Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ÚKAS jednotlivců dorostu a staršího žactva

Ústí nad Labem (10. 5. 2015)

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:08.45
2 Ondřej-Pavel KrýslOndřej-Pavel Krýsl 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:14.77
3 Jakub ŠtochlJakub Štochl 99 AK BílinaAK Bílina 2:15.33
4 Ondřej PelcOndřej Pelc 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:24.97
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon WenigerŠimon Weniger 01 ASK LovosiceASK Lovosice 2:11.02
2 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 2:13.09
3 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:17.53
4 Jakub DoležalJakub Doležal 00 AK BílinaAK Bílina 2:29.11
5 Jan OčkoJan Očko 01 TJ KrupkaTJ Krupka 2:41.70
6 Timon Josef HozákTimon Josef Hozák 01 ASK DěčínASK Děčín 2:55.70
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:18.40
2 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:21.40
3 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:30.78
4 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:39.11
5 Nicola DobiášováNicola Dobiášová 98 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2:50.00
Kateřina KubecováKateřina Kubecová 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. NP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 2:30.20
2 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 2:30.78
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:31.55
4 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:32.57
5 Agáta MacasováAgáta Macasová 00 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:34.28
6 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:45.27
7 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2:57.46
8 Barbora KonopováBarbora Konopová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3:11.63
MS Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:35.62
Celkem 9 závodníků