Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha (8. 5. 2015)

skok daleký - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 6.94 -1.8 m/s
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 6.55 -1.7 m/s
3 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 6.32 -1.1 m/s
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 6.07 -0.9 m/s
5 Jan KlímaJan Klíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.01 -1.7 m/s
6 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.00 -2.2 m/s
7 Vojtěch ČechVojtěch Čech
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 5.98 -1.1 m/s
8 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
98 5.80 -1.7 m/s
9 Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 5.75 -2.5 m/s
10 Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 5.67 -3.9 m/s
11 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 5.64 -1.4 m/s
12 Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 5.30 -2.7 m/s
13 Martin JanskýMartin Janský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
00 5.26 -1.0 m/s
14 Adam PalisaAdam Palisa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.03 -1.9 m/s
15 Tomáš KaiserTomáš Kaiser
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
01 4.69 -0.7 m/s
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.40 -2.6 m/s
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
92 5.36 -0.3 m/s
3 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 5.30 +0.7 m/s
4 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.25 -1.1 m/s
5 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.67 +0.6 m/s
6 Jana BursováJana Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 4.67 +0.2 m/s
7 Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.53 -1.7 m/s
8 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.32 -1.6 m/s
9 Klára HolečkováKlára Holečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 4.23 +0.0 m/s
10 Romana RoblíkováRomana Roblíková
Target MiloviceTarget Milovice
01 4.03 -0.4 m/s
11 Julie ŘeřichováJulie Řeřichová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.83 +2.6 m/s 3.75 +0.9 m/s
12 Natálie KotalíkováNatálie Kotalíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 3.50 +0.7 m/s
Celkem 12 závodníků