Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílový víceboj

Praha-Stromovka (19. 12. 2014)

Skok daleký - Muži

(pá, 19.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 5.55 492
2 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.48 477
3 Petr DubskýPetr Dubský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
89 5.41 463
4 Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 5.32 445
5 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 5.30 441
6 Hynek HampelHynek Hampel
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 5.20 421
7 Victor NicolasVictor Nicolas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
98 5.14 409
8 Jakub JunekJakub Junek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 5.09 400
9 Filip BartoněkFilip Bartoněk
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 5.01 384
10 Michal HošekMichal Hošek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 4.92 367
11 Jakub TesařJakub Tesař
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
85 4.91 365
12 Adam ProvazníkAdam Provazník
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
01 4.59 306
13 Michal BoudníkMichal Boudník
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 4.55 299
14 Ondřej KubanOndřej Kuban
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 4.48 287
15 Dominik KlubalDominik Klubal
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 4.35 264
16 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.28 252
17 Pavel JindraPavel Jindra
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.99 204
18 Ondřej ŠmausOndřej Šmaus
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.86 184
19 Kudrnovský Petr Kudrnovský Petr
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 3.61 146
20 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 3.29 102
Nicolas MalýNicolas Malý
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 NM
Jan PleschingerJan Pleschinger
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 DNP
Jakub ZahrádkaJakub Zahrádka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 DNP
David HonzátkoDavid Honzátko
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 DNP
Jan KubánekJan Kubánek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 DNP
Václav PapoušekVáclav Papoušek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
94 DNP
Jan NovákJan Novák
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
DNP
Martin DvořákMartin Dvořák
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
DNP
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 19.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.95 546
2 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.80 506
3 Eliška HolkováEliška Holková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 4.27 371
4 Kateřina ŠpačkováKateřina Špačková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
00 4.11 333
5 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.08 326
6 Tereza VernerováTereza Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 3.96 299
7 Anna MňoučkováAnna Mňoučková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 3.71 244
8 Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.56 212
9 Ema FrývaldskáEma Frývaldská
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 3.55 210
10 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.51 202
11 Veronika ValtrováVeronika Valtrová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.46 192
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 NM 0
Veronika BrožováVeronika Brožová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 DNP 0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(pá, 19.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristian KaraKristian Kara
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.02 592
2 Michal RokosMichal Rokos
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.94 570
3 Jan KodídekJan Kodídek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.57 472
4 Bohdan UlihrachBohdan Ulihrach
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.25 391
5 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 3.20 379
6 Matěj ŠulcMatěj Šulc
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.12 359
7 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 2.98 326
8 Matěj MotlMatěj Motl
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 2.93 315
9 Malý HugoMalý Hugo
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 2.90 308
10 Matyáš CápalMatyáš Cápal
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.89 306
11 Eduard PavlíkEduard Pavlík
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.79 283
12 Robert VolákRobert Volák
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 2.78 281
13 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.78 281
14 Martin HášaMartin Háša
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.73 270
15 Jáchym VašíčekJáchym Vašíček
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 2.63 248
16 Šimon BláhaŠimon Bláha
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 2.62 246
17 Vojtěch TrojanVojtěch Trojan
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.57 235
18 Hynek ČervenkaHynek Červenka
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
09 2.50 220
19 Matyáš JelenMatyáš Jelen
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
10 2.50 220
20 Zak WalshZak Walsh
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.47 214
21 Jiří ČervenkaJiří Červenka
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.45 210
22 Vincent HlasVincent Hlas
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
09 2.32 184
Alexandr ShawAlexandr Shaw
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
04 DNP
Daniel BolehovskýDaniel Bolehovský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 DNP
Kryštof KunickýKryštof Kunický
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 DNP
Jiří MatoušekJiří Matoušek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 DNP
Mojmír HašekMojmír Hašek
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 DNP
Jindřich VoňousJindřich Voňous
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 DNP
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(pá, 19.12.2014) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.14 626
2 Veronika SoučkováVeronika Součková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 4.04 598
3 Zuzana AugustováZuzana Augustová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.01 589
4 Dominika KarbanováDominika Karbanová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.94 570
5 Monika FlorováMonika Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.79 530
6 Alžběta PříhodováAlžběta Příhodová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
04 3.72 511
7 Nicol MelounováNicol Melounová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.67 498
8 Adéla HálováAdéla Hálová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
04 3.59 477
9 Michaela JindrováMichaela Jindrová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.56 469
10 Anežka HolkováAnežka Holková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.51 456
11 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 3.41 431
12 Adriana NerudaAdriana Neruda
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
04 3.35 416
13 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.21 381
14 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.11 357
15 Agáta BrendlováAgáta Brendlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 3.09 352
16 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
04 3.07 347
17 Sára ŠkaloudováSára Škaloudová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
04 2.98 326
18 Denisa KarbanováDenisa Karbanová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 2.93 315
19 Ella JelínkováElla Jelínková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 2.87 301
20 Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 2.82 290
21 Adéla DudáčkováAdéla Dudáčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 2.80 285
22 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 2.65 252
23 Frida JelínkováFrida Jelínková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.59 239
24 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 2.56 233
25 Ida KratochvílováIda Kratochvílová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.34 188
26 Alexandra KynychováAlexandra Kynychová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.26 172
27 Nela ŠkaloudováNela Škaloudová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
06 2.21 163
28 Sofie KynychováSofie Kynychová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
07 2.00 124
Eliška PoborskáEliška Poborská
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 DNP
Tereza TulaydanTereza Tulaydan
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 DNP
Stella OttováStella Ottová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
05 DNP
Celkem 31 závodníků