Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha (8. 5. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.17
2 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.21
3 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.24
4 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.25
5 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.25
6 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.29
7 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.30
8 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.34
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.26
2 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.37
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
4 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.44
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.48
6 Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.51
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
8 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek MatoušekRadek Matoušek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
2 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 94 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.64
3 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.71
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.71
5 Petr DudyPetr Dudy 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.80
6 Michal SeberaMichal Sebera 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.87
7 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
8 Adam PalisaAdam Palisa 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.99
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.77
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.84
3 David VítekDavid Vítek 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.98
4 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.05
5 Petr VacátkoPetr Vacátko 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.05
6 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.05
7 Jan AmlerJan Amler 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.06
8 Michal KodedaMichal Kodeda 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.09
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FialaTomáš Fiala 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
2 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.28
3 Martin KasanMartin Kasan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.33
4 Jakub KönigJakub König 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
5 Jiří JanouchJiří Janouch 59 neregistrovanýneregistrovaný 08.48
6 Adam ProvazníkAdam Provazník 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.72
7 Jan ŠpačekJan Špaček 71 AC KobylisyAC Kobylisy 08.90
8 Michal SvatuškaMichal Svatuška 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.45
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.23
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.26
3 David HáčekDavid Háček 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.64
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.78
5 Jan ZedníkJan Zedník 53 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.40
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71
7 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.21
Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
2 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.75
3 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.91
4 Eliška HrdáEliška Hrdá 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.06
5 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.07
6 Karolína BláhováKarolína Bláhová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
7 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.93
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.14
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.27
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.28
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.29
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.32
6 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.41
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.49
8 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BursováJana Bursová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.56
2 Barbora ČadováBarbora Čadová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.66
3 Anna HerynkováAnna Herynková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.71
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
5 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.81
6 Nikola ŠevčíkováNikola Ševčíková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.90
7 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.03
8 Kristina HruškováKristina Hrušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MoláčkováNatálie Moláčková 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.59
2 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.59
3 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.77
4 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.96
5 Agáta VágnerováAgáta Vágnerová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
6 Kateřina RoučkováKateřina Roučková 01 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.36
7 Romana RoblíkováRomana Roblíková 01 Target MiloviceTarget Milovice 09.39
8 Johanka KreislováJohanka Kreislová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.44
Celkem 8 závodníků