Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS (do 13 let)

Praha-Juliska (15. 1. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyemiDavid Ayemi 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.58
2 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.50
3 Patrik BálekPatrik Bálek 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.16
4 Radovan BittaraRadovan Bittara 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.35
2 Ivan DostálIvan Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.36
3 Martin ByczkowskiMartin Byczkowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.89
Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.08
2 Radim DostálRadim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.50
3 Jan FikerJan Fiker 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.53
4 Tobias GrohTobias Groh 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.71
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JohnJakub John 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.90
2 Jan KodídekJan Kodídek 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.10
3 Filip JirsaFilip Jirsa 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.12
4 Stanislav KopinecStanislav Kopinec 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.56
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.91
2 Lukáš MarhoulLukáš Marhoul 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.18
3 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.37
4 Robin LacinaRobin Lacina 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.84
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.04
2 Petr MíšekPetr Míšek 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.74
3 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.12
4 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.49
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.06
2 Martin RadaMartin Rada 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.26
3 David SeidlDavid Seidl 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.30
4 Petr PuchmajerPetr Puchmajer 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.53
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.23
2 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.59
3 Rosťa SúlovskýRosťa Súlovský 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.35
4 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 11.72
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.79
2 Tomáš TůmaTomáš Tůma 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.95
3 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.78
Celkem 3 závodníků
Rozběh 10 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.97
2 Lukáš VeselýLukáš Veselý 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.55
3 Tamás VargaTamás Varga 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 11.28
Celkem 3 závodníků
Rozběh 11 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor VološinViktor Vološin 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.31
2 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.13
3 Eduard VodičkaEduard Vodička 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.68
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David AyemiDavid Ayemi 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.46
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.77
3 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.85
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.18
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.96
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.06
3 Lukáš MarhoulLukáš Marhoul 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
4 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.09
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.08
2 Aneta BrtníkováAneta Brtníková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.50
3 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.97
4 Helena AntoňováHelena Antoňová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
2 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.11
3 Aneta BulínováAneta Bulínová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.18
4 Nadia DridiNadia Dridi 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.62
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.37
2 Ema FrýdvalskáEma Frýdvalská 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.87
3 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.91
4 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.77
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.89
2 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.36
3 Dominika KarbanováDominika Karbanová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.48
4 Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 10.83
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
2 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.80
3 Julie KroupováJulie Kroupová 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.96
4 Miriam KroftováMiriam Kroftová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.09
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie LjunggrenMarie Ljunggren 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.34
2 Kristina MerunkováKristina Merunková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.35
3 Barbora KupkováBarbora Kupková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.60
4 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.70
Celkem 4 závodníků
Rozběh 7 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.11
2 Lenka NovákováLenka Nováková 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.24
3 Běla NovosadováBěla Novosadová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.65
4 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.68
Celkem 4 závodníků
Rozběh 8 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.74
2 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.00
3 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.31
4 Johana PetříkováJohana Petříková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 9 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula PlazzerováVendula Plazzerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.92
2 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.04
3 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 09.35
4 Tereza SkalováTereza Skalová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 09.99
Celkem 4 závodníků
Rozběh 10 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.34
2 Zlata SvatošováZlata Svatošová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.59
3 Rebecca SzabóRebecca Szabó 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.09
4 Jessica StogelJessica Stogel 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.63
Celkem 4 závodníků
Rozběh 11 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.02
2 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.38
3 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.61
4 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.93
Celkem 4 závodníků
Rozběh 12 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.01
2 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.38
3 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.52
4 Tereza TulaydanTereza Tulaydan 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.23
Celkem 4 závodníků
Rozběh 13 (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.31
2 Eliška VeseláEliška Veselá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.41
3 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.71
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.63
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
3 Vendula PlazzerováVendula Plazzerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.80
4 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.93
Celkem 4 závodníků
Finále B (čt, 15.1.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.81
2 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.96
3 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.14
4 Veronika PoštováVeronika Poštová 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.19
Celkem 4 závodníků