Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

10. ročník Memoriálu Vlastimila Koči

Děčín (14. 7. 2015)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále B (út, 14.7.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KrátkýFilip Krátký
ASK DěčínASK Děčín
05 05.47
2 Jan KočaJan Koča
ASK DěčínASK Děčín
07 03.15
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Muži (Finále)

Finále B (út, 14.7.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel KalinaPavel Kalina
ASK DěčínASK Děčín
42 08.97
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (út, 14.7.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel LyzhynPavel Lyzhyn
BěloruskoBělorusko
00 20.14
2 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 19.99
3 Rafal KownatkeRafal Kownatke
PolskoPolsko
00 19.86
4 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 19.81
5 Georgi IvanovGeorgi Ivanov
BulharskoBulharsko
00 19.72
6 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 19.68
7 Mikhal AmbramchukMikhal Ambramchuk
BěloruskoBělorusko
00 19.34
8 Patrick CroniePatrick Cronie
NizozemíNizozemí
00 19.01
9 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
PolskoPolsko
00 18.55
10 Matúš OlejMatúš Olej
SlovenskoSlovensko
00 17.74
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 0
Celkem 11 závodníků
Finále B (út, 14.7.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radovan KrátkýRadovan Krátký
ASK DěčínASK Děčín
75 09.67
2 Rostislav KočaRostislav Koča
ASK DěčínASK Děčín
72 09.01
3 Pavel BulvaPavel Bulva
ASK DěčínASK Děčín
70 08.78
4 Jan KočaJan Koča
ASK DěčínASK Děčín
78 07.88
5 Radek PokornýRadek Pokorný
ASK DěčínASK Děčín
96 07.17
6 Josef VlkJosef Vlk
ASK DěčínASK Děčín
58 06.87
7 Bernard MüllerBernard Müller
ASK DěčínASK Děčín
42 05.41
Celkem 7 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (út, 14.7.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 57.25
2 Andras SeresAndras Seres
MaďarskoMaďarsko
00 56.37
3 Dávid MozdenyiDávid Mozdenyi
MaďarskoMaďarsko
00 52.32
4 Marek BártaMarek Bárta
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 51.81
5 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 39.89
Petr VukliševičPetr Vukliševič
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
82 DNP
Celkem 6 závodníků