Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo - Středočeský KP družstev staršího žactva

Kladno (26. 4. 2015)

skok daleký - Žáci

(ne, 26.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6.66 11.00
2 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.92 9.00
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.70 8.00
4 Robin MartinekRobin Martinek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.52 7.00
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.30 6.00
6 Vladimír KostičVladimír Kostič
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 5.28 5.00
7 Aleš KučeraAleš Kučera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.07 4.00
8 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.98 3.00
9 Matyáš HrabánekMatyáš Hrabánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.73 2.00
10 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
01 4.65 1.00
11 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.25
12 Filip EkrtFilip Ekrt
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
01 4.11
MB Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 4.05
MB Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.83
Petr HarmachPetr Harmach
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 DNP
Martin KašparMartin Kašpar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 NM
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Žákyně

(ne, 26.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.27 11.00
2 Barbora VeseláBarbora Veselá
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 5.09 9.00
3 Klára StaňkováKlára Staňková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.98 8.00
4 Lenka ČechováLenka Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.81 7.00
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.79 6.00
6 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 4.72 5.00
7 Anna ŠtroblováAnna Štroblová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.57 4.00
8 Kateřina HandlováKateřina Handlová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 4.46 3.00
9 Veronika NěmcováVeronika Němcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.31 2.00
10 Eliška ČechováEliška Čechová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 4.28 1.00
11 Nikol BafoeNikol Bafoe
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
00 4.26
12 Valentýna ZítkováValentýna Zítková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 4.23
13 Michaela MarešováMichaela Marešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.18
14 Barbora RillichováBarbora Rillichová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.15
15 Kateřina KhunováKateřina Khunová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4.14
16 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.08
17 Tereza ČikováTereza Čiková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
00 4.07
18 Karolína SokolováKarolína Sokolová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.01
19 Anna MaškováAnna Mašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3.89
20 Sandra VaverkováSandra Vaverková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
01 3.85
21 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 3.84
22 Bára PlacatkováBára Placatková
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
00 3.77
23 Barbora ŠabatkováBarbora Šabatková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
01 3.73
24 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
01 3.69
25 Barbora HamouzováBarbora Hamouzová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
00 2.90
MB Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.54
Simona PelováSimona Pelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 DNS
Celkem 27 závodníků