Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics – Sokol Grand Prix

Kolín (3. 5. 2015)

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:06.54
2 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:10.69
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:10.77
4 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:16.27
5 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný 99 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2:23.36
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:11.59
2 Matyáš HozaMatyáš Hoza 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:13.29
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:15.61
4 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:15.81
5 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:16.99
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:27.97
2 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:29.10
3 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:31.04
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:25.92
2 Lenka ČechováLenka Čechová 01 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:28.83
3 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:29.51
4 Markéta BočkováMarkéta Bočková 00 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:33.34
5 Emma PokornáEmma Pokorná 01 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:34.24
6 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:38.30
7 Valerie MistrováValerie Mistrová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:41.40
Anna MálkováAnna Málková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:38.93
2 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:39.27
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:39.30
4 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:49.00
5 Klára PrášilováKlára Prášilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:50.49
6 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:50.54
7 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:52.34
8 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:54.37
9 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:55.47
10 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:56.69
11 Natálie SovováNatálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:02.49
Celkem 11 závodníků