výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje přípravek

Praha - Strahov (28. 2. 2015)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DuchekJan Duchek 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.52
2 Tomáš IvaničTomáš Ivanič 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.92
3 Jakub PrášilJakub Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.27
4 Lukáš AndělLukáš Anděl 07 DDM StodDDM Stod 11.30
5 Artin JahannemaeiArtin Jahannemaei 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.85
Josef MarekJosef Marek 06 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel VacekPavel Vacek 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.88
2 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.05
3 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.48
4 Jonáš KonvalinaJonáš Konvalina 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.85
5 Marek WinterMarek Winter 06 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.32
Jan LoritzJan Loritz 06 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ProkopMartin Prokop 07 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 11.01
2 Filip HamříkFilip Hamřík 06 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.32
3 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.43
4 Daniel HavlíkDaniel Havlík 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.84
5 Jakub FrouzJakub Frouz 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.19
MS Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.45
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.26
2 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.18
3 Ondřej SkalkaOndřej Skalka 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.74
4 Dušan BláhaDušan Bláha 07 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.60
5 Jakub FranclJakub Francl 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.72
MS Adam JežekAdam Ježek 07 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.13
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.96
2 Petr ZemanPetr Zeman 07 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 11.28
3 Tadeáš MansfeldTadeáš Mansfeld 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.41
4 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.64
5 Daniel HanibalDaniel Hanibal 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.54
6 Robin ForchRobin Forch 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.71
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.84
2 Daniel  BártaDaniel  Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.44
3 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.60
4 Samuel NaughtonSamuel Naughton 06 Profi sport ChebProfi sport Cheb 11.64
5 Albert PlevnýAlbert Plevný 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.80
MS Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 11.10
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 09.51
2 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.18
3 Filip NovákFilip Novák 05 Profi sport ChebProfi sport Cheb 10.52
4 Patrik SteinbachPatrik Steinbach 05 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.76
5 Antonín RatajAntonín Rataj 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.86
MS Kryštof VydraKryštof Vydra 04 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.01
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr CharvátPetr Charvát 04 AK SokolovAK Sokolov 08.98
2 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.61
3 Václav VaicVáclav Vaic 05 Profi sport ChebProfi sport Cheb 09.83
4 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.94
5 Kryštof PejsarKryštof Pejsar 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.66
MS Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.59
2 Vít NěmecVít Němec 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.11
3 Vilém ŘepaVilém Řepa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.22
4 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.98
5 Jakub HatašJakub Hataš 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.18
MS Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.45
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik ŠabatkaErik Šabatka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.76
2 Michal MaxaMichal Maxa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.88
3 Martin BenešMartin Beneš 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.95
4 Jan TřískaJan Tříska 05 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 11.01
MS Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 09.18
Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol BloviceTJ Sokol Blovice 09.39
2 Tomáš KlasňákTomáš Klasňák 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.02
3 Tomáš HájekTomáš Hájek 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.09
4 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.95
5 Tomáš OravaTomáš Orava 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.67
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HorníkDavid Horník 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.49
2 Jakub MacánJakub Macán 05 DDM StodDDM Stod 09.58
3 Lukáš LokingaLukáš Lokinga 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.76
4 Adam BereczkiAdam Bereczki 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.94
5 Josef MarekJosef Marek 06 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.12
MS Daniel ŠverdíkDaniel Šverdík 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.17
2 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.84
3 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.25
4 Denis ŠmídDenis Šmíd 04 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.88
5 Lukáš RomLukáš Rom 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.96
6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.01
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš LukešTomáš Lukeš 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.08
2 Ondřej FryšOndřej Fryš 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.22
Celkem 2 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HejnováLucie Hejnová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.10
2 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.39
3 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.65
4 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.07
5 Jutýna ŠtruncováJutýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.89
Nikol JílkováNikol Jílková 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.97
2 Karolína HořínkováKarolína Hořínková 07 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.27
3 Kristýna BílkováKristýna Bílková 07 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 11.53
4 Nela JuřinováNela Juřinová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.99
5 Julie ZýkováJulie Zýková 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.04
Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.07
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.21
3 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.58
4 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.83
5 Natálie FrémundováNatálie Frémundová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.26
6 Karolína GavendováKarolína Gavendová 06 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.65
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.02
MS Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.23
3 Lucie ImpellizzeriLucie Impellizzeri 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.64
4 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.71
5 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.48
6 Karolína JorováKarolína Jorová 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.96
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.20
2 Viola SchmidtováViola Schmidtová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.35
3 Adéla B"onischováAdéla B"onischová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.56
4 Kateřina BrejchováKateřina Brejchová 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.80
5 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ SušiceTJ Sušice 10.97
6 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12.09
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.58
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.06
3 Andrea BielikovaAndrea Bielikova 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.27
4 Klára PflugováKlára Pflugová 07 DDM StodDDM Stod 11.41
5 Nikola ŠabatkováNikola Šabatková 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.13
6 Eliška NěmečkováEliška Němečková 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.50
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.52
2 Barbora DoubravováBarbora Doubravová 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.70
3 Petra ŠeflováPetra Šeflová 06 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.99
4 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.57
MS Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.35
MS Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.87
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.46
2 Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 DDM StodDDM Stod 09.77
3 Karolína MatasováKarolína Matasová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.87
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.67
5 Lucie FrančákováLucie Frančáková 05 Profi sport ChebProfi sport Cheb 10.93
6 Klára ŠampalíkováKlára Šampalíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 09.95
2 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.19
3 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.48
4 Natálie DingováNatálie Dingová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.31
5 Eliška ČervenkováEliška Červenková 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94
6 Ela PšeničkováEla Pšeničková 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.28
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva MalichováEva Malichová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.06
2 Eliška VozárováEliška Vozárová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.10
3 Lucie Francesca WeinfurterovaLucie Francesca Weinfurterova 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.12
4 Amálie ŠálátováAmálie Šálátová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.21
5 Terezie BigaszováTerezie Bigaszová 04 TJ SušiceTJ Sušice 11.58
6 Nikola ŠvecováNikola Švecová 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.61
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.39
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.71
3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.05
4 Emma VinšováEmma Vinšová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.19
5 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.32
6 Martina StrejcováMartina Strejcová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.99
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MazancováMarkéta Mazancová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.67
2 Natálie LangováNatálie Langová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.67
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.20
4 Karolína ČásováKarolína Čásová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.43
5 Klárka KrejcarováKlárka Krejcarová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.54
6 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 04 TJ SušiceTJ Sušice 10.80
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.30
2 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 09.41
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.75
4 Andrea DučínskáAndrea Dučínská 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.19
5 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.51
6 Matylda HrdličkováMatylda Hrdličková 05 DDM StodDDM Stod 10.52
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 09.32
2 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.37
3 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.74
4 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.90
5 Hana ŠtěpánkováHana Štěpánková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.85
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MalantukováLucie Malantuková 04 Profi sport ChebProfi sport Cheb 09.81
2 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 10.16
3 Klára HonomichlováKlára Honomichlová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.46
4 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.50
MS Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára MartykováSára Martyková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.63
2 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.99
3 Nicole KolaříkováNicole Kolaříková 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.11
4 Anna HauerováAnna Hauerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.53
Annemari LoukotkováAnnemari Loukotková 04 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.26
2 Daniela LehrováDaniela Lehrová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.13
4 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.13
MS Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.28
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SkalkaOndřej Skalka 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.37
2 Samuel NaughtonSamuel Naughton 06 Profi sport ChebProfi sport Cheb 31.45
MS Adam JežekAdam Ježek 07 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 26.35
MS Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 29.76
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš AndělLukáš Anděl 07 DDM StodDDM Stod 31.72
Josef MarekJosef Marek 06 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DQ
Tomáš KrausTomáš Kraus 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Dušan BláhaDušan Bláha 07 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DQ
Poznámky:
Kraus, Bláha, Marek - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel VacekPavel Vacek 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 25.38
2 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.11
3 Pavel JungmanPavel Jungman 06 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 31.76
4 Daniel HanibalDaniel Hanibal 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.92
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 25.33
2 Daniel  BártaDaniel  Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.01
3 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.95
4 Jan DuchekJan Duchek 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 27.22
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.88
2 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.52
3 Jakub PrášilJakub Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.50
MS Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.38
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PejsarKryštof Pejsar 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.72
2 Matouš BlažekMatouš Blažek 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.24
3 Lukáš RomLukáš Rom 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.37
MS Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.51
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.45
2 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.42
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.07
4 František HupkaFrantišek Hupka 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.37
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.43
2 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 24.54
3 Jakub MacánJakub Macán 05 DDM StodDDM Stod 24.77
4 Václav VaicVáclav Vaic 05 Profi sport ChebProfi sport Cheb 25.49
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.51
2 Vilém ŘepaVilém Řepa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.19
MS Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 26.51
MS Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 27.78
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol BloviceTJ Sokol Blovice 23.74
2 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.83
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.92
4 Martin BenešMartin Beneš 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.79
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ČelišMarek Čeliš 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.03
2 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.47
3 Tomáš KlasňákTomáš Klasňák 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.41
4 Theodor KrajčíTheodor Krajčí 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 25.83
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr CharvátPetr Charvát 04 AK SokolovAK Sokolov 23.10
2 Jaroslav ŠimerJaroslav Šimer 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 30.36
MS Daniel ŠverdíkDaniel Šverdík 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Filip NovákFilip Novák 05 Profi sport ChebProfi sport Cheb DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HájekTomáš Hájek 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.89
2 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.46
3 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.95
4 Jan MalátJan Malát 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 28.53
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KovářMatěj Kovář 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 24.09
2 Ondřej LukešOndřej Lukeš 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.66
3 Antonín RatajAntonín Rataj 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 26.83
MS Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 27.33
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viola SchmidtováViola Schmidtová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.69
2 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28.10
3 Andrea BielikovaAndrea Bielikova 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.49
4 Klára PflugováKlára Pflugová 07 DDM StodDDM Stod 29.74
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 25.64
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.93
3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.42
4 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 30.76
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.49
2 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK ChodovŠAK Chodov 29.16
3 Nela JuřinováNela Juřinová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 30.08
4 Natálie FrémundováNatálie Frémundová 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 31.39
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.62
2 Kristýna ŠelmátováKristýna Šelmátová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 32.64
MS Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.19
MS Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 27.05
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.73
2 Andrea NushartováAndrea Nushartová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.36
3 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.60
4 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ SušiceTJ Sušice 28.94
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.71
2 Lucie HejnováLucie Hejnová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.32
3 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.56
MS Anna FialováAnna Fialová 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 27.35
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola HekelováNikola Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.31
2 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 25.60
3 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 26.33
Nikola ŠvecováNikola Švecová 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 24.04
2 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.27
3 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 04 TJ SušiceTJ Sušice 28.54
4 Terezie BigaszováTerezie Bigaszová 04 TJ SušiceTJ Sušice 30.35
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KronychovouViktorie Kronychovou 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.80
2 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.11
3 Sára MartykováSára Martyková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.91
4 Nicole KolaříkováNicole Kolaříková 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.09
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.79
2 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.23
3 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 25.34
4 Hana ŠtěpánkováHana Štěpánková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 30.12
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie MalantukováLucie Malantuková 04 Profi sport ChebProfi sport Cheb 25.17
2 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 25.49
3 Lucie FrančákováLucie Frančáková 05 Profi sport ChebProfi sport Cheb 28.50
Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 24.09
2 Eliška VozárováEliška Vozárová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.31
3 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.92
4 THUY LINH TRUONGTHUY LINH TRUONG 04 ŠAK ChodovŠAK Chodov 29.20
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 22.88
2 Daniela LehrováDaniela Lehrová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 26.30
3 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.50
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 24.89
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 DDM StodDDM Stod 24.19
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.41
3 Natálie LangováNatálie Langová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.55
4 Matylda HrdličkováMatylda Hrdličková 05 DDM StodDDM Stod 27.27
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.57
2 Natálie HekelováNatálie Hekelová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.47
3 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 26.02
4 Lucie CiprováLucie Ciprová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 28.03
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.23
2 Karolína ČásováKarolína Čásová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.17
MS Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.57
Celkem 3 závodníků
Běh 11 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma VinšováEmma Vinšová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.22
2 Ivana ČesákováIvana Česáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.34
Celkem 2 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:09.45
2 Jiří ČernýJiří Černý 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:14.95
3 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:17.86
4 Petr ZemanPetr Zeman 07 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:24.45
5 Martin ProkopMartin Prokop 07 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:30.93
6 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:35.37
7 Lukáš AndělLukáš Anděl 07 DDM StodDDM Stod 2:44.31
8 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:52.56
Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:03.43
2 Tomáš VeličTomáš Velič 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:07.08
3 Adam WeberAdam Weber 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:08.40
4 David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 2:10.48
5 Vít NěmecVít Němec 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:11.00
MS Kryštof VydraKryštof Vydra 04 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... DNS
MS Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 1:57.91
MS Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:13.57
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kryštof BaxaKryštof Baxa 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:01.98
2 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:04.32
3 Tomáš KlasňákTomáš Klasňák 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:07.82
4 Václav VaicVáclav Vaic 05 Profi sport ChebProfi sport Cheb 2:11.24
5 Erik ŠabatkaErik Šabatka 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:11.25
6 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:24.19
7 Marek ProkopMarek Prokop 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:28.85
8 Martin BenešMartin Beneš 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:29.85
9 Petr HladíkPetr Hladík 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:56.07
Celkem 9 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol BloviceTJ Sokol Blovice 2:01.63
2 Theodor KrajčíTheodor Krajčí 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:06.09
3 Jakub MacánJakub Macán 05 DDM StodDDM Stod 2:06.64
4 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:06.82
5 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:10.85
6 Filip NovákFilip Novák 05 Profi sport ChebProfi sport Cheb 2:13.31
7 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.46
8 Michal MaxaMichal Maxa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:21.42
9 Matěj KyrálMatěj Kyrál 05 TJ SušiceTJ Sušice 2:21.43
10 Jan HarvalíkJan Harvalík 05 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:24.49
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie HejnováLucie Hejnová 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:15.92
2 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:17.72
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:21.35
4 Lucie ImpellizzeriLucie Impellizzeri 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:22.78
5 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:27.34
6 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:30.95
7 Andrea BielikovaAndrea Bielikova 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:32.90
8 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:33.57
9 Petra ŠeflováPetra Šeflová 06 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:55.32
MS Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:18.28
MS Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:29.16
Celkem 11 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:02.82
2 Johana NováčkováJohana Nováčková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:07.68
3 Valerie DzurováValerie Dzurová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:07.75
4 Karolína NováKarolína Nová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:12.79
5 Valentýna MikutováValentýna Mikutová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:16.33
6 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:21.31
7 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:22.76
8 Matylda HrdličkováMatylda Hrdličková 05 DDM StodDDM Stod 2:25.70
MS Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 2:16.23
Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 DDM StodDDM Stod DNS
Julie MorawetzováJulie Morawetzová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:04.56
2 Františka HorákováFrantiška Horáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:10.99
3 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:15.18
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:15.30
5 Nikola EgrováNikola Egrová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:16.50
6 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:19.20
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.58
8 Martina StrejcováMartina Strejcová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:22.44
9 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:25.84
10 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:29.96
11 Anna HauerováAnna Hauerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:42.02
MS Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1:58.87
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavířOndřej Havíř 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 11.36
2 Pavel VacekPavel Vacek 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 11.99
3 Tobiáš FricTobiáš Fric 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.60
4 Albert PlevnýAlbert Plevný 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.32
5 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.44
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PrášilJakub Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.49
2 Daniel HavlíkDaniel Havlík 07 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.52
3 Jakub FrouzJakub Frouz 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.86
4 Robin ForchRobin Forch 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 15.17
MS Antonín SakAntonín Sak 06 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.53
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SkalkaOndřej Skalka 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.17
2 Lukáš AndělLukáš Anděl 07 DDM StodDDM Stod 13.06
3 Tadeáš MansfeldTadeáš Mansfeld 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.19
4 Jan DuchekJan Duchek 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 13.26
5 Jakub FranclJakub Francl 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.81
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David PrášilDavid Prášil 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.87
2 Daniel  BártaDaniel  Bárta 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.94
3 Jan ŠkarbanJan Škarban 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.98
4 Jonáš KonvalinaJonáš Konvalina 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.99
5 Tomáš IvaničTomáš Ivanič 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.13
6 Ondřej JánaOndřej Jána 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.09
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr CharvátPetr Charvát 04 AK SokolovAK Sokolov 10.39
2 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.48
3 Radek HrubýRadek Hrubý 04 TJ Sokol BloviceTJ Sokol Blovice 10.71
4 Jakub MacánJakub Macán 05 DDM StodDDM Stod 10.72
5 Jan MalátJan Malát 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.18
6 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.66
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PerglerMichal Pergler 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10.71
2 Vilém ŘepaVilém Řepa 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.39
3 Denis ŠmídDenis Šmíd 04 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.75
4 Matěj KyrálMatěj Kyrál 05 TJ SušiceTJ Sušice 11.76
5 Petr HladíkPetr Hladík 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.85
Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HorníkDavid Horník 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.54
2 Lukáš LokingaLukáš Lokinga 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.77
3 Ivan HolečekIvan Holeček 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.22
4 Richard VrábelRichard Vrábel 05 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 11.43
5 Jaroslav ŠimerJaroslav Šimer 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.23
6 Antonín RatajAntonín Rataj 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12.77
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 10.77
2 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.79
3 Tomáš VeličTomáš Velič 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.25
4 Vít NěmecVít Němec 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 11.54
5 Ondřej FryšOndřej Fryš 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.76
6 František HupkaFrantišek Hupka 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.44
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová 06 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.11
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 06 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.29
3 Barbora DoubravováBarbora Doubravová 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.55
4 Tereza BurlováTereza Burlová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12.75
5 Kristýna ŠelmátováKristýna Šelmátová 07 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 14.16
6 Eliška NěmečkováEliška Němečková 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KroupováZuzana Kroupová 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12.58
2 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová 06 TJ SušiceTJ Sušice 12.68
3 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.92
Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Nikol JílkováNikol Jílková 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.53
2 Kateřina BrejchováKateřina Brejchová 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.26
3 Lucie ImpellizzeriLucie Impellizzeri 06 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12.34
4 Jutýna ŠtruncováJutýna Štruncová 07 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.35
5 Karolína JorováKarolína Jorová 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.60
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.87
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.42
3 Viola SchmidtováViola Schmidtová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.19
4 Adéla B"onischováAdéla B"onischová 07 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.80
5 Eva VokáčováEva Vokáčová 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 13.51
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie HrachováNatálie Hrachová 06 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.38
2 Klára PflugováKlára Pflugová 07 DDM StodDDM Stod 13.53
3 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.60
4 Julie ZýkováJulie Zýková 07 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.10
MS Adéla HofmanováAdéla Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.78
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠobrováAnna Šobrová 04 DDM StodDDM Stod 10.40
2 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.44
3 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.75
4 Karolína ČásováKarolína Čásová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.99
5 THUY LINH TRUONGTHUY LINH TRUONG 04 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.92
6 Terezie BigaszováTerezie Bigaszová 04 TJ SušiceTJ Sušice 12.77
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová 04 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.74
2 Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 10.04
3 Markéta MazancováMarkéta Mazancová 04 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.88
4 Eliška ČesákováEliška Česáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.96
5 Amálie ŠálátováAmálie Šálátová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.75
6 Nikola ŠvecováNikola Švecová 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 13.21
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.33
2 Karolína NováKarolína Nová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.04
3 Anežka SmetanováAnežka Smetanová 04 TJ SušiceTJ Sušice 12.24
4 Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.33
5 Lucie Francesca WeinfurterovaLucie Francesca Weinfurterova 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.55
6 Nicole KolaříkováNicole Kolaříková 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.57
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HanzlíkováViktorie Hanzlíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.52
2 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.08
3 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.23
4 Julie MorawetzováJulie Morawetzová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.05
5 Viktorie KronychovouViktorie Kronychovou 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.38
6 Martina StrejcováMartina Strejcová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 12.66
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.21
2 Františka HorákováFrantiška Horáková 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 11.07
3 Emma VinšováEmma Vinšová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.16
4 Denisa TyrováDenisa Tyrová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.58
5 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 TJ SušiceTJ Sušice 11.69
6 Eliška HumlováEliška Humlová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.91
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.74
2 Daniela LehrováDaniela Lehrová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 11.85
3 Klára HonomichlováKlára Honomichlová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.28
4 Klára ŠampalíkováKlára Šampalíková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.39
Lea BegerlLea Begerl 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Annemari LoukotkováAnnemari Loukotková 04 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatasováKarolína Matasová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.80
2 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.87
3 Valentýna MikutováValentýna Mikutová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.30
4 Matylda HrdličkováMatylda Hrdličková 05 DDM StodDDM Stod 11.54
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.11
6 Tereza PreislerováTereza Preislerová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.24
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BělováAneta Bělová 05 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 11.13
2 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 11.36
3 Klárka KrejcarováKlárka Krejcarová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.66
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.68
5 Simona ReithmaierováSimona Reithmaierová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.22
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KučerováLenka Kučerová 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.35
2 Nikola EgrováNikola Egrová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.85
3 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.68
4 Natálie DingováNatálie Dingová 05 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.95
5 Anna HauerováAnna Hauerová 05 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.64
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 10.31
2 Lea BegerlLea Begerl 05 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11.68
3 Lucie CiprováLucie Ciprová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.05
4 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12.21
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mašková, Skalová, Šveňha, Konvalinka Mašková, Skalová, Šveňha, Konvalinka SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:27.85
2 Bílková, Šeflová, Zeman, Prokop Bílková, Šeflová, Zeman, Prokop ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:46.81
3 Hamřík, Winter, Hořínková, Lichnerová Hamřík, Winter, Hořínková, Lichnerová ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:49.35
4 Hanibal, Jahannemaei, Bieliková, Frémuntová Hanibal, Jahannemaei, Bieliková, Frémuntová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:07.47
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Impellizzeri, Burlová, Havíř, Vacek Impellizzeri, Burlová, Havíř, Vacek ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:30.85
2 Trinerová, Bönischová, Seifertová, Kadlecová Trinerová, Bönischová, Seifertová, Kadlecová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:33.19
3 Poděbradský, Kraus, Černý, Matoušková Poděbradský, Kraus, Černý, Matoušková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:34.82
4 Mansfeld, Brejchová, Plevný, Doubravová Mansfeld, Brejchová, Plevný, Doubravová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:44.94
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hejnová, Jindrová, Štruncová, Čermáková Hejnová, Jindrová, Štruncová, Čermáková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:34.22
2 Nushartová, Jána, Prášil, Schmidtová Nushartová, Jána, Prášil, Schmidtová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:40.56
3 Skalka, Fric, Havlík, Škarban Skalka, Fric, Havlík, Škarban AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:44.81
4 Vokáčová, Ivanič, Frouz, Francl Vokáčová, Ivanič, Frouz, Francl SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:56.03
5 Juřinová, Řezáčová, Šabatková,Hanzlík Juřinová, Řezáčová, Šabatková,Hanzlík Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3:02.98
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hofmannová, Berka, Hradská, Charvát Hofmannová, Berka, Hradská, Charvát AK SokolovAK Sokolov 2:11.13
2 Bímah, Horník, Koza, Skala Bímah, Horník, Koza, Skala AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:16.99
3 Bělová, Lehrová, Němec, Presler Bělová, Lehrová, Němec, Presler ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 2:26.56
4 Červenková, Weinfurterová, Eichacherová, Kronychová Červenková, Weinfurterová, Eichacherová, Kronychová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.53
5 Pejsar, Zýková, Forch, Němečková Pejsar, Zýková, Forch, Němečková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:44.65
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bartoš, Abdellatif, Velič, Kraft Bartoš, Abdellatif, Velič, Kraft TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:19.78
2 Kučerová, Havlín, Vaňková, Gabrielová Kučerová, Havlín, Vaňková, Gabrielová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:21.63
3 Matasová, Krejcerovská, Petrušová, Šampalíková Matasová, Krejcerovská, Petrušová, Šampalíková AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.05
4 Pflugová, Hrdličková, Šobrová, Macán Pflugová, Hrdličková, Šobrová, Macán DDM StodDDM Stod 2:30.72
5 Zajíc, Lukeš, Hupka, Bárka Zajíc, Lukeš, Hupka, Bárka AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:30.74
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Baxa, Webr, Morawetzová, Klasňák Baxa, Webr, Morawetzová, Klasňák TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:19.84
2 Šmíd, Bokr, Peřínová, Peřínová Šmíd, Bokr, Peřínová, Peřínová ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:31.86
3 Vinšova, Ugryová, Šalátová, singová Vinšova, Ugryová, Šalátová, singová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:34.00
4 Časová, Mikutová, Hauerová, Humlová Časová, Mikutová, Hauerová, Humlová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:35.34
5 Holečková, Bigaszová, Rybová, Smetanová Holečková, Bigaszová, Rybová, Smetanová TJ SušiceTJ Sušice 2:37.50
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zemanová, Horáčková, Řepa, Lokinga Zemanová, Horáčková, Řepa, Lokinga SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:18.41
2 Egrová, Pavlíčková, Krajčí, Vrábel Egrová, Pavlíčková, Krajčí, Vrábel ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:26.07
3 Krajčíková, Švecová, Záhořová, Poláková Krajčíková, Švecová, Záhořová, Poláková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:30.86
4 Prokop, Kovář, Malít, Cipková Prokop, Kovář, Malít, Cipková ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:34.02
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jánská, Hanzlíková, Dzurová, Honomichlová Jánská, Hanzlíková, Dzurová, Honomichlová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:19.68
2 Tyrová, Hejnová, Kučerová, Hellmayerová Tyrová, Hejnová, Kučerová, Hellmayerová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:23.23
3 Vozárová, Rom, Mazancová, Váchová Vozárová, Rom, Mazancová, Váchová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:24.66
4 Malantuková, Frančáková, Novák, Vanc Malantuková, Frančáková, Novák, Vanc Profi sport ChebProfi sport Cheb 2:24.71
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŠveňhaJan Šveňha
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
06 3.30 2.82X3.303.30
2 Jan ŠkarbanJan Škarban
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2.92 2.912.922.852.92
3 Daniel  BártaDaniel  Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2.88 2.882.722.262.88
4 Petr ZemanPetr Zeman
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
07 2.83 2.832.362.582.83
5 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2.76 2.692.742.762.76
6 Marek WinterMarek Winter
ŠAK ChodovŠAK Chodov
06 2.75 2.632.752.232.75
7 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 2.68 2.682.582.532.68
8 Ondřej SkalkaOndřej Skalka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2.67 2.542.672.542.67
9 Jiří ČernýJiří Černý
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2.63 2.322.082.632.63
10 Martin ProkopMartin Prokop
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
07 2.50 2.502.452.232.50
11 Josef MarekJosef Marek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
06 2.46 X2.462.452.46
12 Tomáš KrausTomáš Kraus
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2.44 2.302.442.372.44
13 Filip HamříkFilip Hamřík
ŠAK ChodovŠAK Chodov
06 2.33 1.952.331.262.33
14 Pavel JungmanPavel Jungman
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
06 2.06 X2.06X2.06
15 Artin JahannemaeiArtin Jahannemaei
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1.99 1.621.571.991.99
16 Jakub PrášilJakub Prášil
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 1.97 1.681.761.971.97
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David HorníkDavid Horník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3.94 XXX0
2 Petr CharvátPetr Charvát
AK SokolovAK Sokolov
04 3.72 XXX0
3 Radek HrubýRadek Hrubý
TJ Sokol BloviceTJ Sokol Blovice
04 3.65 XXX0
4 Tadeáš BímanTadeáš Bíman
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3.64 XXX0
5 Jakub MacánJakub Macán
DDM StodDDM Stod
05 3.57 XXX0
6 Kryštof BaxaKryštof Baxa
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.54 XXX0
7 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
05 3.47 XXX0
8 Kryštof SkalaKryštof Skala
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.47 XXX0
9 David BerkaDavid Berka
AK SokolovAK Sokolov
04 3.46 XXX0
10 Tomáš KozaTomáš Koza
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3.43 XXX0
11 Tomáš VeličTomáš Velič
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 3.37 XXX0
12 Erik ŠabatkaErik Šabatka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3.34 XXX0
13 Adam WeberAdam Weber
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.22 XXX0
14 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 3.14 XXX0
15 Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 3.05 XXX0
16 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.01 XXX0
17 Michal MaxaMichal Maxa
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
05 2.96 XXX0
18 Radek SochůrekRadek Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
05 2.95 XXX0
19 Adam BereczkiAdam Bereczki
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 2.94 XXX0
20 Matyáš BokrMatyáš Bokr
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 2.92 XXX0
21 Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 2.83 XXX0
22 Matěj KyrálMatěj Kyrál
TJ SušiceTJ Sušice
05 2.77 XXX0
23 Richard VrábelRichard Vrábel
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
05 2.73 XXX0
24 František HupkaFrantišek Hupka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2.66 XXX0
25 Tomáš OravaTomáš Orava
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 2.63 XXX0
26 Patrik SteinbachPatrik Steinbach
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
05 2.62 XXX0
27 Jakub HatašJakub Hataš
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 2.43 XXX0
28 Jan HarvalíkJan Harvalík
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
05 2.38 XXX0
Jaroslav ŠimerJaroslav Šimer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 NM XXX0
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
06 3.09 0
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2.94 0
3 Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
06 2.93 0
4 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
06 2.90 0
5 Tereza SkalováTereza Skalová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
06 2.88 0
6 Dagmar ŘezáčováDagmar Řezáčová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2.85 0
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 2.84 0
8 Nella TrinerováNella Trinerová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
07 2.78 0
9 Valentýna JindrováValentýna Jindrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 2.74 0
10 Andrea NushartováAndrea Nushartová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 2.74 0
11 Ellen Emilia HavlínEllen Emilia Havlín
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
07 2.72 0
12 Nela JuřinováNela Juřinová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2.67 0
13 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ SušiceTJ Sušice
06 2.59 0
14 Natálie HrachováNatálie Hrachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 2.46 0
15 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
07 2.45 0
16 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 2.44 0
17 Adéla B"onischováAdéla B"onischová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
07 2.42 0
18 Klára PflugováKlára Pflugová
DDM StodDDM Stod
07 2.40 0
19 Kristýna ŠelmátováKristýna Šelmátová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2.36 0
20 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 2.35 0
21 Nikola ŠabatkováNikola Šabatková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 2.25 0
22 Karolína GavendováKarolína Gavendová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
06 2.19 0
23 Eliška PeřinováEliška Peřinová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
07 2.05 0
24 Natálie FrémundováNatálie Frémundová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 1.82 0
25 Tereza LichnerováTereza Lichnerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
06 1.81 0
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
04 4.02 3.904.022.994.02
2 Nicole HofmannováNicole Hofmannová
AK SokolovAK Sokolov
04 3.92 3.733.923.483.92
3 Kateřina SalcmanováKateřina Salcmanová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.83 3.653.833.813.83
4 Natálie LangováNatálie Langová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 3.76 3.093.763.113.76
5 Anna ŠobrováAnna Šobrová
DDM StodDDM Stod
04 3.72 3.413.723.653.72
6 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 3.71 3.333.713.473.71
7 Ludmila Karla GabrielováLudmila Karla Gabrielová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 3.66 3.633.66X3.66
8 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 3.64 X3.553.643.64
9 Markéta MazancováMarkéta Mazancová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 3.61 3.613.453.303.61
10 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3.61 3.333.613.163.61
11 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 3.56 3.513.253.563.56
12 Anna PeřinováAnna Peřinová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 3.55 3.223.553.353.55
13 Lenka KučerováLenka Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 3.40 3.403.393.203.40
14 Andrea DučínskáAndrea Dučínská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 3.24 2.783.241.553.24
15 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 3.23 3.123.183.233.23
16 Valentýna MikutováValentýna Mikutová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.18 3.183.183.173.18
17 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ SušiceTJ Sušice
05 3.18 3.013.18X3.18
18 Viktorie KronychovouViktorie Kronychovou
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3.14 2.533.142.353.14
19 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 3.13 3.133.052.993.13
20 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 3.13 2.162.413.133.13
21 Karolína MatasováKarolína Matasová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 3.12 3.123.07X3.12
22 Eliška VozárováEliška Vozárová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3.04 3.023.042.633.04
23 Lea BegerlLea Begerl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 3.04 2.973.042.883.04
24 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 3.01 3.012.842.593.01
25 Eliška HumlováEliška Humlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2.98 2.882.902.982.98
26 Linda UbryováLinda Ubryová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
05 2.98 2.742.742.982.98
27 Emma VinšováEmma Vinšová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
05 2.97 2.97X2.562.97
28 Julia Valeria HavlínJulia Valeria Havlín
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 2.91 2.892.092.912.91
29 Terezie BigaszováTerezie Bigaszová
TJ SušiceTJ Sušice
04 2.85 2.852.772.692.85
30 Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2.79 2.792.442.412.79
31 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 2.77 2.602.772.722.77
32 Klárka KrejcarováKlárka Krejcarová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2.77 2.352.772.412.77
33 Matylda HrdličkováMatylda Hrdličková
DDM StodDDM Stod
05 2.74 X2.74X2.74
34 Eliška ČervenkováEliška Červenková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2.72 1.832.72X2.72
35 Anežka SmetanováAnežka Smetanová
TJ SušiceTJ Sušice
04 2.71 2.712.432.672.71
36 Klára ŠampalíkováKlára Šampalíková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2.63 2.512.402.632.63
37 Anna NejdlováAnna Nejdlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 2.55 2.53X2.552.55
38 Klára HonomichlováKlára Honomichlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 2.49 1.891.842.492.49
39 Lucie Francesca WeinfurterovaLucie Francesca Weinfurterova
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2.47 1.312.242.472.47
40 Simona ReithmaierováSimona Reithmaierová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 2.27 1.841.532.272.27
41 Ela PšeničkováEla Pšeničková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 2.10 2.051.562.102.10
Celkem 41 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 05.97 X5.615.975.97
2 David PrášilDavid Prášil
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 05.56 5.105.564.555.56
3 Josef MarekJosef Marek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
06 04.89 4.264.893.884.89
4 Dušan BláhaDušan Bláha
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
07 04.75 3.12X4.754.75
5 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 04.67 2.923.864.674.67
6 Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
07 04.63 4.574.633.564.63
7 Petr ZemanPetr Zeman
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
07 04.63 4.633.944.104.63
8 Daniel HanibalDaniel Hanibal
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 03.95 3.953.763.823.95
9 Daniel HavlíkDaniel Havlík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 03.68 3.553.393.683.68
10 Artin JahannemaeiArtin Jahannemaei
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
07 03.52 3.073.522.873.52
Celkem 10 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 07.19 0
2 Lukáš LokingaLukáš Lokinga
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 07.02 0
3 David BerkaDavid Berka
AK SokolovAK Sokolov
04 06.79 0
4 Vít NěmecVít Němec
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 06.73 0
5 Petr CharvátPetr Charvát
AK SokolovAK Sokolov
04 06.64 0
6 Jakub MacánJakub Macán
DDM StodDDM Stod
05 06.53 0
7 Denis ŠmídDenis Šmíd
ŠAK ChodovŠAK Chodov
04 06.50 0
8 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 06.47 0
9 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
05 06.46 0
10 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 06.39 0
11 Lukáš RomLukáš Rom
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 05.92 0
12 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
05 05.87 0
13 Petr HladíkPetr Hladík
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 05.84 0
14 Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 05.81 0
15 Tomáš VeličTomáš Velič
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
04 05.79 0
16 Adam BereczkiAdam Bereczki
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 05.74 0
17 Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
05 05.73 0
18 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 05.51 0
19 Matěj KyrálMatěj Kyrál
TJ SušiceTJ Sušice
05 05.18 0
20 Tomáš OravaTomáš Orava
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 05.10 0
21 Jan TřískaJan Tříska
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
05 04.88 0
22 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 04.69 0
23 Matouš BlažekMatouš Blažek
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 04.59 0
Celkem 23 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
06 06.11 6.115.975.326.11
2 Viola SchmidtováViola Schmidtová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 05.77 5.77X4.595.77
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
06 05.76 5.365.715.765.76
4 Tereza BenkováTereza Benková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
06 05.22 4.835.22X5.22
5 Andrea NushartováAndrea Nushartová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 05.11 4.695.115.065.11
6 Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ SušiceTJ Sušice
06 04.84 4.414.844.244.84
7 Karolína HořínkováKarolína Hořínková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
07 04.53 4.144.534.434.53
8 Natálie HrachováNatálie Hrachová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
06 04.40 4.184.214.404.40
9 Tereza LichnerováTereza Lichnerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
06 04.23 4.234.234.074.23
10 Adéla B"onischováAdéla B"onischová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
07 04.09 3.853.794.094.09
11 Kristýna ŠelmátováKristýna Šelmátová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
07 03.17 2.872.793.173.17
Celkem 11 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 28.2.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
04 08.12 0
2 Nicole HofmannováNicole Hofmannová
AK SokolovAK Sokolov
04 07.32 0
3 Lenka KučerováLenka Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 07.20 0
4 Aneta BělováAneta Bělová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 06.90 0
5 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 06.64 0
6 Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 06.48 0
7 Eliška HumlováEliška Humlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 06.45 0
8 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 06.21 0
9 Daniela LehrováDaniela Lehrová
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 06.21 0
10 Andrea DučínskáAndrea Dučínská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
05 05.93 0
11 Anna ŠobrováAnna Šobrová
DDM StodDDM Stod
04 05.69 0
12 Linda UbryováLinda Ubryová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
05 05.60 0
13 Markéta MazancováMarkéta Mazancová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
04 05.52 0
14 Simona ReithmaierováSimona Reithmaierová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 05.39 0
15 Natálie HekelováNatálie Hekelová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 05.30 0
16 Lea BegerlLea Begerl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
05 05.29 0
17 Matylda HrdličkováMatylda Hrdličková
DDM StodDDM Stod
05 05.13 0
18 Eva MalichováEva Malichová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
05 05.06 0
19 Dominika HejdováDominika Hejdová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
05 05.06 0
20 Tereza PreislerováTereza Preislerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 05.04 0
21 Anna NejdlováAnna Nejdlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 04.96 0
22 Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ SušiceTJ Sušice
05 04.94 0
23 Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 04.93 0
24 Anežka SmetanováAnežka Smetanová
TJ SušiceTJ Sušice
04 04.59 0
25 THUY LINH TRUONGTHUY LINH TRUONG
ŠAK ChodovŠAK Chodov
04 04.32 0
26 Johana NováčkováJohana Nováčková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 04.30 0
27 Terezie BigaszováTerezie Bigaszová
TJ SušiceTJ Sušice
04 04.20 0
Celkem 27 závodníků