Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics – Sokol Grand Prix

Kolín (3. 5. 2015)

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 6.38 -1.7 m/s
2 Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 6.03 -2.3 m/s
3 David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.94 -1.6 m/s
4 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.84 -0.4 m/s
5 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
99 5.81 -1.4 m/s
6 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.71 -1.9 m/s
7 Petr HejnaPetr Hejna
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
98 5.66 -0.6 m/s
8 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.48 -1.0 m/s
9 Vojtěch HojnýVojtěch Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
99 5.14 -1.0 m/s
Jan JínaJan Jína
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNS
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub BendaJakub Benda
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 6.10
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 5.94
3 Jakub FialaJakub Fiala
Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř
01 5.85
4 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 5.48
5 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 5.44
6 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ ZnojmoTJ Znojmo
00 5.28
7 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 5.25
8 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 5.22
9 Roman BabicaRoman Babica
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 5.02
10 Martin TomaštíkMartin Tomaštík
TJ ZnojmoTJ Znojmo
00 4.80
11 Vojtěch LanžhotskýVojtěch Lanžhotský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.59
12 Filip ŠmahelFilip Šmahel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.49
13 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 4.34
14 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.16
15 Kryštof BesserKryštof Besser
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.01
16 Vojtěch KloudVojtěch Kloud
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 3.89
17 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
02 3.68
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.49
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.81
2 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 5.56
3 Natalie JahnickáNatalie Jahnická
AC PardubiceAC Pardubice
99 5.14
4 Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
98 4.94
5 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 4.91
6 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.88
7 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.55
8 Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.46
9 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.45
10 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.41
11 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.26
12 Karolína UhrováKarolína Uhrová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.18
13 Eliška CejnarováEliška Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
99 4.17
Adéla BohatáAdéla Bohatá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 DNS
Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 DNS
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
TJ DobruškaTJ Dobruška
01 5.18
2 Klára StaňkováKlára Staňková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 5.10
3 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
00 4.99
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.97
5 Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
00 4.89
6 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
00 4.85
7 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.80
8 Lenka ČechováLenka Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.65
9 Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.63
10 Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.62
11 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.58
12 Petra TajovskáPetra Tajovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.57
13 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.57
14 Veronika NěmcováVeronika Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.53
15 Kateřina HandlováKateřina Handlová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 4.53
16 Eliška ČechováEliška Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.49
17 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.49
18 Klára HatinováKlára Hatinová
DSK Kryha BratislavaDSK Kryha Bratislava
00 4.49
19 Kateřina TicháKateřina Tichá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.49
20 Valentýna DuškováValentýna Dušková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.35
21 Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK BílinaAK Bílina
00 4.33
22 Anna ŠtroblováAnna Štroblová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.33
23 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.33
24 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.24
25 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.19
26 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.17
27 Klára WeiserováKlára Weiserová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.00
28 Nikola TopolováNikola Topolová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 3.89
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
01 DNS
Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 NM
Celkem 30 závodníků
Finále B (ne, 3.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HulíkováTereza Hulíková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.50
2 Dominika HorníkováDominika Horníková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 4.31
3 Lucie HáčkováLucie Háčková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.25
4 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.19
5 Vlasta PaďourováVlasta Paďourová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 4.19
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
03 4.19
7 Barbora RillichováBarbora Rillichová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.12
8 Aneta SuchánkováAneta Suchánková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.11
9 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 3.90
10 Monika FišerováMonika Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
01 3.83
11 Karolína SokolováKarolína Sokolová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 3.82
12 Daniela VocáskováDaniela Vocásková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.82
13 Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
01 3.81
14 Tereza VackováTereza Vacková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 3.81
15 Marie SmržováMarie Smržová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 3.81
16 Markéta FrkováMarkéta Frková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
02 3.79
17 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 3.67
Veronika KozelkováVeronika Kozelková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS
Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 DNS
Kateřina HolubováKateřina Holubová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS
Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 DNS
Michaela MarešováMichaela Marešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS
Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
02 DNS
Celkem 23 závodníků