Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MPD staršího žactva, skupina B

Praha (13. 5. 2015)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 13.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RubíkTomáš Rubík 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 18.72
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 18.80
3 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.15
4 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 19.38
5 František KostkaFrantišek Kostka 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.53
6 Adam WágnerAdam Wágner 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.96
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.55
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.81
3 Pavel PavlasPavel Pavlas 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.39
4 Daniel BártaDaniel Bárta 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.40
5 Lukáš HoráčekLukáš Horáček 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.72
6 Samuel PeterkaSamuel Peterka 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.09
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Joel DavidenkoJoel Davidenko 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 18.85
2 Jindřich ŠtěpánekJindřich Štěpánek 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.29
3 Matyáš TomkaMatyáš Tomka 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.05
Miroslav FildánMiroslav Fildán 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Milan GondekMilan Gondek 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Štěpán StránskýŠtěpán Stránský 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FaitDavid Fait 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19.31
2 Matyáš VáclavekMatyáš Václavek 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.55
3 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.15
4 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.07
5 Adam RybákAdam Rybák 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.20
6 Tomáš BerkaTomáš Berka 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 21.46
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 18.53
2 David KozelkaDavid Kozelka 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.90
3 Filip ŠtěpánekFilip Štěpánek 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.24
4 Kryštof RohanKryštof Rohan 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.65
5 Daniel JungwirthDaniel Jungwirth 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.05
Josef HarazímJosef Harazím 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DobášDavid Dobáš 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 20.04
2 Jan ČervenkaJan Červenka 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.23
3 Marek ZimmerMarek Zimmer 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.65
4 Marek UzsakMarek Uzsak 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.75
5 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 24.36
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 13.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.62
2 Johana VyjídáčkováJohana Vyjídáčková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.03
3 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.39
4 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.40
5 Jůlie HnikováJůlie Hniková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.45
Lucie HáčkováLucie Háčková 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.56
2 Gabriela MilerováGabriela Milerová 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.70
3 Klára JelínkováKlára Jelínková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.88
4 Magdalena JonákováMagdalena Jonáková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.84
5 Anna MatějovskáAnna Matějovská 00 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 23.21
6 Kateřina JohnováKateřina Johnová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.76
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.67
2 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.52
3 Kateřina StanzelováKateřina Stanzelová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.88
4 Magdaléna BláhováMagdaléna Bláhová 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.46
5 Eliška AstlováEliška Astlová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.91
Hana PánkováHana Pánková 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SmíškováLucie Smíšková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.14
2 Johana KaiserováJohana Kaiserová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.31
3 Stephanie SeidlováStephanie Seidlová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.89
4 Iveta ŠestákováIveta Šestáková 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.66
5 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.74
Veronika PefkováVeronika Pefková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.37
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.33
3 Michaela KřesťanováMichaela Křesťanová 01 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.92
4 Klára KudláčkováKlára Kudláčková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.33
Melisa Nell HerákováMelisa Nell Heráková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Kateřina BursováKateřina Bursová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 13.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SovováNatálie Sovová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.90
2 Natálie ValentinováNatálie Valentinová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.49
MS Franceska SlobodaFranceska Sloboda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.13
MS Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 21.76
MS Ksenia BocharovaKsenia Bocharova 00 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 22.18
MS Anežka HuňáčkováAnežka Huňáčková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 23.51
Celkem 6 závodníků