Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody žactva

Praha (29. 6. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 29.6.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.10
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.25
3 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.28
4 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.30
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
6 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 29.6.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.57
2 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.69
4 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.72
5 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.72
6 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.11
7 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.41
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 29.6.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KašákViktor Kašák 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.78
2 Jakub FiřtJakub Fiřt 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.93
3 David KozelkaDavid Kozelka 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.15
4 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.46
5 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.50
6 Ondřej LipovýOndřej Lipový 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
7 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.76
8 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.86
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (po, 29.6.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.78
2 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.41
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.65
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 08.75
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.92
6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.97
7 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.18
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (po, 29.6.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub StezkaJakub Stezka 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.59
2 Tadeáš SteinTadeáš Stein 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.22
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.25
4 Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.67
5 Jan KodídekJan Kodídek 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.72
6 Ruben SzabóRuben Szabó 06 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.98
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 29.6.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 08.44
2 Tereza HlouškováTereza Hloušková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.90
3 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.05
4 Sabina FojtíkováSabina Fojtíková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
5 Sára RybkováSára Rybková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.45
6 Valérie VedejováValérie Vedejová 02 ASK LovosiceASK Lovosice 09.97
7 Nela ŠloufováNela Šloufová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.12
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 29.6.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VenclováBarbora Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.94
2 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.17
3 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.18
4 Klára VenclováKlára Venclová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
5 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27
6 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.27
7 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.56
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 29.6.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.41
2 Alžběta MaloškováAlžběta Malošková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.50
3 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.57
4 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 08.68
5 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.69
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (po, 29.6.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.81
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.16
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.26
4 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.35
5 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.37
6 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08.45
7 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 08.63
Celkem 7 závodníků