Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční laťka Atletiky Chrudim

Chrudim (17. 12. 2014)

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 17.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David HolýDavid Holý
CHRUDICHRUDI
98 1.80
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(st, 17.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub StrnadJakub Strnad
CHRUDICHRUDI
99 1.65
2 Petr ŠváhaPetr Šváha
CHRUDICHRUDI
99 1.65
3 Petr DaněkPetr Daněk
CHRUDICHRUDI
00 1.60
4= Erik MachErik Mach
CHRUDICHRUDI
00 1.45
4= David BohuněkDavid Bohuněk
CHRUDICHRUDI
00 1.45
6 Marek BrokešMarek Brokeš
CHRUDICHRUDI
99 1.45
7 Ondřej PavlasOndřej Pavlas
CHRUDICHRUDI
00 1.45
8 Martin ZemánekMartin Zemánek
CHRUDICHRUDI
00 1.40
9 Martin VachMartin Vach
CHRUDICHRUDI
00 1.40
10 Miroslav HorníkMiroslav Horník
CHRUDICHRUDI
99 1.40
11 Jakub RůžičkaJakub Růžička
CHRUDICHRUDI
00 1.35
12 Filip NovákFilip Novák
CHRUDICHRUDI
00 1.25
13 David FajmanDavid Fajman
CHRUDICHRUDI
00 1.25
14 Adam HnátAdam Hnát
CHRUDICHRUDI
00 1.25
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 17.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš KrátkýMatyáš Krátký
CHRUDICHRUDI
01 1.45
2 Filip MedunaFilip Meduna
CHRUDICHRUDI
02 1.30
3= Jaromír DoležalJaromír Doležal
CHRUDICHRUDI
02 1.25
3= Jan VostrovskýJan Vostrovský
CHRUDICHRUDI
01 1.25
5 Jan KührJan Kühr
CHRUDICHRUDI
01 1.25
6 Jan PecinaJan Pecina
CHRUDICHRUDI
01 1.20
7 Lukáš KrálLukáš Král
CHRUDICHRUDI
02 1.20
8 Tom SmlsalTom Smlsal
CHRUDICHRUDI
01 1.20
9 Nicolas LangrNicolas Langr
CHRUDICHRUDI
01 1.15
10 David KošárekDavid Košárek
CHRUDICHRUDI
02 1.15
11= Tomáš PěgřimTomáš Pěgřim
CHRUDICHRUDI
02 1.15
11= Kryštof SedlákKryštof Sedlák
CHRUDICHRUDI
02 1.15
13 Filip ŠtefecFilip Štefec
CHRUDICHRUDI
02 1.10
14 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
CHRUDICHRUDI
02 1.05
15 Jan TrunecJan Trunec
CHRUDICHRUDI
02 1.05
16 Matěj ValentaMatěj Valenta
CHRUDICHRUDI
02 1.00
17 Aleš LežovičAleš Ležovič
CHRUDICHRUDI
01 1.00
18 Viktor VoseckýViktor Vosecký
CHRUDICHRUDI
02 0.95
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(st, 17.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Barbora TicháBarbora Tichá
CHRUDICHRUDI
99 1.40
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
CHRUDICHRUDI
00 1.40
3 Sára SpívalováSára Spívalová
CHRUDICHRUDI
00 1.35
4 Nela ŠustrováNela Šustrová
CHRUDICHRUDI
00 1.35
5 Karolína KabátováKarolína Kabátová
CHRUDICHRUDI
00 1.35
6 Kateřina HorováKateřina Horová
CHRUDICHRUDI
99 1.30
7 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková
CHRUDICHRUDI
00 1.25
8 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
CHRUDICHRUDI
00 1.25
9 Tereza PavlasováTereza Pavlasová
CHRUDICHRUDI
00 1.20
10 Barbora KalousováBarbora Kalousová
CHRUDICHRUDI
99 1.15
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 17.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Amálie NovákováAmálie Nováková
CHRUDICHRUDI
01 1.35
2 Barbora DoležalováBarbora Doležalová
CHRUDICHRUDI
02 1.30
3= Adéla MilčinskáAdéla Milčinská
CHRUDICHRUDI
02 1.20
3= Tereza MervartováTereza Mervartová
CHRUDICHRUDI
02 1.20
5= Anita MašíkováAnita Mašíková
CHRUDICHRUDI
01 1.20
5= Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
CHRUDICHRUDI
02 1.20
7= Zuzana KřížováZuzana Křížová
CHRUDICHRUDI
02 1.15
7= Adéla BártováAdéla Bártová
CHRUDICHRUDI
01 1.15
9 Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
CHRUDICHRUDI
02 1.05
10 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
CHRUDICHRUDI
02 1.05
11 Vendula SložilováVendula Složilová
CHRUDICHRUDI
02 1.05
12 Veronika ChyškováVeronika Chyšková
CHRUDICHRUDI
02 0.95
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 František NovotnýFrantišek Novotný
CHRUDICHRUDI
03 1.45
2 Daniel NovákDaniel Novák
CHRUDICHRUDI
04 1.05
3 Dominik PavlataDominik Pavlata
CHRUDICHRUDI
04 1.05
4 Tomáš ZelenýTomáš Zelený
CHRUDICHRUDI
04 1.00
5 Michal HolýMichal Holý
CHRUDICHRUDI
05 1.00
6= Yurij Yurovič KozarYurij Yurovič Kozar
CHRUDICHRUDI
04 0.95
6= Ondřej KavanOndřej Kavan
CHRUDICHRUDI
04 0.95
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marie SýkorováMarie Sýkorová
CHRUDICHRUDI
03 1.20
2 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
CHRUDICHRUDI
03 1.20
3 Victoria LangrováVictoria Langrová
CHRUDICHRUDI
03 1.15
4 Sylva ČermákováSylva Čermáková
CHRUDICHRUDI
03 1.15
5 Lenka TruhelkováLenka Truhelková
CHRUDICHRUDI
03 1.15
6 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
CHRUDICHRUDI
03 1.10
7 Nela JeřábkováNela Jeřábková
CHRUDICHRUDI
03 1.00
8= Barbora SokolováBarbora Sokolová
CHRUDICHRUDI
04 1.00
8= Nicol DoležalováNicol Doležalová
CHRUDICHRUDI
04 1.00
10 Adéla DostálováAdéla Dostálová
CHRUDICHRUDI
03 1.00
11= Zuzana ĎurišováZuzana Ďurišová
CHRUDICHRUDI
04 1.00
11= Adéla BibenováAdéla Bibenová
CHRUDICHRUDI
03 1.00
13 Nikola BisováNikola Bisová
CHRUDICHRUDI
04 0.95
Celkem 13 závodníků