Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha (8. 5. 2015)

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:04.02
2 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:04.34
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:04.74
4 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:05.11
5 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:05.56
6 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:06.08
7 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:07.41
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:06.12
2 Jan ValášekJan Valášek 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:06.89
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:06.91
4 Martin VavrlaMartin Vavrla 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:07.15
5 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:07.28
6 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:07.61
7 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:08.37
8 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:08.65
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:10.07
2 Martin HolecMartin Holec 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:10.14
3 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:10.82
4 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:12.12
5 Ja MatášJa Matáš 82 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 1:12.64
6 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:13.43
7 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:13.82
8 Adolf MelicharAdolf Melichar 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:14.13
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:12.64
2 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:13.41
3 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:14.40
4 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:14.54
5 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:15.28
6 Pavel PanýrekPavel Panýrek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.34
7 Jakub KönigJakub König 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:23.88
8 Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín 1:26.56
Celkem 8 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:21.40
2 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:24.12
3 Natália KuželkováNatália Kuželková 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:24.65
4 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 TJ Sokol Dolní PočerniceTJ Sokol Dolní Počernice 1:26.13
5 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:29.11
6 Adéla JordákováAdéla Jordáková 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:30.79
7 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:31.60
8 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:32.93
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:19.77
2 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:20.30
3 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:21.09
4 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:22.46
5 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.76
6 Květa ŠmídováKvěta Šmídová 92 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1:23.16
7 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:23.26
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:15.42
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:17.02
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:17.04
4 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:17.13
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:17.15
6 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:17.35
7 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:21.57
Celkem 7 závodníků