Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Silvestrovská hala 2014

Jablonec nad Nisou (27. 12. 2014)

skok daleký - Muži

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
92 6.27
2 Slavomír DurilaSlavomír Durila
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
91 5.60
3 Jan AntušJan Antuš
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
60 3.94
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 5.88
2 Filip HorkýFilip Horký
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
96 5.78
3 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
96 5.77
4 Lukáš BártaLukáš Bárta
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
96 5.51
5 Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.47
6 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 5.06
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HejnaPetr Hejna
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 5.90
2 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.77
3 Jan HájekJan Hájek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
97 5.67
4 Jan HartigJan Hartig
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
98 4.94
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 6.29
2 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 5.49
3 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 5.17
4 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 4.95
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK BílinaAK Bílina
99 4.88
6 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 4.67
7 David JanouchDavid Janouch
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 3.74
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.80
2 Filip KaplanFilip Kaplan
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.70
3 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.57
4 Jiří JanečekJiří Janeček
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.33
5 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
01 4.16
6 Jan VodičkaJan Vodička
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
02 4.04
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 5.10
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 4.97
2 Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 3.99
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.56
2 Kateřina HornováKateřina Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
88 5.25
3 Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 4.87
4 Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.84
5 Natálie VlkováNatálie Vlková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 4.71
6 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 4.58
7 Christina ČernáChristina Černá
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 4.36
8 Zdislava PokornáZdislava Pokorná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
97 4.10
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.75
2 Eliška OswaldováEliška Oswaldová
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
99 4.63
3 Kateřina ČernáKateřina Černá
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 4.45
4 Nikola SojkováNikola Sojková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
00 4.35
5 Karolína KučerováKarolína Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.08
6 Tereza VodenkováTereza Vodenková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
00 3.57
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.91
2 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.84
3 Kristina JánskáKristina Jánská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
01 4.43
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
01 4.36
5 Anna SamešováAnna Samešová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.35
6 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 4.19
7 Sára VančurováSára Vančurová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
01 3.93
8 Eliška VeverkováEliška Veverková
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
01 3.82
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Veteránky

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Claudia TracheClaudia Trache
USVTU OresolenUSVTU Oresolen
77 4.22
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 27.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Leona KoškováLeona Košková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
06 3.08
2 Marie RudolfováMarie Rudolfová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
08 1.85
Celkem 2 závodníků