výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo finále městského přeboru družstev mladších žákyň

Praha (13. 9. 2004)
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová 91 SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 2656
2 Zuzana BečvářováZuzana Bečvářová 91 USK PrahaUSK Praha 2324
3 Kristýna ZonkováKristýna Zonková 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2315
4 Nikola JanouškováNikola Janoušková 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2100
5 Adéla VotavováAdéla Votavová 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 2066
6 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 2003
7 Nikola SuchelováNikola Suchelová 91 USK PrahaUSK Praha 1968
8 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1954
9 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 1827
10 Michaela KrálováMichaela Králová 90 ŠSK ZŠ Jitřní PrahaŠSK ZŠ Jitřní Praha 1795
11 Eva StránskáEva Stránská 91 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 1767
12 Barbora HaklováBarbora Haklová 91 ŠSK ZŠ Jitřní PrahaŠSK ZŠ Jitřní Praha 1767
13 Tereza VeseláTereza Veselá 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1743
14 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1741
15 Kateřina MiznerováKateřina Miznerová SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 1728
16 Denisa BoháčováDenisa Boháčová 91 ŠSK ZŠ Jitřní PrahaŠSK ZŠ Jitřní Praha 1711
17 Iveta DusílkováIveta Dusílková 91 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 1710
18 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 1647
19 Nikola PikalováNikola Pikalová 92 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 1572
20 Kateřina FarskáKateřina Farská 91 SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 1283
21 Ivana KůtováIvana Kůtová 92 AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 1157
22 Andrea KáninskáAndrea Káninská AŠK Mazurská-Bohnice PrahaAŠK Mazurská-Bohnice Praha 1029
23 Barbora SavkováBarbora Savková 91 SK Spartak Praha 4SK Spartak Praha 4 788
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USK Praha USK Praha 122,5
2 SK Dvojka Praha SK Dvojka Praha 104
3 SK ZŠ Jeseniova Praha SK ZŠ Jeseniova Praha 91,5
4 AŠK Mazurská-Bohnice Praha AŠK Mazurská-Bohnice Praha 61
5 SK Spartak Praha 4 SK Spartak Praha 4 54
6 ŠSK ZŠ Jitřní Praha ŠSK ZŠ Jitřní Praha 41
Celkem 6 závodníků