2.38
Celkem 23 závodníků