Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínská vánoční laťka - Polabská výškařská tour

Kolín (16. 12. 2014)

skok vysoký - Žáci

Žáci 8 (út, 16.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.731.75
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
00 1.73 XOXXX
2 Tomáš PuczekTomáš Puczek
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
00 1.73 XOXXX
3 Dominik HolubDominik Holub
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
01 1.65 XOXXX
4 Rudolf KlimoRudolf Klimo
DDŠ BýchoryDDŠ Býchory
00 1.60 XOXXX
5 Miroslav KarbanMiroslav Karban
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
00 1.50 XOXXX
6 Matěj ZelenkaMatěj Zelenka
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
00 1.45 XOXXX
7 Lukáš VacekLukáš Vacek
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
01 1.45 XOXXX
8 Robert FormanRobert Forman
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
00 1.45 XOXXX
9 Dominik DubaDominik Duba
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
00 1.45 XOXXX
10 Martin KorblMartin Korbl
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
00 1.45 XOXXX
11 Matěj ZelenkaMatěj Zelenka
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
00 1.45 XOXXX
12 Ondřej ŠvestákOndřej Švesták
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
00 1.40 XOXXX
13 Tomáš PříhodaTomáš Příhoda
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
00 1.40 XOXXX
14 Jiří VokálJiří Vokál
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
00 1.35 XOXXX
15= Martin ChalupaMartin Chalupa
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
01 1.35 XOXXX
15= Nikolas HirkoNikolas Hirko
DDŠ BýchoryDDŠ Býchory
00 1.35 XOXXX
17 Jiří ČápJiří Čáp
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
00 1.35 XOXXX
18 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.30 XOXXX
19 Pavel PšeničkaPavel Pšenička
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.30 XOXXX
20= Pavel BukovskýPavel Bukovský
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.30 XOXXX
20= Daniel BuriánekDaniel Buriánek
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
00 1.30 XOXXX
22 Igor VintrlíkIgor Vintrlík
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
00 1.30 XOXXX
23 Martin  ModrýMartin  Modrý
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
01 1.30 XOXXX
24 Lukáš PaďourLukáš Paďour
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
00 1.30 XOXXX
25 Petr PísekPetr Písek
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
00 1.25 XOXXX
26 Tomáš RůžičkaTomáš Růžička
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
00 1.25 XOXXX
27 Miroslav PapcunMiroslav Papcun
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
00 1.20 XOXXX
28= Adam FialaAdam Fiala
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
01 1.20 XOXXX
28= Jakub HlušičkaJakub Hlušička
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
01 1.20 XOXXX
Adam VelechovskýAdam Velechovský
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
00 NM
Jan VlášekJan Vlášek
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
00 NM
Celkem 31 závodníků
Žáci 9 (út, 16.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.651.701.73
1 Prokop CzerninProkop Czernin
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
98 1.70 XXOXXX
2 Jakub ŠancJakub Šanc
ZŠ Řačany n/LZŠ Řačany n/L
99 1.60 XXOXXX
3= Jan FarkašJan Farkaš
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
99 1.60 XXOXXX
3= Ondřej BartákOndřej Barták
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
00 1.60 XXOXXX
5 Lukáš  ChenLukáš  Chen
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
99 1.60 XXOXXX
6 Filip ZahradníčekFilip Zahradníček
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
99 1.60 XXOXXX
7 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
00 1.55 XXOXXX
8 Luboš KarbanLuboš Karban
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
99 1.55 XXOXXX
9 Marek VlasákMarek Vlasák
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
99 1.50 XXOXXX
10 Juraj KučákJuraj Kučák
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
99 1.50 XXOXXX
11 Adam HruškaAdam Hruška
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
99 1.50 XXOXXX
12 Daniel BezuchaDaniel Bezucha
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 1.50 XXOXXX
13= Jiří NouzákJiří Nouzák
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
00 1.45 XXOXXX
13= Jiří CeralJiří Ceral
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
99 1.45 XXOXXX
15= Jakub  KynclJakub  Kyncl
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
99 1.45 XXOXXX
15= Jiří VolejníkJiří Volejník
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.45 XXOXXX
17 Ondřej PirožekOndřej Pirožek
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
00 1.45 XXOXXX
18 Uzejr CakolliUzejr Cakolli
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
99 1.45 XXOXXX
19 Matěj PavlisMatěj Pavlis
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
99 1.45 XXOXXX
20= Ladislav KukalLadislav Kukal
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 1.40 XXOXXX
20= Filip BrandejskýFilip Brandejský
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
99 1.40 XXOXXX
20= Robin MartínekRobin Martínek
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
99 1.40 XXOXXX
20= Dominik KadlecDominik Kadlec
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
99 1.40 XXOXXX
24 Miloš KóraMiloš Kóra
DDŠ BýchoryDDŠ Býchory
99 1.40 XXOXXX
25 Daniel DoubravaDaniel Doubrava
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
99 1.40 XXOXXX
26= Filip HořeníFilip Hoření
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
00 1.35 XXOXXX
26= Oberreiter Oberreiter
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
99 1.35 XXOXXX
28= Jiří PfeifferJiří Pfeiffer
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
99 1.35 XXOXXX
28= David KellerDavid Keller
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
99 1.35 XXOXXX
30= Jan PetránekJan Petránek
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
99 1.35 XXOXXX
30= Dominik DoležalDominik Doležal
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
00 1.35 XXOXXX
Tomáš LedrTomáš Ledr
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
99 NM
Jiří KarbanJiří Karban
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
00 NM
Celkem 33 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

Ml. žáci 6 (út, 16.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.40
1 Jakub VyhlídalJakub Vyhlídal
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
02 1.35 OOOOOXXOOXXX
2 Tomáš KolibíkTomáš Kolibík
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.30 OOOOXOOXXX
3 Dan KotilDan Kotil
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
03 1.30 OOOOXXOXOXXX
4 Michal HadrbolecMichal Hadrbolec
DDŠ BýchoryDDŠ Býchory
02 1.30 OOOOXOXXOXXX
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 1.30 OXOOXXOOXXOXXX
6= Tadeáš MeišnerTadeáš Meišner
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
02 1.25 OOOXOXOXXX
6= Pavel NovákPavel Novák
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
02 1.25 OOOXOXOXXX
8= Martin KukalMartin Kukal
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 1.20 OXOXXOOXXX
8= Tadeáš VendlTadeáš Vendl
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
03 1.20 OXOXXOOXXX
10= David ŘezníčekDavid Řezníček
DDŠ BýchoryDDŠ Býchory
02 1.20 XOOOXOXXX
10= Jakub NavrátilJakub Navrátil
ZŠ Řačany n/LZŠ Řačany n/L
03 1.20 OOXOXOXXX
12 Vojtěch BalounVojtěch Baloun
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 1.20 OOOXXOXXX
13 Miroslav KořínekMiroslav Kořínek
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
02 1.20 OOXOXXOXXX
14= Daniel HolýDaniel Holý
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
02 1.15 OOOXXX
14= Filip MocFilip Moc
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
03 1.15 OOOXXX
16= Šimon VáchaŠimon Vácha
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
03 1.15 XOOOXXX
16= Michal  TomanMichal  Toman
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
02 1.15 XOOOXXX
18= Martin VedralMartin Vedral
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
03 1.15 OOXOXXX
18= Michal VacekMichal Vacek
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
02 1.15 OOXOXXX
18= David BatelkaDavid Batelka
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
02 1.15 OOXOXXX
21 Matěj BenešMatěj Beneš
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 1.15 OXXOXOXXX
22 Martin RácMartin Rác
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
02 1.15 OXOXXOXXX
23= martin Růžekmartin Růžek
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
02 1.10 OOXXX
23= Zdeněk LiškaZdeněk Liška
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
02 1.10 OOXXX
23= Ondřej KotýzaOndřej Kotýza
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
03 1.10 OOXXX
26= Vit UlrichVit Ulrich
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
02 1.10 OXOXXX
26= Michal PriesnitzMichal Priesnitz
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
03 1.10 OXOXXX
28 Filip DurstFilip Durst
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
02 1.10 XXOXXOXXX
29= Josef LauryJosef Laury
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
03 1.05 OXXX
29= Vít RozkošnýVít Rozkošný
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
02 1.05 OXXX
31= Martin FialaMartin Fiala
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
02 1.05 XOXXX
31= Filip BartošFilip Bartoš
DDŠ BýchoryDDŠ Býchory
02 1.05 XOXXX
Celkem 32 závodníků
Ml. žáci 7 (út, 16.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.55
1 Dominik BrožDominik Brož
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
01 1.50 XOXXX
2 Dominik KrálDominik Král
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
01 1.50 XOXXX
3 Stanislav BělkaStanislav Bělka
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
01 1.40 XOXXX
4 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
01 1.40 XOXXX
5 David VrbaDavid Vrba
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
01 1.35 XOXXX
6 Tomáš HančilTomáš Hančil
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
01 1.35 XOXXX
7 David KoděraDavid Koděra
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
01 1.30 XOXXX
8 Tomáš NěmecTomáš Němec
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
01 1.30 XOXXX
9= Petr ŠtrosPetr Štros
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
02 1.25 XOXXX
9= Diminik ŠkardaDiminik Škarda
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
01 1.25 XOXXX
11 Marek TichýMarek Tichý
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
01 1.25 XOXXX
12= Lukáš MinarčíkLukáš Minarčík
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
02 1.20 XOXXX
12= Filip ZvěřinaFilip Zvěřina
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
02 1.20 XOXXX
12= Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
02 1.20 XOXXX
15= Filip ŠmahelFilip Šmahel
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
01 1.20 XOXXX
15= Jakub KopáčekJakub Kopáček
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
02 1.20 XOXXX
17 Aleš CháberaAleš Chábera
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
02 1.20 XOXXX
18 Ladislav KudrnaLadislav Kudrna
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
01 1.20 XOXXX
19= Filip LerichFilip Lerich
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
02 1.15 XOXXX
19= Matěj NorekMatěj Norek
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
01 1.15 XOXXX
19= Daniel RoušarDaniel Roušar
ZŠ Řačany n/LZŠ Řačany n/L
01 1.15 XOXXX
22 Tomáš FormanTomáš Forman
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 1.15 XOXXX
Matěj VejsadaMatěj Vejsada
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
01 NM
Eduard KočíEduard Kočí
ZŠ Řačany n/LZŠ Řačany n/L
01 NM
Denis OstřižDenis Ostřiž
ZŠ Řačany n/LZŠ Řačany n/L
01 NM
Petr BenešPetr Beneš
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
01 NM
Martin ŠupíkMartin Šupík
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
01 NM
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Žákyně

Žákyně 8 (út, 16.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.62
1 Denisa PešováDenisa Pešová
ZŠ Kutná Hora ŽižkovZŠ Kutná Hora Žižkov
01 1.60 OXXX
2 Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
00 1.45 OXXX
3 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
01 1.40 OXXX
4 Ema PodskalskáEma Podskalská
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
00 1.35 OXXX
5 Michaela ŠtainerováMichaela Štainerová
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
01 1.35 OXXX
6 Lenka MáčikováLenka Máčiková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.30 OXXX
7 Nela BauerfeindováNela Bauerfeindová
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
01 1.30 OXXX
8 Kateřina PuczkováKateřina Puczková
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
00 1.30 OXXX
9= Anna KošatováAnna Košatová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
00 1.30 OXXX
9= Natálie DrahovzalováNatálie Drahovzalová
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
01 1.30 OXXX
11 Adriana FrydrychováAdriana Frydrychová
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
00 1.30 OXXX
12 Natálie SmetanováNatálie Smetanová
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
00 1.25 OXXX
13= Vanessa JeřábkováVanessa Jeřábková
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
01 1.25 OXXX
13= Jana PlivováJana Plivová
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
01 1.25 OXXX
15 Anežka KolářováAnežka Kolářová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
00 1.25 OXXX
16 Daniela  KuncířováDaniela  Kuncířová
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
01 1.25 OXXX
17= Karolína  SokolováKarolína  Sokolová
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
00 1.20 OXXX
17= Anna KšírlováAnna Kšírlová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
00 1.20 OXXX
17= Daniela VotavováDaniela Votavová
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
01 1.20 OXXX
17= Tereza FialováTereza Fialová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
00 1.20 OXXX
21 Nikola VaškováNikola Vašková
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
00 1.15 OXXX
Denisa HulováDenisa Hulová
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
00 NM
Poznámky/pokusy:
" NOVÝ REKORD PVT = 160 cm D.Pešová.<br><br>
Celkem 22 závodníků
Žákyně 9 (út, 16.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.421.45
1 Nikola VršťalováNikola Vršťalová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
99 1.42 OOOOOXXOOXXX
2 Denisa PaděrováDenisa Paděrová
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
99 1.35 OXOOOOXXX
3 Adéla BohatáAdéla Bohatá
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
99 1.35 OOOXXOOXXX
4 Alžběta KárováAlžběta Kárová
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
99 1.30 OOOOXXX
5= Lucie PosejpalováLucie Posejpalová
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
99 1.30 OOOXOXXX
5= Jana KurkováJana Kurková
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
99 1.30 OOOXOXXX
7 Zuzana KnížkováZuzana Knížková
ZŠ Řačany n/LZŠ Řačany n/L
99 1.30 OOXOXOXXX
8= Barbora HofmannováBarbora Hofmannová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
99 1.30 OOOXXOXXX
8= Denisa  KortanováDenisa  Kortanová
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
00 1.30 OOOXXOXXX
10 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
99 1.30 OOXXOXXOXXX
11= Šárka VladykováŠárka Vladyková
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
99 1.25 OOOXXX
11= Simona OndrováSimona Ondrová
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
99 1.25 OOOXXX
13 Adéla MénováAdéla Ménová
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
99 1.25 XOOOXXX
14 Aneta VostoupalováAneta Vostoupalová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
99 1.25 OXOXOXXX
15 Darina ZálišováDarina Zálišová
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
00 1.20 XOXOXXX
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

Ml. žákyně 6 (út, 16.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.30
1 Natálie  OlivováNatálie  Olivová
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
03 1.30 XXOXXX
2 Barbora TicháBarbora Tichá
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
03 1.25 XXOXXX
3 Klára KuchyňkováKlára Kuchyňková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
03 1.25 XXOXXX
4= Sára SmejkalováSára Smejkalová
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
03 1.25 XXOXXX
4= Petra FundováPetra Fundová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
02 1.25 XXOXXX
6 Tereza StrejcováTereza Strejcová
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
02 1.15 XXOXXX
7 Natálie VáňováNatálie Váňová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 1.15 XXOXXX
8 Nikola FormánkováNikola Formánková
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
03 1.15 XXOXXX
9 Jana GruberováJana Gruberová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 1.15 XXOXXX
10= Barbora BuňatováBarbora Buňatová
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
02 1.10 XXOXXX
10= Adéla KozumplíkováAdéla Kozumplíková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.10 XXOXXX
12 Denisa ZelenáDenisa Zelená
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
03 1.10 XXOXXX
13= Michaela  SkoupáíMichaela  Skoupáí
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
02 1.10 XXOXXX
13= Lucie OlivováLucie Olivová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
03 1.10 XXOXXX
13= Anna KmochováAnna Kmochová
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
02 1.10 XXOXXX
16 Aneta MašínováAneta Mašínová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
03 1.10 XXOXXX
17= Tamara KrumichováTamara Krumichová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
03 1.05 XXOXXX
17= Anna PetrováAnna Petrová
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
02 1.05 XXOXXX
17= Alena JelínkováAlena Jelínková
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
03 1.05 XXOXXX
17= Kamila LoskotováKamila Loskotová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
03 1.05 XXOXXX
17= Adéla VokounováAdéla Vokounová
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
03 1.05 XXOXXX
17= Sandra PodneckáSandra Podnecká
ZŠ BýchoryZŠ Býchory
03 1.05 XXOXXX
17= Kamila AdamcováKamila Adamcová
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
02 1.05 XXOXXX
17= Herejsemnou Herejsemnou
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
02 1.05 XXOXXX
25 Markéta BrožováMarkéta Brožová
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
03 1.05 XXOXXX
Lucie TříškováLucie Tříšková
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
02 NM
Monika LimbergováMonika Limbergová
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
03 NM
Natálie BartůňkováNatálie Bartůňková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
02 NM
Kristýna NymšováKristýna Nymšová
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
03 NM
Celkem 29 závodníků
Ml. žákyně 7 (út, 16.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.42
1 Eliška  VoglováEliška  Voglová
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
01 1.40 XXOXXX
2 Barbora HrodkováBarbora Hrodková
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
02 1.35 XXOXXX
3 Zuzana SahulkováZuzana Sahulková
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
01 1.30 XXOXXX
4= Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.30 XXOXXX
4= Tereza  SaulichováTereza  Saulichová
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
01 1.30 XXOXXX
6 Veronika NěmcováVeronika Němcová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
01 1.25 XXOXXX
7 Tereza  ŠmídováTereza  Šmídová
3.ZŠ Kolín Pr.Velikého3.ZŠ Kolín Pr.Velikého
02 1.25 XXOXXX
8 Diana ŽáčkováDiana Žáčková
ZŠ Přelouč SmetanovaZŠ Přelouč Smetanova
02 1.25 XXOXXX
9 Adéla PokornáAdéla Pokorná
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
02 1.25 XXOXXX
10 Kateřina ŠotolováKateřina Šotolová
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
01 1.20 XXOXXX
11 Eliška TůmováEliška Tůmová
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
01 1.20 XXOXXX
12 Denisa KainarováDenisa Kainarová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
01 1.20 XXOXXX
13= Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
02 1.15 XXOXXX
13= Klára ČerníkováKlára Černíková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.15 XXOXXX
15= Aneta BrožováAneta Brožová
7.ZŠ Kolín Masarykova7.ZŠ Kolín Masarykova
02 1.15 XXOXXX
15= Tereza KolmanováTereza Kolmanová
ZŠ Řačany n/LZŠ Řačany n/L
02 1.15 XXOXXX
17 Zdena TáborskáZdena Táborská
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
02 1.15 XXOXXX
18 Nikola VavrečkováNikola Vavrečková
ZŠ Poděbrady V.HavlaZŠ Poděbrady V.Havla
01 1.15 XXOXXX
19= Eliška KukalováEliška Kukalová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 1.15 XXOXXX
19= Vanesa SyřínkováVanesa Syřínková
4.ZŠ Kolín Lipanská4.ZŠ Kolín Lipanská
01 1.15 XXOXXX
21= Sára SixtováSára Sixtová
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 1.10 XXOXXX
21= kateřina Malečkovákateřina Malečková
5.ZŠ Kolín Mnichovická5.ZŠ Kolín Mnichovická
01 1.10 XXOXXX
21= Scarlett SeverováScarlett Severová
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
02 1.10 XXOXXX
24= Sára ŠmídováSára Šmídová
2.ZŠ Kolín Kmochova2.ZŠ Kolín Kmochova
02 1.10 XXOXXX
24= Nikol SlavíkováNikol Slavíková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
02 1.10 XXOXXX
24= Gabriela TřasákováGabriela Třasáková
ZŠ Řačany n/LZŠ Řačany n/L
02 1.10 XXOXXX
24= Zuzana LupínkováZuzana Lupínková
ZŠ Řačany n/LZŠ Řačany n/L
01 1.10 XXOXXX
28 Eliška MotyčkováEliška Motyčková
ZŠ Přelouč Masarykovo nám.ZŠ Přelouč Masarykovo nám.
02 1.10 XXOXXX
Aneta ŠpačkováAneta Špačková
6.ZŠ Kolín Ovčárecká6.ZŠ Kolín Ovčárecká
02 NM
Celkem 29 závodníků