Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (14. 2. 2015)
skok vysoký - Muži (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 1.56
2 Jakub ZadákJakub Zadák 91 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 1.51
3 Lukáš VeselýLukáš Veselý 93 Český BrodČeský Brod 1.51
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek VlasákMarek Vlasák 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 1.61
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 1.56
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.51
skok vysoký - Žáci (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.66
2 Marek SvatošMarek Svatoš 01 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 1.51
3 Petr ZetekPetr Zetek 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1.36
skok vysoký - Ml. žáci (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.21
2 Matyáš SchovanecMatyáš Schovanec 02 Český BrodČeský Brod 1.11
3 Daniel BarešDaniel Bareš 04 NeratoviceNeratovice 1.11
skok vysoký - Ženy (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 1.41
2 Hana UrbanováHana Urbanová 86 Český BrodČeský Brod 1.21
skok vysoký - Žákyně (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva KalinováEva Kalinová 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.41
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 Český BrodČeský Brod 1.41
3 Michaela ŠtoskováMichaela Štosková 01 Český BrodČeský Brod 1.21
skok vysoký - Ml. žákyně (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.36
2 Tereza KálalováTereza Kálalová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.31
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 Český BrodČeský Brod 1.21
skok daleký - Muži (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub ZadákJakub Zadák 91 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 6.08
2 Vladimír ParásekVladimír Parásek 78 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.73
3 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 5.18
skok daleký - Dorostenci (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 5.47
2 Marek VlasákMarek Vlasák 99 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 5.45
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.34
skok daleký - Žáci (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.99
2 Jiří KrausJiří Kraus 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.80
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.76
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.37
2 Daniel BarešDaniel Bareš 04 NeratoviceNeratovice 4.14
3 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 NeratoviceNeratovice 3.64
skok daleký - Ženy (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Jiskra Zruč nad SázavouTJ Jiskra Zruč nad Sázavou 4.99
2 Hana UrbanováHana Urbanová 86 Český BrodČeský Brod 4.14
skok daleký - Žákyně (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eva KalinováEva Kalinová 00 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.70
2 Dominika GyarfašováDominika Gyarfašová 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 4.38
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 Český BrodČeský Brod 4.22
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 14.2.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza SrnováTereza Srnová 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.52
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.49
3 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.07