výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Sportisimo půlmaraton Praha

Praha (28. 3. 2015)

Půlmaratón - Muži

(so, 28.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
20 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 1:06:45
22 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:08:05
24 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 1:08:40
26 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:10:13
27 Aleš DrahokoupilAleš Drahokoupil 85 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1:10:29
29 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:12:05
30 Martin FořtMartin Fořt 68 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:12:52
31 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:13:20
33 Matěj KrejčíMatěj Krejčí 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:13:52
34 František SchovalFrantišek Schoval 88 TJ Slavoj Stará Boleslav (TJ Slavoj Stará Boleslav ( 1:13:59
35 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:15:13
39 Petr BurešPetr Bureš 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:15:53
42 Miroslav DaňkoMiroslav Daňko 77 ASK DěčínASK Děčín 1:16:08
46 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:16:31
50 Vít KovaříkVít Kovařík 78 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1:16:44
51 Vít RyškaVít Ryška 75 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:16:49
56 Jan VeselýJan Veselý 65 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 1:17:22
62 Tomáš KuželkaTomáš Kuželka 68 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:18:33
63 Martin TrojanMartin Trojan 78 SK ChotěbořSK Chotěboř 1:18:33
71 Ondřej PistulkaOndřej Pistulka 81 RBZ PRAHARBZ PRAHA 1:19:13
76 Josef ProcházkaJosef Procházka 71 ASK DěčínASK Děčín 1:19:22
77 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:19:24
78 Štěpán MarekŠtěpán Marek 80 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 1:19:24
99 Jakub HurychJakub Hurych 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:20:15
102 Luboš RutaLuboš Ruta 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1:20:18
113 Tomáš BláhaTomáš Bláha 81 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 1:20:43
116 Radomír BursaRadomír Bursa 72 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1:20:53
131 Pavel RyzákPavel Ryzák 77 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1:21:59
145 Pavel VodičkaPavel Vodička 85 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 1:22:35
221 Ramil ProfeldRamil Profeld 78 AC Slovan Liberec, o.s. (AC Slovan Liberec, o.s. ( 1:25:23
Celkem 30 závodníků

Půlmaratón - Ženy

(so, 28.3.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
12 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:15:15
13 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:17:47
14 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 75 AK SokolovAK Sokolov 1:19:01
16 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 1:20:49
17 Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:21:51
18 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:22:52
19 Barbora JíšováBarbora Jíšová 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:23:00
20 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:23:35
21 Dagmar RychnovskáDagmar Rychnovská 75 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:24:07
27 Klára JakešováKlára Jakešová 87 SK BabiceSK Babice 1:28:19
28 Lenka KreidlováLenka Kreidlová 71 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1:28:25
33 Tereza ĎurdiakováTereza Ďurdiaková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1:29:35
37 Iveta FořtováIveta Fořtová 72 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:30:27
40 Dominika TýlováDominika Týlová 92 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:30:46
44 Radka ZbíralováRadka Zbíralová 72 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. 1:32:43
46 Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:33:11
50 Dorota AnderlováDorota Anderlová 78 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:33:28
56 Teodora SvejkovskáTeodora Svejkovská 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:34:04
57 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:34:06
58 Jana HrdinováJana Hrdinová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:34:06
61 Tereza DubskáTereza Dubská 89 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:35:05
63 Martina ŘíhováMartina Říhová 78 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:35:12
73 Barbora SoukupováBarbora Soukupová 84 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:36:16
80 Zlatuše LukáškováZlatuše Lukášková 68 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1:37:36
88 Hana SvěchotováHana Svěchotová 73 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:38:51
89 Eva TruksováEva Truksová 84 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:38:58
92 Markéta GruberováMarkéta Gruberová 82 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. 1:39:07
111 Katarína KuťkováKatarína Kuťková 86 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:40:58
151 Tereza MěchurováTereza Měchurová 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:44:10
152 Helena BuchlováHelena Buchlová 87 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1:44:14
191 Iva PechováIva Pechová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:47:24
Celkem 31 závodníků