výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje

Domažlice (9. 5. 2015)

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 6.01 -1.7 m/s 7.00
2 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 5.80 -1.1 m/s 5.00
3 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 5.69 -1.6 m/s 4.00
4 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 5.65 +0.8 m/s 3.00
5 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 5.20 +0.6 m/s 2.00
MB Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 6.17 +0.5 m/s
MB Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
97 5.78 -0.7 m/s
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 6.07 -1.9 m/s 11.00
2 Michal NovákMichal Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.83 +0.0 m/s 9.00
3 Dominik SládekDominik Sládek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 5.63 +0.2 m/s 8.00
4 Karel HanzlíkKarel Hanzlík
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.31 -1.8 m/s 7.00
5 Martin KotálMartin Kotál
TJ SušiceTJ Sušice
99 5.30 -1.9 m/s 6.00
6 Jiří LoučímJiří Loučím
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 5.28 +0.1 m/s 5.00
7 Jakub RathouskýJakub Rathouský
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
98 5.08 -0.2 m/s 4.00
8 Daniel HavelDaniel Havel
TJ SušiceTJ Sušice
00 5.06 +1.8 m/s 3.00
9 Marek VladařMarek Vladař
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 4.85 +0.0 m/s 2.00
10 Petr PincPetr Pinc
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
00 4.81 +0.7 m/s 1.00
11 Karel RajchartKarel Rajchart
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 4.62 -0.3 m/s
12 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
01 4.55 +1.1 m/s
13 Tomáš MrázekTomáš Mrázek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
99 3.97 +0.7 m/s
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 4.87 +1.6 m/s 3.69-0.54.020.03.74-0.34.023.55+0.9X-1.84.04-1.6 11.00
2 Michaela RadováMichaela Radová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.73 +1.1 m/s 3.69-0.54.020.03.74-0.34.023.55+0.9X-1.84.04-1.6 9.00
3 Magdalena JanečkováMagdalena Janečková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.34 -0.7 m/s 3.69-0.54.020.03.74-0.34.023.55+0.9X-1.84.04-1.6 8.00
4 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.04 -1.6 m/s 3.69-0.54.020.03.74-0.34.023.55+0.9X-1.84.04-1.6 7.00
Kristýna PřástkováKristýna Přástková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 DNS
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 5.25 -0.3 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 11.00
2 Barbora KalátováBarbora Kalátová
AK SokolovAK Sokolov
98 4.99 +0.0 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 9.00
3 Alena PanovskáAlena Panovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.70 +0.9 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 8.00
4 Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.59 +0.0 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 7.00
5 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.51 +0.2 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 6.00
6 Tereza PoncováTereza Poncová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.47 -0.2 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 5.00
7 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
98 4.34 -0.3 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 4.00
8 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.30 -0.9 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 3.00
9 Anna ČernáAnna Černá
AC DomažliceAC Domažlice
99 4.27 +0.8 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 2.00
10 Klára PochováKlára Pochová
AK SokolovAK Sokolov
99 4.25 +0.7 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1-- 1.00
11 Romana ŠkrnováRomana Škrnová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
01 4.21 +0.6 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1--
12 Monika VobořilováMonika Vobořilová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.12 +0.4 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1--
13 Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.90 +0.6 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1--
14 Jitka UzlíkováJitka Uzlíková
AC DomažliceAC Domažlice
99 3.75 -0.3 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1--
15 Nikola VeseláNikola Veselá
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 3.71 +1.2 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1--
16 Jessica SaksonováJessica Saksonová
AK SokolovAK Sokolov
99 3.59 +0.3 m/s 4.21+0.54.39+0.44.59+0.44.594.89-1.1--
MB Tereza SekyrováTereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 4.89 -1.1 m/s
Diana SedláčkováDiana Sedláčková
AK SokolovAK Sokolov
98 DNS
Celkem 18 závodníků