Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha (23. 4. 2015)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.22 334
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 11.39 309
3 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.11 213
4 David ŠimůnekDavid Šimůnek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.27 194
5 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.32 189
6 Vojtěch ZuzaVojtěch Zuza 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.53 75
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nico BokettaNico Boketta 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 12.26 196
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.52 166
3 Matěj BednářMatěj Bednář 03 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 12.94 124
4 Dalibor BerkaDalibor Berka 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.98 121
5 Adam NěmecAdam Němec 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.51 76
6 Matthew AjayiMatthew Ajayi 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.23 32
Jan BuriánekJan Buriánek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.69 601
2 Matyáš HošekMatyáš Hošek 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.03 363
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.06 359
4 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.77 256
5 Martin HájekMartin Hájek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.77 58
6 Filip ČermákFilip Čermák 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.32 28
7 Filip DavidFilip David 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.57 0
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.60 433
2 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.43 303
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.06 219
4 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.15 209
Petr KukaPetr Kuka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Oliver KönigOliver König 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MetzDaniel Metz 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.54 288
2 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.89 129
3 Sebastian LingSebastian Ling 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.26 96
4 Michal MichlíkMichal Michlík 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.41 84
5 Tomáš LuskTomáš Lusk 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.58 71
Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Ondřej MlčochOndřej Mlčoch 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.56 162
2 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 12.60 158
3 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.64 154
4 Nikolas SobotkaNikolas Sobotka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.97 121
Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město DNP
Filip SnížekFilip Snížek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Matěj PošívalMatěj Pošíval 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 11.59 281
2 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.60 279
3 Michal PokornýMichal Pokorný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.90 128
4 Marek PirochMarek Piroch 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.79 57
5 Jan BuriánekJan Buriánek 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.86 53
6 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.37 0
Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.96 389
2 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.01 382
3 Michaela VlčkováMichaela Vlčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.69 292
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.33 217
5 Kateřina ŠimáčkováKateřina Šimáčková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.77 172
6 Michaela VostřákováMichaela Vostřáková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.08 143
Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Gabriela ŠvejdováGabriela Švejdová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.38 476
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.03 380
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.40 329
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 13.14 239
5 Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.47 202
6 Tereza ObuškevičováTereza Obuškevičová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.89 160
7 Anna MikynováAnna Mikynová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.65 96
8 Markéta LexováMarkéta Lexová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.24 56
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.26 495
2 Eliška PekárkováEliška Pekárková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.60 442
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.01 382
4 Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková 02 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 12.19 357
5 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.09 244
6 Vendula PlazzerováVendula Plazzerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.70 179
7 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.98 72
Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.84 407
2 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.48 319
3 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 13.38 212
4 Klára SieglováKlára Sieglová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.09 142
5 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.66 0
6 Adéla SkoupáAdéla Skoupá 03 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 24.33 0
Nikola StříbrnáNikola Stříbrná 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Emma StrnadováEmma Strnadová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 10.69 589
2 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.00 384
3 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 12.47 320
4 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.29 222
5 Eliška KoukalováEliška Koukalová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.63 186
6 Alžběta JohanováAlžběta Johanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.47 0
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela DoubravováMichaela Doubravová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.24 498
2 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.42 470
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11.88 401
4 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.57 307
5 Anita HájkováAnita Hájková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.27 224
6 Zuzana HankeováZuzana Hankeová 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 13.40 210
7 Veronika HanzlíkováVeronika Hanzlíková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.96 154
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (čt, 23.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.41 328
2 Adéla BretšnajdrováAdéla Bretšnajdrová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.49 318
3 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.71 290
4 Veronika BuriánkováVeronika Buriánková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.76 283
5 Valérie VedejováValérie Vedejová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 13.71 178
6 Zuzana AugustováZuzana Augustová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 14.43 113
Adéla BerounskáAdéla Berounská 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Anna BerounskáAnna Berounská 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků