Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva a dorostu

Ústí nad Labem (6. 5. 2015)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 07.56
2 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 07.76
3 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.93
4 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 08.03
5 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.11
6 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.73
7 Karel DittrichKarel Dittrich 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.47
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 07.57
3 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.00
4 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.11
5 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 08.17
6 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.58
7 Daniel RoštášDaniel Roštáš 01 AK MostAK Most 09.04
8 Vít HouškaVít Houška 01 AK MostAK Most 09.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 07.85
2 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 08.27
3 Ondřej BouškaOndřej Bouška 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.44
4 Martin PéterMartin Péter 01 AK MostAK Most 08.81
5 Jakub KoudelaJakub Koudela 01 AK MostAK Most 09.00
6 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 09.07
7 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 04 ASK DěčínASK Děčín 10.73
Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.40 11.00
2 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 07.45 9.00
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 07.54 8.00
4 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 07.63 7.00
5 Jan SmržJan Smrž 00 AK BílinaAK Bílina 07.90 6.00
6 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.94 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 07.96 4.00
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 07.99 3.00
3 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 08.18 2.00
4 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 08.28 1.00
5 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 08.30
6 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.25
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.08
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.41
3 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.60
4 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.75
5 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 09.02
6 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.14
7 Veronika UmlaufováVeronika Umlaufová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 6.5.2015) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 ASK DěčínASK Děčín 08.94
2 Štěpánka OrságováŠtěpánka Orságová 01 AK MostAK Most 09.50
3 Nikola HelšusováNikola Helšusová 01 AK MostAK Most 09.82
4 Lucie ŠemberováLucie Šemberová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.71
5 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová 04 ASK DěčínASK Děčín 10.83
MB Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.92
MB Nikola ŠpůrováNikola Špůrová 01 AK BílinaAK Bílina 10.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 6.5.2015) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.22
2 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK DěčínASK Děčín 09.36
3 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 09.62
4 Michaela StaňkováMichaela Staňková 03 ASK DěčínASK Děčín 10.34
5 Michaela BelicováMichaela Belicová 03 ASK DěčínASK Děčín 10.49
MB Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.41
Barbora ŠpoulováBarbora Špoulová 00 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.24 11.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.40 9.00
3 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.52 8.00
4 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.94 7.00
5 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 ASK DěčínASK Děčín 08.96 6.00
6 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 09.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 09.30 4.00
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.31 3.00
3 Štěpánka OrságováŠtěpánka Orságová 01 AK MostAK Most 09.37 2.00
4 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK DěčínASK Děčín 09.41 1.00
5 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 09.51
6 Veronika UmlaufováVeronika Umlaufová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.73
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 17.18 11.00
2 Marek ŠvingrMarek Švingr 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 18.50 8.00
3 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 18.72 7.00
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 18.81 6.00
5 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 19.01 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel DittrichKarel Dittrich 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 19.46 4.00
2 Filip ŠílaFilip Šíla 00 AK MostAK Most 19.88 2.00
3 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich 00 AK MostAK Most 20.32
4 Jaroslav PetrovskiyJaroslav Petrovskiy 00 AK MostAK Most 21.27
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 AK MostAK Most 18.18 9.00
2 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 22.08
3 Jakub KoudelaJakub Koudela 01 AK MostAK Most 22.50
4 Sebastian ScholzSebastian Scholz 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.43
Jiří ŠamanJiří Šaman 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.00
2 Michal VaňuraMichal Vaňura 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.29
Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 19.71 3.00
2 Ondřej BouškaOndřej Bouška 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 20.15 1.00
3 Martin PéterMartin Péter 01 AK MostAK Most 21.08
4 Vojtěch KrčilVojtěch Krčil 04 ASK DěčínASK Děčín 27.62
Štěpán BrukŠtěpán Bruk 01 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.95 11.00
2 Daniela KňavováDaniela Kňavová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.80 8.00
3 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.45 4.00
4 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 22.76 2.00
5 Štěpánka OrságováŠtěpánka Orságová 01 AK MostAK Most 23.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 21.05 9.00
2 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 22.73 3.00
3 Nikola HelšusováNikola Helšusová 01 AK MostAK Most 24.67
4 Vanesa KostkováVanesa Kostková 01 AK MostAK Most 25.95
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 29.85
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová 01 ASK DěčínASK Děčín 22.95
2 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 23.60
3 Nicole KilíkováNicole Kilíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.99
MB Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 21.54
Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SmítkováKarolína Smítková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.89 7.00
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.25 6.00
3 Johanka ŘezníkováJohanka Řezníková 00 ASK DěčínASK Děčín 22.81 1.00
4 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 22.91
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 22.38 5.00
2 Michaela BelicováMichaela Belicová 03 ASK DěčínASK Děčín 25.53
3 Anastázie KramerováAnastázie Kramerová 04 ASK DěčínASK Děčín 26.42
MB Nikola ŠpůrováNikola Špůrová 01 AK BílinaAK Bílina 24.75
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SýkoraJakub Sýkora 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.67 11.00
2 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 23.68 9.00
3 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.29 8.00
4 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.61 6.00
5 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 24.88 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.49 7.00
2 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.22 4.00
3 Matěj ŠudomaMatěj Šudoma 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.12
4 Tomáš MorávekTomáš Morávek 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 31.86
MB Václav TrojanVáclav Trojan 99 ASK DěčínASK Děčín 26.51
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VitvarTomáš Vitvar 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.41 3.00
2 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.84 2.00
3 Lukáš KolátorLukáš Kolátor 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.96 1.00
4 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 27.55
MB Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 25.99
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 26.32 11.00
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 ASK LovosiceASK Lovosice 27.78 9.00
3 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.02 8.00
4 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.13 7.00
5 Adéla KollárováAdéla Kollárová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 28.42 5.00
6 Tereza ŠálkováTereza Šálková 98 ASK LovosiceASK Lovosice 30.13 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 28.38 6.00
2 Barbora HiekováBarbora Hieková 01 ASK LovosiceASK Lovosice 29.87 4.00
3 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 30.51 2.00
4 Karolína HiekováKarolína Hieková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 30.79 1.00
5 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 30.94
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 37.84 11.00
2 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 38.88 9.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 39.80 8.00
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 40.43 7.00
5 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.14 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel DittrichKarel Dittrich 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.98 5.00
2 Michal MocMichal Moc 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 47.35 4.00
3 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 50.03 3.00
MB Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 44.50
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.43 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 45.34 9.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 45.82 8.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK MostAK Most 47.19 6.00
5 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 47.75 5.00
6 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 48.23 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 ASK DěčínASK Děčín 48.36 3.00
2 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 48.96 2.00
3 Kristýna GrundováKristýna Grundová 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 49.34 1.00
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 51.09
5 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.09 7.00
2 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 50.24
3 Claudia PrandiClaudia Prandi 01 AK MostAK Most 52.48
4 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 53.68
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kanková Kanková 00 AK MostAK Most 51.95
2 Anna ŘíčanováAnna Říčanová 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 55.67
3 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 00 AK MostAK Most 60.76
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:04.94 11.00
2 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:16.81 9.00
3 Matěj TóthMatěj Tóth 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:30.65 8.00
4 Josef ValentaJosef Valenta 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:49.90 7.00
MB Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:20.34
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:35.78 11.00
2 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:41.63 9.00
Sára MaláSára Malá 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNS
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 2:33.36 11.00
2 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 2:34.60 9.00
3 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:35.40 8.00
4 Karolína SmítkováKarolína Smítková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:47.54 6.00
5 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2:52.51 5.00
6 Nicole KilíkováNicole Kilíková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:54.23 1.00
7 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:05.25
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna GrundováKristýna Grundová 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:42.21 7.00
2 Lucie ToušováLucie Toušová 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:53.33 4.00
3 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:53.55 3.00
4 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 2:54.11 2.00
5 Michaela StaňkováMichaela Staňková 03 ASK DěčínASK Děčín 2:57.20
6 Vanesa KostkováVanesa Kostková 01 AK MostAK Most 3:01.35
7 Anna ŘíčanováAnna Říčanová 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 3:02.92
Kristýna ChamkováKristýna Chamková 01 AK MostAK Most DQ
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4:47.33 11.00
2 Martin FišerMartin Fišer 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:06.03 9.00
3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5:50.26 8.00
4 Petr ProněkPetr Proněk 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6:04.12 7.00
5 Michal JindrákMichal Jindrák 01 AK MostAK Most 6:06.91 6.00
6 Ondřej KolářOndřej Kolář 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 6:29.55 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 15.68 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 16.77 9.00
3 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 16.95 8.00
4 Michal MocMichal Moc 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.79 7.00
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.97 6.00
Petr ProněkPetr Proněk 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 ASK LovosiceASK Lovosice 15.35 11.00
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.40 9.00
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 17.34 8.00
4 Karolína PacákováKarolína Pacáková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.47 7.00
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.79 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.66 11.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.81 9.00
3 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 16.38 8.00
4 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.46 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 17.15 7.00
2 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.09 6.00
3 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín 19.70 5.00
4 Sarah OršuliakováSarah Oršuliaková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.17 4.00
Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 14.55 11.00
2 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.36 9.00
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 16.14 8.00
4 Viktor LicekViktor Licek 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 18.10 7.00
5 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 19.39 6.00
6 Matěj TóthMatěj Tóth 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.71 5.00
MB Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 18.79
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "I."-Jindrák, Koudela, Štiblický, Musil "I."-Jindrák, Koudela, Štiblický, Musil AK MostAK Most 32.20 11.00
2 "II."-Petrovskiy, Mišelnický, Péter, Roštáš "II."-Petrovskiy, Mišelnický, Péter, Roštáš AK MostAK Most 33.69 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Řezníková, Nácarová, Pelíšková, Horníková Řezníková, Nácarová, Pelíšková, Horníková ASK DěčínASK Děčín 34.96 11.00
2 Umlaufová, Kilíková, Smítková, Kňavová Umlaufová, Kilíková, Smítková, Kňavová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 35.41 9.00
3 Ševčíková, Toušová, Rennerová, Medková Ševčíková, Toušová, Rennerová, Medková TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 35.93 8.00
4 "II." - Prandi, Chamková, Šárová, Pavelková "II." - Prandi, Chamková, Šárová, Pavelková AK MostAK Most 36.97 7.00
"I." - Šárová, Pavelková, M. Skočilová, Zábovníková "I." - Šárová, Pavelková, M. Skočilová, Zábovníková AK MostAK Most DNS
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin FišerMartin Fišer
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.55 11.00
2 Věnek HerynkVěnek Herynk
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.55 9.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.55 8.00
4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.50 7.00
5 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 1.50 6.00
6 Michal MocMichal Moc
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.45 5.00
7 Marek ŠvingrMarek Švingr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 1.45 4.00
8 Filip ŠílaFilip Šíla
AK MostAK Most
00 1.40 3.00
9 Daniel FröhlichDaniel Fröhlich
AK MostAK Most
00 1.35 2.00
10 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 1.35 1.00
11 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.25
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 1.60 11.00
2 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 1.60 9.00
3 Eliška HodkováEliška Hodková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.55 8.00
4 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 1.45 7.00
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK MostAK Most
01 1.35 6.00
6= Nikola HelšusováNikola Helšusová
AK MostAK Most
01 1.30 4.50
6= Sarah OršuliakováSarah Oršuliaková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 1.30 4.50
8 Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.30 3.00
9 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 1.25 2.00
10 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 1.20 1.00
11= Claudia PrandiClaudia Prandi
AK MostAK Most
01 1.20
11= Veronika MedkováVeronika Medková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 1.20
13 Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 1.15
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 6.36 11.00
2 Jakub SýkoraJakub Sýkora
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 5.70 9.00
3 Tomáš VitvarTomáš Vitvar
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 5.44 8.00
4 Viktor LicekViktor Licek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 5.41 7.00
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 5.34 6.00
6 Jakub BeckJakub Beck
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 5.26 5.00
7 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 5.18 4.00
8 Vítězslav HrodekVítězslav Hrodek
AK MostAK Most
99 4.92 3.00
9 Matěj TůmaMatěj Tůma
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 4.72 2.00
10 Lukáš LachmanLukáš Lachman
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 4.64 1.00
11 Dominik PikešDominik Pikeš
AK MostAK Most
98 4.21
MB Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
99 5.16
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 5.39 11.00
2 Marek ŠvingrMarek Švingr
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 5.03 9.00
3 Václav KikalVáclav Kikal
ASK DěčínASK Děčín
02 4.99 8.00
4 Věnek HerynkVěnek Herynk
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.87 7.00
5 Jiří JanečekJiří Janeček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.73 6.00
6 Filip ŠílaFilip Šíla
AK MostAK Most
00 4.70 5.00
7 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 4.43 4.00
8 Matěj VejražkaMatěj Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
03 4.29
9 Michal JindrákMichal Jindrák
AK MostAK Most
01 4.04 3.00
MB Jakub TruhlářJakub Truhlář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 5.01
MB Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 4.62
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
ASK LovosiceASK Lovosice
98 5.18 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 5.14 9.00
3 Adéla KollárováAdéla Kollárová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.85 8.00
4 Bára HeřmánkováBára Heřmánková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.84 7.00
5 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.82 6.00
6 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 4.66 5.00
7 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.65 4.00
8 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.61 3.00
9 Karolína HiekováKarolína Hieková
ASK LovosiceASK Lovosice
99 4.41 2.00
10 Tereza ŠálkováTereza Šálková
ASK LovosiceASK Lovosice
98 4.28 1.00
11 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 4.03
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 5.06 11.00
2 Tereza SmitkováTereza Smitková
AK MostAK Most
00 4.63 9.00
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 4.39 8.00
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 4.38 7.00
5 Nikol PelíškováNikol Pelíšková
ASK DěčínASK Děčín
00 4.36 6.00
6 Daniela KňavováDaniela Kňavová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 4.29 5.00
7 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
ASK DěčínASK Děčín
01 4.13 4.00
8 Anna ŠediváAnna Šedivá
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 3.89 3.00
9 Veronika UmlaufováVeronika Umlaufová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 3.77 2.00
10 Sarah OršuliakováSarah Oršuliaková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 3.57 1.00
11 Michaela PavlasováMichaela Pavlasová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 3.50
12 Veronika BeckováVeronika Becková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.34
13 Lucie ŠemberováLucie Šemberová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.15
14 Karolína TannertováKarolína Tannertová
AK BílinaAK Bílina
01 2.86
15 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková
AK MostAK Most
00 2.74
Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 NM
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 12.70 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 12.45 9.00
3 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 10.40 8.00
4 Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 09.65 7.00
5 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 08.95 6.00
6 Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 08.87 5.00
7 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 08.62 4.00
8 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 08.40 3.00
9 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 08.10 2.00
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK MostAK Most
01 10.96 11.00
2 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 09.97 9.00
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 08.54 8.00
4 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 08.51 7.00
5 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 07.55 6.00
6 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 07.28 5.00
7 Kristýna GrundováKristýna Grundová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 06.90 4.00
8 Anna ŘíčanováAnna Říčanová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 06.87 3.00
9 Veronika MedkováVeronika Medková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 06.85 2.00
10 Barbora KrnáčováBarbora Krnáčová
ASK DěčínASK Děčín
01 06.25 1.00
11 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 06.10
12 Nikola ČernáNikola Černá
AK MostAK Most
01 06.07
13 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
00 05.82
14 Karolína TannertováKarolína Tannertová
AK BílinaAK Bílina
01 05.74
Celkem 14 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 11.52 11.00
2 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 11.21 9.00
3 Martin FišerMartin Fišer
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 10.22 8.00
4 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 09.79 7.00
5 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 09.51 6.00
6 Věnek HerynkVěnek Herynk
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 08.37 5.00
7 Michal VaňuraMichal Vaňura
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 07.19 4.00
8 Daniel RoštášDaniel Roštáš
AK MostAK Most
01 07.11 3.00
9 Richard ŠloserRichard Šloser
AK BílinaAK Bílina
01 06.16 2.00
MB Jakub DoležalJakub Doležal
AK BílinaAK Bílina
00 08.61
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 13.55 11.00
2 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 12.06 9.00
3 Ondřej NovákOndřej Novák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 10.67 8.00
4 Jakub BeckJakub Beck
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 09.91 7.00
5 Lukáš KolátorLukáš Kolátor
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 09.41 6.00
6 David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 07.87 5.00
7 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
AK MostAK Most
99 07.75 4.00
8 Matěj ŠudomaMatěj Šudoma
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 07.47 3.00
MB Václav TrojanVáclav Trojan
ASK DěčínASK Děčín
99 06.81
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 42.36 11.00
Veronika JáskováVeronika Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 29.40
2 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 28.67 9.00
3 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
99 26.83 8.00
4 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 21.27 7.00
5 Karolína PacákováKarolína Pacáková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 18.59 6.00
6 Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 13.30 5.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK MostAK Most
01 35.63 11.00
2 Nikol JankuNikol Janku
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
00 29.67 9.00
3 Kamila FrontzováKamila Frontzová
AK BílinaAK Bílina
01 22.46 8.00
4 Lucie ToušováLucie Toušová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 20.43 7.00
5 Johanka ŘezníkováJohanka Řezníková
ASK DěčínASK Děčín
00 18.95 6.00
6 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 18.24 5.00
7 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 16.35 4.00
8 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 16.06 3.00
9 Kateřina VršeckáKateřina Vršecká
AK BílinaAK Bílina
00 13.80 2.00
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický
AK MostAK Most
00 43.72 11.00
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 40.27 9.00
3 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 35.89 8.00
4 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK MostAK Most
01 30.38 7.00
5 Václav KikalVáclav Kikal
ASK DěčínASK Děčín
02 27.67 6.00
6 Vojtěch PetrVojtěch Petr
AK MostAK Most
01 26.40 5.00
7 Jan SmržJan Smrž
AK BílinaAK Bílina
00 26.22 4.00
8 Vít HouškaVít Houška
AK MostAK Most
01 16.36 3.00
9 Richard ŠloserRichard Šloser
AK BílinaAK Bílina
01 15.44 2.00
MB Dominik KratochvílDominik Kratochvíl
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 16.95
Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 NM
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 39.76 11.00
2 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 36.45 9.00
3 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 34.87 8.00
4 Viktor LicekViktor Licek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 30.63 7.00
5 Jaroslav HrošekJaroslav Hrošek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 28.55 6.00
6 Václav NachlingerVáclav Nachlinger
AK MostAK Most
98 27.30 5.00
7 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
AK MostAK Most
99 25.19 4.00
8 Vítězslav HrodekVítězslav Hrodek
AK MostAK Most
99 22.26 3.00
9 Dominik PikešDominik Pikeš
AK MostAK Most
98 20.47 2.00
10 Tomáš MorávekTomáš Morávek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 17.25 1.00
MB Filip NajmanFilip Najman
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
99 43.63
Ondřej NovákOndřej Novák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 NM
Matěj TůmaMatěj Tůma
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 NM
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 120.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 101.00
3 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 081.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 800 m, 110 m př., oštěp 700g, koule 5kg, dálka, 200 m, 200 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 KLAST KLAST TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 228.00
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 125.00
3 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 050.00
4 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 039.00
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 031.00
6 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 018.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 1500 m, 100 m př., oštěp 600g, koule 4kg, dálka, výška, 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 4x60 m, 60 m, 60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 140.00
2 LOVOS LOVOS ASK LovosiceASK Lovosice 105.00
3 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 027.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 800 m, 100 m př., oštěp 500g, koule 3kg, dálka, 200 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 USKUL USKUL USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 140.00
2 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 138.00
3 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 112.50
4 KLAST KLAST TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 067.50
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 051.00
6 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 026.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., oštěp 500g, koule 3kg, dálka, výška, 150 m, 150 m, 150 m, 300 m, 300 m, 100 m př., 4x60 m, 60 m, 60 m, 800 m
Celkem 6 závodníků