Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže

Praha (6. 5. 2015)

skok daleký - Žáci

(st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 5.65 +1.3 m/s
2 Karel NaxeraKarel Naxera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.51 +0.6 m/s
3 Adam VymazalAdam Vymazal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.45 +0.5 m/s
4 Matyáš VacekMatyáš Vacek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 5.37 +0.8 m/s
5 Matyáš VagadayMatyáš Vagaday
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
01 5.37 +1.2 m/s
6 Jan LeblJan Lebl
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
01 5.09 +1.2 m/s
7 Ondřej HavelkaOndřej Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.06 +1.2 m/s
8 Sebastian MertaSebastian Merta
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.90 -0.3 m/s
9 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.60 +0.2 m/s
10 Jan MarešJan Mareš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 4.45 +0.8 m/s
11 Vojtěch PolenaVojtěch Polena
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 4.40 +1.2 m/s
12 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 4.32 +0.6 m/s
13 Kryštof PrůšaKryštof Průša
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.25 +1.3 m/s
Dan DvořákDan Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 DNP
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.10 +1.9 m/s
2 Daniel CyproDaniel Cypro
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.98 +1.8 m/s
3 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.96 +1.0 m/s
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.94 +1.4 m/s
5 Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.68 +1.6 m/s
6 Filip KlokočníkFilip Klokočník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.61 +1.1 m/s
7 Ondřej MlčochOndřej Mlčoch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.35 +0.9 m/s
8 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 4.33 +1.7 m/s
9 Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.30 +1.3 m/s
10 David ŠimůnekDavid Šimůnek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.25 +1.6 m/s
11 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.90 +0.9 m/s
12 Matěj DvořákMatěj Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.83 +1.7 m/s
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žákyně

(st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 5.77 +0.8 m/s
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
00 5.53 +1.1 m/s
3 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 5.45 +0.8 m/s
4 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.31 +1.2 m/s
Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
01 5.31 +0.2 m/s
6 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5.30 +1.5 m/s
7 Josefína MerhoutováJosefína Merhoutová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.90 +1.1 m/s
8 Barbora HájkováBarbora Hájková
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.81 +2.2 m/s
9 Veronika ValešováVeronika Valešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.71 +2.4 m/s
10 Veronika MarešováVeronika Marešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.69 +0.4 m/s
11 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.60 -0.2 m/s
12 Kateřina TicháKateřina Tichá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
01 4.59 +0.4 m/s
13 Nikola ŠtancelováNikola Štancelová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4.57 +1.6 m/s
14 Petra TajovskáPetra Tajovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.51 +0.9 m/s
15 Tereza HouškováTereza Houšková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.28 +0.7 m/s
16 Klára JelínkováKlára Jelínková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 4.17 +1.6 m/s
Aneta WinterováAneta Winterová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 DNP
Celkem 17 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 6.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 5.34 +0.6 m/s
2 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.85 +1.5 m/s
3 Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 4.66 +1.5 m/s
4 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.57 +1.5 m/s
5 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.53 +0.2 m/s
6 Pavla NovákováPavla Nováková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.52 +1.5 m/s
7 Pavlína CubínkováPavlína Cubínková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 4.30 +0.2 m/s
8 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.29 +0.2 m/s
9 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 4.19 +1.6 m/s
10 Barbora DraslarováBarbora Draslarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.18 +1.4 m/s
11 Lucie ProcházkováLucie Procházková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.18 +1.4 m/s
12 Klára ŠídlováKlára Šídlová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.14 +0.3 m/s
13 Eva HrdličkováEva Hrdličková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 4.04 +1.4 m/s
14 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.00 +0.1 m/s
15 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.96 +1.4 m/s
16 Barbora CihelkováBarbora Cihelková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 3.95 +1.5 m/s
17 Markéta SkalickáMarkéta Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.95 +0.6 m/s
18 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3.94 +0.6 m/s
19 Tereza KropáčkováTereza Kropáčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 3.76 +0.3 m/s
20 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 3.68 +0.7 m/s
21 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.44 +1.9 m/s
Johana RejholcováJohana Rejholcová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 DNP
Klára AschermannováKlára Aschermannová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 NM
Celkem 23 závodníků