Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD přípravek a staršího žactva

Tábor (10. 5. 2015)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:12.16 11.00
2 Petr BahenskýPetr Bahenský 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.13 9.00
3 Ernest LinhartErnest Linhart 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:27.95 8.00
4 Jakub HamadejJakub Hamadej 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:32.17 7.00
5 Vojtěch KulhavýVojtěch Kulhavý 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.13 6.00
6 Gejza LadičGejza Ladič 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:38.48 5.00
7 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:44.82 4.00
8 Ryan Jacob WhitesideRyan Jacob Whiteside 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.66 3.00
MB Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
MB Antonín HonsaAntonín Honsa 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.29
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PiklováVeronika Piklová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.20 11.00
2 Denisa GloznekováDenisa Glozneková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.85 9.00
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.21 8.00
4 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.12 7.00
5 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:40.69 6.00
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:47.38 5.00
7 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:51.24 4.00
8 Aneta ŠimerováAneta Šimerová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:32.91 3.00
MB Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
MB Anežka HonsováAnežka Honsová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:42.35
MB Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:20.95
Sabina KubíčkováSabina Kubíčková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNS
Daniela VotrubováDaniela Votrubová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNS
Celkem 13 závodníků