Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva a dorostu

Ústí nad Labem (6. 5. 2015)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 37.84 11.00
2 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 38.88 9.00
3 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 39.80 8.00
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 40.43 7.00
5 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 42.14 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel DittrichKarel Dittrich 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.98 5.00
2 Michal MocMichal Moc 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 47.35 4.00
3 Matěj VejražkaMatěj Vejražka 03 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 50.03 3.00
MB Dominik KratochvílDominik Kratochvíl 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 44.50
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.43 11.00
2 Eliška HodkováEliška Hodková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 45.34 9.00
3 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 45.82 8.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK MostAK Most 47.19 6.00
5 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 47.75 5.00
6 Kateřina KotrčováKateřina Kotrčová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 48.23 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NácarováEliška Nácarová 01 ASK DěčínASK Děčín 48.36 3.00
2 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 48.96 2.00
3 Kristýna GrundováKristýna Grundová 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 49.34 1.00
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 51.09
5 Viktorie ŠevčíkováViktorie Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 52.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.09 7.00
2 Monika ŠtréblováMonika Štréblová 00 AK MostAK Most 50.24
3 Claudia PrandiClaudia Prandi 01 AK MostAK Most 52.48
4 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 53.68
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kanková Kanková 00 AK MostAK Most 51.95
2 Anna ŘíčanováAnna Říčanová 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 55.67
3 Michaela MacháčkováMichaela Macháčková 00 AK MostAK Most 60.76
Celkem 3 závodníků