Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále Poháru rozhlasu

Jablonec nad Nisou (2. 6. 2015)

skok daleký - Žáci

(út, 2.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Otakar ZárubaOtakar Záruba
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
99 5.94 +1.6 m/s 574
2 Lukáš KubátLukáš Kubát
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
99 5.69 +1.4 m/s 521
3 Jurij TofeljukJurij Tofeljuk
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
99 5.61 +1.0 m/s 504
4 Dominik BurdychDominik Burdych
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
01 5.60 +0.7 m/s 502
5 Filip KrálFilip Král
ZŠ Kupkova BřeclavZŠ Kupkova Břeclav
99 5.47 +2.5 m/s 4.83 475
6 Denis ToralDenis Toral
ZŚ Sportovní U.HradištěZŚ Sportovní U.Hradiště
99 5.40 +0.9 m/s 461
7 Patrik DančoPatrik Dančo
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
99 5.40 +1.3 m/s 461
8 Lukáš OndrúšekLukáš Ondrúšek
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 5.29 +0.9 m/s 439
9 Marcel PérezMarcel Pérez
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
99 5.26 +2.0 m/s 433
10 Rostislav BaďuraRostislav Baďura
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 5.24 +0.4 m/s 429
11 Martin BlatnýMartin Blatný
ZŠ Komenského DomažliceZŠ Komenského Domažlice
99 5.22 +1.8 m/s 425
12 Filip MarelFilip Marel
ZŠ Komenského DomažliceZŠ Komenského Domažlice
98 5.17 +1.8 m/s 415
13 Vojtěch SyselVojtěch Sysel
Gymnázium Brandýs n.LabemGymnázium Brandýs n.Labem
00 5.07 +1.7 m/s 396
14 Filip KučeraFilip Kučera
Gymnázium Brandýs n.LabemGymnázium Brandýs n.Labem
00 5.03 +1.3 m/s 388
15 George Alex. HarrisGeorge Alex. Harris
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
00 5.00 +2.6 m/s 4.91 382
16 Adam ČervinkaAdam Červinka
ZŚ Sportovní U.HradištěZŚ Sportovní U.Hradiště
99 4.99 +3.3 m/s 4.68 380
17= Matěj RoubalMatěj Roubal
2.ZŠ Rakovník2.ZŠ Rakovník
99 4.85 +2.6 m/s 4.80 354
17= Jan BartošJan Bartoš
ZŠ Kupkova BřeclavZŠ Kupkova Břeclav
00 4.85 +0.8 m/s 354
19 David KuruczDavid Kurucz
Gymnázium Brandýs n.LabemGymnázium Brandýs n.Labem
00 4.81 +3.6 m/s 346
20 Tomáš NaňákTomáš Naňák
ZŚ Sportovní U.HradištěZŚ Sportovní U.Hradiště
00 4.79 +4.8 m/s 343
21 Jonáš KreysaJonáš Kreysa
ZŠ Komenského DomažliceZŠ Komenského Domažlice
00 4.65 +2.2 m/s 4.22 317
Jakub MecnerJakub Mecner
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
00 DNP
Jan NastoupilJan Nastoupil
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
99 DNP
Tomáš NekoranecTomáš Nekoranec
ZŠ Kupkova BřeclavZŠ Kupkova Břeclav
00 NM
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(út, 2.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PatkaJan Patka
ZŠ Jižní PrahaZŠ Jižní Praha
01 5.22 425
2 Samuel LawsonSamuel Lawson
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 5.15 411
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek
ZŠ E.Beneše OpavaZŠ E.Beneše Opava
02 5.01 384
4 Dominik KunertDominik Kunert
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
01 4.93 369
5 Matěj KrálMatěj Král
ZŠ Wágnerovo nám.BerounZŠ Wágnerovo nám.Beroun
01 4.92 367
6 Adam ŠubíkAdam Šubík
ZŠ Kylešovice OpavaZŠ Kylešovice Opava
01 4.83 350
7 Adam ChalupaAdam Chalupa
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
03 4.81 346
8 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland
ZŠ Wágnerovo nám.BerounZŠ Wágnerovo nám.Beroun
02 4.81 346
9 Ondřej JalovičorOndřej Jalovičor
ZŠ E. a D. Zátopkových TřinecZŠ E. a D. Zátopkových Třinec
01 4.67 321
10 Bruno Luigi GalassiBruno Luigi Galassi
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 4.59 306
11 Patrik GlabasniaPatrik Glabasnia
ZŠ E.Beneše OpavaZŠ E.Beneše Opava
02 4.59 306
12 Filip TománekFilip Tománek
ZŠ Kylešovice OpavaZŠ Kylešovice Opava
01 4.54 297
13 Patrik TrčkaPatrik Trčka
ZŠ Jižní PrahaZŠ Jižní Praha
01 4.53 295
14 Ondřej VojáčekOndřej Vojáček
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
02 4.48 287
15 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
01 4.48 287
16 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
ZŠ E.Beneše OpavaZŠ E.Beneše Opava
01 4.44 280
17 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 4.42 276
18 Šimon MorcinekŠimon Morcinek
ZŠ E. a D. Zátopkových TřinecZŠ E. a D. Zátopkových Třinec
01 4.41 274
19 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
ZŠ E. a D. Zátopkových TřinecZŠ E. a D. Zátopkových Třinec
02 4.36 266
20 Marek LavičkaMarek Lavička
ZŠ Jižní PrahaZŠ Jižní Praha
02 4.30 255
21 Ondřej HorákOndřej Horák
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
02 4.22 242
22 Petr ČešlaPetr Češla
ZŠ Kylešovice OpavaZŠ Kylešovice Opava
01 4.18 235
23 Kristián NguyenKristián Nguyen
ZŠ Školní VrchlabíZŠ Školní Vrchlabí
01 3.98 203
24 Marek HrdinkaMarek Hrdinka
ZŠ Wágnerovo nám.BerounZŠ Wágnerovo nám.Beroun
02 3.87 185
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Žákyně

(út, 2.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
ZŠ E.Zátopka ZlínZŠ E.Zátopka Zlín
99 5.69 +1.3 m/s 756
2 Barbora TicháBarbora Tichá
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
99 5.20 +1.5 m/s 614
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 5.19 +1.4 m/s 612
4 Valerie StratilováValerie Stratilová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
01 5.18 +2.0 m/s 609
5 Nela ŠustrováNela Šustrová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
00 5.07 +4.3 m/s 578
6 Tereza ČurdováTereza Čurdová
5.ZŠ Moskevská Kladno5.ZŠ Moskevská Kladno
00 4.95 +1.5 m/s 546
7 Veronika JégrováVeronika Jégrová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 4.91 +4.3 m/s 535
8 Natálie TkadlecováNatálie Tkadlecová
ZŠ U Stadionu ChrudimZŠ U Stadionu Chrudim
00 4.89 +0.8 m/s 530
9 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
99 4.85 +3.0 m/s 519
10 Eva UrbáškováEva Urbášková
ZŠ E.Zátopka ZlínZŠ E.Zátopka Zlín
99 4.79 +2.4 m/s 503
11 Barbora LichnovskáBarbora Lichnovská
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
00 4.76 +2.7 m/s 495
12 Natálie BělinováNatálie Bělinová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 4.64 +1.6 m/s 464
13 Petra ŠímováPetra Šímová
ZŠ Arbesova Jablonec n.N.ZŠ Arbesova Jablonec n.N.
00 4.64 +0.5 m/s 464
14 Nikoleta TurnerováNikoleta Turnerová
ZŠ Jeseniova PrahaZŠ Jeseniova Praha
00 4.62 +1.8 m/s 459
15 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
5.ZŠ Moskevská Kladno5.ZŠ Moskevská Kladno
99 4.59 +0.3 m/s 451
16 Tereza KrátkáTereza Krátká
ZŠ Jeseniova PrahaZŠ Jeseniova Praha
99 4.46 +1.8 m/s 418
17 Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
ZŠ Jeseniova PrahaZŠ Jeseniova Praha
00 4.30 +1.5 m/s 379
18 Markéta BalážováMarkéta Balážová
ZŠ E.Zátopka ZlínZŠ E.Zátopka Zlín
00 4.27 +1.3 m/s 371
19 Anna MaškováAnna Mašková
5.ZŠ Moskevská Kladno5.ZŠ Moskevská Kladno
01 4.26 +2.3 m/s 369
20 Olga VontrobováOlga Vontrobová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
00 4.26 +1.2 m/s 369
21 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
01 4.12 +1.9 m/s 336
22 Tereza NáhlovskáTereza Náhlovská
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 4.11 +2.9 m/s 333
23 Anna DoubravskáAnna Doubravská
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 4.02 +2.2 m/s 312
24 Adéla HrancováAdéla Hrancová
ZŠ Skálova TurnovZŠ Skálova Turnov
01 3.92 +0.1 m/s 290
Celkem 24 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(út, 2.6.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
ZŠ Pošepného PrahaZŠ Pošepného Praha
01 5.37 663
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 5.04 570
3 Linda DufkováLinda Dufková
ZŠ Pošepného PrahaZŠ Pošepného Praha
01 4.97 551
4 Barbara PíchalováBarbara Píchalová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
02 4.83 514
5 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
01 4.74 490
6 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
02 4.71 482
7 Lucie MičunkováLucie Mičunková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 4.62 459
8 Sabina MaršálkováSabina Maršálková
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
01 4.62 459
9 Lucie KrupicováLucie Krupicová
ZŠ Porubská OstravaZŠ Porubská Ostrava
01 4.22 359
10 Beata GatnárkováBeata Gatnárková
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
03 4.20 355
11 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
02 4.18 350
12 Tereza MarkováTereza Marková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
01 4.12 336
13 Lucie VacíkováLucie Vacíková
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
02 4.09 329
14 Simona KotrláSimona Kotrlá
ZŠ Sluneční ŠumperkZŠ Sluneční Šumperk
01 4.09 329
15 Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
02 4.01 310
16 Sasbina PopiolkováSasbina Popiolková
ZŠ Porubská OstravaZŠ Porubská Ostrava
02 4.00 308
17 Natálie OrságováNatálie Orságová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 4.00 308
18 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
02 3.96 299
19 Adéla SalamonováAdéla Salamonová
ZŠ Porubská OstravaZŠ Porubská Ostrava
03 3.94 294
20 Adriana LabudováAdriana Labudová
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
01 3.94 294
21 Markéta MachováMarkéta Machová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
02 3.93 292
22 Kristýna BurlováKristýna Burlová
ZŠ PřešticeZŠ Přeštice
01 3.69 239
23 Lucie StrakováLucie Straková
ZŠ Pošepného PrahaZŠ Pošepného Praha
01 3.67 235
24 Adéla KrpejšováAdéla Krpejšová
ZŠ Vyhlídka Valašské MeziříčíZŠ Vyhlídka Valašské Meziříčí
01 3.63 227
Celkem 24 závodníků