výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu staršího žactva

Pardubice (30. 4. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BeránekJiří Beránek 99 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 07.78
2 Martin BartošekMartin Bartošek 00 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 08.04
3 Sebastián BořekSebastián Bořek 99 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 08.24
4 Patrik BlažekPatrik Blažek 99 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 08.24
5 Le Nam HoangLe Nam Hoang 99 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 08.31
6 Robin HavlíčekRobin Havlíček 00 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 08.69
7 Tomáš FlachsTomáš Flachs 01 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 08.77
8 Filip ČapekFilip Čapek 00 ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla 09.16
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 07.48
2 Jiří KlejchJiří Klejch 99 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 07.98
3 Jakub KováčJakub Kováč 01 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 08.06
4 Martin HyxaMartin Hyxa 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 08.09
5 Lukáš MachLukáš Mach 01 ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla 08.22
6 Jakub HorákJakub Horák 99 ZŠ DubinaZŠ Dubina 08.61
7 Matěj KubíkMatěj Kubík 99 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 08.82
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří NaštickýJiří Naštický 00 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 07.89
2 Marian MichálekMarian Michálek 01 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 08.12
3 David MorávekDavid Morávek 00 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 08.24
4 Ondřej MikelOndřej Mikel 00 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 08.43
5 Filip MikšovskýFilip Mikšovský 99 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 08.44
6 Kryštof MalovecKryštof Malovec 99 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 08.48
7 Michal MatrkaMichal Matrka 01 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 08.86
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeleškaPetr Peleška 99 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 07.60
2 Daniel UrbanDaniel Urban 00 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 07.83
3 Ota PetrášOta Petráš 00 ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla 08.04
4 Vlastimil ŠimonVlastimil Šimon 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 08.25
5 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný 00 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 08.27
6 Michal NovákMichal Novák 01 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 09.26
Ondřej OtáhalOndřej Otáhal 00 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UrbanJakub Urban 00 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 07.43
2 Tomáš VlkTomáš Vlk 00 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 08.15
3 Martin Váňa Martin Váňa 99 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 08.21
4 David VejvodaDavid Vejvoda 00 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 08.31
5 Ondřej VeselýOndřej Veselý 99 ZŠ DubinaZŠ Dubina 08.77
6 Tomáš VodvářkaTomáš Vodvářka 99 ZŠ DubinaZŠ Dubina 08.88
7 David VodaDavid Voda 00 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 09.15
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 08.59
2 Eliška BejrováEliška Bejrová 00 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 09.18
3 Marcela BarešováMarcela Barešová 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 09.39
4 Denisa DanihelkováDenisa Danihelková 00 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 09.54
5 Eliška ČerníkováEliška Černíková 00 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 09.59
6 Kateřina FrýdováKateřina Frýdová 01 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 09.85
7 Lucie HlášnáLucie Hlášná 00 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 10.22
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 08.70
2 Tereza KloučkováTereza Kloučková 00 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 08.88
3 Aneta KábrtováAneta Kábrtová 01 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 09.37
4 Lucie ChaloupkováLucie Chaloupková 00 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 09.58
5 Sára JarmarováSára Jarmarová 99 ZŠ DubinaZŠ Dubina 09.63
6 Eliška HorníkováEliška Horníková 01 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 09.64
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina NádvorníkováKateřina Nádvorníková 00 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 08.64
2 Kateřina NejedláKateřina Nejedlá 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 08.72
3 Eliška Mročková Eliška Mročková 00 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 09.33
4 Valentýna KurkováValentýna Kurková 00 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 09.35
5 Zlata MrázkováZlata Mrázková 01 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 09.44
6 Barbora KočkováBarbora Kočková 01 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 09.60
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 00 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 09.07
2 Natálie RumanováNatálie Rumanová 00 ZŠ DubinaZŠ Dubina 09.64
3 Michaela SkácelováMichaela Skácelová 01 ZŠ DubinaZŠ Dubina 09.80
4 Pavlína ŠašmováPavlína Šašmová 99 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 09.81
5 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 01 ZŠ StudánkaZŠ Studánka 09.83
6 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 01 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 09.88
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 08.72
2 Zuzana VeverkováZuzana Veverková 00 ZŠ StudánkaZŠ Studánka 08.90
3 Michaela WajtrováMichaela Wajtrová 00 ZŠ StudánkaZŠ Studánka 09.45
4 Kristýna TupáKristýna Tupá 00 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 09.55
5 Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 09.62
6 Leona TančynecováLeona Tančynecová 01 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 10.11
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 LInda DuškováLInda Dušková 01 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 2:48.86
2 Marie KovaříkováMarie Kovaříková 99 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 2:54.33
3 Kateřina MálkováKateřina Málková 00 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 2:56.23
4 Aneta AbbrentováAneta Abbrentová 99 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 2:59.95
5 Eliška DvořákováEliška Dvořáková 00 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 3:00.49
6 Anna DostálováAnna Dostálová 00 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 3:05.88
7 Zlata MrázkováZlata Mrázková 01 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 3:06.53
8 Aneta KábrtováAneta Kábrtová 01 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 3:06.72
9 Tereza BlažkováTereza Blažková 00 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 3:07.88
10 Ája DrábkováÁja Drábková 00 ZŠ StudánkaZŠ Studánka 3:13.25
11 Sabina KrejčíkováSabina Krejčíková 01 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:13.71
12 Iva JindříškováIva Jindříšková 01 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 3:14.95
13 Johana HolickáJohana Holická 00 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 3:26.96
14 Lucie HlášnáLucie Hlášná 00 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 3:39.68
15 Thu Monika LeThu Monika Le 50 ZŠ DubinaZŠ Dubina 4:19.94
Celkem 15 závodníků
Běh 2 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela NavrátilováMichaela Navrátilová 00 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 2:36.25
2 Markéta NavrátilováMarkéta Navrátilová 00 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 2:36.73
3 Patrície VohralíkováPatrície Vohralíková 01 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 2:58.45
4 Nikol ŠmejzováNikol Šmejzová 00 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 3:02.07
5 Michaela Špeldová Michaela Špeldová 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:03.06
6 Šárka VašíčkováŠárka Vašíčková 01 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 3:04.12
7 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 3:09.44
8 Lizaveta SytkoLizaveta Sytko 99 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 3:09.56
9 Barbora NěmečkováBarbora Němečková 01 ZŠ StudánkaZŠ Studánka 3:12.15
10 Adéla RybováAdéla Rybová 00 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 3:27.95
11 Karolína ReydováKarolína Reydová 00 ZŠ DubinaZŠ Dubina 3:29.45
12 Marie NováMarie Nová 99 ZŠ DubinaZŠ Dubina 3:33.02
13 Petra TydlačkováPetra Tydlačková 01 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 3:44.54
14 Tereza VlasákováTereza Vlasáková 00 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 3:48.83
Anežka ŠkodováAnežka Škodová 00 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David MorávekDavid Morávek 00 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 5:03.60
2 Dominik CháraDominik Chára 00 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 5:09.94
3 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 5:10.34
4 Adam DubjelAdam Dubjel 00 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 5:13.19
5 Tomáš OutrataTomáš Outrata 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 5:14.37
6 Robin HavlíčekRobin Havlíček 00 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 5:14.56
7 Adrian NemšovskýAdrian Nemšovský 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 5:14.70
8 Jindřich KonvalinkaJindřich Konvalinka 00 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 5:17.68
9 Matěj MikulaMatěj Mikula 99 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 5:23.57
10 Petr KučeraPetr Kučera 00 ZŠ DubinaZŠ Dubina 5:26.29
11 Martin DudekMartin Dudek 00 ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla 5:35.52
12 Vojtěch BurdaVojtěch Burda 01 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 5:37.75
13 Josef FialaJosef Fiala 99 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 5:39.24
14 Pavel KřepelkaPavel Křepelka 00 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 5:47.46
15 Jan OlivaJan Oliva 00 ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla 5:55.68
16 Matěj HromádkaMatěj Hromádka 99 ZŠ DubinaZŠ Dubina 5:56.86
Matyáš DuhaMatyáš Duha 00 ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 2 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 4:39.12
2 Vojtěch VoženílekVojtěch Voženílek 00 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 4:59.11
3 Jakub SytkoJakub Sytko 00 ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 5:01.56
4 Dominik SedlákDominik Sedlák 00 ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 5:11.98
5 David VejvodaDavid Vejvoda 00 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 5:14.55
6 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 5:15.31
7 Jakub ŘíhaJakub Říha 00 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 5:16.41
8 Lukáš ResutíkLukáš Resutík 99 ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 5:24.96
9 Daniel PilařDaniel Pilař 99 ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 5:25.28
10 Jan StrouhalJan Strouhal 01 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 5:27.93
11 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 5:29.52
12 Lukáš PodmelaLukáš Podmela 00 ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 5:31.83
13 Jakub ŠimekJakub Šimek 01 Gymnázium HoliceGymnázium Holice 5:33.70
14 David VodaDavid Voda 00 ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 5:46.96
15 Jan SotonaJan Sotona 00 ZŠ DubinaZŠ Dubina 5:57.77
Petr ŠvecPetr Švec 99 ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. DNP
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - Urban, Hanzlík, Beránek, Kuthan A - Urban, Hanzlík, Beránek, Kuthan ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 28.05
2 A - Peleška, Vejvoda, Havlíček, Pilař A - Peleška, Vejvoda, Havlíček, Pilař ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 30.99
3 A - Wälzer, Urban, Bořek, Nerad A - Wälzer, Urban, Bořek, Nerad ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 31.07
4 A - Hyxa, Novotný F., Blažek, Šimon A - Hyxa, Novotný F., Blažek, Šimon ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 31.08
5 A - Michálek, Šťastný, Malovec, Dao A - Michálek, Šťastný, Malovec, Dao ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 32.08
6 A - Mach, Čapek, Petráž, Šulc A - Mach, Čapek, Petráž, Šulc ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla 32.20
7 A - Vodvářka, Veselý, Horák J., Horák D. A - Vodvářka, Veselý, Horák J., Horák D. ZŠ DubinaZŠ Dubina 33.21
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikšovský, Pavlíček, Podolinský, Kováč Mikšovský, Pavlíček, Podolinský, Kováč ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 30.58
2 Holub, Podmela, Vlk, Hoang Holub, Podmela, Vlk, Hoang ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru 31.01
3 Bartošek, Mikel, Zběhlík, Matrka Bartošek, Mikel, Zběhlík, Matrka Gymnázium HoliceGymnázium Holice 31.83
4 Váňa, Jelínek, Naštický, Flachs Váňa, Jelínek, Naštický, Flachs ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 32.17
5 Peružek, Novák, Morávek, Topol Peružek, Novák, Morávek, Topol ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 32.28
6 B - Blumel, Dudek, Oliva, Kysela B - Blumel, Dudek, Oliva, Kysela ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla 33.76
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Klejch, Zelenka, Háva, Derner B - Klejch, Zelenka, Háva, Derner ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 30.23
2 B - Outrata, Sytko, Hudec, Lebiš B - Outrata, Sytko, Hudec, Lebiš ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 32.80
3 B - Čech, Pikl, Špás, Peterka B - Čech, Pikl, Špás, Peterka ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 33.05
4 B - Makula, Mrákava, Kučera, Sotona B - Makula, Mrákava, Kučera, Sotona ZŠ DubinaZŠ Dubina 33.19
5 B - Markl, Pešek, Matik, Štěpánek B - Markl, Pešek, Matik, Štěpánek ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 33.28
6 B - Resultík, Chaura, Dubjel, Panák B - Resultík, Chaura, Dubjel, Panák ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 33.77
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A - vetíšková, Bartakovičová, Kovaříková, Nádvorníková A - vetíšková, Bartakovičová, Kovaříková, Nádvorníková ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 32.55
2 A - Bejrová, Zacklová, Nováková, Dušková A - Bejrová, Zacklová, Nováková, Dušková ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 34.26
3 A - Nejedlá, Barešová, Špeldová, Štěpánková K. A - Nejedlá, Barešová, Špeldová, Štěpánková K. ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 34.68
4 A - Škopová, Kábrtová, Horníková,Šánová A - Škopová, Kábrtová, Horníková,Šánová ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 36.42
5 A - Nová, Skácelová, Jarmarová, Rumová A - Nová, Skácelová, Jarmarová, Rumová ZŠ DubinaZŠ Dubina 36.54
6 A - Kvirencová, Vašenková, Černíková, Salavcová A - Kvirencová, Vašenková, Černíková, Salavcová ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 36.79
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vašíčková, Chocholoušová, Vavřinová, Kloučková Vašíčková, Chocholoušová, Vavřinová, Kloučková ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1. 33.98
2 Krpatová, Dutková, Wajtrová, Veverková Krpatová, Dutková, Wajtrová, Veverková ZŠ StudánkaZŠ Studánka 34.86
3 Mrázková, Vohralíková, Drahná, Chaloupková Mrázková, Vohralíková, Drahná, Chaloupková Gymnázium HoliceGymnázium Holice 35.90
4 Frídová, Dvořáková, Kožená, Šmejzová Frídová, Dvořáková, Kožená, Šmejzová ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice 36.34
5 Mročková, Danihelková, Tančynecová, Křivková Mročková, Danihelková, Tančynecová, Křivková ZŠ SvítkovZŠ Svítkov 36.89
6 B - Hlásná, Jindřišková, Kočková, Rybová B - Hlásná, Jindřišková, Kočková, Rybová ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul. 38.28
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B - Hronová, Burianová, Kopecká, Pátková B - Hronová, Burianová, Kopecká, Pátková ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám. 34.65
2 B - Šašmová, Zsebiová, Tydlačková, Abbrentová B - Šašmová, Zsebiová, Tydlačková, Abbrentová ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč 37.12
3 B - Sytko, Hančová, Greššová, Kurková B - Sytko, Hančová, Greššová, Kurková ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3. 37.34
4 B - Chlupová, Varhaníková, Reydová, Le Thu B - Chlupová, Varhaníková, Reydová, Le Thu ZŠ DubinaZŠ Dubina 38.25
5 B - Štěpánková T., Ubrýová, Puškáčová, Krejčíková B - Štěpánková T., Ubrýová, Puškáčová, Krejčíková ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice 38.55
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
99 1.66
2 Lukáš ElkoLukáš Elko
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 1.62
3 Luděk DernerLuděk Derner
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
00 1.58
Jan ZelenkaJan Zelenka
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
99 1.58
5 Vladimír PodolínskýVladimír Podolínský
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
99 1.50
Tomáš PatočkaTomáš Patočka
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
99 1.50
Matej KábeleMatej Kábele
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
00 1.50
8 Matouš NeradMatouš Nerad
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
00 1.46
Lukáš MarklLukáš Markl
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
00 1.46
Martin ŠulcMartin Šulc
ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla
00 1.46
Vlastimil ŠimonVlastimil Šimon
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 1.46
Martin BartošekMartin Bartošek
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
00 1.46
13 Tomáš VlkTomáš Vlk
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
00 1.42
14 Matěj HromádkaMatěj Hromádka
ZŠ DubinaZŠ Dubina
99 1.38
Matěj KubíkMatěj Kubík
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
99 1.38
Libor LebišLibor Lebiš
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 1.38
17 Filip CahaFilip Caha
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 1.34
Daniel PilařDaniel Pilař
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
99 1.34
Tomáš FlachsTomáš Flachs
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
01 1.34
Tomáš PeružekTomáš Peružek
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
00 1.34
Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
01 1.34
Matěj PakataMatěj Pakata
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
01 1.34
23 Ondřej MikelOndřej Mikel
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
00 1.30
Pavel ČechPavel Čech
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 1.30
Štěpán PeterkaŠtěpán Peterka
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 1.30
Jiří ZběhlíkJiří Zběhlík
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
00 1.30
27 Jakub PanákJakub Panák
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 1.20
Jakub HlaváčekJakub Hlaváček
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
99 1.20
Ondřej VeselýOndřej Veselý
ZŠ DubinaZŠ Dubina
99 1.20
Lukáš MachLukáš Mach
ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla
01 0
Kryštof MalovecKryštof Malovec
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
99 0
Celkem 31 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina NádvorníkováKateřina Nádvorníková
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
00 1.46
2 Tereza KloučkováTereza Kloučková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
00 1.38
3 Anastázie HruškováAnastázie Hrušková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
99 1.34
4 Michaela Špeldová Michaela Špeldová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 1.30
Kateřina FrýdováKateřina Frýdová
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
01 1.30
Klára KopeckáKlára Kopecká
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
00 1.30
7 Marie KovaříkováMarie Kovaříková
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
99 1.26
Karolína Kožená Karolína Kožená
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
00 1.26
Karolína ZacklováKarolína Zacklová
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
99 1.26
Sára VíškováSára Víšková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 1.26
Barbora ŠánováBarbora Šánová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
00 1.26
Ester KvirencováEster Kvirencová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 1.26
Martina VašenkováMartina Vašenková
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
99 1.26
Petra TydlačkováPetra Tydlačková
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 1.26
15 Barbora KočkováBarbora Kočková
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 1.18
Sára JarmarováSára Jarmarová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
99 1.18
17 Anna DrahnáAnna Drahná
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
00 1.10
Nikol ZsebiováNikol Zsebiová
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 1.10
Pavlína KrpatováPavlína Krpatová
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
99 1.10
Patrície VohralíkováPatrície Vohralíková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
01 1.10
Pavlína ŠkopováPavlína Škopová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
01 1.10
Denisa DanihelkováDenisa Danihelková
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 DNS
Sára ChlupováSára Chlupová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
00 0
Martina PuškáčováMartina Puškáčová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 0
Natálie RumanováNatálie Rumanová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
00 0
Kateřina ŠtejdířováKateřina Štejdířová
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
00 0
Andrea UbrýováAndrea Ubrýová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
99 0
Alena VágnerováAlena Vágnerová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
99 0
Nela VašíčkováNela Vašíčková
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 0
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
00 5.97
2 Ondřej HolubOndřej Holub
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
99 5.84
3 Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
99 5.22
4 Martin HyxaMartin Hyxa
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 5.18
5 Filip NovotnýFilip Novotný
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
99 5.04
6 Jiří NaštickýJiří Naštický
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 5.01
7 Mikuláš HávaMikuláš Háva
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
99 4.98
8 Le Nam HoangLe Nam Hoang
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
99 4.94
Vladimír PodolínskýVladimír Podolínský
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
99 4.94
10 Jan PýchaJan Pýcha
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
00 4.86
11 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 4.79
12 Thang Tomáš DaoThang Tomáš Dao
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 4.77
13 Tomáš PeružekTomáš Peružek
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
00 4.74
14 Matouš NeradMatouš Nerad
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
00 4.73
15 Jiří ZběhlíkJiří Zběhlík
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
00 4.66
16 Jiří DudaJiří Duda
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
99 4.65
17 Jan SotonaJan Sotona
ZŠ DubinaZŠ Dubina
00 4.63
18 Vilém ChauraVilém Chaura
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 4.60
19 David HorákDavid Horák
ZŠ DubinaZŠ Dubina
99 4.58
20 Štěpán PeterkaŠtěpán Peterka
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 4.56
21 Petr PeleškaPetr Peleška
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
99 4.52
22 Jakub HorákJakub Horák
ZŠ DubinaZŠ Dubina
99 4.41
Petr GabrielPetr Gabriel
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 4.41
24 Libor LebišLibor Lebiš
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
01 4.40
25 Matěj BlumelMatěj Blumel
ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla
00 4.39
26 Lukáš ElkoLukáš Elko
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 4.37
27 David WaltzerDavid Waltzer
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
00 4.36
28 Martin VavřenaMartin Vavřena
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
00 4.33
29 Filip ČapekFilip Čapek
ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla
00 4.24
30 Michal MatrkaMichal Matrka
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
01 4.16
31 Michal NovákMichal Novák
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
01 4.15
32 Martin ŠpásMartin Špás
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 4.11
33 Michal ŠtěpánekMichal Štěpánek
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
99 4.09
Kryštof KyselaKryštof Kysela
ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla
01 4.09
35 Ladislav TopolLadislav Topol
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
00 3.94
Celkem 35 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
00 4.35
2 Ester KvirencováEster Kvirencová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 4.25
Klára KopeckáKlára Kopecká
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
00 4.25
4 Klára HronováKlára Hronová
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
99 4.15
Kateřina NejedláKateřina Nejedlá
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 4.15
6 Marcela BarešováMarcela Barešová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 4.05
Pavlína JandováPavlína Jandová
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
99 4.05
8 Kateřina BurianováKateřina Burianová
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
00 4.00
9 LInda DuškováLInda Dušková
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
01 3.95
10 Eliška BejrováEliška Bejrová
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 3.91
11 Simona NetíkováSimona Netíková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
00 3.85
12 Karolína ReydováKarolína Reydová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
00 3.84
13 Martina VašenkováMartina Vašenková
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
99 3.83
14 Marie NováMarie Nová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
99 3.81
15 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
01 3.80
16 Anna DrahnáAnna Drahná
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
00 3.79
17 Karolína Kožená Karolína Kožená
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
00 3.78
18 Lucie ChaloupkováLucie Chaloupková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
00 3.77
19 Anastázie HruškováAnastázie Hrušková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
99 3.75
20 Monika SalavcováMonika Salavcová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
01 3.58
21 Veronika HančováVeronika Hančová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
00 3.55
22 Leona TančynecováLeona Tančynecová
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
01 3.52
23 Šárka VašíčkováŠárka Vašíčková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 3.49
24 Michaela SkácelováMichaela Skácelová
ZŠ DubinaZŠ Dubina
01 3.44
Anežka ŠkodováAnežka Škodová
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 3.44
26 Michaela WajtrováMichaela Wajtrová
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
00 3.35
Nikola GreššováNikola Greššová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
00 3.35
28 Pavlína KrpatováPavlína Krpatová
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
99 3.33
29 Veronika NovákováVeronika Nováková
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 3.26
30 Valentýna KurkováValentýna Kurková
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
00 3.17
31 Martina PuškáčováMartina Puškáčová
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 3.05
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla VelebováAdéla Velebová
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
99 11.02
2 Lenka VarhaníkováLenka Varhaníková
ZŠ DubinaZŠ Dubina
50 09.20
3 Nikola KacafírkováNikola Kacafírková
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
00 09.05
4 Kateřina HavelkováKateřina Havelková
ZŠ DubinaZŠ Dubina
00 08.54
5 Magda KrálíčkováMagda Králíčková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
01 08.49
6 Magdaléna ProkopováMagdaléna Prokopová
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
99 08.21
7 Nicola KmentováNicola Kmentová
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
01 07.93
8 Lenka MaťátkováLenka Maťátková
ZŠ DubinaZŠ Dubina
50 07.74
9 Barbora FaškováBarbora Fašková
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
00 07.51
10 Nela VašíčkováNela Vašíčková
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 07.46
11 Natálie PátkováNatálie Pátková
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
00 07.45
12 Zuzana VeverkováZuzana Veverková
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
00 07.34
13 Kristýna VoltnetováKristýna Voltnetová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 07.33
14 Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 07.31
15 Adéla VíškováAdéla Víšková
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
00 07.27
16 Tereza LevinskáTereza Levinská
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 07.20
17 Michela Vojtěchová Michela Vojtěchová
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
99 07.09
18 MArkéta DutkováMArkéta Dutková
ZŠ StudánkaZŠ Studánka
00 07.05
19 Markéta PlacháMarkéta Plachá
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
00 07.04
20 Tereza VlasákováTereza Vlasáková
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
00 06.98
21 Anna VelinskáAnna Velinská
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 06.88
22 Tereza ŠtěpánkováTereza Štěpánková
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 06.87
23 Adéla RybováAdéla Rybová
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 06.80
24 Pavlína ŠašmováPavlína Šašmová
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
99 06.35
25 Denisa ŠourkováDenisa Šourková
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
00 06.19
26 Klára GregerováKlára Gregerová
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 05.82
27 Adéla ChvojkováAdéla Chvojková
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
99 05.80
28 Tereza ProkůpkováTereza Prokůpková
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 05.78
Šárka KoskováŠárka Kosková
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 DNS
Celkem 29 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 30.4.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
00 13.90
2 Matej KábeleMatej Kábele
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
00 11.28
3 Filip MikšovskýFilip Mikšovský
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
99 11.24
4 Tomáš PatočkaTomáš Patočka
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
99 10.84
5 Petr GabrielPetr Gabriel
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 10.66
6 Filip NovotnýFilip Novotný
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
99 10.63
7 Ladislav TopolLadislav Topol
ZŠ OpatoviceZŠ Opatovice
00 10.60
8 Tomáš VodvářkaTomáš Vodvářka
ZŠ DubinaZŠ Dubina
99 10.55
9 David PešekDavid Pešek
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
99 10.07
Václav BílýVáclav Bílý
ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla
99 10.07
11 Jakub JelínekJakub Jelínek
ZŠ SvítkovZŠ Svítkov
00 10.00
12 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek
ZŠ Závodu míruZŠ Závodu míru
01 09.92
13 Jiři HudecJiři Hudec
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
00 09.87
14 Vilém ChauraVilém Chaura
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 09.81
Ota PetrášOta Petráš
ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla
00 09.81
16 Matyáš NovákMatyáš Novák
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
99 09.80
17 Jan DanielJan Daniel
ZŠ Polabiny 1.ZŠ Polabiny 1.
00 09.78
18 Bronislav MatikBronislav Matik
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
99 09.72
Jakub UrbanJakub Urban
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
00 09.72
20 Sebastián BořekSebastián Bořek
ZŠ Polabiny 3.ZŠ Polabiny 3.
99 09.69
21 David HurtDavid Hurt
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 09.53
22 Daniel SedlákDaniel Sedlák
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
00 09.44
23 Jiří DudaJiří Duda
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
99 09.41
24 Patrik BlažekPatrik Blažek
ZŠ OhrazeniceZŠ Ohrazenice
99 09.40
Mikuláš HávaMikuláš Háva
ZŠ Benešovo nám.ZŠ Benešovo nám.
99 09.40
26 Filip HybešFilip Hybeš
ZŠ Staňkova ul.ZŠ Staňkova ul.
00 09.14
27 Petr KučeraPetr Kučera
ZŠ DubinaZŠ Dubina
00 09.06
28 Pavel ČechPavel Čech
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 08.67
29 David HorákDavid Horák
ZŠ DubinaZŠ Dubina
99 08.55
30 Vojtěch BurdaVojtěch Burda
Gymnázium HoliceGymnázium Holice
01 08.50
31 Vojtěch ZelinkaVojtěch Zelinka
ZŠ J. ResslaZŠ J. Ressla
00 08.40
32 Martin ŠpásMartin Špás
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
00 08.38
33 Vojtěch PiklVojtěch Pikl
ZŠ Lázně BohdanečZŠ Lázně Bohdaneč
99 07.84
Celkem 33 závodníků