Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže České republiky - atletika

Plzeň (15. - 18. 6. 2015)

skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (po, 15.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip BártaFilip Bárta
Jihočeský krajJihočeský kraj
00 6.27 +0.5 m/s 6.27+0,5----6.27
2 Eliáš UrbanEliáš Urban
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 6.26 +0.1 m/s 6.26+0,1----6.26
3 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
Ústecký krajÚstecký kraj
00 6.15 +1.7 m/s 6.15+1,7----6.15
4 Dominik HolubDominik Holub
Středočeský krajStředočeský kraj
01 6.11 +2.0 m/s 6.11+2,0----6.11
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 6.10 +0.3 m/s 6.10+0,3----6.10
6 Michal HolešovskýMichal Holešovský
Ústecký krajÚstecký kraj
00 5.95 +2.6 m/s X+0,54.06+1,65.95+2,65.95
7 Jakub FialaJakub Fiala
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
01 5.93 -0.7 m/s 5.93-0,7----5.93
8 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 5.89 +2.5 m/s 5.75 +1.9 m/s X+0,75.75+1,95.89+2,55.89
9 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 5.87 +0.5 m/s 5.87+0,5----5.87
10 David StojaDavid Stoja
Liberecký krajLiberecký kraj
00 5.33 +1.3 m/s 5.20+1,35.33+1,35.08+2,35.33
11 Jan UlmanJan Ulman
Karlovarský krajKarlovarský kraj
00 5.29 +2.8 m/s 5.28 +1.6 m/s 5.28+1,65.01+1,95.29+2,85.29
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace 2 (po, 15.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HerákDavid Herák
Středočeský krajStředočeský kraj
00 6.23 +1.2 m/s X+2,16.23+1,2--6.23
2 František BubaFrantišek Buba
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
00 6.12 +0.4 m/s X+1,4X0,06.12+0,46.12
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
Zlínský krajZlínský kraj
00 5.99 +1.3 m/s 5.99+1,3----5.99
4 Adam OndraAdam Ondra
Kraj VysočinaKraj Vysočina
00 5.98 +1.3 m/s 5.98+1,3----5.98
5 Karel KusákKarel Kusák
Zlínský krajZlínský kraj
01 5.94 +1.4 m/s 5.94+1,4----5.94
6 Adam ProkešAdam Prokeš
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
00 5.89 +0.8 m/s 5.89+0,8X+0,25.84+2,45.89
7 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
PrahaPraha
00 5.80 +2.0 m/s 5.43+1,25.450,05.80+2,05.80
8 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
Liberecký krajLiberecký kraj
00 5.79 +1.4 m/s 5.65+1,15.59+0,55.79+1,45.79
9 Mikuláš ValoMikuláš Valo
PrahaPraha
00 5.78 +2.0 m/s 5.67+0,55.62+0,45.78+2,05.78
10 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
Plzeňský krajPlzeňský kraj
00 5.55 +0.2 m/s X+1,5X+0,55.55+0,25.55
11 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Kraj VysočinaKraj Vysočina
00 5.50 +0.8 m/s 5.46+1,25.50+0,85.50+1,65.50
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 17.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš UrbanEliáš Urban
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 6.58 +2.5 m/s 6,27 +0.9 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
2 Filip BártaFilip Bárta
Jihočeský krajJihočeský kraj
00 6.51 +3.7 m/s 6,40 -1.2 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
3 František BubaFrantišek Buba
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
00 6.39 +2.3 m/s 6,36 +0.0 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
4 David HerákDavid Herák
Středočeský krajStředočeský kraj
00 6.34 +0.0 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 6.29 +2.3 m/s 6,12 -0.2 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
6 Dominik HolubDominik Holub
Středočeský krajStředočeský kraj
01 6.25 +2.4 m/s 6,01 -0.3 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
7 Jakub FialaJakub Fiala
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
01 6.08 +3.0 m/s 5,99 +0.6 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
8 Lukáš PeremskýLukáš Peremský
Ústecký krajÚstecký kraj
00 6.03 +3.0 m/s 5,95 +0.6 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
9 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 5.95 +0.7 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
10 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
Zlínský krajZlínský kraj
00 5.93 +0.4 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
11 Adam ProkešAdam Prokeš
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
00 5.87 +2.5 m/s 5,19 +0.8 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
12 Michal HolešovskýMichal Holešovský
Ústecký krajÚstecký kraj
00 5.82 +2.8 m/s 5,64 +0.7 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
13 Karel KusákKarel Kusák
Zlínský krajZlínský kraj
01 5.78 +1.5 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
14 Adam OndraAdam Ondra
Kraj VysočinaKraj Vysočina
00 5.78 +1.0 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
15 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
PrahaPraha
00 5.62 +0.5 m/s 5.58+2,15.62+0,55.51+0,45.62------
Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
00 DNP
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (út, 16.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 5.82 +0.1 m/s 3.73+0,55.82+0,1--5.82
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 5.38 +0.8 m/s 4.98+1,25.38+0,8--5.38
3 Jakub PřikrylJakub Přikryl
Pardubický krajPardubický kraj
02 5.34 +1.9 m/s 5.34+1,9----5.34
4 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 5.31 +0.7 m/s 5.31+0,7----5.31
5 Samuel LawsonSamuel Lawson
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 5.22 +0.0 m/s X+0,85.220,0--5.22
6 Marek NetíkMarek Netík
Karlovarský krajKarlovarský kraj
02 5.22 +3.1 m/s 5.22+3,1----5.22
7 Vojtěch VeithVojtěch Veith
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 5.10 +2.5 m/s 5.10+2,5----5.10
8 David BixDavid Bix
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
02 4.92 +0.6 m/s 4.77+2,94.92+0,64.86-1,14.92
9 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
Středočeský krajStředočeský kraj
02 4.87 -0.5 m/s 4.87-0,5X+0,2X-0,94.87
10 Tomáš OsobaTomáš Osoba
Liberecký krajLiberecký kraj
03 4.54 +1.8 m/s 4.54+1,84.41+1,54.21-1,04.54
11 Matěj PonocnýMatěj Ponocný
Liberecký krajLiberecký kraj
02 4.49 +0.0 m/s X+2,3X+1,04.490,04.49
12 Adam BauerAdam Bauer
Karlovarský krajKarlovarský kraj
02 DNP -------------
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace 2 (út, 16.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
PrahaPraha
02 5.37 +2.5 m/s 4,91 -0.7 m/s X+1,34.91-0,75.37+2,55.37
2 Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe
Ústecký krajÚstecký kraj
02 5.11 -0.8 m/s 4.97+2,45.11-0,8--5.11
3 David ŠimekDavid Šimek
Zlínský krajZlínský kraj
02 5.01 +3.0 m/s 4,78 +1.2 m/s 4.78+1,2X-0,95.01+3,05.01
4 Juraj SemančíkJuraj Semančík
Zlínský krajZlínský kraj
02 5.01 +2.5 m/s 5.01+2,5----5.01
5 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
PrahaPraha
02 4.99 +1.0 m/s 4.99+1,04.93+2,0-+1,14.99
6 David SkřečekDavid Skřeček
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 4.95 -1.6 m/s X+1,24.95-1,6X+2,94.95
7 Viktor PálkaViktor Pálka
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 4.77 +2.4 m/s 4,64 +1.5 m/s 4.61+2,54.77+2,44.64+1,54.77
8 Ondřej TomášOndřej Tomáš
Pardubický krajPardubický kraj
02 4.68 +2.0 m/s 4.68+2,0X+2,54.630,04.68
9 Václav KikalVáclav Kikal
Ústecký krajÚstecký kraj
02 4.68 +2.7 m/s 4.31+2,24.68+2,7X+2,84.68
10 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Kraj VysočinaKraj Vysočina
02 4.39 +1.2 m/s X+1,34.39+1,24.350,04.39
11 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský
Kraj VysočinaKraj Vysočina
02 3.18 +0.9 m/s X+0,23.18+0,9X+0,13.18
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 18.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 6.11 -1.3 m/s 5.75+2,25.86+0,95.77+0,15.866.04-0,95.74-1,06.11-1,3
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 5.82 +1.7 m/s X-0,55.41-0,35.82+1,75.825.34-2,2X-1,3X-0,2
3 Samuel LawsonSamuel Lawson
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 5.53 -0.2 m/s 5.33-0,55.42+0,15.53-0,25.535.22-1,75.32-2,05.34-1,2
4 Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe
Ústecký krajÚstecký kraj
02 5.44 +1.9 m/s X-1,54.79-1,55.44+1,95.444.67-1,13.73+0,2X+0,1
5 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 5.38 -0.7 m/s 5.38-0,75.38-2,05.31-0,75.384.94+0,25.04+1,05.11-0,7
6 Jakub PřikrylJakub Přikryl
Pardubický krajPardubický kraj
02 5.22 -1.6 m/s 5.22-1,64.99-1,55.050,05.224.790,04.94+1,05.11-0,4
7 Marek NetíkMarek Netík
Karlovarský krajKarlovarský kraj
02 5.11 +0.1 m/s 4.84-2,45.11+0,13.580,05.114.56-0,85.06-0,45.00-1,2
8 Juraj SemančíkJuraj Semančík
Zlínský krajZlínský kraj
02 5.11 -0.2 m/s 5.11-0,24.57-1,44.87+1,25.114.77-0,54.64+0,24.95-1,3
9 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
PrahaPraha
02 4.91 +3.5 m/s 4,67 +1.3 m/s 4.67+1,3X-2,24.91+3,54.91
10 David ŠimekDavid Šimek
Zlínský krajZlínský kraj
02 4.88 +0.5 m/s 4.88+0,54.79-0,34.71+2,34.88
11 Vojtěch VeithVojtěch Veith
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 4.58 +0.5 m/s X-1,0X-1,94.58+0,54.58
Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
PrahaPraha
02 NM X-1,0X-2,2X+0,40
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (út, 16.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
01 5.31 +1.1 m/s 5.31+1,1X-0,8--5.31
2 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
00 5.25 +0.9 m/s 5.25+0,9----5.25
3 Bára HolainováBára Holainová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 5.24 +0.7 m/s 5.24+0,7----5.24
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 5.22 +0.5 m/s 5.22+0,5----5.22
5 Aneta BednářováAneta Bednářová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
00 5.12 -0.1 m/s 4.86+0,15.12-0,1--5.12
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
Zlínský krajZlínský kraj
01 5.11 +0.0 m/s 5.110,0----5.11
7 Aneta MiklášováAneta Miklášová
Zlínský krajZlínský kraj
00 5.05 +1.3 m/s 4.89+0,44.91-0,45.05+1,35.05
8 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
Pardubický krajPardubický kraj
00 5.01 +0.9 m/s 4.76+0,54.830,05.01+0,95.01
9 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová
Pardubický krajPardubický kraj
00 5.00 +1.1 m/s 5.00+1,1X-0,9X0,05.00
10 Patricie TóthováPatricie Tóthová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
00 4.91 +1.4 m/s 4.53-0,94.86-0,54.91+1,44.91
11 Eliška SukováEliška Suková
Jihočeský krajJihočeský kraj
01 4.88 +1.1 m/s 4.88+1,14.66-0,14.63+1,34.88
12 Michaela FarováMichaela Farová
Jihočeský krajJihočeský kraj
00 4.76 +0.0 m/s 4.760,0X-0,44.71+2,04.76
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace 2 (út, 16.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
PrahaPraha
00 5.56 -1.0 m/s 5.56-1,0----5.56
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
PrahaPraha
00 5.26 +0.2 m/s 4.86-0,55.26+0,2--5.26
3 Natálie MarkováNatálie Marková
Ústecký krajÚstecký kraj
00 5.26 +0.5 m/s X0,05.26+0,5--5.26
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
Liberecký krajLiberecký kraj
01 5.20 -0.9 m/s 4.96-0,45.20-0,9--5.20
5 Kateřina MastnáKateřina Mastná
Středočeský krajStředočeský kraj
00 5.19 +0.6 m/s 4.97-0,54.80-0,15.19+0,65.19
6 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 5.09 +0.2 m/s 5.09+0,2----5.09
7 Leona VokálováLeona Vokálová
Liberecký krajLiberecký kraj
01 5.06 +0.0 m/s 5.060,0----5.06
8 Linda SucháLinda Suchá
Plzeňský krajPlzeňský kraj
01 5.01 +0.0 m/s 4.900,04.940,05.010,05.01
9 Barbora KvapilováBarbora Kvapilová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
00 5.00 +0.1 m/s 5.00+0,14.62-0,24.74-0,45.00
10 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
01 4.98 +0.5 m/s 4.98+0,5X-0,44.77-0,64.98
11 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
00 4.50 -0.5 m/s 4.50-0,5X-0,3X+0,84.50
Kristýna GallováKristýna Gallová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
00 X+0,2X+0,2X-0,50
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 18.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová
PrahaPraha
00 5.40 -2.8 m/s 5.40-2,8X-0,95.30-2,05.40X-2,05.39-2,2X-1,2
2 Natálie MarkováNatálie Marková
Ústecký krajÚstecký kraj
00 5.29 -1.3 m/s 5.13-0,75.11-1,55.07-1,15.13X-1,05.03-0,95.29-1,3
3 Bára HolainováBára Holainová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 5.28 -0.5 m/s 5.22-1,95.28-0,55.16-1,15.285.15-1,04.85-2,35.19-0,6
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
Liberecký krajLiberecký kraj
01 5.27 -0.8 m/s 5.10-1,64.91-0,75.20-1,15.205.08-1,0X-1,85.27-0,8
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
Zlínský krajZlínský kraj
01 5.26 -2.1 m/s 4.98-0,94.95-1,15.12-1,85.125.08-1,35.26-2,15.14-2,2
6 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
01 5.25 +2.7 m/s 5,19 -0.6 m/s 4.96-1,35.18-2,7X-2,25.185.12-2,15.19-0,65.25+2,7
7 Kateřina MastnáKateřina Mastná
Středočeský krajStředočeský kraj
00 5.23 -1.2 m/s 5.140,04.96-1,15.16-155.165.14-2,75.23-1,2X+0,6
8 Tereza SekyrováTereza Sekyrová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
00 5.11 -2.0 m/s 5.11-2,0X-1,3X-2,15.115.10-0,6X-2,2X-0,9
9 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
PrahaPraha
00 5.03 -3.1 m/s X-2,04.97-1,75.03-3,15.03------
10 Leona VokálováLeona Vokálová
Liberecký krajLiberecký kraj
01 5.02 -1.1 m/s 4.86-1,14.61-1,65.02-1,15.02------
11 Valerie StratilováValerie Stratilová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
01 5.01 -1.6 m/s X-1,1X-2,65.01-1,65.01------
12 Aneta MiklášováAneta Miklášová
Zlínský krajZlínský kraj
00 4.95 -1.7 m/s 4.85-1,0X-2,64.95-1,74.95------
13 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
01 4.90 -1.5 m/s X-0,64.79-1,24.90-1,54.90------
14 Aneta BednářováAneta Bednářová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
00 4.88 -0.2 m/s 4.88-0,24.82-1,14.78-2,64.88------
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace 1 (po, 15.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
02 4.87 +1.7 m/s 4.87+1,7X+1,8--4.87
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
02 4.77 +0.3 m/s 4.28+0,74.77+0,3--4.77
3 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Středočeský krajStředočeský kraj
02 4.74 +1.5 m/s 4.74+1,5----4.74
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
Liberecký krajLiberecký kraj
03 4.71 +0.9 m/s 4.57+2,73.80+1,44.71+0,94.71
5 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 4.60 +0.4 m/s X+0,34.60+0,44.30+1,54.60
6 Tereza StaškováTereza Stašková
Zlínský krajZlínský kraj
02 4.47 +2.5 m/s 4.21 +0.8 m/s 4.47+2,54.160,04.21+0,84.47
7 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Středočeský krajStředočeský kraj
02 4.44 +0.6 m/s 4.23+2,64.25+0,74.44+0,64.44
8 Adéla SavarováAdéla Savarová
Zlínský krajZlínský kraj
02 4.43 +0.7 m/s X+2,64.43+0,74.28+0,34.43
9 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
PrahaPraha
02 4.41 +0.1 m/s 4.09+0,74.37-0,24.41+0,14.41
10 Klára BartoškováKlára Bartošková
Pardubický krajPardubický kraj
02 4.40 +1.3 m/s X+1,14.40+1,33.92+1,04.40
11 Elen UrbáškováElen Urbášková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
03 4.27 +0.4 m/s 4.23+0,64.27+0,44.23+0,64.27
12 Adéla JírováAdéla Jírová
Karlovarský krajKarlovarský kraj
02 4.03 +0.4 m/s 4.02+1,24.03+0,44.00+1,04.03
Poznámky/pokusy:
" <br><br>Kvalifikováni: Steinerová, Třísková, Tvrdá, Štanclová
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace 2 (po, 15.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Johana CoufalováJohana Coufalová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 4.98 +2.1 m/s 4.98+2,1----4.98
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
02 4.88 +0.6 m/s 4.88+0,6----4.88
3 Eliška SemeckáEliška Semecká
PrahaPraha
02 4.85 -0.3 m/s 4.85-0,3----4.85
4 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 4.60 +0.5 m/s 4.60+0,5X+1,44.49-0,24.60
5 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 4.60 +0.0 m/s 4.47+1,04.47+0,14.600,04.60
6 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 4.56 -0.1 m/s 4.25+0,54.13+1,44.56-0,14.56
7 Natálie KováčováNatálie Kováčová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
03 4.39 +0.6 m/s 4.21+0,14.39+0,6X+1,54.39
8 Františka RappováFrantiška Rappová
Liberecký krajLiberecký kraj
03 4.35 +0.6 m/s 4.10+0,14.22-0,14.35+0,64.35
9 Klára SobotkováKlára Sobotková
Karlovarský krajKarlovarský kraj
02 4.28 +0.3 m/s 4.28+0,34.250,04.17+1,04.28
10 Alžběta PourováAlžběta Pourová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 4.26 +1.7 m/s 3.95+0,14.26+1,74.07+0,64.26
11 Petra MlejnkováPetra Mlejnková
Pardubický krajPardubický kraj
02 4.06 +0.3 m/s 4.06+0,33.92+2,43.91+1,54.06
12 Barbora HudečkováBarbora Hudečková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 4.03 +0.9 m/s 4.03+0,93.70+2,54.01+1,04.03
Žaneta SlunskáŽaneta Slunská
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
02 0 X+0,4X0,0X+0,50
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 17.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
PrahaPraha
02 5.18 +2.1 m/s 4,96 -0.7 m/s 4.96-0,74.85+0,94.90+1,84.96X3.20+1,55.18+2,1
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
Liberecký krajLiberecký kraj
03 5.12 +2.5 m/s 4,90 +1.1 m/s 4.90+1,15.12+2,54.81+3,15.124.74+2,8X5.03+3,1
3 Johana CoufalováJohana Coufalová
Královéhradecký krajKrálovéhradecký kraj
02 5.10 +2.2 m/s 5,02 +1.7 m/s 4.82-0,64.74+2,85.02+1,75.025.10+2,2X4.30+1,4
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
02 5.09 +2.7 m/s 4,60 +1.8 m/s 4.58-1,74.74-0,25.09+2,75.094.60+1,8XX
5 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Kraj VysočinaKraj Vysočina
02 5.06 +2.2 m/s 5,01 +1.2 m/s 4.77+0,45.04+3,04.97+3,45.044.92+1,85.06+2,25.01+1,2
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
02 5.01 +2.3 m/s 4,71 -0.5 m/s 4.37-0,54.71-0,54.62+2,34.714.20+1,04.34+2,25.01+2,3
7 Anna ŘezníkováAnna Řezníková
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 4.81 +4.7 m/s 4,66 +1.5 m/s 4.49+0,24.57+2,94.81+4,74.814.66+1,54.58+2,74.56+1,5
8 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
Jihočeský krajJihočeský kraj
02 4.70 +3.1 m/s 4,62 -0.4 m/s 4.62-0,44.70+3,1X4.704.54+1,14.56+2,54.67+2,3
9 Nikola SteinerováNikola Steinerová
Plzeňský krajPlzeňský kraj
02 4.62 -0.9 m/s 4.62-0,9XX4.62---
10 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Středočeský krajStředočeský kraj
02 4.52 +2.3 m/s 4,48 -0.5 m/s 4.48-0,5X4.52+2,34.52---
11 Veronika TřískováVeronika Třísková
Plzeňský krajPlzeňský kraj
02 4.50 +2.6 m/s 4,12 +1.0 m/s 4.12+1,0X4.50+2,64.50---
12 Tereza StaškováTereza Stašková
Zlínský krajZlínský kraj
02 DNP -------
Celkem 12 závodníků