výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva a dorostu

Ústí nad Labem (6. 5. 2015)

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 15.68 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 16.77 9.00
3 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 16.95 8.00
4 Michal MocMichal Moc 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.79 7.00
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 17.97 6.00
Petr ProněkPetr Proněk 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. DNS
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 ASK LovosiceASK Lovosice 15.35 11.00
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 15.40 9.00
3 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 17.34 8.00
4 Karolína PacákováKarolína Pacáková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.47 7.00
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18.79 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 14.66 11.00
2 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 15.81 9.00
3 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 16.38 8.00
4 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.46 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SmitkováTereza Smitková 00 AK MostAK Most 17.15 7.00
2 Anna ŠediváAnna Šedivá 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 19.09 6.00
3 Nikol PelíškováNikol Pelíšková 00 ASK DěčínASK Děčín 19.70 5.00
4 Sarah OršuliakováSarah Oršuliaková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 20.17 4.00
Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 5 závodníků