Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Štafetový pohár - okresní kolo

Kolín (21. - 21. 4. 2015)

8 x 100 m - Ml. žáci

Ml. žáci I (út, 21.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5.ZŠ Kolín 5.ZŠ Kolín 5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická 2:18.6
2 7.ZŠ Kolín 7.ZŠ Kolín 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 2:25.2
3 ZŠ Chvaletice ZŠ Chvaletice ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice 2:25.7
4 ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 2:27.1
5 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 2:32.7
6 ZŠ Pečky ZŠ Pečky ZŠ PečkyZŠ Pečky 2:36.2
7 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2:40.0
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci II (út, 21.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7.ZŠ Kolín 7.ZŠ Kolín 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 2:05.4
2 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2:07.0
3 5.ZŠ Kolín 5.ZŠ Kolín 5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická 2:12.4
4 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 2:13.4
5 ZŠ Pečky ZŠ Pečky ZŠ PečkyZŠ Pečky 2:15.1
6 ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 2:18.3
7 ZŠ Chvaletice ZŠ Chvaletice ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice 2:24.5
Celkem 7 závodníků

8 x 200 m - Ml. žáci

Ml. žáci A (út, 21.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5.ZŠ Kolín 5.ZŠ Kolín 5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická 4:29.7
2 7.ZŠ Kolín 7.ZŠ Kolín 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 4:36.4
3 ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 4:44.1
4 7.ZŠ Kolín B 7.ZŠ Kolín B 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 4:53.0
5 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4:59.6
6 ZŠ Pečky ZŠ Pečky ZŠ PečkyZŠ Pečky 5:01.2
7 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 5:02.3
8 MZŠ Velký Osek B MZŠ Velký Osek B MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5:09.9
9 ZŠ Pečky B ZŠ Pečky B ZŠ PečkyZŠ Pečky 5:13.4
10 ZŠ TGM Velim B ZŠ TGM Velim B ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 5:14.5
11 ZŠ Poříčany B ZŠ Poříčany B ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 5:14.8
12 ZŠ Chvaletice ZŠ Chvaletice ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice 5:17.0
13= 5.ZŠ Kolín B 5.ZŠ Kolín B 5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická 5:21.3
13= ZŠ Chvaletice B ZŠ Chvaletice B ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice 5:21.3
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci 5 (út, 21.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ZborníkDaniel Zborník
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
03 3.88
2 Jakub StředaJakub Středa
ZŠ PečkyZŠ Pečky
04 3.72
3 Daniel VosekcýDaniel Vosekcý
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 3.60
4 Jakub MoravecJakub Moravec
ZŠ PečkyZŠ Pečky
04 3.58
5 Patrik SutnerPatrik Sutner
ZŠ PečkyZŠ Pečky
04 3.52
6 Jan ŽilkaJan Žilka
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
03 3.51
7 David ŽiškoDavid Žiško
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
04 3.50
8 Jakub SlabýJakub Slabý
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
04 3.49
9 Jakub BílekJakub Bílek
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
03 3.47
10 Jakub SvobodaJakub Svoboda
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 3.46
11 Miroslav ForštMiroslav Foršt
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
03 3.38
12 David JanousDavid Janous
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
04 3.35
Lukáš BabinecLukáš Babinec
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
04 3.35
14 Štěpán MusilŠtěpán Musil
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 3.25
15 Adam KorencAdam Korenc
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
03 3.08
16 Tomáš TřískaTomáš Tříska
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
03 2.92
17 Erik CihláčErik Cihláč
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
03 2.91
18 David BřezinaDavid Březina
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 2.56
19 Marek PoživilMarek Poživil
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
04 2.38
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

Ml. žákyně 5 (út, 21.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana SombergováJana Sombergová
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
03 4.16
2 Kateřina KukalováKateřina Kukalová
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
04 3.96
3 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
03 3.94
4 Tamara HolzbauerováTamara Holzbauerová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
03 3.82
5 Karolína SeverováKarolína Severová
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
03 3.81
6 Alžběta ČernáAlžběta Černá
5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická
04 3.60
7 Alena FridrichováAlena Fridrichová
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
03 3.45
8 Viktorie SršňováViktorie Sršňová
ZŠ PečkyZŠ Pečky
04 3.44
9 Karolína KadlecováKarolína Kadlecová
ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim
04 3.32
Vendula HrodkováVendula Hrodková
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
04 3.32
Viktorie HroudováViktorie Hroudová
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
04 3.32
12 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková
7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova
04 3.31
13 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 3.27
14 Adéla NovákováAdéla Nováková
ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany
04 3.21
15 Valentýna ObertováValentýna Obertová
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
03 3.05
16 Michaela MrkvičkováMichaela Mrkvičková
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
04 2.70
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

Atletická přípravka-hoši 4 (út, 21.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David KrulišDavid Kruliš
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 3.64
2 David VrbaDavid Vrba
ZŠ PečkyZŠ Pečky
05 3.62
3 Ondřej KřivohlávekOndřej Křivohlávek
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
04 3.32
4 Tomáš KalašTomáš Kalaš
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 3.25
5 Adam SvobodaAdam Svoboda
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
04 3.00
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

Atletická přípravka-dívky 4 (út, 21.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie FundováNatálie Fundová
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
04 3.78
2 Katrin BřinčilováKatrin Břinčilová
ZŠ PečkyZŠ Pečky
04 3.39
3 Natálie ReisichováNatálie Reisichová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 3.28
4 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 3.15
5 Pavlína VodováPavlína Vodová
ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice
05 2.88
6 Tereza HankováTereza Hanková
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
05 2.60
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 7.ZŠ Kolín 7.ZŠ Kolín 7.ZŠ Kolín, Masarykova7.ZŠ Kolín, Masarykova 09:07.0
2 5.ZŠ Kolín 5.ZŠ Kolín 5.ZŠ Kolín, Mnichovická5.ZŠ Kolín, Mnichovická 09:10.7
3 ZŠ TGM Velim ZŠ TGM Velim ZŠ TGM VelimZŠ TGM Velim 09:29.5
4 MZŠ Velký Osek MZŠ Velký Osek MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 09:46.6
5 ZŠ Poříčany ZŠ Poříčany ZŠ PoříčanyZŠ Poříčany 09:48.4
6 ZŠ Pečky ZŠ Pečky ZŠ PečkyZŠ Pečky 09:52.5
7 ZŠ Chvaletice ZŠ Chvaletice ZŠ ChvaleticeZŠ Chvaletice 10:07.2
Celkem 7 závodníků