výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladších žáků a mladších žákyň

Znojmo (4. 10. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.71
2 Michal SedlákMichal Sedlák 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.93
3 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.94
4 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.18
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.27
6 Filip ŠubrtFilip Šubrt 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.04
2 Radim HrizcoRadim Hrizco 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09.00
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.03
4 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.26
5 Radim HřebačkaRadim Hřebačka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.35
6 Tomáš DostálekTomáš Dostálek 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.44
2 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.50
3 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.69
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.79
5 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik PtáčníkPatrik Ptáčník 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.24
2 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.36
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.57
4 Jakub KolářJakub Kolář 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.69
5 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.32
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.53
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.83
3 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.91
4 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.30
5 Matěj SemančíkMatěj Semančík 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.11
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.73 11.00
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.15 9.00
3 Patrik PtáčníkPatrik Ptáčník 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.22 8.00
4 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.33 7.00
5 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.36 6.00
6 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KolářJakub Kolář 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.62 4.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.63 3.00
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.64 2.00
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 AK OlomoucAK Olomouc 08.73 1.00
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.77
6 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.35
2 Martina SalčákováMartina Salčáková 02 JAC BrnoJAC Brno 08.86
3 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.04
4 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.32
5 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.47
6 Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.36
2 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.22
3 Kamila MilarováKamila Milarová 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.63
4 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková 03 AK OlomoucAK Olomouc 10.11
Lenka BaránkováLenka Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 08.55
2 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.69
3 Adéla HlochováAdéla Hlochová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.17
4 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.21
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.42
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.75
2 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 09.03
3 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.39
4 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.86
5 Soňa BránkováSoňa Bránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.47
2 Lea ČagánkováLea Čagánková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.02
3 Nikola KříčkováNikola Kříčková 03 JAC BrnoJAC Brno 09.24
4 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.49
5 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.64
6 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.70
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.84
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.05
3 Kristýna HáblováKristýna Háblová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.39
4 Klára VaculíkováKlára Vaculíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.57
5 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.73
6 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.83
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.81
2 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.89
3 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.22
4 Anna KolářováAnna Kolářová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.58
5 Barbara KoníčkováBarbara Koníčková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.89
6 Natálie HrbáčkováNatálie Hrbáčková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.80
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.04
3 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.46
4 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 AK OlomoucAK Olomouc 09.66
5 Eliška HorehleďováEliška Horehleďová 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.90
6 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.13
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.79
2 Karolína KestlováKarolína Kestlová 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.28
3 Barbora VačkářováBarbora Vačkářová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.29
4 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 09.62
5 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.82
6 Lenka BaránkováLenka Baránková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.95
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.33 11.00
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 08.44 9.00
3 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.46 8.00
4 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 08.64 7.00
5 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.87 6.00
6 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.64 4.00
2 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.72 3.00
3 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.75 2.00
4 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.79 1.00
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.82
6 Martina SalčákováMartina Salčáková 02 JAC BrnoJAC Brno 08.89
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.65 11.00
2 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.24 9.00
3 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 19.42 8.00
4 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 AK OlomoucAK Olomouc 20.79 5.00
5 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.95 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DerkaJiří Derka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 20.97 3.00
2 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.27 2.00
3 Ondřej JavůrekOndřej Javůrek 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.43 1.00
4 Václav KadlecVáclav Kadlec 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.12
5 Robin ČerníkRobin Černík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.86
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19.95 7.00
2 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.80
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 AK OlomoucAK Olomouc 21.96
4 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.16
5 Filip HavlíkFilip Havlík 02 AK OlomoucAK Olomouc 22.86
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PeřinaJosef Peřina 03 AK OlomoucAK Olomouc 21.81
2 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.75
3 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.27
4 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.49
5 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.97
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik PtáčníkPatrik Ptáčník 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 20.70 6.00
2 Sebastian CachSebastian Cach 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 21.92
3 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 22.67
4 Kristián GřesKristián Gřes 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.95
5 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 AC ProstějovAC Prostějov 23.75
6 Filip HanáčekFilip Hanáček 05 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.01
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 AK OlomoucAK Olomouc 20.20 11.00
2 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 20.45 9.00
3 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 20.77 8.00
4 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 21.36 6.00
5 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.68 3.00
6 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 21.76
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.15 7.00
2 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.63 5.00
3 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.70 2.00
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.96
5 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.18
6 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.20
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol SmolkováNikol Smolková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.72 1.00
2 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.17
3 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.33
4 Tereza MartínkováTereza Martínková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.76
5 Nikola KříčkováNikola Kříčková 03 JAC BrnoJAC Brno 23.60
Martina SalčákováMartina Salčáková 02 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.66
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.81
3 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková 03 JAC BrnoJAC Brno 22.94
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.20
5 Gabriela PospíšilováGabriela Pospíšilová 03 AK OlomoucAK Olomouc 23.30
6 Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 02 JAC BrnoJAC Brno 23.33
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 22.56
2 Tereza HajdukováTereza Hajduková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.57
3 Anežka HenzlováAnežka Henzlová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 23.93
4 Kamila MilarováKamila Milarová 02 AC ProstějovAC Prostějov 25.22
5 Terezie MervaldováTerezie Mervaldová 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.32
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana VojáčkováAdriana Vojáčková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.00
2 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 22.47
3 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.28
4 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.44
5 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 23.54
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 02 AC ProstějovAC Prostějov 22.02
2 Klára VaculíkováKlára Vaculíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.49
3 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 23.99
4 Eliška HorehleďováEliška Horehleďová 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.46
Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 AK OlomoucAK Olomouc 22.15
2 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová 02 AC ProstějovAC Prostějov 24.16
3 Natálie HrbáčkováNatálie Hrbáčková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.89
4 Lenka JurákováLenka Juráková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 27.60
5 Barbora HanušováBarbora Hanušová 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 29.19
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK OlomoucAK Olomouc 21.65 4.00
2 Monika MatulováMonika Matulová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 21.95
3 Tereza JachanováTereza Jachanová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.81
4 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 24.44
5 Barbora HorákováBarbora Horáková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.96
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DerkaJiří Derka 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 43.53 9.00
2 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44.17 8.00
3 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 44.38 7.00
4 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.69 6.00
5 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov 48.71 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.34 11.00
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 46.01 5.00
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 48.76 3.00
4 Jan WinklerJan Winkler 02 AK OlomoucAK Olomouc 50.07 1.00
5 Vojtěch VačkářVojtěch Vačkář 02 AC ProstějovAC Prostějov 54.06
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard NovákRichard Novák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.37 2.00
2 Tomáš DostálekTomáš Dostálek 02 AC ProstějovAC Prostějov 50.50
3 Martin KrálíkMartin Králík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 50.96
Václav RohmVáclav Rohm 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK OlomoucAK Olomouc 42.45 11.00
2 Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 47.23 9.00
3 Natálie KokešováNatálie Kokešová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.26 8.00
4 Kateřina ValikováKateřina Valiková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.58 7.00
5 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.61 6.00
6 Dominika MikováDominika Miková 02 JAC BrnoJAC Brno 47.70 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.02 4.00
2 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.26 3.00
3 Marie VařechováMarie Vařechová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 50.33 1.00
4 Lenka VyvlečkováLenka Vyvlečková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 50.88
5 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.25
6 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.39
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 AK OlomoucAK Olomouc 49.90 2.00
2 Andrea LetochováAndrea Letochová 02 JAC BrnoJAC Brno 50.45
3 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 51.00
4 Tereza KuželováTereza Kuželová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 54.54
5 Kateřina OsičkováKateřina Osičková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 55.17
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 50.45
2 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 53.35
3 Kateřina SekelováKateřina Sekelová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 54.05
4 Ivana NedbálkováIvana Nedbálková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 54.59
Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:31.84 11.00
2 Ondřej HorákOndřej Horák 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:32.63 9.00
3 Karel WankeKarel Wanke 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:33.24 8.00
4 Samuel DudaSamuel Duda 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:34.69 7.00
5 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:37.82 6.00
6 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.33 5.00
7 Matěj ŠtěrbaMatěj Štěrba 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:40.65 4.00
8 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:41.12 3.00
9 Kristián GřesKristián Gřes 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:41.25 2.00
10 Lukáš KestlLukáš Kestl 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:43.29 1.00
11 Václav KadlecVáclav Kadlec 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:44.17
12 Michal HrochMichal Hroch 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:46.19
13 Tomáš BílýTomáš Bílý 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:48.18
14 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:06.02
Celkem 14 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 JAC BrnoJAC Brno 2:33.92 11.00
2 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:34.34 9.00
3 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:36.37 8.00
4 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:38.73 7.00
5 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 AK OlomoucAK Olomouc 2:39.37 6.00
6 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:40.14 5.00
7 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 2:41.55 4.00
8 Dorka ŠevčíkováDorka Ševčíková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:41.76 3.00
9 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:42.81 2.00
10 Vendula PiskořováVendula Piskořová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:43.80 1.00
11 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:46.43
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona BartošováSimona Bartošová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:46.74
2 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:48.27
3 Adéla KestlováAdéla Kestlová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:48.32
4 Vendula StanjurováVendula Stanjurová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:50.49
5 Zoe ZdražilováZoe Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:51.53
6 Simona BlahováSimona Blahová 02 AK OlomoucAK Olomouc 2:51.96
7 Petra BinderováPetra Binderová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:54.33
8 Petra PicmausováPetra Picmausová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:56.69
9 Irena MoničováIrena Moničová 03 AK OlomoucAK Olomouc 3:00.05
10 Vendula OvesnáVendula Ovesná 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:01.77
11 Pavla ŠtefanidesPavla Štefanides 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:32.97
Celkem 11 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:59.80 11.00
2 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:00.10 9.00
3 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:05.43 8.00
4 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:14.13 7.00
5 Adam ValíkAdam Valík 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:23.02 6.00
6 Kryštof SmitalKryštof Smital 02 AK OlomoucAK Olomouc 5:24.13 5.00
7 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:24.62 4.00
8 Jiří KostkaJiří Kostka 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:31.24 3.00
9 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:33.18 2.00
10 Daniel MacekDaniel Macek 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:43.93 1.00
11 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:52.07
12 Radim PapežRadim Papež 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6:06.25
13 Adam KotasekAdam Kotasek 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:37.68
Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch 03 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 14 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 AK OlomoucAK Olomouc 09.72 11.00
2 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 10.34 9.00
3 Jan VicherJan Vicher 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.51 8.00
4 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.01 3.00
5 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.27 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman ProkopRoman Prokop 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.65 7.00
2 Daniel UrbanDaniel Urban 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.73 6.00
3 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.90 4.50
4 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.35 1.00
5 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 02 AC ProstějovAC Prostějov 12.14
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard JanišRichard Janiš 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.90 4.50
2 Petr JulínekPetr Julínek 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.60
3 Filip MoučkaFilip Moučka 03 AC ProstějovAC Prostějov 11.97
4 Václav RohmVáclav Rohm 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.33
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie JankůValerie Janků 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.11 9.00
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.17 8.00
3 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.52 6.00
4 Lea ČagánkováLea Čagánková 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10.61 5.00
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.66 4.00
6 Šárka OdstrčilováŠárka Odstrčilová 02 JAC BrnoJAC Brno 11.37
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.45 7.00
2 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.67 3.00
3 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 11.05 2.00
4 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.61
5 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.84
6 Lucie SlovákováLucie Slováková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.52
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 AK OlomoucAK Olomouc 11.22 1.00
2 Zuzana VoloveckáZuzana Volovecká 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.87
3 Andrea LetochováAndrea Letochová 02 JAC BrnoJAC Brno 12.00
4 Veronika VykopalováVeronika Vykopalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 12.07
5 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.16
6 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.21
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.34
2 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 JAC BrnoJAC Brno 11.59
3 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 03 AC ProstějovAC Prostějov 12.04
4 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.34
5 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12.39
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.09 11.00
2 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 JAC BrnoJAC Brno 12.52
3 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.94
4 Kateřina SekelováKateřina Sekelová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.13
5 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.18
6 Terezie MervaldováTerezie Mervaldová 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.80
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.34
2 Sarah ToškováSarah Tošková 03 AC ProstějovAC Prostějov 12.44
3 Nela MikeskováNela Mikesková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.85
4 Vendula OvesnáVendula Ovesná 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.03
5 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK OlomoucAK Olomouc 13.06
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotný, Zedník, Sládek, Peřina Novotný, Zedník, Sládek, Peřina AK OlomoucAK Olomouc 33.02 11.00
2 Černík, Horák, Wanke, Vícha Černík, Horák, Wanke, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.53 9.00
3 Derka, Hriczo, Šípek, Šťastný Derka, Hriczo, Šípek, Šťastný VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34.02 8.00
4 Hlavenka, Prokeš, Zobač, Julínek Hlavenka, Prokeš, Zobač, Julínek TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 34.68 7.00
5 Hanáček, Pfeffer, Puk, Semančík Hanáček, Pfeffer, Puk, Semančík AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.15 6.00
6 Červenka, Juříček, Javůrek, Ščibráni Červenka, Juříček, Javůrek, Ščibráni SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35.67 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dohnal, Handl, Janák, Dostálek Dohnal, Handl, Janák, Dostálek AC ProstějovAC Prostějov 35.90 4.00
2 Záruba, Novák, Kněžínek, Šárka Záruba, Novák, Kněžínek, Šárka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.93 3.00
3 Bláha, Kostka, Valík, Zamazal Bláha, Kostka, Valík, Zamazal TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.75 2.00
4 Špilháček, Kůžel, Štěbra, Urban Špilháček, Kůžel, Štěbra, Urban TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 36.83 1.00
5 Lochman, Šalman, Vojáček, Horák Lochman, Šalman, Vojáček, Horák AK OlomoucAK Olomouc 37.51
6 Vačkář, Šubrt, Bílý, Moučka Vačkář, Šubrt, Bílý, Moučka AC ProstějovAC Prostějov 37.81
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kupková, Smolková, Schindlerová, Valíková Kupková, Smolková, Schindlerová, Valíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.41 11.00
2 Dohnalová, Vyroubalová, Vysloužilová, Jurčíková Dohnalová, Vyroubalová, Vysloužilová, Jurčíková AC ProstějovAC Prostějov 33.84 9.00
3 Podstranská, Slavíčková, Salčáková M., Krejčiříková Podstranská, Slavíčková, Salčáková M., Krejčiříková JAC BrnoJAC Brno 34.56 6.00
4 Hlochová, Pazderová, Niebauerová, Kolářová Hlochová, Pazderová, Niebauerová, Kolářová AK OlomoucAK Olomouc 34.65 5.00
5 Javorková, Korusová, Oborná, Písková Javorková, Korusová, Oborná, Písková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.11
Janků, Kotopulosová, Háblová, Čagánková Janků, Kotopulosová, Háblová, Čagánková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polášková, Gabrhelíková, Jelínková, Formůsková Polášková, Gabrhelíková, Jelínková, Formůsková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 34.01 8.00
2 Bjalková, Gatnásková, Brunová, Hromadová Bjalková, Gatnásková, Brunová, Hromadová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.55 7.00
3 Dobešová, Keslová K., Morbitzerová, Spáčilová Dobešová, Keslová K., Morbitzerová, Spáčilová AK OlomoucAK Olomouc 35.38 3.00
4 Burianová, Kachyňová, Osičková, Vaculíková Burianová, Kachyňová, Osičková, Vaculíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 35.58 2.00
5 Juřicová, Picmausová, Hajduková, Suchánková Juřicová, Picmausová, Hajduková, Suchánková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 36.21
6 Klemetová, Fojtíková, Odstrčilová, Salčáková D. Klemetová, Fojtíková, Odstrčilová, Salčáková D. JAC BrnoJAC Brno 36.32
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vitásková, Klvaňová, Langerová, Nenálová Vitásková, Klvaňová, Langerová, Nenálová AC ProstějovAC Prostějov 35.19 4.00
2 Mikesková, Mitanová, Ševčíková, Vojáčková Mikesková, Mitanová, Ševčíková, Vojáčková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 35.91 1.00
3 Blažková, Špačková, Stehlíková, Svobodová Blažková, Špačková, Stehlíková, Svobodová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 36.23
4 Henzlová, Hrbáčková, Vyvlečková, Sekelová Henzlová, Hrbáčková, Vyvlečková, Sekelová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 36.26
5 Binderová, Volovecká, Kunovjánková, Cihlářová Binderová, Volovecká, Kunovjánková, Cihlářová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.73
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grygarová, Báťková, Hiemerová, Herníková Grygarová, Báťková, Hiemerová, Herníková AC ProstějovAC Prostějov 36.16
2 Štoudková, Sobotková, Pařízková, Pohlová Štoudková, Sobotková, Pařízková, Pohlová JAC BrnoJAC Brno 36.44
3 Trávníková, Juráková, Šimková, Kuželová Trávníková, Juráková, Šimková, Kuželová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 37.80
4 Machalová, Plačková, Hanáková, Hanušová Machalová, Plačková, Hanáková, Hanušová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 40.72
Mervaldová, Horehleďová, Koníčková, Horáková Mervaldová, Horehleďová, Koníčková, Horáková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNF
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.58 11.00
2 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 1.52 9.00
3 Viktor PukViktor Puk
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 1.43 8.00
4 Jan VicherJan Vicher
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.43 7.00
5 Roman ProkopRoman Prokop
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.40 6.00
6 Richard JanišRichard Janiš
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.40 5.00
7= Petr JulínekPetr Julínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.35 3.00
7= Michal SedlákMichal Sedlák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 1.35 3.00
7= Jakub KolářJakub Kolář
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.35 3.00
10= Filip HavlíkFilip Havlík
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.35 0.50
10= Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.35 0.50
12 Patrik VašutPatrik Vašut
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.35
13 Jan WinklerJan Winkler
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.35
14= Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.30
14= Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.30
16 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.30
17= Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.20
17= Václav KadlecVáclav Kadlec
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.20
19 Karel WankeKarel Wanke
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 NH
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.43 11.00
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.43 9.00
3 Karolína KunovjánkováKarolína Kunovjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.43 8.00
4 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.43 7.00
5 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 1.40 6.00
6 Rozálie DohnalováRozálie Dohnalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.40 5.00
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.40 4.00
8= Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.35 2.50
8= Veronika VykopalováVeronika Vykopalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.35 2.50
10= Valerie JankůValerie Janků
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 1.35 0.50
10= Natálie VedralováNatálie Vedralová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.35 0.50
12 Adéla BáťkováAdéla Báťková
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.30
13= Sabina SobotkováSabina Sobotková
JAC BrnoJAC Brno
03 1.30
13= Lenka PodstránskáLenka Podstránská
JAC BrnoJAC Brno
02 1.30
15 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.30
16= Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.25
16= Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.25
16= Eva BlažkováEva Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 1.25
19 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
AC ProstějovAC Prostějov
02 1.25
20= Karolína MagerováKarolína Magerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1.25
20= Monika MatulováMonika Matulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.25
Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 DNP
Tereza JachanováTereza Jachanová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 NH
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson
AK OlomoucAK Olomouc
02 5.29 11.00
2 Juraj SemančíkJuraj Semančík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 5.06 9.00
3 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.87 8.00
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.81 7.00
5 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.68 6.00
6 Patrik PtáčníkPatrik Ptáčník
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.63 5.00
7 Ondřej HorákOndřej Horák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.56 4.00
8 Jakub ProcházkaJakub Procházka
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.50 3.00
9 Michal SedlákMichal Sedlák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4.47 2.00
10 Marek VečeřaMarek Večeřa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.41 1.00
11 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
AK OlomoucAK Olomouc
03 4.31
12 Josef PeřinaJosef Peřina
AK OlomoucAK Olomouc
03 4.29
13 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.19
14 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 4.19
15 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.14
16 Michal ŠťastnýMichal Šťastný
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 4.06
17 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.04
18 Vít HlavenkaVít Hlavenka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.94
19 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3.90
20 Radim HrizcoRadim Hrizco
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 3.85
21 Tomáš BílýTomáš Bílý
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.76
22 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3.75
23 Filip MoučkaFilip Moučka
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.66
24 Miroslav SlezákMiroslav Slezák
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.62
25 Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.58
26 Jan VojáčekJan Vojáček
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.57
27 Daniel JuříčekDaniel Juříček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.48
28 Daniel MacekDaniel Macek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3.30
29 Adam KotasekAdam Kotasek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.85
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.85 11.00
2 Lucie MičunkováLucie Mičunková
AK OlomoucAK Olomouc
02 4.61 9.00
3 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.50 8.00
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.49 7.00
5 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.36 6.00
6 Adriana JurčíkováAdriana Jurčíková
AC ProstějovAC Prostějov
02 4.34 5.00
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.33 4.00
8 Zuzana VáclavovičováZuzana Václavovičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.22 3.00
9 Tereza MartínkováTereza Martínková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.19 2.00
10 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 4.15 1.00
11 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.13
12 Klára ŠimkováKlára Šimková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.12
13 Jana PoláškováJana Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
04 4.12
14 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 4.07
15 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.07
16 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.07
17 Sabina KotopulosováSabina Kotopulosová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 4.05
18 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.00
19 Kateřina ValikováKateřina Valiková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.00
20 Karolína VlkováKarolína Vlková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.97
21 Adriana VojáčkováAdriana Vojáčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 3.95
22 Adéla HlochováAdéla Hlochová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.94
23 Barbora GabrhelíkováBarbora Gabrhelíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 3.94
24 Vendula PiskořováVendula Piskořová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.92
25 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.92
26 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.85
27 Barbora VačkářováBarbora Vačkářová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3.84
28 Karolína KestlováKarolína Kestlová
AK OlomoucAK Olomouc
02 3.83
29 Kateřina NenálováKateřina Nenálová
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.81
30 Anna KolářováAnna Kolářová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.80
31 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 3.77
32 Vendula OvesnáVendula Ovesná
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 3.75
33 Irena MoničováIrena Moničová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.69
34 Natálie VedralováNatálie Vedralová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3.66
35 Lenka BaránkováLenka Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.66
36 Veronika JavorkováVeronika Javorková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 3.62
37 Soňa BránkováSoňa Bránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.60
38 Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.58
39 Veronika HanákováVeronika Hanáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 3.57
40 Radka NiebauerováRadka Niebauerová
AK OlomoucAK Olomouc
03 3.56
41 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3.40
42 Monika MatulováMonika Matulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.36
43 Sarah ToškováSarah Tošková
AC ProstějovAC Prostějov
03 3.30
44 Lucie SlovákováLucie Slováková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.26
45 Aneta LangerováAneta Langerová
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.09
Dominika OtáhalováDominika Otáhalová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 NM
Celkem 46 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.20 11.00
2 Andrea VitáskováAndrea Vitásková
AC ProstějovAC Prostějov
02 10.45 9.00
3 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 10.19 8.00
4 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 10.01 7.00
5 Veronika HiemerováVeronika Hiemerová
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.90 6.00
6 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 09.90 5.00
7 Zuzana VoloveckáZuzana Volovecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 09.54 4.00
8 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 09.38 3.00
9 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.00 2.00
10 Karolína HerníkováKarolína Herníková
AC ProstějovAC Prostějov
02 08.98 1.00
11 Sára MachulováSára Machulová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 08.70
12 Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC BrnoJAC Brno
02 08.59
13 Petra BuriánováPetra Buriánová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 08.35
14 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 08.26
15 Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC ProstějovAC Prostějov
02 08.18
16 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 08.12
17 Veronika HanákováVeronika Hanáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 07.98
18 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.89
19 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 07.70
20 Lenka PodstránskáLenka Podstránská
JAC BrnoJAC Brno
02 07.55
21 Vlasta JuklováVlasta Juklová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 07.44
22 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.42
23 Nela MikeskováNela Mikesková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 07.21
24 Laura TrávníkováLaura Trávníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 07.08
25 Anežka HenzlováAnežka Henzlová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 06.76
26 Eva BlažkováEva Blažková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 06.17
27 Nicol PlačkováNicol Plačková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
04 04.44
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.21 11.00
2 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.03 9.00
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 11.43 8.00
4 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 11.40 7.00
5 Filip HandlFilip Handl
AC ProstějovAC Prostějov
02 10.61 6.00
6 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 10.45 5.00
7 Jakub KolářJakub Kolář
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.78 4.00
8 Tomáš HrbekTomáš Hrbek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 09.76 3.00
9 Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 09.55 2.00
10 Matěj MádrMatěj Mádr
AK OlomoucAK Olomouc
02 09.19 1.00
11 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 08.73
12 Ondřej JavůrekOndřej Javůrek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 08.56
13 Sebastian CachSebastian Cach
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 08.44
14 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 08.38
15 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 08.34
16 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.26
17 Jan KůželJan Kůžel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 07.13
18 Matěj SemančíkMatěj Semančík
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 06.51
19 Kristián GřesKristián Gřes
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 05.83
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HrbekTomáš Hrbek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
02 68.88 11.00
2 David Gabriel KaveckýDavid Gabriel Kavecký
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 62.28 9.00
3 Radim PapežRadim Papež
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 58.72 8.00
4 Kryštof ZárubaKryštof Záruba
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 57.01 7.00
5 Kryštof SládekKryštof Sládek
AK OlomoucAK Olomouc
03 56.29 6.00
6 Karel DohnalKarel Dohnal
AC ProstějovAC Prostějov
02 56.23 5.00
7 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 56.16 4.00
8 Adam ZobačAdam Zobač
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 55.74 3.00
9 Jan VojáčekJan Vojáček
AK OlomoucAK Olomouc
02 54.32 2.00
10 Sebastian CachSebastian Cach
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 49.44 1.00
11 Viktor PukViktor Puk
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 48.66
12 Tom SommerTom Sommer
AK OlomoucAK Olomouc
02 47.78
13 Martin HájekMartin Hájek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 47.66
14 Kryštof KněžínekKryštof Kněžínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 47.62
15 Václav RohmVáclav Rohm
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 47.61
16 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
05 46.60
17 Jiří ZedníkJiří Zedník
AK OlomoucAK Olomouc
03 46.48
18 Radim HřebačkaRadim Hřebačka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 44.07
19 David ŠárkaDavid Šárka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 43.86
20 Adam JanákAdam Janák
AC ProstějovAC Prostějov
02 42.53
21 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 42.20
22 Jiří NovotnýJiří Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
03 41.54
23 Filip HandlFilip Handl
AC ProstějovAC Prostějov
02 40.93
24 Jan KůželJan Kůžel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 39.53
25 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 37.97
26 Martin PonížilMartin Ponížil
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 36.29
27 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 30.92
28 Martin KrálíkMartin Králík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 27.50
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 4.10.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 59.92 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 55.35 9.00
3 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
AK OlomoucAK Olomouc
02 47.79 8.00
4 Petra BuriánováPetra Buriánová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 47.67 7.00
5 Klára HavlíčkováKlára Havlíčková
JAC BrnoJAC Brno
02 46.50 6.00
6 Tereza OhnoutkováTereza Ohnoutková
JAC BrnoJAC Brno
03 45.82 5.00
7 Kristýna HáblováKristýna Háblová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 44.74 4.00
8 Nicole GrygarováNicole Grygarová
AC ProstějovAC Prostějov
02 44.57 3.00
9 Andrea LetochováAndrea Letochová
JAC BrnoJAC Brno
02 39.45 2.00
10 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 37.88 1.00
11 Klára ŠimkováKlára Šimková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 37.76
12 Andrea PoulíčkováAndrea Poulíčková
AK OlomoucAK Olomouc
03 37.43
13 Lenka BaránkováLenka Baránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 37.43
14 Soňa BránkováSoňa Bránková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 36.63
15 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
AK OlomoucAK Olomouc
02 36.15
16 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 35.97
17 Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 35.96
18 Tereza ŠiškováTereza Šišková
AK OlomoucAK Olomouc
03 35.54
19 Klára KlvaňováKlára Klvaňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 35.48
20 Sára MachulováSára Machulová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 34.76
21 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 33.92
22 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 33.66
23 Karolína HerníkováKarolína Herníková
AC ProstějovAC Prostějov
02 30.85
24 Laura TrávníkováLaura Trávníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 30.80
25 Natálie KorandováNatálie Korandová
AC ProstějovAC Prostějov
03 30.33
26 Lucie PařízkováLucie Pařízková
JAC BrnoJAC Brno
02 28.93
27 Barbora HorákováBarbora Horáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 27.17
28 Natálie BořilováNatálie Bořilová
AC ProstějovAC Prostějov
02 27.11
29 Barbara KoníčkováBarbara Koníčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
02 26.59
30 Michaela LhotskáMichaela Lhotská
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 26.57
31 Nicol PlačkováNicol Plačková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
04 22.88
32 Lenka JurákováLenka Juráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 21.64
33 Barbora HanušováBarbora Hanušová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 19.91
Celkem 33 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 179.00
2 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 103.00
3 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 089.50
4 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 083.00
5 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 077.00
6 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 034.00
7 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 031.50
8 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 019.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 129.00
2 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 109.00
3 PROST PROST AC ProstějovAC Prostějov 084.50
4 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 083.00
5 JACBR JACBR JAC BrnoJAC Brno 079.00
6 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 031.00
7 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 023.00
8 AKZLI AKZLI Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 021.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků