Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody žactva

Praha (29. 6. 2015)

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (po, 29.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.25
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.12
3 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.19
4 Jakub SoučekJakub Souček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.72
5 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.90
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.13
7 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 38.56
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 29.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.82
2 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.15
3 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 42.30
4 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 42.87
5 David DobášDavid Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 43.52
6 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 44.03
7 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.81
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 29.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.12
2 Jan MuchaJan Mucha 00 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 43.86
3 Adam RybákAdam Rybák 01 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 43.97
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 44.54
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.92
6 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 48.91
7 Alexandr PolákAlexandr Polák 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.54
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (po, 29.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.92
2 Ester ČervinkováEster Červinková 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 43.07
3 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 43.16
4 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 44.56
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, o.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 44.62
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.65
7 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 44.97
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 29.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.69
2 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 46.57
3 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.43
4 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.92
5 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 48.55
6 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 48.71
7 Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.77
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 29.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.90
2 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 45.96
3 Aneta FeixováAneta Feixová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 49.71
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.32
5 Eva IlliašováEva Illiašová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 51.04
6 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.41
7 Klára EliášováKlára Eliášová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 56.01
Celkem 7 závodníků