Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

16. ročník Memoriálu Ludvíka Daňka

Turnov (19. 5. 2015)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 19.5.2015 - 17:15) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian KrieseMaximilian Kriese 90 GermanyGermany 4 21.61 0.174
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 21.86 0.105
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 22.19 0.157
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.40 0.182
Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 5 DNF 0.133
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 19.5.2015 - 17:15) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 22.63 0.208
2 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.92 0.165
3 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.95 0.171
4 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 23.28 0.197
5 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1 23.57 0.163
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNF 0.230
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian KrieseMaximilian Kriese 90 GermanyGermany 4 21.61 0.174
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 21.86 0.105
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 22.19 0.157
4 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.40 0.182
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5 22.63 0.208
6 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.92 0.165
7 Josef ČesákJosef Česák 97 AC PardubiceAC Pardubice 2 22.95 0.171
8 Jan JankovičJan Jankovič 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 23.28 0.197
9 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1 23.57 0.163
Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 5 DNF 0.133
Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNF 0.230