Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika
Plzeň (15. - 18. 6. 2015)skok daleký - Žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace 1 (po, 15.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BártaFilip Bárta
Jihočeský kraj |
00 | 6.27 +0.5 m/s | 6.27+0,5 | -- | -- | 6.27 | ||||||||||||
2 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
Jihomoravský kraj |
00 | 6.26 +0.1 m/s | 6.26+0,1 | -- | -- | 6.26 | ||||||||||||
3 |
Lukáš PeremskýLukáš Peremský
Ústecký kraj |
00 | 6.15 +1.7 m/s | 6.15+1,7 | -- | -- | 6.15 | ||||||||||||
4 |
Dominik HolubDominik Holub
Středočeský kraj |
01 | 6.11 +2.0 m/s | 6.11+2,0 | -- | -- | 6.11 | ||||||||||||
5 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Olomoucký kraj |
00 | 6.10 +0.3 m/s | 6.10+0,3 | -- | -- | 6.10 | ||||||||||||
6 |
Michal HolešovskýMichal Holešovský
Ústecký kraj |
00 | 5.95 +2.6 m/s | X+0,5 | 4.06+1,6 | 5.95+2,6 | 5.95 | ||||||||||||
7 |
Jakub FialaJakub Fiala
Královéhradecký kraj |
01 | 5.93 -0.7 m/s | 5.93-0,7 | -- | -- | 5.93 | ||||||||||||
8 |
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
Jihomoravský kraj |
00 | 5.89 +2.5 m/s | 5.75 +1.9 m/s | X+0,7 | 5.75+1,9 | 5.89+2,5 | 5.89 | |||||||||||
9 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Olomoucký kraj |
00 | 5.87 +0.5 m/s | 5.87+0,5 | -- | -- | 5.87 | ||||||||||||
10 |
David StojaDavid Stoja
Liberecký kraj |
00 | 5.33 +1.3 m/s | 5.20+1,3 | 5.33+1,3 | 5.08+2,3 | 5.33 | ||||||||||||
11 |
Jan UlmanJan Ulman
Karlovarský kraj |
00 | 5.29 +2.8 m/s | 5.28 +1.6 m/s | 5.28+1,6 | 5.01+1,9 | 5.29+2,8 | 5.29 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Kvalifikace 2 (po, 15.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HerákDavid Herák
Středočeský kraj |
00 | 6.23 +1.2 m/s | X+2,1 | 6.23+1,2 | -- | 6.23 | ||||||||||||
2 |
František BubaFrantišek Buba
Moravskoslezský kraj |
00 | 6.12 +0.4 m/s | X+1,4 | X0,0 | 6.12+0,4 | 6.12 | ||||||||||||
3 |
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
Zlínský kraj |
00 | 5.99 +1.3 m/s | 5.99+1,3 | -- | -- | 5.99 | ||||||||||||
4 |
Adam OndraAdam Ondra
Kraj Vysočina |
00 | 5.98 +1.3 m/s | 5.98+1,3 | -- | -- | 5.98 | ||||||||||||
5 |
Karel KusákKarel Kusák
Zlínský kraj |
01 | 5.94 +1.4 m/s | 5.94+1,4 | -- | -- | 5.94 | ||||||||||||
6 |
Adam ProkešAdam Prokeš
Královéhradecký kraj |
00 | 5.89 +0.8 m/s | 5.89+0,8 | X+0,2 | 5.84+2,4 | 5.89 | ||||||||||||
7 |
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
Praha |
00 | 5.80 +2.0 m/s | 5.43+1,2 | 5.450,0 | 5.80+2,0 | 5.80 | ||||||||||||
8 |
Adam KleprlíkAdam Kleprlík
Liberecký kraj |
00 | 5.79 +1.4 m/s | 5.65+1,1 | 5.59+0,5 | 5.79+1,4 | 5.79 | ||||||||||||
9 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
Praha |
00 | 5.78 +2.0 m/s | 5.67+0,5 | 5.62+0,4 | 5.78+2,0 | 5.78 | ||||||||||||
10 |
Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
Plzeňský kraj |
00 | 5.55 +0.2 m/s | X+1,5 | X+0,5 | 5.55+0,2 | 5.55 | ||||||||||||
11 |
Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Kraj Vysočina |
00 | 5.50 +0.8 m/s | 5.46+1,2 | 5.50+0,8 | 5.50+1,6 | 5.50 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (st, 17.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
Jihomoravský kraj |
00 | 6.58 +2.5 m/s | 6,27 +0.9 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | ||||||||
2 |
Filip BártaFilip Bárta
Jihočeský kraj |
00 | 6.51 +3.7 m/s | 6,40 -1.2 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | ||||||||
3 |
František BubaFrantišek Buba
Moravskoslezský kraj |
00 | 6.39 +2.3 m/s | 6,36 +0.0 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | ||||||||
4 |
David HerákDavid Herák
Středočeský kraj |
00 | 6.34 +0.0 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | |||||||||
5 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Olomoucký kraj |
00 | 6.29 +2.3 m/s | 6,12 -0.2 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | ||||||||
6 |
Dominik HolubDominik Holub
Středočeský kraj |
01 | 6.25 +2.4 m/s | 6,01 -0.3 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | ||||||||
7 |
Jakub FialaJakub Fiala
Královéhradecký kraj |
01 | 6.08 +3.0 m/s | 5,99 +0.6 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | ||||||||
8 |
Lukáš PeremskýLukáš Peremský
Ústecký kraj |
00 | 6.03 +3.0 m/s | 5,95 +0.6 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | ||||||||
9 |
Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Olomoucký kraj |
00 | 5.95 +0.7 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | |||||||||
10 |
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
Zlínský kraj |
00 | 5.93 +0.4 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | |||||||||
11 |
Adam ProkešAdam Prokeš
Královéhradecký kraj |
00 | 5.87 +2.5 m/s | 5,19 +0.8 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | ||||||||
12 |
Michal HolešovskýMichal Holešovský
Ústecký kraj |
00 | 5.82 +2.8 m/s | 5,64 +0.7 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | ||||||||
13 |
Karel KusákKarel Kusák
Zlínský kraj |
01 | 5.78 +1.5 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | |||||||||
14 |
Adam OndraAdam Ondra
Kraj Vysočina |
00 | 5.78 +1.0 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | |||||||||
15 |
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
Praha |
00 | 5.62 +0.5 m/s | 5.58+2,1 | 5.62+0,5 | 5.51+0,4 | 5.62 | -- | -- | -- | |||||||||
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
Jihomoravský kraj |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)
Kvalifikace 1 (út, 16.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Jihočeský kraj |
02 | 5.82 +0.1 m/s | 3.73+0,5 | 5.82+0,1 | -- | 5.82 | ||||||||||||
2 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Královéhradecký kraj |
02 | 5.38 +0.8 m/s | 4.98+1,2 | 5.38+0,8 | -- | 5.38 | ||||||||||||
3 |
Jakub PřikrylJakub Přikryl
Pardubický kraj |
02 | 5.34 +1.9 m/s | 5.34+1,9 | -- | -- | 5.34 | ||||||||||||
4 |
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek
Moravskoslezský kraj |
02 | 5.31 +0.7 m/s | 5.31+0,7 | -- | -- | 5.31 | ||||||||||||
5 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Olomoucký kraj |
02 | 5.22 +0.0 m/s | X+0,8 | 5.220,0 | -- | 5.22 | ||||||||||||
6 |
Marek NetíkMarek Netík
Karlovarský kraj |
02 | 5.22 +3.1 m/s | 5.22+3,1 | -- | -- | 5.22 | ||||||||||||
7 |
Vojtěch VeithVojtěch Veith
Jihočeský kraj |
02 | 5.10 +2.5 m/s | 5.10+2,5 | -- | -- | 5.10 | ||||||||||||
8 |
David BixDavid Bix
Jihomoravský kraj |
02 | 4.92 +0.6 m/s | 4.77+2,9 | 4.92+0,6 | 4.86-1,1 | 4.92 | ||||||||||||
9 |
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
Středočeský kraj |
02 | 4.87 -0.5 m/s | 4.87-0,5 | X+0,2 | X-0,9 | 4.87 | ||||||||||||
10 |
Tomáš OsobaTomáš Osoba
Liberecký kraj |
03 | 4.54 +1.8 m/s | 4.54+1,8 | 4.41+1,5 | 4.21-1,0 | 4.54 | ||||||||||||
11 |
Matěj PonocnýMatěj Ponocný
Liberecký kraj |
02 | 4.49 +0.0 m/s | X+2,3 | X+1,0 | 4.490,0 | 4.49 | ||||||||||||
12 |
Adam BauerAdam Bauer
Karlovarský kraj |
02 | DNP | -- | -- | -- | - | -- | -- | -- | |||||||||
Celkem 12 závodníků |
Kvalifikace 2 (út, 16.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
Praha |
02 | 5.37 +2.5 m/s | 4,91 -0.7 m/s | X+1,3 | 4.91-0,7 | 5.37+2,5 | 5.37 | |||||||||||
2 |
Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe
Ústecký kraj |
02 | 5.11 -0.8 m/s | 4.97+2,4 | 5.11-0,8 | -- | 5.11 | ||||||||||||
3 |
David ŠimekDavid Šimek
Zlínský kraj |
02 | 5.01 +3.0 m/s | 4,78 +1.2 m/s | 4.78+1,2 | X-0,9 | 5.01+3,0 | 5.01 | |||||||||||
4 |
Juraj SemančíkJuraj Semančík
Zlínský kraj |
02 | 5.01 +2.5 m/s | 5.01+2,5 | -- | -- | 5.01 | ||||||||||||
5 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
Praha |
02 | 4.99 +1.0 m/s | 4.99+1,0 | 4.93+2,0 | -+1,1 | 4.99 | ||||||||||||
6 |
David SkřečekDavid Skřeček
Olomoucký kraj |
02 | 4.95 -1.6 m/s | X+1,2 | 4.95-1,6 | X+2,9 | 4.95 | ||||||||||||
7 |
Viktor PálkaViktor Pálka
Moravskoslezský kraj |
02 | 4.77 +2.4 m/s | 4,64 +1.5 m/s | 4.61+2,5 | 4.77+2,4 | 4.64+1,5 | 4.77 | |||||||||||
8 |
Ondřej TomášOndřej Tomáš
Pardubický kraj |
02 | 4.68 +2.0 m/s | 4.68+2,0 | X+2,5 | 4.630,0 | 4.68 | ||||||||||||
9 |
Václav KikalVáclav Kikal
Ústecký kraj |
02 | 4.68 +2.7 m/s | 4.31+2,2 | 4.68+2,7 | X+2,8 | 4.68 | ||||||||||||
10 |
Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Kraj Vysočina |
02 | 4.39 +1.2 m/s | X+1,3 | 4.39+1,2 | 4.350,0 | 4.39 | ||||||||||||
11 |
Pavel LovětínskýPavel Lovětínský
Kraj Vysočina |
02 | 3.18 +0.9 m/s | X+0,2 | 3.18+0,9 | X+0,1 | 3.18 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 18.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Jihočeský kraj |
02 | 6.11 -1.3 m/s | 5.75+2,2 | 5.86+0,9 | 5.77+0,1 | 5.86 | 6.04-0,9 | 5.74-1,0 | 6.11-1,3 | |||||||||
2 |
Tadeáš FormánekTadeáš Formánek
Moravskoslezský kraj |
02 | 5.82 +1.7 m/s | X-0,5 | 5.41-0,3 | 5.82+1,7 | 5.82 | 5.34-2,2 | X-1,3 | X-0,2 | |||||||||
3 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Olomoucký kraj |
02 | 5.53 -0.2 m/s | 5.33-0,5 | 5.42+0,1 | 5.53-0,2 | 5.53 | 5.22-1,7 | 5.32-2,0 | 5.34-1,2 | |||||||||
4 |
Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe
Ústecký kraj |
02 | 5.44 +1.9 m/s | X-1,5 | 4.79-1,5 | 5.44+1,9 | 5.44 | 4.67-1,1 | 3.73+0,2 | X+0,1 | |||||||||
5 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Královéhradecký kraj |
02 | 5.38 -0.7 m/s | 5.38-0,7 | 5.38-2,0 | 5.31-0,7 | 5.38 | 4.94+0,2 | 5.04+1,0 | 5.11-0,7 | |||||||||
6 |
Jakub PřikrylJakub Přikryl
Pardubický kraj |
02 | 5.22 -1.6 m/s | 5.22-1,6 | 4.99-1,5 | 5.050,0 | 5.22 | 4.790,0 | 4.94+1,0 | 5.11-0,4 | |||||||||
7 |
Marek NetíkMarek Netík
Karlovarský kraj |
02 | 5.11 +0.1 m/s | 4.84-2,4 | 5.11+0,1 | 3.580,0 | 5.11 | 4.56-0,8 | 5.06-0,4 | 5.00-1,2 | |||||||||
8 |
Juraj SemančíkJuraj Semančík
Zlínský kraj |
02 | 5.11 -0.2 m/s | 5.11-0,2 | 4.57-1,4 | 4.87+1,2 | 5.11 | 4.77-0,5 | 4.64+0,2 | 4.95-1,3 | |||||||||
9 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
Praha |
02 | 4.91 +3.5 m/s | 4,67 +1.3 m/s | 4.67+1,3 | X-2,2 | 4.91+3,5 | 4.91 | |||||||||||
10 |
David ŠimekDavid Šimek
Zlínský kraj |
02 | 4.88 +0.5 m/s | 4.88+0,5 | 4.79-0,3 | 4.71+2,3 | 4.88 | ||||||||||||
11 |
Vojtěch VeithVojtěch Veith
Jihočeský kraj |
02 | 4.58 +0.5 m/s | X-1,0 | X-1,9 | 4.58+0,5 | 4.58 | ||||||||||||
Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
Praha |
02 | NM | X-1,0 | X-2,2 | X+0,4 | 0 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (čt, 18.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Praha |
00 | 5.40 -2.8 m/s | 5.40-2,8 | X-0,9 | 5.30-2,0 | 5.40 | X-2,0 | 5.39-2,2 | X-1,2 | |||||||||
2 |
Natálie MarkováNatálie Marková
Ústecký kraj |
00 | 5.29 -1.3 m/s | 5.13-0,7 | 5.11-1,5 | 5.07-1,1 | 5.13 | X-1,0 | 5.03-0,9 | 5.29-1,3 | |||||||||
3 |
Bára HolainováBára Holainová
Moravskoslezský kraj |
01 | 5.28 -0.5 m/s | 5.22-1,9 | 5.28-0,5 | 5.16-1,1 | 5.28 | 5.15-1,0 | 4.85-2,3 | 5.19-0,6 | |||||||||
4 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
Liberecký kraj |
01 | 5.27 -0.8 m/s | 5.10-1,6 | 4.91-0,7 | 5.20-1,1 | 5.20 | 5.08-1,0 | X-1,8 | 5.27-0,8 | |||||||||
5 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
Zlínský kraj |
01 | 5.26 -2.1 m/s | 4.98-0,9 | 4.95-1,1 | 5.12-1,8 | 5.12 | 5.08-1,3 | 5.26-2,1 | 5.14-2,2 | |||||||||
6 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
Královéhradecký kraj |
01 | 5.25 +2.7 m/s | 5,19 -0.6 m/s | 4.96-1,3 | 5.18-2,7 | X-2,2 | 5.18 | 5.12-2,1 | 5.19-0,6 | 5.25+2,7 | ||||||||
7 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
Středočeský kraj |
00 | 5.23 -1.2 m/s | 5.140,0 | 4.96-1,1 | 5.16-15 | 5.16 | 5.14-2,7 | 5.23-1,2 | X+0,6 | |||||||||
8 |
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
Karlovarský kraj |
00 | 5.11 -2.0 m/s | 5.11-2,0 | X-1,3 | X-2,1 | 5.11 | 5.10-0,6 | X-2,2 | X-0,9 | |||||||||
9 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Praha |
00 | 5.03 -3.1 m/s | X-2,0 | 4.97-1,7 | 5.03-3,1 | 5.03 | -- | -- | -- | |||||||||
10 |
Leona VokálováLeona Vokálová
Liberecký kraj |
01 | 5.02 -1.1 m/s | 4.86-1,1 | 4.61-1,6 | 5.02-1,1 | 5.02 | -- | -- | -- | |||||||||
11 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
Moravskoslezský kraj |
01 | 5.01 -1.6 m/s | X-1,1 | X-2,6 | 5.01-1,6 | 5.01 | -- | -- | -- | |||||||||
12 |
Aneta MiklášováAneta Miklášová
Zlínský kraj |
00 | 4.95 -1.7 m/s | 4.85-1,0 | X-2,6 | 4.95-1,7 | 4.95 | -- | -- | -- | |||||||||
13 |
Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
Olomoucký kraj |
01 | 4.90 -1.5 m/s | X-0,6 | 4.79-1,2 | 4.90-1,5 | 4.90 | -- | -- | -- | |||||||||
14 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
Královéhradecký kraj |
00 | 4.88 -0.2 m/s | 4.88-0,2 | 4.82-1,1 | 4.78-2,6 | 4.88 | -- | -- | -- | |||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)
Kvalifikace 1 (út, 16.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
Královéhradecký kraj |
01 | 5.31 +1.1 m/s | 5.31+1,1 | X-0,8 | -- | 5.31 | ||||||||||||
2 |
Tereza SekyrováTereza Sekyrová
Karlovarský kraj |
00 | 5.25 +0.9 m/s | 5.25+0,9 | -- | -- | 5.25 | ||||||||||||
3 |
Bára HolainováBára Holainová
Moravskoslezský kraj |
01 | 5.24 +0.7 m/s | 5.24+0,7 | -- | -- | 5.24 | ||||||||||||
4 |
Valerie StratilováValerie Stratilová
Moravskoslezský kraj |
01 | 5.22 +0.5 m/s | 5.22+0,5 | -- | -- | 5.22 | ||||||||||||
5 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
Královéhradecký kraj |
00 | 5.12 -0.1 m/s | 4.86+0,1 | 5.12-0,1 | -- | 5.12 | ||||||||||||
6 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
Zlínský kraj |
01 | 5.11 +0.0 m/s | 5.110,0 | -- | -- | 5.11 | ||||||||||||
7 |
Aneta MiklášováAneta Miklášová
Zlínský kraj |
00 | 5.05 +1.3 m/s | 4.89+0,4 | 4.91-0,4 | 5.05+1,3 | 5.05 | ||||||||||||
8 |
Adriana GrulichováAdriana Grulichová
Pardubický kraj |
00 | 5.01 +0.9 m/s | 4.76+0,5 | 4.830,0 | 5.01+0,9 | 5.01 | ||||||||||||
9 |
Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Pardubický kraj |
00 | 5.00 +1.1 m/s | 5.00+1,1 | X-0,9 | X0,0 | 5.00 | ||||||||||||
10 |
Patricie TóthováPatricie Tóthová
Karlovarský kraj |
00 | 4.91 +1.4 m/s | 4.53-0,9 | 4.86-0,5 | 4.91+1,4 | 4.91 | ||||||||||||
11 |
Eliška SukováEliška Suková
Jihočeský kraj |
01 | 4.88 +1.1 m/s | 4.88+1,1 | 4.66-0,1 | 4.63+1,3 | 4.88 | ||||||||||||
12 |
Michaela FarováMichaela Farová
Jihočeský kraj |
00 | 4.76 +0.0 m/s | 4.760,0 | X-0,4 | 4.71+2,0 | 4.76 | ||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Kvalifikace 2 (út, 16.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Praha |
00 | 5.56 -1.0 m/s | 5.56-1,0 | -- | -- | 5.56 | ||||||||||||
2 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
Praha |
00 | 5.26 +0.2 m/s | 4.86-0,5 | 5.26+0,2 | -- | 5.26 | ||||||||||||
3 |
Natálie MarkováNatálie Marková
Ústecký kraj |
00 | 5.26 +0.5 m/s | X0,0 | 5.26+0,5 | -- | 5.26 | ||||||||||||
4 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
Liberecký kraj |
01 | 5.20 -0.9 m/s | 4.96-0,4 | 5.20-0,9 | -- | 5.20 | ||||||||||||
5 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
Středočeský kraj |
00 | 5.19 +0.6 m/s | 4.97-0,5 | 4.80-0,1 | 5.19+0,6 | 5.19 | ||||||||||||
6 |
Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
Olomoucký kraj |
01 | 5.09 +0.2 m/s | 5.09+0,2 | -- | -- | 5.09 | ||||||||||||
7 |
Leona VokálováLeona Vokálová
Liberecký kraj |
01 | 5.06 +0.0 m/s | 5.060,0 | -- | -- | 5.06 | ||||||||||||
8 |
Linda SucháLinda Suchá
Plzeňský kraj |
01 | 5.01 +0.0 m/s | 4.900,0 | 4.940,0 | 5.010,0 | 5.01 | ||||||||||||
9 |
Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
Olomoucký kraj |
00 | 5.00 +0.1 m/s | 5.00+0,1 | 4.62-0,2 | 4.74-0,4 | 5.00 | ||||||||||||
10 |
Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová
Kraj Vysočina |
01 | 4.98 +0.5 m/s | 4.98+0,5 | X-0,4 | 4.77-0,6 | 4.98 | ||||||||||||
11 |
Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Plzeňský kraj |
00 | 4.50 -0.5 m/s | 4.50-0,5 | X-0,3 | X+0,8 | 4.50 | ||||||||||||
Kristýna GallováKristýna Gallová
Kraj Vysočina |
00 | X+0,2 | X+0,2 | X-0,5 | 0 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)
Kvalifikace 1 (po, 15.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
Plzeňský kraj |
02 | 4.87 +1.7 m/s | 4.87+1,7 | X+1,8 | -- | 4.87 | ||||||||||||
2 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
Plzeňský kraj |
02 | 4.77 +0.3 m/s | 4.28+0,7 | 4.77+0,3 | -- | 4.77 | ||||||||||||
3 |
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Středočeský kraj |
02 | 4.74 +1.5 m/s | 4.74+1,5 | -- | -- | 4.74 | ||||||||||||
4 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
Liberecký kraj |
03 | 4.71 +0.9 m/s | 4.57+2,7 | 3.80+1,4 | 4.71+0,9 | 4.71 | ||||||||||||
5 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
Jihočeský kraj |
02 | 4.60 +0.4 m/s | X+0,3 | 4.60+0,4 | 4.30+1,5 | 4.60 | ||||||||||||
6 |
Tereza StaškováTereza Stašková
Zlínský kraj |
02 | 4.47 +2.5 m/s | 4.21 +0.8 m/s | 4.47+2,5 | 4.160,0 | 4.21+0,8 | 4.47 | |||||||||||
7 |
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Středočeský kraj |
02 | 4.44 +0.6 m/s | 4.23+2,6 | 4.25+0,7 | 4.44+0,6 | 4.44 | ||||||||||||
8 |
Adéla SavarováAdéla Savarová
Zlínský kraj |
02 | 4.43 +0.7 m/s | X+2,6 | 4.43+0,7 | 4.28+0,3 | 4.43 | ||||||||||||
9 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Praha |
02 | 4.41 +0.1 m/s | 4.09+0,7 | 4.37-0,2 | 4.41+0,1 | 4.41 | ||||||||||||
10 |
Klára BartoškováKlára Bartošková
Pardubický kraj |
02 | 4.40 +1.3 m/s | X+1,1 | 4.40+1,3 | 3.92+1,0 | 4.40 | ||||||||||||
11 |
Elen UrbáškováElen Urbášková
Olomoucký kraj |
03 | 4.27 +0.4 m/s | 4.23+0,6 | 4.27+0,4 | 4.23+0,6 | 4.27 | ||||||||||||
12 |
Adéla JírováAdéla Jírová
Karlovarský kraj |
02 | 4.03 +0.4 m/s | 4.02+1,2 | 4.03+0,4 | 4.00+1,0 | 4.03 | ||||||||||||
Poznámky/pokusy:" <br><br>Kvalifikováni: Steinerová, Třísková, Tvrdá, Štanclová |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Kvalifikace 2 (po, 15.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
Královéhradecký kraj |
02 | 4.98 +2.1 m/s | 4.98+2,1 | -- | -- | 4.98 | ||||||||||||
2 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Kraj Vysočina |
02 | 4.88 +0.6 m/s | 4.88+0,6 | -- | -- | 4.88 | ||||||||||||
3 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
Praha |
02 | 4.85 -0.3 m/s | 4.85-0,3 | -- | -- | 4.85 | ||||||||||||
4 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
Moravskoslezský kraj |
02 | 4.60 +0.5 m/s | 4.60+0,5 | X+1,4 | 4.49-0,2 | 4.60 | ||||||||||||
5 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
Jihočeský kraj |
02 | 4.60 +0.0 m/s | 4.47+1,0 | 4.47+0,1 | 4.600,0 | 4.60 | ||||||||||||
6 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Olomoucký kraj |
02 | 4.56 -0.1 m/s | 4.25+0,5 | 4.13+1,4 | 4.56-0,1 | 4.56 | ||||||||||||
7 |
Natálie KováčováNatálie Kováčová
Kraj Vysočina |
03 | 4.39 +0.6 m/s | 4.21+0,1 | 4.39+0,6 | X+1,5 | 4.39 | ||||||||||||
8 |
Františka RappováFrantiška Rappová
Liberecký kraj |
03 | 4.35 +0.6 m/s | 4.10+0,1 | 4.22-0,1 | 4.35+0,6 | 4.35 | ||||||||||||
9 |
Klára SobotkováKlára Sobotková
Karlovarský kraj |
02 | 4.28 +0.3 m/s | 4.28+0,3 | 4.250,0 | 4.17+1,0 | 4.28 | ||||||||||||
10 |
Alžběta PourováAlžběta Pourová
Královéhradecký kraj |
02 | 4.26 +1.7 m/s | 3.95+0,1 | 4.26+1,7 | 4.07+0,6 | 4.26 | ||||||||||||
11 |
Petra MlejnkováPetra Mlejnková
Pardubický kraj |
02 | 4.06 +0.3 m/s | 4.06+0,3 | 3.92+2,4 | 3.91+1,5 | 4.06 | ||||||||||||
12 |
Barbora HudečkováBarbora Hudečková
Jihomoravský kraj |
03 | 4.03 +0.9 m/s | 4.03+0,9 | 3.70+2,5 | 4.01+1,0 | 4.03 | ||||||||||||
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Jihomoravský kraj |
02 | 0 | X+0,4 | X0,0 | X+0,5 | 0 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (st, 17.6.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
Praha |
02 | 5.18 +2.1 m/s | 4,96 -0.7 m/s | 4.96-0,7 | 4.85+0,9 | 4.90+1,8 | 4.96 | X | 3.20+1,5 | 5.18+2,1 | ||||||||
2 |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
Liberecký kraj |
03 | 5.12 +2.5 m/s | 4,90 +1.1 m/s | 4.90+1,1 | 5.12+2,5 | 4.81+3,1 | 5.12 | 4.74+2,8 | X | 5.03+3,1 | ||||||||
3 |
Johana CoufalováJohana Coufalová
Královéhradecký kraj |
02 | 5.10 +2.2 m/s | 5,02 +1.7 m/s | 4.82-0,6 | 4.74+2,8 | 5.02+1,7 | 5.02 | 5.10+2,2 | X | 4.30+1,4 | ||||||||
4 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Olomoucký kraj |
02 | 5.09 +2.7 m/s | 4,60 +1.8 m/s | 4.58-1,7 | 4.74-0,2 | 5.09+2,7 | 5.09 | 4.60+1,8 | X | X | ||||||||
5 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Kraj Vysočina |
02 | 5.06 +2.2 m/s | 5,01 +1.2 m/s | 4.77+0,4 | 5.04+3,0 | 4.97+3,4 | 5.04 | 4.92+1,8 | 5.06+2,2 | 5.01+1,2 | ||||||||
6 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
Moravskoslezský kraj |
02 | 5.01 +2.3 m/s | 4,71 -0.5 m/s | 4.37-0,5 | 4.71-0,5 | 4.62+2,3 | 4.71 | 4.20+1,0 | 4.34+2,2 | 5.01+2,3 | ||||||||
7 |
Anna ŘezníkováAnna Řezníková
Jihočeský kraj |
02 | 4.81 +4.7 m/s | 4,66 +1.5 m/s | 4.49+0,2 | 4.57+2,9 | 4.81+4,7 | 4.81 | 4.66+1,5 | 4.58+2,7 | 4.56+1,5 | ||||||||
8 |
Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
Jihočeský kraj |
02 | 4.70 +3.1 m/s | 4,62 -0.4 m/s | 4.62-0,4 | 4.70+3,1 | X | 4.70 | 4.54+1,1 | 4.56+2,5 | 4.67+2,3 | ||||||||
9 |
Nikola SteinerováNikola Steinerová
Plzeňský kraj |
02 | 4.62 -0.9 m/s | 4.62-0,9 | X | X | 4.62 | - | - | - | |||||||||
10 |
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Středočeský kraj |
02 | 4.52 +2.3 m/s | 4,48 -0.5 m/s | 4.48-0,5 | X | 4.52+2,3 | 4.52 | - | - | - | ||||||||
11 |
Veronika TřískováVeronika Třísková
Plzeňský kraj |
02 | 4.50 +2.6 m/s | 4,12 +1.0 m/s | 4.12+1,0 | X | 4.50+2,6 | 4.50 | - | - | - | ||||||||
12 |
Tereza StaškováTereza Stašková
Zlínský kraj |
02 | DNP | - | - | - | - | - | - | - | |||||||||
Celkem 12 závodníků |