Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Zlín (29. 4. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BřezinaOndřej Březina 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.13
2 Karel HozaKarel Hoza 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.56
3 Jakub KuntJakub Kunt 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.61
4 Radek ŘehákRadek Řehák 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.06
5 Jan FialaJan Fiala 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.68
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SláčikTomáš Sláčik 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.18
2 Václav JanásVáclav Janás 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.38
3 Tomáš MachůTomáš Machů 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.63
MS Šimon HánaŠimon Hána 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 07.35
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.71
2 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.40
3 Petr MlčákPetr Mlčák 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.65
4 David MacháčekDavid Macháček 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10.00
5 Petr ŽalekPetr Žalek 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.07
6 Tomáš StolaříkTomáš Stolařík 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.56
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.41
2 Karolína KarasováKarolína Karasová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.74
3 Miriam VančurováMiriam Vančurová 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.02
4 Natálie MlynkováNatálie Mlynková 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.21
5 Adéla KorábečnáAdéla Korábečná 01 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.43
6 Ester KalužováEster Kalužová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.48
7 Tereza ZdražilováTereza Zdražilová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.38
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MiklášováAneta Miklášová 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.36
2 Vendula HanákováVendula Hanáková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.45
3 Nikola BartíkováNikola Bartíková 00 AK KroměřížAK Kroměříž 08.46
4 Veronika KoppováVeronika Koppová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.70
5 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.01
6 Emma JoachimczykováEmma Joachimczyková 01 AK KroměřížAK Kroměříž 09.25
MS Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 08.46
MS Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.90
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza TřetinováTereza Třetinová 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 08.89
2 Lea ČagánkováLea Čagánková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.05
3 Ester VančurováEster Vančurová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.27
4 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 09.28
5 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 09.32
6 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.50
7 Aneta HradilováAneta Hradilová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.81
8 Michaela ValentováMichaela Valentová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.52
Celkem 8 závodníků

300 m - Muži (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HolýTomáš Holý 96 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 36.98
2 Petr ŘehoříkPetr Řehořík 95 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 42.51
Celkem 2 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BřezinaOndřej Březina 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 42.44
2 Daniel BajnarDaniel Bajnar 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 44.74
3 Tomáš MachůTomáš Machů 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 45.36
4 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 45.98
5 Karel ZámečníkKarel Zámečník 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 46.13
6 Kryštof BursaKryštof Bursa 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 57.06
Celkem 6 závodníků

300 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 45.96
2 Alice PilušováAlice Pilušová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 47.14
3 Markéta FussováMarkéta Fussová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.07
4 Nela KocurkováNela Kocurková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 48.64
5 Koláčková Koláčková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 50.33
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára PetrášováKlára Petrášová 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 45.80
2 Nikola BartíkováNikola Bartíková 00 AK KroměřížAK Kroměříž 47.18
3 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 48.09
4 Vendula FrůňkováVendula Frůňková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 48.68
5 Eva KřekováEva Křeková 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 49.34
6 Emma JoachimczykováEmma Joachimczyková 01 AK KroměřížAK Kroměříž 49.94
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 50.07
2 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 51.30
3 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 52.03
4 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 52.12
5 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 52.33
6 Ivana NedbálkováIvana Nedbálková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 55.16
7 Michaela LhotskáMichaela Lhotská 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 59.66
8 Eva NovosadováEva Novosadová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 65.58
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KrálíkMartin Králík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:08.67
2 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:09.26
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavlína SymerskáPavlína Symerská 00 AK KroměřížAK Kroměříž 2:37.77
2 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:47.26
3 Tereza HendrichovaTereza Hendrichova 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:50.56
4 Justýna ČeleďováJustýna Čeleďová 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:54.52
5 Horková Horková 01 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2:55.88
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:39.83
2 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:43.16
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aleš OmelkaAleš Omelka 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:40.12
Celkem 1 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alexandr KozlovskýAlexandr Kozlovský 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4:37.57
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela SolanskáMichaela Solanská 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:19.60
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KrálíkMartin Králík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.34
2 Tomáš BartákTomáš Barták 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14.05
3 Marian BriliakMarian Briliak 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.77
Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNP
Richard JanišRichard Janiš 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNP
Václav JanásVáclav Janás 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.74
2 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.97
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.38
4 Tereza TřetinováTereza Třetinová 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 11.95
5 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.09
Elizabeth TomkováElizabeth Tomková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí DNP
Dominika KrčmářováDominika Krčmářová 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15.39
2 Karel KusákKarel Kusák 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.07
3 Adam NovosadAdam Novosad 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.07
4 Jakub KoberJakub Kober 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 17.02
5 Lukáš SkřivánekLukáš Skřivánek 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 18.78
David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(st, 29.4.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie GabrielováLucie Gabrielová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 18.33
2 Marie HeimováMarie Heimová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 17.84
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 17.38
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.8
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 18.2
Poznámky:
ruční časy
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Václav MikoškaVáclav Mikoška
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
95 1.63
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 1.60
2 Václav JanásVáclav Janás
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
01 1.55
3 David DerkaDavid Derka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.49
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.40
2 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.30
3 Daniel MacekDaniel Macek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.25
4 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.25
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.52
2 Nikola VišenkováNikola Višenková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.46
3 Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.43
4 Kateřina PoláškováKateřina Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 1.43
5 Adéla KorábečnáAdéla Korábečná
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
01 1.35
6 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.35
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.40
2 Valerie JankůValerie Janků
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.35
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 6.40 +0.1 m/s
2 Šimon HánaŠimon Hána
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 6.23 +0.6 m/s
3 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 2.38 +1.4 m/s
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.54 +1.7 m/s
2 Tomáš SláčikTomáš Sláčik
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 5.34 -0.3 m/s
3 Tomáš KundrátTomáš Kundrát
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 5.33 +3.0 m/s 5.18 -1.2 m/s
4 Adam NovosadAdam Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.16 +1.1 m/s
5 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.76 +0.1 m/s
6 Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4.68 +2.6 m/s
7 Karel HozaKarel Hoza
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4.63 +2.0 m/s
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠimekDavid Šimek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.73 +0.6 m/s
2 Petr MlčákPetr Mlčák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3.79 +0.3 m/s
3 Jan OrdeltJan Ordelt
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.78 +0.9 m/s
4 David MacháčekDavid Macháček
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3.63 +2.4 m/s 3.49 +1.1 m/s
5 Tomáš BartákTomáš Barták
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3.44 -0.6 m/s
6 Kryštof BursaKryštof Bursa
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3.30 +1.0 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.52 +3.3 m/s 5.50 +1.2 m/s
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.25 +0.4 m/s
3 Marie ŠkrdlíkováMarie Škrdlíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 5.07 +2.1 m/s 5.02 -0.3 m/s
4 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
97 4.86 +0.6 m/s
5 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 4.80 +1.1 m/s
6 Lucie GabrielováLucie Gabrielová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 4.66 +0.6 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 5.12 +1.4 m/s
2 Aneta MiklášováAneta Miklášová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 4.95 +0.7 m/s
3 Vendula HanákováVendula Hanáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.62 +1.2 m/s
4 Nikola VišenkováNikola Višenková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.37 +2.0 m/s
5 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 4.31 +1.7 m/s
6 Markéta BalážováMarkéta Balážová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.27 +0.3 m/s
7 Tereza AbsatzováTereza Absatzová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.13 +2.4 m/s 4.02 +0.8 m/s
8 Magdaléna BartozelováMagdaléna Bartozelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3.41 +1.3 m/s
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lea ČagánkováLea Čagánková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.38 +1.3 m/s
2 Tereza TřetinováTereza Třetinová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 4.33 +1.3 m/s
3 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.32 +1.4 m/s
4 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.16 -0.1 m/s
5 Miriam VančurováMiriam Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
00 4.14 -0.2 m/s
6 Klára NejezchlebováKlára Nejezchlebová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 3.98 +1.0 m/s
7 Ester VančurováEster Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3.91 +1.1 m/s
8 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.87 +1.9 m/s
9 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.73 +1.2 m/s
10 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
02 3.67 +0.3 m/s
11 Anna SchovajsováAnna Schovajsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.44 +2.1 m/s 3.11 +0.2 m/s
12 Katka KantorováKatka Kantorová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3.43 +1.7 m/s
13 Kateřina SekelováKateřina Sekelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.32 +2.8 m/s 3.20 -0.1 m/s
14 Ivana NedbálkováIvana Nedbálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.21 +2.0 m/s
15 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.05 +0.8 m/s
16 Romana KovářováRomana Kovářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2.73 +1.9 m/s
17 Andrea FrantišákováAndrea Františáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2.71 +1.2 m/s
18 Laura TrávníkováLaura Trávníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 2.35 +1.2 m/s
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 10.18
2 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 08.42
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 11.49
2 Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 09.94
3 Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 09.31
4 Markéta CamfrlováMarkéta Camfrlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
00 08.38
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 09.22
2 Radek ŘehákRadek Řehák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 08.73
3 Dominik ZvonařDominik Zvonař
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 07.47
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KasalováKateřina Kasalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 10.34
2 Lenka HornováLenka Hornová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
90 09.17
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 10.27
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
83 09.13
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠkubalováBarbora Škubalová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 35.40
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KasalaJakub Kasala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 21.00
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan PolášekJan Polášek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
83 36.48
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára VáclavkováKlára Václavková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 23.83
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 33.86
2 Petra FráňováPetra Fráňová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 31.51
3 Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 28.78
4 Zita HubáčkováZita Hubáčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 28.04
5 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 27.14
6 Markéta CamfrlováMarkéta Camfrlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
00 26.67
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 32.78
2 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 31.73
3 Pavel MišurecPavel Mišurec
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 31.36
4 Jakub KoberJakub Kober
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 22.41
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka HornováLenka Hornová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
90 29.04
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žáci

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŽbelMatěj Žbel
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 46.72
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 46.19
2 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 38.76
3 Jan OrdeltJan Ordelt
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 35.58
4 Adam KnotekAdam Knotek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 35.06
5 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 34.07
6 Petr ŽalekPetr Žalek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 33.35
7 David MacháčekDavid Macháček
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 32.49
8 Kryštof BursaKryštof Bursa
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 29.69
9 Filip DrábFilip Dráb
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 26.30
10 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 25.69
11 Martin AdlerMartin Adler
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 21.55
12 Tomáš StolaříkTomáš Stolařík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 21.01
13 Ondřej ProcházkaOndřej Procházka
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 20.01
Celkem 13 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Žákyně

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta CamfrlováMarkéta Camfrlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
00 54.01
2 Tereza HendrychováTereza Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
00 45.54
3 Magdaléna BartozelováMagdaléna Bartozelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 29.14
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 29.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie SvozilováMarie Svozilová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
02 47.30
2 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 42.09
3 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 38.03
4 Katka KantorováKatka Kantorová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 36.85
5 Anna SchovajsováAnna Schovajsová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 33.85
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 33.45
7 Lucie ŽemlováLucie Žemlová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 32.92
8 Karolína ŠmigurováKarolína Šmigurová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 32.18
9 Michaela LhotskáMichaela Lhotská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 27.07
10 Laura TrávníkováLaura Trávníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 26.79
11 Kateřina SekelováKateřina Sekelová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 26.30
12 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 24.82
13 Andrea FrantišákováAndrea Františáková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 21.26
14 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 21.09
15 Romana KovářováRomana Kovářová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 17.80
Celkem 15 závodníků