výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu mladšího žactva

Pardubice (28. 4. 2015)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Matyáš StudničkaMatyáš Studnička 90 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 09.22
4 Marek ŘihákMarek Řihák 03 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 09.29
Filip VandasFilip Vandas 02 ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. 09.29
6 Matěj VernerMatěj Verner 02 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 09.36
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek AdámekRadek Adámek 01 ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 08.73
2 Martin Burian Martin Burian 02 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 08.76
3 Daniel BirčákDaniel Birčák 02 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 09.05
4 Daniel BartošDaniel Bartoš 02 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 09.47
5 Dominik CzeszewskiDominik Czeszewski 01 ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 09.69
6 Vojtěch BrychtaVojtěch Brychta 03 ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. 09.87
7 Petr BarešPetr Bareš 02 ZŠ DubinaZŠ Dubina 10.38
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HybešJakub Hybeš 02 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 09.17
2 Petr DočekalPetr Dočekal 01 ZŠ DubinaZŠ Dubina 09.36
3 Michal FousMichal Fous 02 ZŠ SezemiceZŠ Sezemice 09.48
4 Petr DanielkaPetr Danielka 01 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 09.76
5 Dominik HorákDominik Horák 01 ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 10.02
6 Marek DobsaMarek Dobsa 02 ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 10.23
7 Matěj DenemarkMatěj Denemark 03 ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 10.37
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VrzalJan Vrzal 01 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 08.50
2 Radek VondroušRadek Vondrouš 02 ZŠ SezemiceZŠ Sezemice 09.19
3 Lukáš VodaLukáš Voda 02 ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. 09.48
4 Tomáš ZemenTomáš Zemen 01 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 09.49
5 David ZdražilDavid Zdražil 02 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 09.56
6 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 03 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 09.59
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PolívkaVojtěch Polívka 01 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 08.43
2 Václav MalinskýVáclav Malinský 01 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 08.94
3 Filip ParvusFilip Parvus 01 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 09.27
4 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 90 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 09.43
5 Čeněk PithartČeněk Pithart 02 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 09.52
6 Jakub ProvazníkJakub Provazník 03 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 09.90
7 Jan MoldavčukJan Moldavčuk 02 ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 10.58
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 08.44
2 Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka 01 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 08.73
3 David KučeraDavid Kučera 01 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 09.03
4 Vít JančíkVít Jančík 01 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 09.22
5 Václav KostřížVáclav Kostříž 02 ZŠ DubinaZŠ Dubina 09.27
6 Jiří MálekJiří Málek 02 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 09.55
7 Martin LörincMartin Lörinc 01 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 09.71
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nikol RychtaříkováNikol Rychtaříková 01 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 2:00.31
2 Martina PapouškováMartina Papoušková 02 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 2:02.14
3 Sára SádeckáSára Sádecká 01 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 2:03.47
4 Zuzana MejzlíkováZuzana Mejzlíková 01 ZŠ StudánkaZŠ Studánka 2:09.47
5 Lucie KrpatováLucie Krpatová 02 ZŠ StudánkaZŠ Studánka 2:14.15
6 Anežka PlášilováAnežka Plášilová 02 ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 2:14.38
7 Sára PušováSára Pušová 03 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 2:15.85
8 Tereza SkořepováTereza Skořepová 02 ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 2:16.65
9 Anežka KollárikováAnežka Kolláriková 03 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 2:16.74
10 Tereza NovotnáTereza Novotná 02 ZŠ StudánkaZŠ Studánka 2:18.66
11 Renata KockováRenata Kocková 02 ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 2:18.89
12 Julie SedláčkováJulie Sedláčková 02 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 2:21.13
13 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 02 ZŠ DubinaZŠ Dubina 2:24.03
14 Barbora PolákováBarbora Poláková 02 ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 2:27.77
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula HooperVendula Hooper 01 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 2:00.70
2 Karolína JedličkováKarolína Jedličková 03 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 2:03.61
3 Sabina DoktorováSabina Doktorová 01 ZŠ SezemiceZŠ Sezemice 2:04.70
4 Ivona CeralováIvona Ceralová 02 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 2:04.87
5 Nikola BidlováNikola Bidlová 02 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 2:13.64
6 Natálie DrahošováNatálie Drahošová 01 ZŠ DubinaZŠ Dubina 2:14.07
7 Natálie BartoníčkováNatálie Bartoníčková 01 ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. 2:17.77
8 Natalia Maria CollisováNatalia Maria Collisová 03 ZŠ SezemiceZŠ Sezemice 2:17.84
9 Tereza FejfarováTereza Fejfarová 03 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 2:20.90
10 Kateřina HlavatáKateřina Hlavatá 03 ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 2:25.54
11 Eliška BauerováEliška Bauerová 90 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 2:26.97
12 Jolana KasalováJolana Kasalová 03 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 2:28.81
13 Veronika GroulíkováVeronika Groulíková 02 ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 2:37.77
14 Amélie KadlecováAmélie Kadlecová 03 ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. 2:39.34
15 Eliška HubáčkováEliška Hubáčková 02 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 2:51.26
Celkem 15 závodníků
Běh 3 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SuchánkováEliška Suchánková 02 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 2:00.58
2 Zuzana ŠitancováZuzana Šitancová 01 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 2:02.16
3 Tereza VavřinováTereza Vavřinová 01 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 2:03.37
4 Nela VindemanováNela Vindemanová 02 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 2:10.67
5 Dorota ŠtudentováDorota Študentová 03 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 2:14.25
6 Jana ŠimůnkováJana Šimůnková 02 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 2:15.09
7 Natálie VašíčkováNatálie Vašíčková 02 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 2:21.06
8 Tereza TatarováTereza Tatarová 02 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 2:23.05
9 Adéla ZahradníčkováAdéla Zahradníčková 03 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 2:23.35
10 Gabriela VavřinováGabriela Vavřinová 02 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 2:24.23
11 Zuzana ŠtěpánkováZuzana Štěpánková 01 ZŠ DubinaZŠ Dubina 2:34.50
12 Valentýna TrojanováValentýna Trojanová 03 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 2:36.84
13 Nikola UrbanováNikola Urbanová 03 ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. 2:42.69
14 Lucie ŠvecováLucie Švecová 03 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 2:45.92
15 Bára ŠimkováBára Šimková 90 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 2:48.20
Celkem 15 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik CzeszewskiDominik Czeszewski 01 ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 3:20.70
2 Richard GotzRichard Gotz 01 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 3:24.67
3 Lukáš KobrleLukáš Kobrle 01 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 3:24.88
4 Matouš ChytkaMatouš Chytka 01 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 3:24.89
5 Jan FreiberkJan Freiberk 90 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 3:36.82
6 Jiří MálekJiří Málek 02 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 3:39.84
7 Petr DočekalPetr Dočekal 01 ZŠ DubinaZŠ Dubina 3:47.55
8 Filip BašeFilip Baše 01 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 3:49.61
9 Filip KopaFilip Kopa 90 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 3:50.04
10 František HorákFrantišek Horák 02 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 3:51.46
11 Tomáš LuticaTomáš Lutica 01 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 3:54.20
12 Vojtěch BřízaVojtěch Bříza 01 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 3:55.02
13 Matouš BeranMatouš Beran 01 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 3:56.54
14 Martin GlückMartin Glück 03 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 3:56.56
15 Vojtěch FelcmanVojtěch Felcman 02 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 3:57.43
16 Martin ČejkaMartin Čejka 01 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 4:10.62
17 Michal KolářMichal Kolář 02 ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 4:15.03
18 Marek KubistaMarek Kubista 01 ZŠ DubinaZŠ Dubina 4:21.65
19 Marek DobsaMarek Dobsa 02 ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 4:35.12
20 Jan LichýJan Lichý 02 ZŠ DubinaZŠ Dubina 4:35.31
Celkem 20 závodníků
Běh 2 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojislav ŠtěrbaVojislav Štěrba 01 ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 3:09.80
2 Jakub ŠtichauerJakub Štichauer 03 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:25.15
3 David VlasákDavid Vlasák 02 ZŠ SezemiceZŠ Sezemice 3:26.85
4 Vojtěch VoženílekVojtěch Voženílek 01 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 3:29.25
5 Čeněk PithartČeněk Pithart 02 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:30.17
6 Jan StejskalJan Stejskal 02 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 3:30.19
7 Marek MrskočMarek Mrskoč 02 ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 3:31.99
8 Vojtěch MálekVojtěch Málek 01 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 3:34.98
9 Petr NováčekPetr Nováček 01 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 3:41.44
10 Dan TeplýDan Teplý 03 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:42.80
11 Jan RabaJan Raba 03 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 3:42.94
12 Ondřej PipekOndřej Pipek 02 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 3:47.76
13 Adam NovákAdam Novák 03 ZŠ SezemiceZŠ Sezemice 3:48.85
14 Lukáš VlasákLukáš Vlasák 03 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 3:49.00
15 Jan ŠulcJan Šulc 90 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 4:01.44
16 Pavel TrávníčekPavel Trávníček 01 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 4:03.06
17 Jan Jakub VodičkaJan Jakub Vodička 02 ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 4:20.71
18 Vojtěch NedvědVojtěch Nedvěd 02 ZŠ DubinaZŠ Dubina 4:29.30
19 Ondřej VachekOndřej Vachek 01 ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. 4:49.15
Vít VčelákVít Včelák 02 ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. DNS
Celkem 20 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Burian, Chrbolka, Brablec, Chudomel A - Burian, Chrbolka, Brablec, Chudomel ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 32.54
2 A - Bartoš, Vrzal, Lutica, Novotný A - Bartoš, Vrzal, Lutica, Novotný ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 33.99
3 A - Zdražil, Pithart, Malinský, Sychra A - Zdražil, Pithart, Malinský, Sychra ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 34.92
4 A - Parvus, Verner, Hybeš, Horníček A - Parvus, Verner, Hybeš, Horníček ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 35.88
5 A - Vlasák, Lörinc, Danielka, Lisoněk A - Vlasák, Lörinc, Danielka, Lisoněk ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 36.07
6 A - Kostříž, Bareš, Dočekal, Richter A - Kostříž, Bareš, Dočekal, Richter ZŠ DubinaZŠ Dubina 36.93
7 A - Adámek, Petric, Czeszewski, Filipi A - Adámek, Petric, Czeszewski, Filipi ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 36.95
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šmíd, Málek, Raba, Kobrle Šmíd, Málek, Raba, Kobrle ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 33.13
2 Polívka, Birčák, Čejka M., Horák Polívka, Birčák, Čejka M., Horák ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 34.19
3 Novotný, Chytka, Černý, Málek Novotný, Chytka, Černý, Málek Gymnázium HoliceGymnázium Holice 34.31
4 Doležálek, Kadlčík, Dobsa, Denemark Doležálek, Kadlčík, Dobsa, Denemark ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 34.99
5 Řihák, Šternberský, Novotný, Studnička Řihák, Šternberský, Novotný, Studnička ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 35.41
6 Voříšek, Vlasák, Fous, Novák Voříšek, Vlasák, Fous, Novák ZŠ SezemiceZŠ Sezemice 35.67
7 Brychta, Voda, Vandas, Včelák Brychta, Voda, Vandas, Včelák ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. 36.08
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Stejskal, Karlík, Fejfar, Fousek B - Stejskal, Karlík, Fejfar, Fousek ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 33.88
2 B - Žák, Bartoš, Teplý, Kůrka B - Žák, Bartoš, Teplý, Kůrka ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 35.02
3 B - Voženílek, Hlek, Nováček, Rybak B - Voženílek, Hlek, Nováček, Rybak ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 37.27
4 B - Šmíd, Pipek, Jurenka, Glück B - Šmíd, Pipek, Jurenka, Glück ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 38.02
5 B - Müller, Pashov, Kubista, Vítek B - Müller, Pashov, Kubista, Vítek ZŠ DubinaZŠ Dubina 38.36
6 B - Horák, Štěrba, Štěpán, Mrskoč B - Horák, Štěrba, Štěpán, Mrskoč ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 39.11
7 B - Provazník, Beran, Trávníček, Gotz B - Provazník, Beran, Trávníček, Gotz ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 40.36
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Hezká, Urbanová, Buderová, Indráčková A - Hezká, Urbanová, Buderová, Indráčková ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 34.00
2 Bartošková, Suchánková, Vyšehradová, Černíková Bartošková, Suchánková, Vyšehradová, Černíková Gymnázium HoliceGymnázium Holice 36.53
3 A - Poláková, Pavlíčková, Teplá, Křiklanová A - Poláková, Pavlíčková, Teplá, Křiklanová ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 36.95
4 A - Ptáčková, Poláková, Hrbková, Kutnerová D. A - Ptáčková, Poláková, Hrbková, Kutnerová D. ZŠ DubinaZŠ Dubina 37.02
5 A - Jedličková, Bidlová, Flanierová, Vacková A - Jedličková, Bidlová, Flanierová, Vacková ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 38.58
6 A - Widenská, Hoffmannová, Lagronová, Kocková A - Widenská, Hoffmannová, Lagronová, Kocková ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 39.23
7 A - Feifarová, Šitancová, Sedláčková, Horalková A - Feifarová, Šitancová, Sedláčková, Horalková ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 40.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryšpínová, Karlíková, Pozdníková, Nejezchlebová Kryšpínová, Karlíková, Pozdníková, Nejezchlebová ZŠ StudánkaZŠ Studánka 35.39
2 Tláskalová, Kmínková, Voženílková, Štěpánková Tláskalová, Kmínková, Voženílková, Štěpánková ZŠ SezemiceZŠ Sezemice 36.22
3 Čeřovská, Vašíčková, Paříková, Tlapáková Čeřovská, Vašíčková, Paříková, Tlapáková ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 36.52
4 Kárská, Řádková, Vavřinová T., Sedláčková J. Kárská, Řádková, Vavřinová T., Sedláčková J. ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 36.71
5 víšková, Ceralová, Zdeňková, Vargová víšková, Ceralová, Zdeňková, Vargová ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 36.78
6 Holická, Boháčková, Vlková, Černá Holická, Boháčková, Vlková, Černá ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 37.38
7 Bačinová, Lašáková, Josefová, Kadlecová Bačinová, Lašáková, Josefová, Kadlecová ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L. 38.32
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Perná, Mandysová, Krupová, Gottvaldová B - Perná, Mandysová, Krupová, Gottvaldová ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 34.75
2 A - Macháčková, Vindemanová, Šustrová, Sirůčková A - Macháčková, Vindemanová, Šustrová, Sirůčková ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 37.87
3 B - Puchnerová, Groulíková, Kloučková, Obergriesová B - Puchnerová, Groulíková, Kloučková, Obergriesová ZŠ SpořilovZŠ Spořilov 38.36
4 B - Muschalková, Sokolová, Plášilová, Skořepová B - Muschalková, Sokolová, Plášilová, Skořepová ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul. 40.13
5 B - Kutnerová K., Drahošová, Štěpánková, Pospíšilová B - Kutnerová K., Drahošová, Štěpánková, Pospíšilová ZŠ DubinaZŠ Dubina 40.28
6 B - Velcová, Švecová, Kolmanová, Slabá B - Velcová, Švecová, Kolmanová, Slabá ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 40.68
7 B- Skládalová, Kasalová, Hubáčková, Hrušová B- Skládalová, Kasalová, Hubáčková, Hrušová ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 41.26
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Radim ŠpačekRadim Špaček
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 1.60
2 Jan NovotnýJan Novotný
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
02 1.30
3 Jakub ProvazníkJakub Provazník
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
03 1.26
Matouš ChytkaMatouš Chytka
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
01 1.26
Patrik ChrbolkaPatrik Chrbolka
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 1.26
Martin Burian Martin Burian
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
02 1.26
7 Lukáš HorníčekLukáš Horníček
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 1.22
Jan DoležálekJan Doležálek
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
02 1.22
Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
01 1.22
10 Matěj DenemarkMatěj Denemark
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
03 1.18
Vojtěch SychraVojtěch Sychra
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 1.18
Petr KůrkaPetr Kůrka
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 1.18
Dan BartošDan Bartoš
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 1.18
Jan StixJan Stix
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
02 1.18
Patrik JurenkaPatrik Jurenka
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 1.18
Michal BeranMichal Beran
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 1.18
Roman HlekRoman Hlek
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 1.18
Martin ČejkaMartin Čejka
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
01 1.18
19 Petr DrapákPetr Drapák
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 1.14
Tomáš ZemenTomáš Zemen
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 1.14
Daniel ObršálDaniel Obršál
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 1.14
Tomáš GotzTomáš Gotz
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
03 1.14
23 Jiří DudíkJiří Dudík
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 1.10
Lukáš ČejkaLukáš Čejka
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
01 1.10
Jakub JoštJakub Jošt
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 0
Marek KubistaMarek Kubista
ZŠ DubinaZŠ Dubina
01 0
Petr LachmanPetr Lachman
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 0
Jan LichýJan Lichý
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 0
Vojtěch MálekVojtěch Málek
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 0
Vojtěch NedvědVojtěch Nedvěd
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 0
Jan ŠulcJan Šulc
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 0
Celkem 31 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
01 1.40
Karolína KrupováKarolína Krupová
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 1.40
3 Zuzana ŠitancováZuzana Šitancová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
01 1.36
4 Eliška HezkáEliška Hezká
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
02 1.32
5 Vanda VíškováVanda Víšková
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 1.28
Monika FormánkováMonika Formánková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
03 1.28
7 Hana KárskáHana Kárská
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
01 1.24
8 Lucie HrachovinováLucie Hrachovinová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 1.20
Zuzana DemkováZuzana Demková
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
03 1.20
Tereza ČernáTereza Černá
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
02 1.20
11 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
02 1.16
Petra BačínováPetra Bačínová
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
02 1.16
Veronika GroulíkováVeronika Groulíková
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
02 1.16
Radka VoříškováRadka Voříšková
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
02 1.16
15 Denisa ZdeňkováDenisa Zdeňková
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 1.12
Bára ŠimkováBára Šimková
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 1.12
Viktorie VelcováViktorie Velcová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
02 1.12
Nikol RychtaříkováNikol Rychtaříková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 1.12
Dorota ŠtudentováDorota Študentová
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
03 1.12
20 Veronika SkládalováVeronika Skládalová
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
02 1.08
Anna PlškováAnna Plšková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
02 1.08
22 Natálie HrušováNatálie Hrušová
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
03 1.04
Amálie HruškováAmálie Hrušková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
03 1.04
Bára PajdováBára Pajdová
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 1.04
Natálie HrbkováNatálie Hrbková
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 1.04
26 Lenka KmoníčkováLenka Kmoníčková
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
01 1.00
Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
01 1.00
Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
02 1.00
Eliška DoležalováEliška Doležalová
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 0
Natálie DrahošováNatálie Drahošová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
01 0
Dominika KutnerováDominika Kutnerová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
01 0
Veronika MacháčkováVeronika Macháčková
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
03 0
Adéda MorávkováAdéda Morávková
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
01 0
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
02 0
Lucie ŠvecováLucie Švecová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
03 0
Valentýna TrojanováValentýna Trojanová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
03 0
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel BrablecDaniel Brablec
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 4.94
2 Václav ChudomelVáclav Chudomel
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 4.77
3 David ŠmídDavid Šmíd
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 4.70
4 Vojtěch PolívkaVojtěch Polívka
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
01 4.66
5 Lukáš ČejkaLukáš Čejka
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
01 4.58
6 Dan BartošDan Bartoš
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 4.39
David VlasákDavid Vlasák
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
02 4.39
8 Daniel BartošDaniel Bartoš
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
02 4.33
9 Tomáš LuticaTomáš Lutica
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
01 4.31
10 Václav MalinskýVáclav Malinský
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 4.21
11 X PuhlovskýX Puhlovský
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 4.10
12 Pavel ŽákPavel Žák
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 4.05
13 Vít JančíkVít Jančík
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
01 4.04
14 Jan NovotnýJan Novotný
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
02 4.01
15 Adam KadlčíkAdam Kadlčík
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
02 3.99
16 Filip VandasFilip Vandas
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
02 3.98
17 Jan ŠmídJan Šmíd
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 3.92
18 Matěj VernerMatěj Verner
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 3.91
19 Matyáš StudničkaMatyáš Studnička
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 3.90
20 Petr DanielkaPetr Danielka
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 3.89
21 Michal FousMichal Fous
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
02 3.88
22 Václav KostřížVáclav Kostříž
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 3.87
Jan DoležálekJan Doležálek
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
02 3.87
24 Matyáš LysonekMatyáš Lysonek
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
02 3.86
25 Ondřej VachekOndřej Vachek
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
01 3.85
26 Jakub KarlíkJakub Karlík
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 3.83
Martin RybakMartin Rybak
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 3.83
28 Jakub HybešJakub Hybeš
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 3.79
29 Dominik HorákDominik Horák
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
01 3.78
30 Jiří MüllerJiří Müller
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 3.74
31 Ondřej FilipiOndřej Filipi
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
01 3.66
32 Jan PosoldaJan Posolda
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 3.63
33 Stefano PetricStefano Petric
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
02 3.60
34 Vojtěch BrychtaVojtěch Brychta
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
03 3.58
35 Alan MatějkaAlan Matějka
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 3.54
36 Vladimír SeverinVladimír Severin
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
02 3.49
37 Jan MoldavčukJan Moldavčuk
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
02 3.45
Daniel VoříšekDaniel Voříšek
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
02 3.45
39 Pavlov Mario PashovPavlov Mario Pashov
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 3.18
40 Tomáš GotzTomáš Gotz
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
03 3.08
Celkem 40 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BartoškováKlára Bartošková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
02 4.18
2 Monika SochováMonika Sochová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
02 4.04
3 Andrea VargováAndrea Vargová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 4.00
4 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 3.99
Daniela ŠustrováDaniela Šustrová
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
02 3.99
6 Michaela VoženílkováMichaela Voženílková
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
02 3.95
7 Zuzana IndráčkováZuzana Indráčková
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 3.86
8 Daniela NejezchlebováDaniela Nejezchlebová
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
02 3.84
9 Nela VindemanováNela Vindemanová
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
02 3.75
10 Tereza PaříkováTereza Paříková
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 3.65
Lenka VlkováLenka Vlková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
02 3.65
Klára KutnerováKlára Kutnerová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
01 3.65
Barbora TepláBarbora Teplá
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
02 3.65
Monika FormánkováMonika Formánková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
03 3.65
15 Michaela JosefováMichaela Josefová
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
03 3.62
16 Magda PernáMagda Perná
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
02 3.61
17 Petra PozdníkováPetra Pozdníková
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
01 3.60
Lucie ObergriesováLucie Obergriesová
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
02 3.60
19 Michaela SirůčkováMichaela Sirůčková
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 3.53
20 Žaneta HolickáŽaneta Holická
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
03 3.51
21 Kateřina HlavatáKateřina Hlavatá
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
03 3.44
22 Viktorie VelcováViktorie Velcová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
02 3.43
Dominika KutnerováDominika Kutnerová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
01 3.43
24 Ivona CeralováIvona Ceralová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 3.39
25 Kateřina PolákováKateřina Poláková
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 3.38
26 Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
01 3.37
27 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
03 3.36
28 Julie SedláčkováJulie Sedláčková
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
02 3.32
29 Natálie FlanierováNatálie Flanierová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 3.31
30 Barbora PolákováBarbora Poláková
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
02 3.30
Nikola UrbanováNikola Urbanová
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
03 3.30
32 Nikola VyšehradováNikola Vyšehradová
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
01 3.28
33 Lucie KonečnáLucie Konečná
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 3.27
34 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
03 3.16
35 Aneta WidenskáAneta Widenská
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
01 3.13
36 Kristýna HoralkováKristýna Horalková
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
03 3.07
37 Valerie VackováValerie Vacková
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
02 3.05
Vikrotie PfeifrováVikrotie Pfeifrová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
02 3.05
39 Lucie VavrečkováLucie Vavrečková
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
02 3.01
40 Kateřina KabrhelováKateřina Kabrhelová
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
01 2.98
Jasmine VítkováJasmine Vítková
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
03 2.98
Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
02 2.98
Natálie BartoníčkováNatálie Bartoníčková
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
01 2.98
Vanda VíškováVanda Víšková
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 NM
Celkem 44 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek AdámekRadek Adámek
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
01 57.76
2 Jan VrzalJan Vrzal
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
01 56.80
3 Michal BeranMichal Beran
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 56.08
4 Jan Jakub VodičkaJan Jakub Vodička
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
02 54.72
5 Štěpán NovotnýŠtěpán Novotný
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
01 52.96
6 Jakub KarlíkJakub Karlík
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 52.00
7 David ZemanDavid Zeman
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 51.78
8 Adam KadlčíkAdam Kadlčík
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
02 51.77
9 Štěpán KhrabrovŠtěpán Khrabrov
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
01 51.65
10 Lukáš HorníčekLukáš Horníček
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 50.17
11 Daniel BrablecDaniel Brablec
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 49.69
12 Patrik JurenkaPatrik Jurenka
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 49.37
13 Vojtěch BouzVojtěch Bouz
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
02 49.16
14 Petr DrapákPetr Drapák
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 49.03
15 Jan FreiberkJan Freiberk
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 48.57
16 Pavel ŽákPavel Žák
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 48.46
17 Jiří MelčJiří Melč
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
02 48.24
18 Michal KolářMichal Kolář
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
02 45.90
19 Vojislav ŠtěrbaVojislav Štěrba
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
01 43.30
20 Vít VčelákVít Včelák
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
02 42.80
21 Jan StejskalJan Stejskal
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
02 42.74
22 Lukáš KobrleLukáš Kobrle
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 42.66
23 Martin FikejsMartin Fikejs
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 42.40
24 Daniel BirčákDaniel Birčák
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
02 42.04
25 Filip KopaFilip Kopa
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 40.85
26 Daniel VoříšekDaniel Voříšek
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
02 40.81
27 Petr BarešPetr Bareš
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 39.92
28 Vladimír SeverinVladimír Severin
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
02 39.79
29 Štěpán HonzaŠtěpán Honza
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
02 39.70
30 Jan RichterJan Richter
ZŠ DubinaZŠ Dubina
01 38.58
31 Jan PosoldaJan Posolda
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 37.80
32 Kryštof HejnaKryštof Hejna
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 37.24
33 Martin RybakMartin Rybak
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 36.72
34 Lukáš VodaLukáš Voda
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
02 36.18
35 Viktor NermuťViktor Nermuť
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 35.18
36 Jakub ŠternberskýJakub Šternberský
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 32.48
37 Radek VondroušRadek Vondrouš
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
02 32.18
38 Dominik ČernickýDominik Černický
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 22.16
Martin LörincMartin Lörinc
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 DNS
Celkem 39 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 28.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína KrupováKarolína Krupová
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 45.16
2 Lucie KrpatováLucie Krpatová
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
02 44.51
3 Karolína TláskalováKarolína Tláskalová
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
01 43.63
4 Zuzana KmínkováZuzana Kmínková
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
03 41.43
5 Vanesa DonátováVanesa Donátová
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 39.91
6 Lenka KmoníčkováLenka Kmoníčková
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
01 38.74
7 Tereza ČernáTereza Černá
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
02 38.27
8 Sabina HantychováSabina Hantychová
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
02 38.08
9 Monika ČerníkováMonika Černíková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
02 37.72
10 Tereza NovotnáTereza Novotná
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
02 37.40
11 Karolína FarkašováKarolína Farkašová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
03 37.06
12 Viktorie KrajčováViktorie Krajčová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 35.13
13 Nikol MartinikováNikol Martiniková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 35.10
14 Adéla ZahradníčkováAdéla Zahradníčková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
03 34.87
15 Tereza KřiklanováTereza Křiklanová
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
02 34.66
16 Daniela JelínkováDaniela Jelínková
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
02 34.59
17 Monika SlabáMonika Slabá
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
02 34.05
18 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
02 33.82
19 Nikola VyšehradováNikola Vyšehradová
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
01 33.80
20 Jana ČervenákováJana Červenáková
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 33.78
21 Aneta WidenskáAneta Widenská
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
01 32.66
22 Klára SucháKlára Suchá
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
02 32.18
23 Eliška LinhováEliška Linhová
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
02 32.10
24 Barbora TepláBarbora Teplá
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
02 31.65
25 Karolína NováKarolína Nová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
02 31.52
26 Jasmine VítkováJasmine Vítková
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
03 31.18
27 Aneta MuschalkováAneta Muschalková
ZŠ Resslova ul.ZŠ Resslova ul.
90 30.60
28 Natálie BartoníčkováNatálie Bartoníčková
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
01 30.50
29 Adéla KaplanováAdéla Kaplanová
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
03 30.41
30 Valentýna ŘepkováValentýna Řepková
ZŠ Opatovice n.L.ZŠ Opatovice n.L.
03 30.20
31 Kateřina KolmanováKateřina Kolmanová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
02 29.37
32 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
02 28.20
33 Vikrotie PfeifrováVikrotie Pfeifrová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
02 27.73
34 Simona AndrováSimona Andrová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
03 27.60
35 Dominika KutnerováDominika Kutnerová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
01 27.44
36 Klára PuchnerováKlára Puchnerová
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
03 26.96
37 Sabina DoktorováSabina Doktorová
ZŠ SezemiceZŠ Sezemice
01 26.87
38 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
03 26.86
39 Michaela HošťálkováMichaela Hošťálková
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
02 26.65
40 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 26.45
41 Zuzana ŠtěpánkováZuzana Štěpánková
ZŠ DubinaZŠ Dubina
01 22.10
42 Daniela TlapákováDaniela Tlapáková
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
90 20.40
43 Karolína LagronováKarolína Lagronová
ZŠ SpořilovZŠ Spořilov
01 19.89
Vendula HooperVendula Hooper
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
01 DNS
Celkem 44 závodníků