výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

26.ročník Přerovského pětiboje

Přerov (1. 5. 2015)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.13 837
2 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.19 816
3 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.20 813
4 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.21 809
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.22 806
6 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.29 782
7 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 07.42 739
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 07.31 775
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.42 739
3 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 07.48 719
4 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK PřerovSK Přerov 07.52 706
5 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.59 684
6 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 AK OlomoucAK Olomouc 07.60 681
7 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 07.66 662
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 07.44 732
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK HraniceSK Hranice 07.59 684
3 Matouš KonrádMatouš Konrád 97 AC ProstějovAC Prostějov 07.64 668
4 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 AC ProstějovAC Prostějov 07.69 653
5 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.73 640
6 Petr SpáčilPetr Spáčil 97 AC ProstějovAC Prostějov 07.85 604
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.89 592
2 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 07.99 563
3 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.09 534
4 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.11 528
5 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 SK PřerovSK Přerov 08.20 503
6 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 08.22 498
7 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 08.77 357
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 07.37 755
2 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 07.65 665
3 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.16 514
4 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.27 484
5 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 08.27 484
6 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.33 468
7 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 08.47 431
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 08.42 444
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 08.53 416
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 09.02 300
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.41 220
5 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 09.51 201
Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.75 926
2 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.07 827
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.20 788
4 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.40 729
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK PřerovSK Přerov 08.45 715
6 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 08.48 706
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 08.47 709
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.48 706
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK PřerovSK Přerov 08.63 665
4 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.72 640
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.83 610
6 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.84 608
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.00 848
2 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 09.04 556
3 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK PřerovSK Přerov 09.11 538
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.21 513
5 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 10.02 332
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 07.96 860
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.27 767
3 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.40 729
4 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.42 723
5 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.50 701
6 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 08.61 670
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.48 706
2 Julie WismanováJulie Wismanová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.73 637
3 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.75 632
4 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 08.81 616
5 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.84 608
6 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 08.92 587
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.72 640
2 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 08.75 632
3 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 08.86 603
4 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.14 531
5 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 09.16 526
6 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.58 426
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 SK PřerovSK Přerov 09.12 536
2 Jolana ŠvábenskáJolana Švábenská 04 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.44 458
3 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.57 428
4 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.63 415
5 Dominika ŠtveráčkováDominika Štveráčková 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.82 374
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.19 819
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.19 819
3 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 11.22 812
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.24 808
5 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.42 769
6 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.48 757
7 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 11.50 753
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.39 776
2 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 11.44 765
3 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.55 742
4 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 11.68 715
5 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK PřerovSK Přerov 11.84 683
6 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.86 679
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 11.90 671
2 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 AC ProstějovAC Prostějov 12.14 624
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.16 620
4 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.33 588
5 Petr SpáčilPetr Spáčil 97 AC ProstějovAC Prostějov 12.36 582
6 Matouš KonrádMatouš Konrád 97 AC ProstějovAC Prostějov 12.45 565
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed BrnoSK Speed Brno 12.57 543
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.80 502
3 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 12.86 492
4 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 SK PřerovSK Přerov 12.98 471
5 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 13.12 448
6 Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov 13.98 315
Celkem 6 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 11.67 717
2 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 12.13 626
3 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 12.98 471
4 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.02 464
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.26 425
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 13.42 399
7 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.45 394
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 13.49 388
2 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 13.65 363
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 14.69 221
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.66 118
5 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 15.69 115
Radim PlškoRadim Plško 01 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.17 920
2 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.73 817
3 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.75 813
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.07 757
5 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.28 721
6 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 13.40 701
7 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK PřerovSK Přerov 13.45 693
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 13.42 698
2 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.53 680
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK PřerovSK Přerov 13.78 639
4 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 13.88 623
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.94 613
6 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.98 607
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 14.49 530
2 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK PřerovSK Přerov 14.49 530
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 14.54 522
4 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.04 451
5 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 16.64 256
Celkem 5 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 12.95 778
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.22 731
3 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.33 713
4 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.59 670
5 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.61 666
6 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.84 629
7 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.89 621
8 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 14.05 596
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 13.90 620
2 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 14.09 590
3 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 14.12 585
4 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 14.13 584
5 Julie WismanováJulie Wismanová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 14.30 558
6 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 14.34 552
7 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.36 549
8 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 14.38 546
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 SK PřerovSK Přerov 13.76 642
2 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 14.62 511
3 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 SK PřerovSK Přerov 14.96 462
4 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 15.17 434
5 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 15.31 415
6 Jolana ŠvábenskáJolana Švábenská 04 SK Speed BrnoSK Speed Brno 15.32 414
7 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 15.38 406
8 Dominika ŠtveráčkováDominika Štveráčková 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 16.07 320
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.12 871
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.51 832
3 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.92 793
4 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.95 790
5 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.14 772
6 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 23.42 746
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 22.86 799
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 23.30 757
3 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 23.58 731
4 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 23.59 730
5 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 23.65 725
6 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK PřerovSK Přerov 26.18 510
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.09 777
2 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 23.52 737
3 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.71 719
4 Jan FlídrJan Flídr 94 AC PardubiceAC Pardubice 24.25 671
5 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 SlovenskoSlovensko 24.52 647
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 23.10 776
2 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.24 763
3 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.90 702
4 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.17 678
5 Martin LigockiMartin Ligocki 86 SK PřerovSK Přerov 26.79 463
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.06 688
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 24.07 687
3 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.58 642
4 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.96 609
5 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed BrnoSK Speed Brno 25.71 547
6 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 27.41 418
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LidmilaMartin Lidmila 95 AC PardubiceAC Pardubice 22.92 793
2 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 23.65 725
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24.54 645
4 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.83 620
5 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 25.21 588
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.47 567
2 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 SK PřerovSK Přerov 26.31 500
3 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 28.05 373
Matěj TrochtaMatěj Trochta 99 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 24.18 677
2 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 24.86 618
3 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 26.66 473
4 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 26.96 451
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.40 419
6 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 29.03 309
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 27.31 425
2 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 27.76 393
3 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 30.71 212
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 32.95 109
5 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 33.28 96
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.30 859
2 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.08 790
3 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.41 762
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 26.86 724
5 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.21 694
6 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 27.29 688
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.43 597
2 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 28.47 594
3 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 28.90 562
4 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK PřerovSK Přerov 29.08 548
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK PřerovSK Přerov 30.10 475
6 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 30.11 474
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana TomkováJana Tomková 94 SK PřerovSK Přerov 28.40 600
2 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 30.26 464
3 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 30.83 426
4 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK PřerovSK Přerov 31.35 392
5 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 31.88 359
6 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 36.40 131
Celkem 6 závodníků

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 26.68 739
2 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 26.84 725
3 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 27.09 704
4 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.42 598
5 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 28.42 598
6 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 28.54 589
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.51 591
2 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 28.86 565
3 Julie WismanováJulie Wismanová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 29.45 521
4 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 29.58 512
5 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 29.95 486
Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 1.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 29.12 545
2 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 29.33 530
3 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 29.64 508
4 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 30.56 444
5 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 30.62 440
6 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 SK PřerovSK Přerov 31.74 367
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 1.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 31.47 384
2 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 31.55 379
3 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 31.95 355
4 Jolana ŠvábenskáJolana Švábenská 04 SK Speed BrnoSK Speed Brno 32.91 298
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (pá, 1.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 28.90 562
2 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 29.36 528
3 Dominika ŠtveráčkováDominika Štveráčková 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 33.27 278
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:25.04 777
2 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:39.46 684
3 Martin LidmilaMartin Lidmila 95 AC PardubiceAC Pardubice 5:03.29 541
4 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 5:07.05 520
5 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:14.79 478
6 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5:22.34 438
7 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:33.22 384
8 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 5:50.53 304
9 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:56.63 278
10 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:57.35 275
11 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 SlovenskoSlovensko 5:58.53 270
12 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:00.55 262
13 Martin LigockiMartin Ligocki 86 SK PřerovSK Přerov 6:08.74 230
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jan FlídrJan Flídr 94 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Muži

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.77 +0.3 m/s 760
2 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 6.70 +0.9 m/s 743
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 6.57 +2.2 m/s 6.50 +1.1 m/s 713
4 Michal ŠtefekMichal Štefek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 6.54 +0.5 m/s 707
5 David ŠtefekDavid Štefek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 6.51 +0.8 m/s 700
6 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 6.28 +0.5 m/s 648
7 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 6.20 +1.4 m/s 630
8 Peter SamuelisPeter Samuelis
SlovenskoSlovensko
90 6.20 +0.6 m/s 630
9 Martin LidmilaMartin Lidmila
AC PardubiceAC Pardubice
95 6.14 +0.3 m/s 617
10 Jan FlídrJan Flídr
AC PardubiceAC Pardubice
94 6.06 +0.5 m/s 600
11 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 5.96 +0.9 m/s 578
12 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 5.82 +0.7 m/s 548
13 Martin LigockiMartin Ligocki
SK PřerovSK Přerov
86 5.73 +1.3 m/s 529
14 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 5.56 +0.0 m/s 494
15 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SK PřerovSK Přerov
88 5.24 +1.2 m/s 429
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 41.38 693
2 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 40.74 680
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 37.66 617
4 Michal ŠtefekMichal Štefek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 36.76 599
5 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 34.90 562
6 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 34.77 559
7 David ŠtefekDavid Štefek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 33.31 530
8 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SK PřerovSK Přerov
88 32.92 522
9 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 30.35 471
10 Jan FlídrJan Flídr
AC PardubiceAC Pardubice
94 28.91 443
11 Peter SamuelisPeter Samuelis
SlovenskoSlovensko
90 28.75 440
12 Martin LigockiMartin Ligocki
SK PřerovSK Přerov
86 27.06 407
13 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 25.22 371
14 Martin LidmilaMartin Lidmila
AC PardubiceAC Pardubice
95 23.77 343
15 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 21.64 303
Celkem 15 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(pá, 1.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtefekDavid Štefek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
92 61.47 760
2 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 56.59 687
3 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 52.18 621
4 Michal ŠtefekMichal Štefek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 52.13 620
5 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 51.75 615
6 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 49.78 585
7 Matouš ValentaMatouš Valenta
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 47.94 558
8 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
95 46.07 531
9 Peter SamuelisPeter Samuelis
SlovenskoSlovensko
90 45.17 517
10 Martin LigockiMartin Ligocki
SK PřerovSK Přerov
86 40.70 452
11 Lukáš LehockýLukáš Lehocký
SK PřerovSK Přerov
88 39.35 433
12 Jan FlídrJan Flídr
AC PardubiceAC Pardubice
94 36.35 389
13 Martin PokornýMartin Pokorný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 36.01 385
14 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 34.88 368
15 Martin LidmilaMartin Lidmila
AC PardubiceAC Pardubice
95 31.43 319
Celkem 15 závodníků
Klasický pětiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3405
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3310
3 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3195
4 Matouš ValentaMatouš Valenta 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2979
5 David ŠtefekDavid Štefek 92 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2967
6 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2882
7 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2778
8 Martin LidmilaMartin Lidmila 95 AC PardubiceAC Pardubice 2613
9 Peter SamuelisPeter Samuelis 90 SlovenskoSlovensko 2504
10 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 2413
11 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2385
12 Radek HykešRadek Hykeš 90 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 2384
13 Martin LigockiMartin Ligocki 86 SK PřerovSK Přerov 2081
Jan FlídrJan Flídr 94 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Poznámky:
Večeřa J. DNF (46.07/531-6.57/713-23.52/737-/-30.35/471)
Celkem 15 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2496
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2453
3 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2428
4 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AK OlomoucAK Olomouc 2395
5 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2368
6 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2314
7 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2311
8 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 2285
9 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 2228
10 Jan VáchaJan Vácha 99 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2211
11 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SK PřerovSK Přerov 2159
12 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2051
13 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 2020
14 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK PřerovSK Přerov 1899
15 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1854
16 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1837
17 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1624
18 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1597
19 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 SK PřerovSK Přerov 1474
20 Adam KopecAdam Kopec 99 SK PřerovSK Přerov 1473
21 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 1319
Poznámky:
Rotrekl D. 1319 (08.22/498-13.12/448-28.05/373)
Celkem 21 závodníků
Sprintérský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 SK PřerovSK Přerov 2149
2 Filip VondráčekFilip Vondráček 00 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1909
3 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1429
4 František RezekFrantišek Rezek 01 SK PřerovSK Přerov 1428
5 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1328
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 SK PřerovSK Přerov 1268
7 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK ŠternberkAK Šternberk 1212
8 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1171
9 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník 03 SK PřerovSK Přerov 0779
10 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK ŠternberkAK Šternberk 0733
11 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 0447
12 Oliver PungeOliver Punge 03 SK PřerovSK Přerov 0412
Poznámky:
Punge O. 412 (09.51/201-15.69/115-33.28/96)
Celkem 12 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2705
2 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2455
3 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2402
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2269
5 Vendula VávrováVendula Vávrová 90 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2144
6 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 2098
7 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1948
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK PřerovSK Přerov 1883
9 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK PřerovSK Přerov 1852
10 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1841
11 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1820
12 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 AC ProstějovAC Prostějov 1803
13 Kateřina WeisserováKateřina Weisserová 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 1602
14 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 1504
15 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK PřerovSK Přerov 1460
16 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1323
17 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 0719
Poznámky:
Kramná S. 719 (10.02/332-16.64/256-36.40/131)
Celkem 17 závodníků
Sprintérský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Hana BumbálkováHana Bumbálková 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2377
2 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 2202
3 Sylvie CahlíkováSylvie Cahlíková 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2161
4 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1988
5 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1970
6 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1928
7 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1852
8 Elen UrbáškováElen Urbášková 03 AK ŠternberkAK Šternberk 1831
9 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 SK PřerovSK Přerov 1738
Veronika BudařováVeronika Budařová 01 SK PřerovSK Přerov 1738
11 Veronika KuželováVeronika Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 1729
12 Julie WismanováJulie Wismanová 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1716
13 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 1647
14 Jiřina MaradováJiřina Maradová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1610
15 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 1598
16 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 00 SK PřerovSK Přerov 1477
17 Eliška ŠkrabalováEliška Škrabalová 01 SK PřerovSK Přerov 1365
18 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 1239
19 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1227
20 Aneta KuželováAneta Kuželová 00 AC ProstějovAC Prostějov 1200
21 Monika BartošováMonika Bartošová 02 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1176
22 Jolana ŠvábenskáJolana Švábenská 04 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1170
23 Dominika ŠtveráčkováDominika Štveráčková 03 SK Speed BrnoSK Speed Brno 0972
Poznámky:
Štveráčková D. 972 (09.82/374-16.07/320-33.27/278)
Celkem 23 závodníků