1. kolo finále městského přeboru družstev mladších žákyň
Praha (13. 9. 2004)60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ObenbergerováLucie Obenbergerová | 91 | USK Praha | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Nikola BouškováNikola Boušková | 91 | SK Dvojka Praha | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Kristýna UrbánkováKristýna Urbánková | SK Dvojka Praha | 09.21 | ||||||||||||||||
4 | Karolina HebkáKarolina Hebká | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FrühbauerováLucie Frühbauerová | 91 | USK Praha | 09.20 | |||||||||||||||
2 | Alice SvobodováAlice Svobodová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.79 | |||||||||||||||
3 | Veronika KošlerováVeronika Košlerová | 91 | SK Dvojka Praha | 10.06 | |||||||||||||||
4 | Markéta ŠverclováMarkéta Šverclová | 92 | SK Spartak Praha 4 | 10.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea JeřábkováAndrea Jeřábková | 91 | SK Spartak Praha 4 | 09.13 | |||||||||||||||
2 | Aline SanghoAline Sangho | 92 | USK Praha | 09.49 | |||||||||||||||
3 | Andrea BurešováAndrea Burešová | 91 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ČižmárováZuzana Čižmárová | 91 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 10.46 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠafránkováKristýna Šafránková | 92 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 09.60 | |||||||||||||||
2 | Zuzana AndroníkováZuzana Androníková | 92 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 09.60 | |||||||||||||||
3 | Anna CílkováAnna Cílková | 93 | SK Spartak Praha 4 | 09.83 | |||||||||||||||
4 | Zuzana SachováZuzana Sachová | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.88 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna MakešováKristýna Makešová | 93 | USK Praha | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Pavla NěmcováPavla Němcová | 92 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 10.28 | |||||||||||||||
3 | Markéta HřebíkováMarkéta Hřebíková | 93 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 10.69 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbara HomolováBarbara Homolová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 46.89 | |||||||||||||||
2 | Petra WünschováPetra Wünschová | 91 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 47.77 | |||||||||||||||
3 | Pavlína MíškováPavlína Míšková | 91 | SK Dvojka Praha | 52.31 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Senta BrunerováSenta Brunerová | 91 | SK Dvojka Praha | 47.62 | |||||||||||||||
2 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 48.60 | ||||||||||||||||
3 | Klára KlikováKlára Kliková | 92 | USK Praha | 51.51 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 50.65 | |||||||||||||||
2 | Zdeňka ČelišováZdeňka Čelišová | 92 | USK Praha | 51.97 | |||||||||||||||
3 | Veronika BračkováVeronika Bračková | 92 | USK Praha | 52.02 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta SmolováMarkéta Smolová | 92 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 50.58 | |||||||||||||||
2 | Martina SirováMartina Sirová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 52.29 | |||||||||||||||
3 | Edita DvořákováEdita Dvořáková | 92 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 54.29 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana SomošováZuzana Somošová | 94 | SK Spartak Praha 4 | 54.70 | |||||||||||||||
2 | Tereza TůmováTereza Tůmová | 94 | SK Spartak Praha 4 | 56.73 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 6 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johana TomkováJohana Tomková | 91 | SK Spartak Praha 4 | 53.04 | |||||||||||||||
2 | Pavlína BaumanováPavlína Baumanová | 92 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 56.04 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USK Praha USK Praha | 34.27 | |||||||||||||||||
2 | SK Dvojka Praha SK Dvojka Praha | 35.54 | |||||||||||||||||
3 | SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha | 35.72 | |||||||||||||||||
Poznámky:1. Čerbasecká, Nováková, Merhautová, Obenbergerová 2. Boušková, Brunerová, Fuxová, Míšková 3. Hebká, Horová, Chaloupková, Petráková |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 35.47 | |||||||||||||||||
2 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 35.49 | |||||||||||||||||
3 | SK Spartak Praha 4 SK Spartak Praha 4 | 35.89 | |||||||||||||||||
Poznámky:1. Wünschová,Plíhalová, Koubová, Šafránková 2. Langová, Kratochvílová,Červenková, Hanušová 3. Jeřábková, Dittrichová,Šverclová,Žoglíková |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USK Praha USK Praha | 36.48 | |||||||||||||||||
2 | SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha | 36.73 | |||||||||||||||||
3 | SK Dvojka Praha SK Dvojka Praha | 37.32 | |||||||||||||||||
Poznámky:1. Bračková, Frühbauerová, Kuviková,Fraňková 2. Kodrová, Svobodová, Sachová, Vedralová 3. Urbánková, Pelikánová, Košlerová, Kaltounková |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Spartak Praha 4 SK Spartak Praha 4 | 37.04 | |||||||||||||||||
2 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 37.79 | |||||||||||||||||
3 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 38.95 | |||||||||||||||||
SK Spartak Praha 4 SK Spartak Praha 4 | DQ | ||||||||||||||||||
Poznámky:1. Tůmová, Somušková, Jandová, Cílková 2. Androníková, Baumová, Červenková, Čižmárová 3. Myslivcová, Dvořáková, Němcová,Šťastná DQ Pavličová, Kubíková, Tomková, Štruncová |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Helena FuxováHelena Fuxová
SK Dvojka Praha |
91 | 1.33 | ||||||||||||||||
2 |
Petra KejmarováPetra Kejmarová
AŠK Mazurská-Bohnice Praha |
91 | 1.30 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza MerhautováTereza Merhautová
USK Praha |
91 | 1.30 | ||||||||||||||||
4 |
Markéta FraňkováMarkéta Fraňková
USK Praha |
93 | 1.25 | ||||||||||||||||
5 |
Karolína JandováKarolína Jandová
SK Spartak Praha 4 |
91 | 1.25 | ||||||||||||||||
6= |
Miroslava StrnadováMiroslava Strnadová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 1.20 | ||||||||||||||||
6= |
Lucie NovákováLucie Nováková
USK Praha |
91 | 1.20 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina KoubováKateřina Koubová
ŠSK ZŠ Jitřní Praha |
92 | 1.20 | ||||||||||||||||
9 |
Gabriela ŽoglíkováGabriela Žoglíková
SK Spartak Praha 4 |
91 | 1.20 | ||||||||||||||||
10 |
Helena KubínováHelena Kubínová
SK Spartak Praha 4 |
91 | 1.20 | ||||||||||||||||
11= |
Pavla ČervenkováPavla Červenková
AŠK Mazurská-Bohnice Praha |
93 | 1.15 | ||||||||||||||||
11= |
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
SK Dvojka Praha |
91 | 1.15 | ||||||||||||||||
11= |
Nikola PelikánováNikola Pelikánová
SK Dvojka Praha |
92 | 1.15 | ||||||||||||||||
11= |
Zuzana MyslivečkováZuzana Myslivečková
ŠSK ZŠ Jitřní Praha |
92 | 1.15 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora LangováBarbora Langová
AŠK Mazurská-Bohnice Praha |
91 | 1.15 | ||||||||||||||||
Michaela VedralováMichaela Vedralová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žákyně
(po, 13.9.2004) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
AŠK Mazurská-Bohnice Praha |
91 | 10.16 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora HanušováBarbora Hanušová
AŠK Mazurská-Bohnice Praha |
92 | 08.49 | ||||||||||||||||
3 |
Anna KratochvílováAnna Kratochvílová
AŠK Mazurská-Bohnice Praha |
91 | 07.64 | ||||||||||||||||
4 |
Karolína VenturováKarolína Venturová
SK Dvojka Praha |
91 | 07.63 | ||||||||||||||||
5 |
Monika KantorováMonika Kantorová
SK Dvojka Praha |
91 | 07.62 | ||||||||||||||||
6 |
Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK Dvojka Praha |
91 | 07.55 | ||||||||||||||||
7 |
Andrea ČerbačeskáAndrea Čerbačeská
USK Praha |
91 | 07.35 | ||||||||||||||||
8 |
Lenka RudováLenka Rudová
USK Praha |
92 | 07.27 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza PetrákováTereza Petráková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 06.82 | ||||||||||||||||
10 |
Martina KaltounkováMartina Kaltounková
SK Dvojka Praha |
06.36 | |||||||||||||||||
11 |
Zuzana DietrichováZuzana Dietrichová
SK Spartak Praha 4 |
91 | 06.01 | ||||||||||||||||
12 |
Aneta ŠťastnáAneta Šťastná
ŠSK ZŠ Jitřní Praha |
92 | 05.88 | ||||||||||||||||
13 |
Michaela RoubíčkováMichaela Roubíčková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 05.85 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza DuškováTereza Dušková
USK Praha |
92 | 05.83 | ||||||||||||||||
15 |
Tereza DvořákováTereza Dvořáková
ŠSK ZŠ Jitřní Praha |
92 | 05.75 | ||||||||||||||||
16 |
Ivana VošahlíkováIvana Vošahlíková
ŠSK ZŠ Jitřní Praha |
91 | 05.57 | ||||||||||||||||
17 |
Kristýna ŠtruncováKristýna Štruncová
SK Spartak Praha 4 |
91 | 05.35 | ||||||||||||||||
18 |
Lenka PavličováLenka Pavličová
SK Spartak Praha 4 |
92 | 05.06 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová | 91 | SK Dvojka Praha | 2656 | |||||||||||||||
2 | Zuzana BečvářováZuzana Bečvářová | 91 | USK Praha | 2324 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ZonkováKristýna Zonková | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2315 | |||||||||||||||
4 | Nikola JanouškováNikola Janoušková | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2100 | |||||||||||||||
5 | Adéla VotavováAdéla Votavová | 91 | SK Spartak Praha 4 | 2066 | |||||||||||||||
6 | Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová | SK Dvojka Praha | 2003 | ||||||||||||||||
7 | Nikola SuchelováNikola Suchelová | 91 | USK Praha | 1968 | |||||||||||||||
8 | Tereza StrejčkováTereza Strejčková | 92 | SK Spartak Praha 4 | 1954 | |||||||||||||||
9 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | USK Praha | 1827 | |||||||||||||||
10 | Michaela KrálováMichaela Králová | 90 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 1795 | |||||||||||||||
11 | Eva StránskáEva Stránská | 91 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 1767 | |||||||||||||||
12 | Barbora HaklováBarbora Haklová | 91 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 1767 | |||||||||||||||
13 | Tereza VeseláTereza Veselá | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1743 | |||||||||||||||
14 | Petra KubešováPetra Kubešová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1741 | |||||||||||||||
15 | Kateřina MiznerováKateřina Miznerová | SK Dvojka Praha | 1728 | ||||||||||||||||
16 | Denisa BoháčováDenisa Boháčová | 91 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 1711 | |||||||||||||||
17 | Iveta DusílkováIveta Dusílková | 91 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 1710 | |||||||||||||||
18 | Tereza ČíhalováTereza Číhalová | 92 | USK Praha | 1647 | |||||||||||||||
19 | Nikola PikalováNikola Pikalová | 92 | SK Spartak Praha 4 | 1572 | |||||||||||||||
20 | Kateřina FarskáKateřina Farská | 91 | SK Dvojka Praha | 1283 | |||||||||||||||
21 | Ivana KůtováIvana Kůtová | 92 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 1157 | |||||||||||||||
22 | Andrea KáninskáAndrea Káninská | AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 1029 | ||||||||||||||||
23 | Barbora SavkováBarbora Savková | 91 | SK Spartak Praha 4 | 788 | |||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | USK Praha USK Praha | 122,5 | |||||||||||||||||
2 | SK Dvojka Praha SK Dvojka Praha | 104 | |||||||||||||||||
3 | SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha | 91,5 | |||||||||||||||||
4 | AŠK Mazurská-Bohnice Praha AŠK Mazurská-Bohnice Praha | 61 | |||||||||||||||||
5 | SK Spartak Praha 4 SK Spartak Praha 4 | 54 | |||||||||||||||||
6 | ŠSK ZŠ Jitřní Praha ŠSK ZŠ Jitřní Praha | 41 | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |