Veřejné závody
Praha-Jeseniova (20. 4. 2015)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrundaJan Trunda | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.30 | |||||||||||||||
2 | Michal RokosMichal Rokos | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.51 | |||||||||||||||
3 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 09.55 | |||||||||||||||
4 | Jonáš ČábelkaJonáš Čábelka | 03 | SK Kotlářka Praha | 11.03 | |||||||||||||||
5 | Alexander BaňasAlexander Baňas | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor RezekViktor Rezek | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.58 | |||||||||||||||
2 | Matěj VíšekMatěj Víšek | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.90 | |||||||||||||||
3 | Daniel VeselýDaniel Veselý | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.92 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.93 | |||||||||||||||
Kirill ChukanovKirill Chukanov | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SurjomartonoMichal Surjomartono | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 09.28 | |||||||||||||||
2 | Matyáš MottelMatyáš Mottel | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.37 | |||||||||||||||
3 | Martin RoučekMartin Rouček | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.08 | |||||||||||||||
4 | Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 10.27 | |||||||||||||||
5 | Martin DěvěrMartin Děvěr | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 10.84 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Matyáš HošekMatyáš Hošek | 03 | SC Radotín Praha | 09.80 | |||||||||||||||
3 | Patrik BálekPatrik Bálek | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.82 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HálaLukáš Hála | 02 | SK Kotlářka Praha | 09.91 | |||||||||||||||
Filip JirsaFilip Jirsa | 02 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BartošFilip Bartoš | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.24 | |||||||||||||||
2 | Tomáš ProšekTomáš Prošek | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.56 | |||||||||||||||
Marián GondekMarián Gondek | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SmitalJan Smital | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.36 | |||||||||||||||
2 | Kryštof RejkaKryštof Rejka | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 09.36 | |||||||||||||||
3 | František VeselýFrantišek Veselý | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.79 | |||||||||||||||
4 | Tamás VargaTamás Varga | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 10.80 | |||||||||||||||
5 | Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 11.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JahodaJakub Jahoda | 01 | SK Kotlářka Praha | 08.27 | |||||||||||||||
2 | Ondřej TomekOndřej Tomek | 02 | SC Radotín Praha | 08.99 | |||||||||||||||
3 | Bartoloměj SrbBartoloměj Srb | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.62 | |||||||||||||||
4 | Jan KubešJan Kubeš | 02 | SC Radotín Praha | 09.80 | |||||||||||||||
5 | Matěj LůžekMatěj Lůžek | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VacekMatyáš Vacek | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.12 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠvihelJakub Švihel | 01 | Atletický školní klub Mazurská | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HoráčekLukáš Horáček | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.91 | |||||||||||||||
4 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.27 | |||||||||||||||
5 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 10.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek | 01 | Atletický školní klub Mazurská | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Benjamin VáchaBenjamin Vácha | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Filip StehnoFilip Stehno | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.13 | |||||||||||||||
5 | David LachmanDavid Lachman | 01 | Atletický školní klub Mazurská | 09.76 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.79 | |||||||||||||||
2 | Roman BabicaRoman Babica | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.95 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŠatopletJakub Šatoplet | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.95 | |||||||||||||||
4 | Jan VyroubalJan Vyroubal | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.22 | |||||||||||||||
5 | Matěj BáraMatěj Bára | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 08.79 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.00 | |||||||||||||||
2 | Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.59 | |||||||||||||||
3 | David SurjomartonoDavid Surjomartono | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 08.61 | |||||||||||||||
4 | Marek SmékalMarek Smékal | 00 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.68 | |||||||||||||||
5 | Jiří MatoušekJiří Matoušek | 00 | SC Radotín Praha | 10.22 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NýčFilip Nýč | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.19 | |||||||||||||||
3 | Petr TranPetr Tran | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.58 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SmekalLukáš Smekal | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.63 | |||||||||||||||
5 | Pavel HlaváčekPavel Hlaváček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.64 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 08.60 | |||||||||||||||
2 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.60 | |||||||||||||||
4 | Alena MichálkováAlena Michálková | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Veronika BartošováVeronika Bartošová | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 10.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.78 | |||||||||||||||
2 | Michaela DurdováMichaela Durdová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.44 | |||||||||||||||
3 | Klára ZikováKlára Ziková | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 09.66 | |||||||||||||||
4 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.95 | |||||||||||||||
5 | Barbora DudkovaBarbora Dudkova | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.73 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SvobodováAdéla Svobodová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.68 | |||||||||||||||
2 | Adéla LonginováAdéla Longinová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.73 | |||||||||||||||
3 | Aneta KůrkováAneta Kůrková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.78 | |||||||||||||||
4 | Adéla HálováAdéla Hálová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.22 | |||||||||||||||
Lucie HliňákováLucie Hliňáková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Veronika SoučkováVeronika Součková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.75 | |||||||||||||||
3 | Anežka HlucháAnežka Hluchá | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.93 | |||||||||||||||
4 | Anna DonátováAnna Donátová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.30 | |||||||||||||||
5 | Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.38 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína PardubskáKarolína Pardubská | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.87 | |||||||||||||||
2 | Adéla ObrdováAdéla Obrdová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.43 | |||||||||||||||
3 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 09.72 | |||||||||||||||
4 | Eliška StachováEliška Stachová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.83 | |||||||||||||||
5 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 10.05 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 08.93 | |||||||||||||||
2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.71 | |||||||||||||||
3 | Magda MalátováMagda Malátová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.00 | |||||||||||||||
4 | Anna ŠafránkováAnna Šafránková | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.38 | |||||||||||||||
5 | Barbora KorbelováBarbora Korbelová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 12.07 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka HarazímováJitka Harazímová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Taťána HanákováTaťána Hanáková | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.87 | |||||||||||||||
3 | Tereza DeršákováTereza Deršáková | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 09.93 | |||||||||||||||
4 | Pavlína KubešováPavlína Kubešová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.63 | |||||||||||||||
Julie StránskáJulie Stránská | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VenclováKlára Venclová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.52 | |||||||||||||||
2 | Barbora BartošováBarbora Bartošová | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.96 | |||||||||||||||
3 | Daniela KozačováDaniela Kozačová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.15 | |||||||||||||||
4 | Romana TicháRomana Tichá | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 10.53 | |||||||||||||||
5 | Adéla BlahováAdéla Blahová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.01 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková | 02 | SK Sporting Příbram | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Anna MňoučkováAnna Mňoučková | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Veronika UlmanováVeronika Ulmanová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.16 | |||||||||||||||
4 | Barbora VenclováBarbora Venclová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.30 | |||||||||||||||
5 | Terezie BuriánkováTerezie Buriánková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.96 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicole BöhmováNicole Böhmová | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Vendula CikánováVendula Cikánová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.21 | |||||||||||||||
3 | Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.12 | |||||||||||||||
Anna KubešováAnna Kubešová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka NovákováLenka Nováková | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 09.23 | |||||||||||||||
2 | Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha | 09.27 | |||||||||||||||
3 | Klára BláhováKlára Bláhová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.44 | |||||||||||||||
5 | Natálie CaskováNatálie Casková | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.43 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla NovákováPavla Nováková | 02 | SK Kotlářka Praha | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Barbora CihelkováBarbora Cihelková | 02 | SK Kotlářka Praha | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Iveta ŠestákováIveta Šestáková | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.23 | |||||||||||||||
4 | Valentýna DuškováValentýna Dušková | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Alžběta HonsůAlžběta Honsů | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 13 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠpronglováAneta Špronglová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Ester PinováEster Pinová | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.63 | |||||||||||||||
3 | Eliška AstlováEliška Astlová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.17 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠeflováTereza Šeflová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.58 | |||||||||||||||
5 | Olivie CarrOlivie Carr | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 10.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.22 | |||||||||||||||
2 | Valentina TenglerováValentina Tenglerová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.26 | |||||||||||||||
3 | Alina DenisováAlina Denisová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.47 | |||||||||||||||
4 | Eliška KarolováEliška Karolová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.71 | |||||||||||||||
5 | Eliška ZachovalováEliška Zachovalová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.81 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 15 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie TiplicováNatálie Tiplicová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.58 | |||||||||||||||
2 | Vlasta PaďourováVlasta Paďourová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.39 | |||||||||||||||
3 | Michaela PoláčkováMichaela Poláčková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.37 | |||||||||||||||
Valentina TenglerováValentina Tenglerová | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 16 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina BursováKateřina Bursová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.78 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.11 | |||||||||||||||
3 | Eliška DundáčkováEliška Dundáčková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Klára FialkováKlára Fialková | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.64 | |||||||||||||||
5 | Vanesa HnízdilováVanesa Hnízdilová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.88 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 17 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma MaštalířováEmma Maštalířová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.52 | |||||||||||||||
3 | Andrea CikánováAndrea Cikánová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.70 | |||||||||||||||
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
600 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ZuklínOndřej Zuklín | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:52.25 | |||||||||||||||
2 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha | 1:52.74 | |||||||||||||||
3 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 1:54.14 | |||||||||||||||
4 | Jakub HejzlarJakub Hejzlar | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:56.48 | |||||||||||||||
5 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha | 1:57.76 | |||||||||||||||
6 | Daniel DufekDaniel Dufek | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:59.37 | |||||||||||||||
7 | Jiří MatoušekJiří Matoušek | 00 | SC Radotín Praha | 2:00.75 | |||||||||||||||
8 | Lukáš HálaLukáš Hála | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:01.74 | |||||||||||||||
9 | Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:01.82 | |||||||||||||||
10 | Martin FliegerMartin Flieger | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:04.71 | |||||||||||||||
11 | Bartoloměj SrbBartoloměj Srb | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:07.79 | |||||||||||||||
12 | Kristián Michal KáraKristián Michal Kára | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:11.26 | |||||||||||||||
13 | Jakub DobiášJakub Dobiáš | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:15.96 | |||||||||||||||
14 | Michal VeitsMichal Veits | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:21.31 | |||||||||||||||
Kirill ChukanovKirill Chukanov | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška PoborskáEliška Poborská | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:54.35 | |||||||||||||||
2 | Michaela DurdováMichaela Durdová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:55.23 | |||||||||||||||
3 | Veronika UlmanováVeronika Ulmanová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:57.94 | |||||||||||||||
4 | Veronika BartošováVeronika Bartošová | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 1:59.31 | |||||||||||||||
5 | Milada KočárkováMilada Kočárková | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 2:04.36 | |||||||||||||||
6 | Magda MalátováMagda Malátová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:04.92 | |||||||||||||||
7 | Klára SieglováKlára Sieglová | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:06.41 | |||||||||||||||
8 | Anežka VosátkováAnežka Vosátková | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:08.12 | |||||||||||||||
9 | Adéla AmbrožováAdéla Ambrožová | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:08.38 | |||||||||||||||
10 | Tereza DeršákováTereza Deršáková | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 2:11.90 | |||||||||||||||
Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková | 02 | SK Sporting Příbram | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová | 02 | Atletický školní klub Mazurská | 2:03.86 | |||||||||||||||
2 | Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:04.21 | |||||||||||||||
3 | Tereza MershonováTereza Mershonová | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:04.24 | |||||||||||||||
4 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 2:04.75 | |||||||||||||||
5 | Tereza VeverkováTereza Veverková | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:10.82 | |||||||||||||||
6 | Barbora VláčilováBarbora Vláčilová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:12.77 | |||||||||||||||
7 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 2:15.47 | |||||||||||||||
8 | Olivie CarrOlivie Carr | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 2:19.52 | |||||||||||||||
9 | Anežka HanuškováAnežka Hanušková | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:21.37 | |||||||||||||||
Michaela VlčkováMichaela Vlčková | 03 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Šárka VyšatováŠárka Vyšatová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 3 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1:59.62 | |||||||||||||||
2 | Nicol MelounováNicol Melounová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:01.44 | |||||||||||||||
3 | Veronika SoučkováVeronika Součková | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:02.62 | |||||||||||||||
4 | Romana TicháRomana Tichá | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 2:09.15 | |||||||||||||||
5 | Aneta BulínováAneta Bulínová | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 2:13.54 | |||||||||||||||
6 | Eliška StachováEliška Stachová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:13.81 | |||||||||||||||
7 | Karolína KošařováKarolína Košařová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:16.57 | |||||||||||||||
8 | Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:16.70 | |||||||||||||||
9 | Klára ZikováKlára Ziková | 03 | Atletický školní klub Mazurská | 2:23.05 | |||||||||||||||
10 | Michaela PoláčkováMichaela Poláčková | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:29.92 | |||||||||||||||
11 | Klára FialkováKlára Fialková | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:34.74 | |||||||||||||||
Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PavingerMatěj Pavinger | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:19.41 | |||||||||||||||
2 | Daniel JarošDaniel Jaroš | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:26.05 | |||||||||||||||
3 | Benjamin VáchaBenjamin Vácha | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:28.40 | |||||||||||||||
4 | Vít MálekVít Málek | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:30.88 | |||||||||||||||
5 | Matěj BáraMatěj Bára | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 2:33.96 | |||||||||||||||
6 | Filip MlíkovskýFilip Mlíkovský | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:34.01 | |||||||||||||||
7 | Ondřej JabůrekOndřej Jabůrek | 01 | Atletický školní klub Mazurská | 2:40.32 | |||||||||||||||
8 | Miroslav FildánMiroslav Fildán | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:51.17 | |||||||||||||||
9 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 2:55.28 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TomanováKateřina Tomanová | 01 | SK Kotlářka Praha | 2:28.39 | |||||||||||||||
2 | Anna MálkováAnna Málková | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:32.00 | |||||||||||||||
3 | Šárka HájkováŠárka Hájková | 00 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 2:49.44 | |||||||||||||||
4 | Kateřina DeutschováKateřina Deutschová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:51.33 | |||||||||||||||
5 | Eliška AstlováEliška Astlová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:11.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ProšekTomáš Prošek | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.99 | |||||||||||||||
2 | Jan KůstkaJan Kůstka | 02 | SC Radotín Praha | 12.83 | |||||||||||||||
3 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 13.04 | |||||||||||||||
4 | Lukáš FrkLukáš Frk | 02 | SK Kotlářka Praha | 14.11 | |||||||||||||||
Milan ZavřelMilan Zavřel | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš HošekMatyáš Hošek | 03 | SC Radotín Praha | 11.44 | |||||||||||||||
2 | Sebastián KlimešSebastián Klimeš | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.81 | |||||||||||||||
3 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 13.22 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip JarolímekFilip Jarolímek | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.41 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠebekFilip Šebek | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 13.16 | |||||||||||||||
3 | David JanáčekDavid Janáček | 04 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.17 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína ŠedáPavlína Šedá | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.93 | |||||||||||||||
2 | Anna MňoučkováAnna Mňoučková | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11.31 | |||||||||||||||
3 | Šárka VyšatováŠárka Vyšatová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.01 | |||||||||||||||
4 | Sofie SvatoňováSofie Svatoňová | 02 | SC Radotín Praha | 15.61 | |||||||||||||||
5 | Anna KubešováAnna Kubešová | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.90 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 11.79 | |||||||||||||||
2 | Eliška MasnerováEliška Masnerová | 03 | SC Radotín Praha | 11.95 | |||||||||||||||
3 | Kateřina HobzováKateřina Hobzová | 99 | SC Radotín Praha | 13.78 | |||||||||||||||
4 | Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.89 | |||||||||||||||
Lucie BabuškováLucie Babušková | 06 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 11.85 | |||||||||||||||
2 | Tereza VeverkováTereza Veverková | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.36 | |||||||||||||||
3 | Anežka PexováAnežka Pexová | 02 | SC Radotín Praha | 12.40 | |||||||||||||||
4 | Anežka HlucháAnežka Hluchá | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 14.37 | |||||||||||||||
Julie StránskáJulie Stránská | 02 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.32 | |||||||||||||||
2 | Michaela VlčkováMichaela Vlčková | 03 | ASK Slavia Praha | 13.12 | |||||||||||||||
3 | Sára KročkováSára Kročková | 02 | SC Radotín Praha | 13.15 | |||||||||||||||
4 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.17 | |||||||||||||||
5 | Zuzana AugustováZuzana Augustová | 03 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 14.36 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka Rozárie PetrilákováAnežka Rozárie Petriláková | 02 | SK Sporting Příbram | 12.05 | |||||||||||||||
2 | Barbora CihelkováBarbora Cihelková | 02 | SK Kotlářka Praha | 12.88 | |||||||||||||||
3 | Klára SieglováKlára Sieglová | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 13.86 | |||||||||||||||
4 | Pavla NovákováPavla Nováková | 02 | SK Kotlářka Praha | 13.94 | |||||||||||||||
Anežka HlucháAnežka Hluchá | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan ZavřelIvan Zavřel | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.55 | |||||||||||||||
2 | David SurjomartonoDavid Surjomartono | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 17.39 | |||||||||||||||
3 | František KostkaFrantišek Kostka | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.14 | |||||||||||||||
4 | Martin OrnstMartin Ornst | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 18.15 | |||||||||||||||
5 | David LachmanDavid Lachman | 01 | Atletický školní klub Mazurská | 20.12 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VargaAdam Varga | 00 | Atletický školní klub Mazurská | 17.91 | |||||||||||||||
2 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha | 20.42 | |||||||||||||||
3 | Adam AoufAdam Aouf | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 21.19 | |||||||||||||||
4 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 21.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.53 | |||||||||||||||
2 | Kateřina FialováKateřina Fialová | 00 | SK Kotlářka Praha | 16.84 | |||||||||||||||
3 | Aneta FeixováAneta Feixová | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 20.15 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.88 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela PistorováMichaela Pistorová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.88 | |||||||||||||||
2 | Barbora AuředníkováBarbora Auředníková | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.02 | |||||||||||||||
3 | Jasmína SirotkováJasmína Sirotková | 01 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 24.55 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.47 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.47 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína PardubskáKarolína Pardubská
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 1.38 | ||||||||||||||||
4 |
Natálie TiplicováNatálie Tiplicová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.35 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Klára BláhováKlára Bláhová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla LonginováAdéla Longinová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 1.25 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška DundáčkováEliška Dundáčková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 1.25 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 1.25 | ||||||||||||||||
10 |
Andrea KheilováAndrea Kheilová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 1.25 | ||||||||||||||||
11= |
Valentýna DuškováValentýna Dušková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 1.20 | ||||||||||||||||
11= |
Aneta AmbrožováAneta Ambrožová
SK Kotlářka Praha |
02 | 1.20 | ||||||||||||||||
13 |
Lenka NovákováLenka Nováková
Atletický školní klub Mazurská |
02 | 1.15 | ||||||||||||||||
15= |
Iveta ŠestákováIveta Šestáková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 1.15 | ||||||||||||||||
15= |
Adéla HálováAdéla Hálová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 1.15 | ||||||||||||||||
15= |
Nicole BöhmováNicole Böhmová
Atletický školní klub Mazurská |
02 | 1.15 | ||||||||||||||||
17= |
Julie ProvazníkováJulie Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
03 | 1.10 | ||||||||||||||||
17= |
Alena MichálkováAlena Michálková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 1.10 | ||||||||||||||||
17= |
Natálie MillerováNatálie Millerová
SC Radotín Praha |
04 | 1.10 | ||||||||||||||||
20= |
Daniela RužičováDaniela Ružičová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 1.10 | ||||||||||||||||
20= |
Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 1.10 | ||||||||||||||||
22= |
Aneta KůrkováAneta Kůrková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 1.00 | ||||||||||||||||
22= |
Barbora BezdíčkováBarbora Bezdíčková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 1.00 | ||||||||||||||||
22= |
Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 1.00 | ||||||||||||||||
Vendula CikánováVendula Cikánová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Rosalie BischofováRosalie Bischofová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Anežka VosátkováAnežka Vosátková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok daleký - Žáci
Žáci 1 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman BabicaRoman Babica
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 5.19 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.66 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub JahodaJakub Jahoda
SK Kotlářka Praha |
01 | 4.26 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub HejzlarJakub Hejzlar
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 3.97 | ||||||||||||||||
5 |
Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 3.93 | ||||||||||||||||
6 |
Marián GondekMarián Gondek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 3.86 | ||||||||||||||||
7 |
Filip BartošFilip Bartoš
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 3.81 | ||||||||||||||||
8 |
Kristián Michal KáraKristián Michal Kára
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.77 | ||||||||||||||||
9 |
Filip JarolímekFilip Jarolímek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 3.72 | ||||||||||||||||
10 |
Patrik BálekPatrik Bálek
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
03 | 3.65 | ||||||||||||||||
11 |
Pavel KollerPavel Koller
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.57 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub DobiášJakub Dobiáš
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.44 | ||||||||||||||||
13 |
David KarolDavid Karol
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.31 | ||||||||||||||||
14 |
David KřížDavid Kříž
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.24 | ||||||||||||||||
15 |
Adam HalbichAdam Halbich
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.20 | ||||||||||||||||
16 |
Alexander BaňasAlexander Baňas
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 3.00 | ||||||||||||||||
17 |
David JanáčekDavid Janáček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 3.00 | ||||||||||||||||
18 |
Filip HubschFilip Hubsch
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 2.96 | ||||||||||||||||
Kirill ChukanovKirill Chukanov
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Filip JirsaFilip Jirsa
SK Kotlářka Praha |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Daniel DufekDaniel Dufek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Milan GondekMilan Gondek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
Žáci 2 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 5.99 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
00 | 5.59 | ||||||||||||||||
3 |
Ivan ZavřelIvan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 5.39 | ||||||||||||||||
4 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.76 | ||||||||||||||||
5 |
Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 4.56 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub ŠvihelJakub Švihel
Atletický školní klub Mazurská |
01 | 4.53 | ||||||||||||||||
7 |
Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
01 | 4.37 | ||||||||||||||||
8 |
Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 4.26 | ||||||||||||||||
9 |
Matouš RausMatouš Raus
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.25 | ||||||||||||||||
10 |
Martin MacháčekMartin Macháček
SK Kotlářka Praha |
01 | 4.17 | ||||||||||||||||
11 |
Šimon WeiserŠimon Weiser
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 4.14 | ||||||||||||||||
12 |
Matyáš MottelMatyáš Mottel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 4.14 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 4.07 | ||||||||||||||||
14 |
Jan TrundaJan Trunda
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 4.05 | ||||||||||||||||
15 |
Marek SmékalMarek Smékal
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
00 | 4.01 | ||||||||||||||||
16 |
Filip NýčFilip Nýč
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.95 | ||||||||||||||||
17 |
Daniel VeselýDaniel Veselý
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 3.71 | ||||||||||||||||
18 |
Martin RoučekMartin Rouček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 3.64 | ||||||||||||||||
19 |
Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 3.63 | ||||||||||||||||
20 |
Bao TrantmaiBao Trantmai
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 3.54 | ||||||||||||||||
21 |
Matěj LůžekMatěj Lůžek
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 3.37 | ||||||||||||||||
22 |
Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 3.36 | ||||||||||||||||
23 |
Michal RokosMichal Rokos
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 3.18 | ||||||||||||||||
24 |
Lukáš SmekalLukáš Smekal
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 3.01 | ||||||||||||||||
Jan VyroubalJan Vyroubal
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
Ml. žákyně 1 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 11.24 | ||||||||||||||||
2 |
Michaela VlčkováMichaela Vlčková
ASK Slavia Praha |
03 | 09.39 | ||||||||||||||||
3 |
Petra ŠpačkováPetra Špačková
Atletický školní klub Mazurská |
03 | 09.12 | ||||||||||||||||
4 |
Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 08.15 | ||||||||||||||||
5 |
Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 07.90 | ||||||||||||||||
6 |
Michaela DurdováMichaela Durdová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 07.60 | ||||||||||||||||
7 |
Eliška PoborskáEliška Poborská
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 07.38 | ||||||||||||||||
8 |
Barbora VenclováBarbora Venclová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 07.36 | ||||||||||||||||
9 |
Aneta BulínováAneta Bulínová
Atletický školní klub Mazurská |
03 | 07.33 | ||||||||||||||||
10 |
Terezie BuriánkováTerezie Buriánková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 07.21 | ||||||||||||||||
11 |
Anna DonátováAnna Donátová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 07.01 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 07.01 | ||||||||||||||||
13 |
Monika FlorováMonika Florová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 06.81 | ||||||||||||||||
14 |
Julie ProvazníkováJulie Provazníková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
03 | 06.70 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora DudkovaBarbora Dudkova
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 06.35 | ||||||||||||||||
16 |
Alena MichálkováAlena Michálková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 06.23 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína KošařováKarolína Košařová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 06.17 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla ObrdováAdéla Obrdová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 05.40 | ||||||||||||||||
19 |
Anežka HanuškováAnežka Hanušková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 05.39 | ||||||||||||||||
20 |
Rosalie BischofováRosalie Bischofová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 05.34 | ||||||||||||||||
21 |
Barbora VláčilováBarbora Vláčilová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
04 | 05.28 | ||||||||||||||||
22 |
Barbora KorbelováBarbora Korbelová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
03 | 05.24 | ||||||||||||||||
Lucie HliňákováLucie Hliňáková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
Ml. žákyně 2 (po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 09.53 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 08.45 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora ObleserováBarbora Obleserová
AK Chotěšov |
02 | 08.29 | ||||||||||||||||
4 |
Adriana MolováAdriana Molová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 07.93 | ||||||||||||||||
5 |
Eliška HrachováEliška Hrachová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 07.82 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza MershonováTereza Mershonová
SK Kotlářka Praha |
02 | 07.69 | ||||||||||||||||
7 |
Sofie SvatoňováSofie Svatoňová
SC Radotín Praha |
02 | 07.53 | ||||||||||||||||
8 |
Andrea KheilováAndrea Kheilová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 07.52 | ||||||||||||||||
9 |
Anežka PexováAnežka Pexová
SC Radotín Praha |
02 | 07.22 | ||||||||||||||||
10 |
Taťána HanákováTaťána Hanáková
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
02 | 06.81 | ||||||||||||||||
11 |
Agáta BachronyováAgáta Bachronyová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 06.65 | ||||||||||||||||
12 |
Daniela RužičováDaniela Ružičová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 06.17 | ||||||||||||||||
13 |
Barbora BartošováBarbora Bartošová
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
02 | 06.15 | ||||||||||||||||
14 |
Alžběta HonsůAlžběta Honsů
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
02 | 05.77 | ||||||||||||||||
15 |
Kristýna HolečkováKristýna Holečková
AK Chotěšov |
02 | 05.17 | ||||||||||||||||
Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci
(po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastián KlimešSebastián Klimeš
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 08.32 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel DufekDaniel Dufek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 08.24 | ||||||||||||||||
3 |
Viktor RezekViktor Rezek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 07.77 | ||||||||||||||||
4 |
František VeselýFrantišek Veselý
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 07.53 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
02 | 07.46 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej ZuklínOndřej Zuklín
SK ZŠ Jeseniova Praha |
02 | 07.34 | ||||||||||||||||
7 |
Martin FliegerMartin Flieger
SK ZŠ Jeseniova Praha |
03 | 06.95 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub Mazurská |
03 | 06.82 | ||||||||||||||||
9 |
Kryštof RejkaKryštof Rejka
Atletický školní klub Mazurská |
02 | 06.44 | ||||||||||||||||
10 |
Jonáš ČábelkaJonáš Čábelka
SK Kotlářka Praha |
03 | 06.38 | ||||||||||||||||
11 |
Michal SurjomartonoMichal Surjomartono
Atletický školní klub Mazurská |
03 | 06.32 | ||||||||||||||||
12 |
Tamás VargaTamás Varga
Atletický školní klub Mazurská |
02 | 05.33 | ||||||||||||||||
13 |
Martin DěvěrMartin Děvěr
Atletický školní klub Mazurská |
03 | 05.27 | ||||||||||||||||
14 |
Max CleetonMax Cleeton
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 05.17 | ||||||||||||||||
15 |
Milan ZavřelMilan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | 03.92 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KunertováMichaela Kunertová
AK Chotěšov |
00 | 09.09 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 09.07 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 08.68 | ||||||||||||||||
4 |
Adéla TomáškováAdéla Tomášková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 07.44 | ||||||||||||||||
5 |
Anna DomanskáAnna Domanská
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 07.24 | ||||||||||||||||
6 |
Jasmína SirotkováJasmína Sirotková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 06.77 | ||||||||||||||||
7 |
Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 06.72 | ||||||||||||||||
8 |
Natálie SovováNatálie Sovová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 06.64 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina CísařováKateřina Císařová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 06.41 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina TicháKateřina Tichá
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 05.62 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(po, 20.4.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik DufekDominik Dufek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 12.92 | ||||||||||||||||
2 |
Adam SkuhrovecAdam Skuhrovec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 10.64 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 09.99 | ||||||||||||||||
4 |
Adam VargaAdam Varga
Atletický školní klub Mazurská |
00 | 09.88 | ||||||||||||||||
5 |
Vít MálekVít Málek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 09.35 | ||||||||||||||||
6 |
Josef HarazímJosef Harazím
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 09.27 | ||||||||||||||||
7 |
Jan VyroubalJan Vyroubal
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 08.92 | ||||||||||||||||
8 |
Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 08.42 | ||||||||||||||||
9 |
Adam WágnerAdam Wágner
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 08.34 | ||||||||||||||||
10 |
Jan ŠčepánJan Ščepán
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 08.17 | ||||||||||||||||
11 |
Richard GründlerRichard Gründler
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 08.11 | ||||||||||||||||
12 |
Vojtěch MudraninecVojtěch Mudraninec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
01 | 07.97 | ||||||||||||||||
13 |
Martin RybářMartin Rybář
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 07.91 | ||||||||||||||||
14 |
Adam AoufAdam Aouf
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 07.90 | ||||||||||||||||
15 |
Martin OrnstMartin Ornst
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 07.78 | ||||||||||||||||
16 |
Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 07.16 | ||||||||||||||||
Milan ZavřelMilan Zavřel
SK ZŠ Jeseniova Praha |
04 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |