Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje přípravek
Praha - Strahov (28. 2. 2015)hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 28.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 05.97 | X | 5.61 | 5.97 | 5.97 | ||||||||||||
2 |
David PrášilDavid Prášil
Atletika Klatovy |
06 | 05.56 | 5.10 | 5.56 | 4.55 | 5.56 | ||||||||||||
3 |
Josef MarekJosef Marek
TJ Baník Stříbro |
06 | 04.89 | 4.26 | 4.89 | 3.88 | 4.89 | ||||||||||||
4 |
Dušan BláhaDušan Bláha
ATLETCLUB Nýřany |
07 | 04.75 | 3.12 | X | 4.75 | 4.75 | ||||||||||||
5 |
Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA Plzeň |
06 | 04.67 | 2.92 | 3.86 | 4.67 | 4.67 | ||||||||||||
6 |
Vítek PoděbradskýVítek Poděbradský
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
07 | 04.63 | 4.57 | 4.63 | 3.56 | 4.63 | ||||||||||||
7 |
Petr ZemanPetr Zeman
ATLETCLUB Nýřany |
07 | 04.63 | 4.63 | 3.94 | 4.10 | 4.63 | ||||||||||||
8 |
Daniel HanibalDaniel Hanibal
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 03.95 | 3.95 | 3.76 | 3.82 | 3.95 | ||||||||||||
9 |
Daniel HavlíkDaniel Havlík
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 03.68 | 3.55 | 3.39 | 3.68 | 3.68 | ||||||||||||
10 |
Artin JahannemaeiArtin Jahannemaei
AK ŠKODA Plzeň |
07 | 03.52 | 3.07 | 3.52 | 2.87 | 3.52 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (so, 28.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ Přeštice |
05 | 07.19 | 0 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš LokingaLukáš Lokinga
SKP Union Cheb - klub atletiky |
04 | 07.02 | 0 | |||||||||||||||
3 |
David BerkaDavid Berka
AK Sokolov |
04 | 06.79 | 0 | |||||||||||||||
4 |
Vít NěmecVít Němec
ŠAK při ZŠ Přeštice |
05 | 06.73 | 0 | |||||||||||||||
5 |
Petr CharvátPetr Charvát
AK Sokolov |
04 | 06.64 | 0 | |||||||||||||||
6 |
Jakub MacánJakub Macán
DDM Stod |
05 | 06.53 | 0 | |||||||||||||||
7 |
Denis ŠmídDenis Šmíd
ŠAK Chodov |
04 | 06.50 | 0 | |||||||||||||||
8 |
Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary |
04 | 06.47 | 0 | |||||||||||||||
9 |
Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary |
05 | 06.46 | 0 | |||||||||||||||
10 |
Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA Plzeň |
05 | 06.39 | 0 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš RomLukáš Rom
Atletika Klatovy |
05 | 05.92 | 0 | |||||||||||||||
12 |
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
SKP Union Cheb - klub atletiky |
05 | 05.87 | 0 | |||||||||||||||
13 |
Petr HladíkPetr Hladík
Atletika Klatovy |
05 | 05.84 | 0 | |||||||||||||||
14 |
Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB Nýřany |
04 | 05.81 | 0 | |||||||||||||||
15 |
Tomáš VeličTomáš Velič
TRIATLET Karlovy Vary |
04 | 05.79 | 0 | |||||||||||||||
16 |
Adam BereczkiAdam Bereczki
ŠAK Chodov |
05 | 05.74 | 0 | |||||||||||||||
17 |
Abdellatif Jonas BenAbdellatif Jonas Ben
TRIATLET Karlovy Vary |
05 | 05.73 | 0 | |||||||||||||||
18 |
Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 05.51 | 0 | |||||||||||||||
19 |
Matěj KyrálMatěj Kyrál
TJ Sušice |
05 | 05.18 | 0 | |||||||||||||||
20 |
Tomáš OravaTomáš Orava
ŠAK Chodov |
05 | 05.10 | 0 | |||||||||||||||
21 |
Jan TřískaJan Tříska
ATLETCLUB Nýřany |
05 | 04.88 | 0 | |||||||||||||||
22 |
Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA Plzeň |
02 | 04.69 | 0 | |||||||||||||||
23 |
Matouš BlažekMatouš Blažek
TJ MDDM Ostrov |
05 | 04.59 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 28.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary |
06 | 06.11 | 6.11 | 5.97 | 5.32 | 6.11 | ||||||||||||
2 |
Viola SchmidtováViola Schmidtová
Atletika Klatovy |
06 | 05.77 | 5.77 | X | 4.59 | 5.77 | ||||||||||||
3 |
Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary |
06 | 05.76 | 5.36 | 5.71 | 5.76 | 5.76 | ||||||||||||
4 |
Tereza BenkováTereza Benková
ATLETCLUB Nýřany |
06 | 05.22 | 4.83 | 5.22 | X | 5.22 | ||||||||||||
5 |
Andrea NushartováAndrea Nushartová
Atletika Klatovy |
06 | 05.11 | 4.69 | 5.11 | 5.06 | 5.11 | ||||||||||||
6 |
Magdaléna RybováMagdaléna Rybová
TJ Sušice |
06 | 04.84 | 4.41 | 4.84 | 4.24 | 4.84 | ||||||||||||
7 |
Karolína HořínkováKarolína Hořínková
ŠAK Chodov |
07 | 04.53 | 4.14 | 4.53 | 4.43 | 4.53 | ||||||||||||
8 |
Natálie HrachováNatálie Hrachová
Atletika Klatovy |
06 | 04.40 | 4.18 | 4.21 | 4.40 | 4.40 | ||||||||||||
9 |
Tereza LichnerováTereza Lichnerová
ŠAK Chodov |
06 | 04.23 | 4.23 | 4.23 | 4.07 | 4.23 | ||||||||||||
10 |
Adéla B"onischováAdéla B"onischová
TRIATLET Karlovy Vary |
07 | 04.09 | 3.85 | 3.79 | 4.09 | 4.09 | ||||||||||||
11 |
Kristýna ŠelmátováKristýna Šelmátová
Atletika Klatovy |
07 | 03.17 | 2.87 | 2.79 | 3.17 | 3.17 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (so, 28.2.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta HradskáAneta Hradská
AK Sokolov |
04 | 08.12 | 0 | |||||||||||||||
2 |
Nicole HofmannováNicole Hofmannová
AK Sokolov |
04 | 07.32 | 0 | |||||||||||||||
3 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 07.20 | 0 | |||||||||||||||
4 |
Aneta BělováAneta Bělová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
05 | 06.90 | 0 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
04 | 06.64 | 0 | |||||||||||||||
6 |
Magdaléna VáchováMagdaléna Váchová
Atletika Klatovy |
05 | 06.48 | 0 | |||||||||||||||
7 |
Eliška HumlováEliška Humlová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 06.45 | 0 | |||||||||||||||
8 |
Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 06.21 | 0 | |||||||||||||||
9 |
Daniela LehrováDaniela Lehrová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
05 | 06.21 | 0 | |||||||||||||||
10 |
Andrea DučínskáAndrea Dučínská
ŠAK Chodov |
05 | 05.93 | 0 | |||||||||||||||
11 |
Anna ŠobrováAnna Šobrová
DDM Stod |
04 | 05.69 | 0 | |||||||||||||||
12 |
Linda UbryováLinda Ubryová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
05 | 05.60 | 0 | |||||||||||||||
13 |
Markéta MazancováMarkéta Mazancová
Atletika Klatovy |
04 | 05.52 | 0 | |||||||||||||||
14 |
Simona ReithmaierováSimona Reithmaierová
AK ŠKODA Plzeň |
04 | 05.39 | 0 | |||||||||||||||
15 |
Natálie HekelováNatálie Hekelová
TJ MDDM Ostrov |
04 | 05.30 | 0 | |||||||||||||||
16 |
Lea BegerlLea Begerl
Atletika Klatovy |
05 | 05.29 | 0 | |||||||||||||||
17 |
Matylda HrdličkováMatylda Hrdličková
DDM Stod |
05 | 05.13 | 0 | |||||||||||||||
18 |
Eva MalichováEva Malichová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
05 | 05.06 | 0 | |||||||||||||||
19 |
Dominika HejdováDominika Hejdová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
05 | 05.06 | 0 | |||||||||||||||
20 |
Tereza PreislerováTereza Preislerová
TJ MDDM Ostrov |
04 | 05.04 | 0 | |||||||||||||||
21 |
Anna NejdlováAnna Nejdlová
ATLETCLUB Nýřany |
04 | 04.96 | 0 | |||||||||||||||
22 |
Michaela HolečkováMichaela Holečková
TJ Sušice |
05 | 04.94 | 0 | |||||||||||||||
23 |
Kateřina VačkářováKateřina Vačkářová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
04 | 04.93 | 0 | |||||||||||||||
24 |
Anežka SmetanováAnežka Smetanová
TJ Sušice |
04 | 04.59 | 0 | |||||||||||||||
25 |
THUY LINH TRUONGTHUY LINH TRUONG
ŠAK Chodov |
04 | 04.32 | 0 | |||||||||||||||
26 |
Johana NováčkováJohana Nováčková
TJ MDDM Ostrov |
04 | 04.30 | 0 | |||||||||||||||
27 |
Terezie BigaszováTerezie Bigaszová
TJ Sušice |
04 | 04.20 | 0 | |||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |