Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže

Praha (6. 5. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 07.50
2 Patrik PelcPatrik Pelc 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 07.51
3 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.52
4 Jakub KroftaJakub Krofta 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 07.76
5 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.95
6 Jan JanovskýJan Janovský 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.55
2 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 07.87
3 Roman BabicaRoman Babica 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.99
4 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.01
5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.10
6 Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.15
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.96
2 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.10
3 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.18
4 Václav BarekVáclav Barek 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.52
Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr DudyPetr Dudy 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 07.88
2 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.11
3 David FaitDavid Fait 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.30
4 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.40
5 Radim ŠplíchalRadim Šplíchal 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.56
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
2 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.37
3 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.48
4 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.80
5 Petr NovákPetr Novák 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.04
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel CyproDaniel Cypro 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.71
2 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.90
3 Kirill ChukanovKirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.99
4 Jan SmitalJan Smital 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.19
5 David ŠimůnekDavid Šimůnek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 6.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
2 Ondřej MlčochOndřej Mlčoch 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
3 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.22
Petr KukaPetr Kuka 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.03
2 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.21
3 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.24
4 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.36
5 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.37
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.05
2 Barbora HájkováBarbora Hájková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.63
3 Linda FialováLinda Fialová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.69
4 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 08.79
5 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.84
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 6.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika MarešováVeronika Marešová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.66
2 Lucie KaufmanováLucie Kaufmanová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
3 Petra TajovskáPetra Tajovská 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.96
4 Ema-Mária PolívkováEma-Mária Polívková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
Tereza TrpálkováTereza Trpálková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 6.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.71
2 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74
3 Anna ŽákováAnna Žáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.78
4 Tereza ŠafářováTereza Šafářová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.04
5 Barbora ŠikýřováBarbora Šikýřová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 6.5.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.20
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.45
3 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
4 Barbora PolaneckáBarbora Polanecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
5 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
6 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.16
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 6.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.80
2 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.81
3 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.09
4 Barbora CihelkováBarbora Cihelková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.10
5 Tereza KropáčkováTereza Kropáčková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.27
6 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.54
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 6.5.2015) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.40
2 Monika FlorováMonika Florová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.36
3 Nicol MelounováNicol Melounová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.41
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61
5 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.84
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 6.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.68
2 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.77
3 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.11
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.45
5 Daniela JelínkováDaniela Jelínková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.80
Celkem 5 závodníků