Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Třebíč (2. 5. 2015)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.32 7.00
2 Zdeněk KárníkZdeněk Kárník 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 15.60 5.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 Atletika JemniceAtletika Jemnice 11.38 7.00
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.44 5.00
3 Luboš ŠťastnýLuboš Šťastný 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.85 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 2.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.98 7.00
2 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.50 4.00
3 Richard VeletaRichard Veleta 98 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 12.58 3.00
4 Jan TrutnaJan Trutna 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.88 2.00
5 Jan ŠpačekJan Špaček 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.89 1.00
Filip HouzarFilip Houzar 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.39 5.00
2 Vít ŠestákVít Šesták 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.08
3 Martin KopeckýMartin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.76
MB Martin BartošMartin Bartoš 98 JemniceJemnice 12.34
Petr MezlíkPetr Mezlík 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Kryštof RakouskýKryštof Rakouský 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.77 7.00
Celkem 1 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.78 7.00
2 Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.03 5.00
3 Zuzana BustováZuzana Bustová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.43 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 2.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.13 7.00
2 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.60 4.00
3 Nikola NachtigalováNikola Nachtigalová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14.82
4 Adéla KřížováAdéla Křížová 99 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 14.94
5 Leona KárníkováLeona Kárníková 98 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 16.86
Julie RáčkováJulie Ráčková 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KretováPavlína Kretová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.37 5.00
2 Anna DvořákováAnna Dvořáková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.75 3.00
3 Barbora SlivkováBarbora Slivková 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.96 2.00
4 Kateřina MakovičkováKateřina Makovičková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.11 1.00
5 Klára PrombergerováKlára Prombergerová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 14.80
Veronika VaníčkováVeronika Vaníčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 6 závodníků