Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha (1. 5. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.10
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.13
3 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.19
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.22
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.39
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
7 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
8 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.33
2 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
4 Orest LembakOrest Lembak 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.57
5 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.58
6 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.70
7 Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.27
Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle úpravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36
2 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63
3 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67
4 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.72
5 Tomáš FialaTomáš Fiala 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
6 Adam PalisaAdam Palisa 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
7 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.87
8 Michal KodedaMichal Kodeda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.02
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.53
2 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.77
3 Petr DudyPetr Dudy 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.80
4 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.92
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.99
6 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.09
Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.42
2 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.61
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
4 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
5 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.40
6 Petr ŠímaPetr Šíma 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.45
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.35
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
3 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.61
4 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.09
Martin VaněkMartin Vaněk 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
2 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
3 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.83
4 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.08
5 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.16
6 Lucie MutinskáLucie Mutinská 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 09.52
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
2 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.86
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
4 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.90
5 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.97
6 Linda SvobodováLinda Svobodová 00 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
2 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.48
3 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 08.56
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.58
5 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
6 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.72
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.85
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.90
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.03
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.13
5 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.36
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
7 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.89
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.14
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.56
3 Petr LichýPetr Lichý 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.57
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.81
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.07
6 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.12
7 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.45
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.69
2 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.96
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 16.99
4 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.17
5 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.25
6 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.49
7 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.49
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.13
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.46
3 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.49
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.52
5 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.54
6 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 17.57
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.61
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17.48
2 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.54
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.58
4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.60
5 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.89
6 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.00
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.11
2 Orest LembakOrest Lembak 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.28
3 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.34
4 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.68
5 Petr DudyPetr Dudy 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 18.82
6 David VítekDavid Vítek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.92
7 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.04
8 Tomáš FialaTomáš Fiala 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.32
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.66
2 Vladimír KostičVladimír Kostič 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 18.26
3 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 18.45
4 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.51
5 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.65
6 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.20
7 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.12
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.39
2 Michal KodedaMichal Kodeda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.86
3 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20.53
4 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.90
5 Petr ŠímaPetr Šíma 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.01
6 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.77
7 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.64
8 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.90
Celkem 8 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.23
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.68
3 Egle UljasEgle Uljas 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.22
4 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.40
5 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.73
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.00
7 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.87
Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 19.12
2 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.77
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.59
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.64
5 Kateřina FialováKateřina Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.02
6 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.14
7 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.38
8 Tereza DoubkováTereza Doubková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.70
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.46
2 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.82
3 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.54
4 Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.60
5 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.75
6 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.91
7 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.11
8 Anna MlčochováAnna Mlčochová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.78
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.62
2 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 20.94
3 Kateřina HobzováKateřina Hobzová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 21.49
4 Karolína BláhováKarolína Bláhová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.20
5 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.48
6 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.63
7 Karolína BerkelováKarolína Berkelová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.66
8 Lucie MutinskáLucie Mutinská 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.76
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.57
2 Petr LichýPetr Lichý 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.08
3 Ibanez Robert DiezIbanez Robert Diez 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.44
4 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.29
5 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.03
6 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 37.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.04
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 35.60
3 David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.86
4 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.98
5 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.58
6 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.68
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.87
8 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.09
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.58
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.39
3 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.52
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.55
5 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.11
6 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.40
7 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.86
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.07
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 35.79
2 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.33
3 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.67
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.11
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.39
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.79
7 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.00
8 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.10
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbánekPetr Urbánek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.23
2 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.88
3 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.92
4 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 38.11
5 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 38.49
6 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.05
7 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 39.37
8 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan RůžičkaJan Růžička 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.84
2 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.43
3 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 39.93
4 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 40.08
5 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.85
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.23
7 Albert ČermákAlbert Čermák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.41
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchützJan Schütz 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.44
2 David VítekDavid Vítek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.64
3 Jan PatkaJan Patka 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 42.28
4 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.82
5 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.98
Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Petr DudyPetr Dudy 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Egle UljasEgle Uljas 84 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.02
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.44
3 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 42.24
4 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.47
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.51
6 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.95
7 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.04
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.91
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.90
3 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.77
4 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.93
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.48
6 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.51
7 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.51
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.15
2 Denisa VocůDenisa Voců 99 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 45.21
3 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.37
4 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 45.51
5 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.78
6 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 46.74
7 Ekaterina YaroslavtsevaEkaterina Yaroslavtseva 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 49.10
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.87
2 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.26
3 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 44.33
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.48
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 45.66
6 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.59
7 Tereza DoubkováTereza Doubková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.83
8 Tereza KlečkováTereza Klečková 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.24
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 45.98
2 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.48
3 Kateřina HobzováKateřina Hobzová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 47.20
4 Vendula VelcováVendula Velcová 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.60
5 Miroslava SedláčkováMiroslava Sedláčková 77 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.69
6 Lucie ŽivnáLucie Živná 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 47.74
7 Tereza HouškováTereza Houšková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.89
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.09
2 Karolína BláhováKarolína Bláhová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.35
3 Aneta MandováAneta Mandová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.90
4 Anna MlčochováAnna Mlčochová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.51
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.75
6 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.10
7 Karolína BerkelováKarolína Berkelová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.09
8 Johanka KreislováJohanka Kreislová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 52.26
Celkem 8 závodníků

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:07.94
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1:08.37
3 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:10.14
4 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:11.24
5 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:34.85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:03.81
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 1:04.33
3 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:04.47
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:05.91
5 Ibanez Robert DiezIbanez Robert Diez 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:06.03
6 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:06.28
Celkem 6 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:25.0
2 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:25.5
3 Zuzana ŠuníkováZuzana Šuníková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:26.5
4 Miroslava SedláčkováMiroslava Sedláčková 77 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:28.7
5 Helena CaisováHelena Caisová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:34.0
6 Adéla SlámováAdéla Slámová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:36.0
Poznámky:
ruční měření
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:16.05
2 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:17.01
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:17.06
4 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:21.59
5 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.62
6 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:25.29
7 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:27.78
8 Ekaterina YaroslavtsevaEkaterina Yaroslavtseva 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:31.21
Celkem 8 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.70
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:39.48
3 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.99
4 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:40.03
5 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:40.25
6 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 2:41.07
7 Petr KirschPetr Kirsch 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:42.37
8 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:45.68
9 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:53.72
10 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK HraniceSK Hranice 2:59.70
11 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:07.90
12 Ondřej PíšaOndřej Píša 85 SK SvěrákSK Svěrák 3:19.41
13 Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín 3:25.76
Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 14 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:59.9
2 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:06.1
3 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:10.8
4 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:25.1
5 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:33.5
Poznámky:
ruční měření
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 41.09
2 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.09
3 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.08
Celkem 3 závodníků
Běh 1 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.58
Celkem 1 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.40
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.24
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.28
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 39.67
Ibanez Robert DiezIbanez Robert Diez 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ podle pravidla 162.7
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.09
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.98
3 Martin DvořákMartin Dvořák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.07
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.68
5 Albert ČermákAlbert Čermák 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.92
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.65
2 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.54
3 Jan JanečekJan Janeček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.50
4 Adam PekárekAdam Pekárek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.29
5 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.73
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.06
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.08
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.83
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.54
5 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 51.12
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.82
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.70
3 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.72
4 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.50
5 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.29
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Muži (Finále)

Finále (pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:28.73
2 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 4:31.79
3 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:58.74
4 Matěj VišňaMatěj Višňa 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5:07.75
5 Marek MěchuraMarek Měchura 85 SK SvěrákSK Svěrák 6:54.31
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Marek PeřichMarek Peřich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 1.80
2 Jan UhlířJan Uhlíř
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 1.71
3 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 1.60
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 1.64
2 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 1.58
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.55
4 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.55
5 Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1.49
6 Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
99 1.46
7 Petra MelicherováPetra Melicherová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 1.40
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 09.60
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 10.01
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 12.43
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 13.51
2 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 09.88
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 40.04
2 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 33.97
3 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 33.09
4 Pavlína BendzováPavlína Bendzová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 32.69
5 Lucie ŽivnáLucie Živná
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 21.00
6 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
98 17.92
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj VeveraMatěj Vevera
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 33.01
2 Martin DvořákMartin Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 29.43
3 Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 21.11
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SirotekJan Sirotek
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 37.60
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 43.17
2 Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 39.37
3 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
65 33.22
Celkem 3 závodníků